Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým Kazuya

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 13:56

Všichni byli připraveni vyrazit.
"Máme za úkol chytit dva špehy co se nám prochází po ostrově. Máme jen přibližnou polohu, takže je budeme muset vystopovat.
Půjdeme ve formaci za sebou. Já půjdu první a Yotsuke poslední. Vy dvě poběžíte vedle sebe a budete hlídat boky."
"Jdeme"

Společně se rozeběhneme k cílové oblasti.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 15:02

Minori

Hai, sensei. Rázně jsem přykývla a rozběhla .Pří běhu jsem přemýšlela o naší misi. Takže špehové ?Bude docela těžké je vystopovat...
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 16:25

Yotsuke

Udržoval jsem tempo a držel jsem se ve formaci podle plánu. Sledoval jsem hlavně prostor za námi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 16:46

Riuka

Jen jsem přikývla a vyrazila podle plánu.. Stopovat? Hmm.. Musím být hodně obezřetná...
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 21:09

Dostali jsme se k cílové oblasti.
v dálce zapadalo sunce a vrhalo ostré světlo. N druhé straně byl už vidět měsíc.

Kazuya
Zničeho nic se zastavil a zvednutou rukou dall povel aby se všichni skrčili.
Zavřel levé oko a bez jediné pečetě řekl "Hantatsuki"
Nad ním se objevila se nad vámi průhledná sova a odletěla.
Je to dívný, ale nikde je nevidím.
Za váma se ozvalo
"Fuuton: Fūyō"

---------------
Fuuton:: Listový vítr
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 21:27

Minori

Dorazili jsme do konečné oblasti, najednou jsem ze zadu uslyšela něco, otočila jsem se, v očích se mi objevil kekyuugan. Bacha, zařvala jsem a uskočila stranou.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 23:29

Yotsuke

Postavil jsem se před Riuku, která nestihla zareagovat.
Roztočil jsem před sebou lanko na kterém byl zavěšený zvláštní kunai.
"Raiton: Ringu"
Do lanka se dostala elektřina a lanko se začalo točit tak rychle, že bylo jen vidět kruh světla.
Útok se od něj odrazil.

???

Ale, ale, ale. Kdopak se nám to tu objevil.
Mám pro vás špatnou zprávu. Budeme vás muset odstranit.

Na jedné větvi se zpoza okna žena asi kolem třiceti s čelenkou nukenina z travní.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 00:34

Riuka

Cosi jsem zaslechla, a pak jsem uslyšela Minori. Ale už jsem nestihla zareagovat. Pak se za mnou objevil Yotsuke a odrazil útok. Otočila jsem se, a nezmohla jsem se na nic. Jen jsem tam stála a dívala se. A pak ta žena. Na nic jsem se nezmohla. Seber se. Musíš se sebrat. Moje vlastní slova. Ale nedařilo se mi je uskutečnit.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 15:58

Minori

Odepla jsem si závaží z nouhou abych byla rychlejší. Výtáhla jsem meč z pochvy a čekala jsem na nějaké znamení k útoku.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 17:03

Všimli jste si že Kazuya někam zmizel.

Minori - Ze stínu vyletěl kus popínavé rostliny a omotal se ti kolem nohy. Trny na ní se ti zabodli do nohy.

Riuka - Yotsuke před tebou zmizel a nepřítel se na tebe rozeběhl s kunaí v ruce.

Yotsuke

"Shoyo"
Přenesl jsem se za třetího nepřítele který se tam objevil a rychle jsem ho bodnul do zad. Okamžitě zemřel.

------------
Čekal jsem že se na něco budete ptát, ale když ne tak vám dám aspoň soupeře na boj.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 14:23

Minori

Začala se na mou nohu motat nějaká popínavá rostlina, která mě píchala trny do nohy. Pěvně jsem tu rostlinu chytla a hodila ji na zem, Levou ruku jsem měla popíchanou od trnů, začala mi téct z ruky krev. Utrhla jsem si hadřík a omotala jej kolem krvácející ruky.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 16:30

Minori - Tvůj soupeř se objevil na světle a ty jsi poznala že popínavá rostlina je vlastně bič.

???

"Škoda že jsi jen děcko, s tebou nebude žádná sranda."
Hodil po tobě kunai a zároveň švihnul bičem aby tě zasáhnul.
Kunai letěl směrem na břicho, ale u biče to šlo těžko poznat protože se vlnil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 16:42

Minori

Neměl bys mě podcenovat.Díky svému dojutsu jsem viděla letící kunai, lehce jsem se mu vyhla a vyběhla na ???. Katanu jsem pevně sevřela, byla jsem připravená zabít ???.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 20:42

Riuka

Bunshin no Jutsu! Zvolala jsem, když jsem po Youtsukovým zmizení viděla, jak se na mě nepřítel rozběhl. Možná je to chabý pokus jak nepřítele zmást, ale stát tu jako sloup, taky nemůžu.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 17:33

Minori - Bič tě chytíl kolem krku. Cítila jsi jak ti pomalu začal vysávat chakru.

Riuka - Ninja se zastavil. "Fuuton: Fūyō" Zvednul se vítr a vzal sebou spoustu lístků ze stromů okolo.


Yotsuke

"Na informace stačí když chytíme jen jednoho, tak se nedržte zkrátka. Já už jsem svého vyřídil."

