Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Chunninské zkoušky přichází

Goto down 
+10
Pein
Kakuza-chan
likuku0
Morgen
Rhaegar
Srotak
Shika-san
Yuu
Forward
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 10:39

Kin
okey povedala som potichu a chcela si vychutnat zvysok dna. Moc sa mi to vsak nedarilo.
Ah to e nuda....Kedy sem pridu ty ostatny geninovia??
Rozvalila som sa na zem a pomaly oddychovala. Stale som slaba...ale CHS som si nemohla nechat ujist.
Musim ist bojovat a ziskat to, co chcem
Teraz bol vsak cas lenosit....
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 10:53

Simon

To je všetko? Veď nám skoro nič nepovedal. Pomyslel som si. To som sem ani nemusel liezť. Mistr sensei a Nimeshi nie ideme si niekam sadnúť a pokecať?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 11:57

Nimeshi

Rád půjdu, řekl jsem Siomonovi a podíval se na senseie. Znám jeden skvělej rámenovej obchod, nalejvaj tam nezletilým, řekl jsem a šibalsky se na ně pousmál. Hmm, takže zkoušky budou s jistotou tady... Aspoň nemusím nikam chodit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 14:26

Valentine

Zamyslel jsem se. "To byl ten s tou temnou aurou? Tak to je Yami Hakai, ale proč mluvíš o Shinim, víš vůbec kdo to... teda spíše co to je?" Řekl jsem docela vyděšeně, že se ptá zrovna na Shiniho.

Utakata

Z dálky jsem uviděl Kin a lehce jsem se pousmál "Já nikam nepůjdu, ale támhleta dívka je s váma v týmu." ukázal jsem na Kin.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 14:28

Simon

Otočil som sa, ale nikoho som nevidel. Kde mistr sensei? Snáď to bude nejaká kočka. Pomyslel som si a potichu som sa zasmial.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 14:35

Kin
Otocila som tvar na Utaku.
Ukazovali ste na mna???
Bolo to trocha divne, lebo zatial, co si spomínam, nemala som ziaden tym...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 14:50

Nimeshi

Usmál jsem se na Kin a řekl: Ano, ukazovali, ty budeš s námi teď v týmu, řekl jsem a pomolu šel k ní, když jsem k ní došel, tak jsem jí podal ruku a řekl, Já jsem Nimeshi, tamto je Simon a tamto náš sensei Utakata, právě jsme chtěli někam zajít, půjdeš s náma? Zeptal jsem se a za celou konverzaci jsem nezpustil oči z jejího výstřihu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 15:06

Utakata

Když už ji zpěstřil Yuu, tak jsem ji nemusel Simonovi ukazovat a jen jsem se pousmál. Tak se seznamte. Řekl jsem, když v tom jsem se proměnil na vodu a zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 15:29

Simon

Sakra, kde zasa zmizol sensei? Hmmm vidím, že Nimeshi si ju obľúbil teda. Hmmm. Nech si teraz nemyslí, že za ňou pôjdem a budem ju obdivovať. Stál som sa mieste a pozeral na Nimeshiho jak pozerá na Kinine prsa.


+ Nemôžem písať, lebo neviem ako vyzerá tá Kin
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 15:58

Se podívej do charakterů.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 16:59

Kin
Vzdychla som si a potriasla hlavou.
Dalsii uchylnej kluk.
Poriadne som si ich prezrela. Ten blisie vyzeral ako nejaky brouk. A v tych tesnych rifliach mu bolo vidno jeho myslienku dna.
Toho vzdialeneho som nevidela, ale jeho cipkovana kosielka hovorila svoje.
Nahodila som usmev
Ahojte, ako viete, ja som Kin. A rada sa pojdem najest.
natiahla som ruku k tomu Nimeshiho, bay mi pomohol vstat.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 17:09

Nimeshi

Když Kin promluvila, tak jsem se trochu probral a zdvihl jsem hlavu a podíval se jí do očí. Máš moc krásné oči, řekl jsem ji o potřásl jí rukou. Tak jdeme, dodal jsem a vyrazil k rámen obchodu.
Tak co nám o sobě řekneš, řekl jsem a usmíval se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 17:54

Kin
Nechcela som aby si my nou potriasol, ale aby si my pomohol vstat. vzdychla som si a usmiala sa.
kin,zena, 90-60-90, podstata kyselina. To by ty mohlo stacit. A vy dvaja??
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 20:05

Nimeshi

To ale neznamená, že ti s ní nemůžu i potřást, řekl jsem zase s úsměvem. Všechny informace až na kyselinu už jsem věděl, dodal jsem a ještě jednou si jí prohlídl. Co se týče mě tak já jsem Nimeshi a tamten stydlivej kluk je Simon. Oba se specializujeme na vodní techniky a já ještě na taijutsu s holí.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 20:16

Eimi
Smutne som sa pozrela do zeme.
Áno... Povedala som pričom som sa znovu pozrela na otca.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 21:11

Yuu

Odešel jsem z davu lidí a šel jednou uličkou, která vedla ke mě domů.
Měl jsem ruce v kapsách a díval jsem se do země a pomalu jsem šel.
Takže, do Chuuniských zkoušek musím vydržet. Zajímalo by mě tedy,
co bude s tím Shinim... Jestli se pro mě vrátí nebo ne.
řekl jsem si a zastavil se uprostřed
uličky a chvíli se díval do země.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 21:28

Simon

Tak hamblivý chalan? Neznášam takýchto ľudí, ktorí o mne nevedia nič. Nimeshi teraz si ma urazil. Otočil som sa a išiel som sa prejsť po Suiche. Hmmm, Keď sa mu tak veľmi páči tak nech si ju klidne aj zežere. Pomyslel som si a dával som najavo svoj nezájem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 22:03

Creepy

No, přišel jsem se zeptat jestli už mi přišel ten meč co jsem si objednal a taky...potřeboval bych nějaké speciální vybavení. Doplnit zásobu kunai, shurikenů, nějaké ty potřeby pro výrobu pastí, drát...kouřové a oslepující bomby jo a taky hromadu nášlapnejch ježků
vyjmenoval jsem své nemalé potřeby.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 23:44

Prodavač u Creepyho

Odešel jsem beze slov