-------------------
Fuuton: Listový vítr
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 23:28

Riuka

Nerozmýšlela jsem dlouho. "Kawarimi no jutsu." prohlásila jsem a zaútočila zezadu na svého protivníka. Nemůžu se schovat, to bych pak vypadala jako zbabělec. Jen doufám, že ta osoba už nemá nic v rukávu.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 07:03

Minori

Najednou mě omotal nějaký bič a já cítila jak se mi to vysává chakru. Bič jsem přesekla katanou, chvilku jsem si oddychla, svým kekkyuuganem jsem zameřila cíla s velkou rychlostí jsem se na něj vrhla. Začala jsem zběsile sekat a bodat.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 18:10

Riuka - Vítr narazil do náhrady a listy na ní udělali zářezi jako by to byli shurikeny. "Já je vedu, myslíš si že mě takovejmahle trikama porazíš? vysmál se ti nepřítel.
Vedle tebe se objevil Yotsuke. "Jestly tyhle dva opravdu vede tak bude mít nejvíce informací. Potřebuju abys ho zabavila než se připravím ho chytit. Ale opatrně.

Minori - Nepřítel byl zjevně zaskočený tvým náhlým útokem a ovedlo se ti udělit nepříteli pár povrchových ran. Uskočil od tebe na větší vzdálenost protože pochopil že boj na blízko s tebou je špatná volba.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 00:34

?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 14:00

Riuka

Poslouchala jsem rány, které se odrážely od té náhrady. Pak jsem zaslechla jeho hlas. Ten výsměšný tón se mi vůbec nelíbil. Ale není času nad tím přemýšlet. Sakra, co teď? Pak se vedle mě objevil Youtsuke. Na jeho slova jsem mu přikývla. Dobře. Moc dobře jsem si zapamatovala slova Kazuy. Bunshin no jutsu. Udělala jsem dalších dva klony. Ti se rozběhli přímo proti němu. Já jsem vyčkávala, až bude zaměstnán. Tohle je hop nebo trop. Jestli tohle nevyjde, tak nevím. V rukou jsem svírala kunaie. Nebyl to dobrý plán. Ale na lepší jsem se nezmohla.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 18:04

Minori

Vycítila jsem jeho slabinu, díky sundaným závažím jsem se ocitla opět vedle něho a začala kolem sebe sekat a bodat. Dělala jsem různé šermířské pozy a cviky, které jsem se za ta léta naučila.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 14:32

- Riuka

"Fuuton: Konoha Reppushou"
Před nepřítelem se začal tvořit malý větrný vír, který ve velkém strhával listí ze stromů.
Pak se rozletěl na tebe, a nejprve zasáhnul klony které zmizeli.

Yotsuke

Začal skládat pečetě.
Rai bunshin.
Vytvořil jsem klon
Shoyo.
Já i klon jsme se začali chaoticky přenášet neuvěřitelnou rychlostí kolem nepřítele v různých výškách.
Raiton: Rōpu keimusho
Oba jsme začali vrhat kolem nepřítele kunaie na kterých byla přivázána ocelová lanka, která svazovala nepřítele a přitahovala ho k zemi.
Jeho jutsu se rozplynulo a on zůstal ležet na zemi.


- Minori

Viděla si Yotsukeho s Riukou jak zvládli dalšího nepřítele.
Tvůj protivník te šlehal bičem ale způsoboval jen povrchová zranění. V druhé ruce měl kunai kterým se bránil tvým útokům.
Nemohl se soustředit kvůli tak prudkým útokům. Byla jsi pro něj nejhorší soupéř, jakého mohl dostat.
Odzbrojila si ho a on spadnul na zem.
Opět se objevil Kazuya. "Dobrá práce. Jednoho už máme, tohohle zabij.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 15:34

Minori

Sory kámo, dělám to nerada ale mise je mise. Slibuji že to nebude bolet. Přišla jsem k němu a probodla mu srdce.Poté jsem si katanu otřela o jeho oblečení a zasunula do pochvy.Kde jste byl mistře? zeptala jsem se mistra .
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 16:10

Kazuya Yuki

"Sledoval jsem vás z dálky. Nechtěl jsem vás nijak omezovat a sledoval jsem na jaké části se zaměříme během vašeho tréninku.
Dostal jsem zprávu od Tanami že na druhé straně ostrova je obrovská armáda pirátů.
Ale poslali tam na pomoc další dva ninji takže se nemusíme starat.
My se teď podíváme co ví tenhle."
řekl a kopnul do zajatce.
Z chakry v ruce vytvořil malé tenké ostří. Vzal zajatce za hlavu a opatrně mu obříznul vršek lebky.
Pak ho sundal jako víčko od sklenice.
Ostří zmizelo a Kazuya vložil špičky prstů do jeho mozku. Asi pět minut se ani nepohnul.
Ruku vyndal a na zem dopadlo mrtvé tělo.
"Ubožák. Vracíme se do vesnice. Jěte na ošetřovnu jestli potřebujete a pak jděte rovnou spát. Už je dost pozdě potřebuju aby jste byli zítra čerství. budeme cvičit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 16:40

Minori

Hai. nasadila jsem si závaží na nohy a čekala na jsem na ty dva, abychom mohli jít společně domů.Co takhle zajít na rámen, zeptala jsem se jich. Docela mi po téhle misi vyhládlo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým Kazuya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Kazuya   Tým Kazuya Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým Kazuya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: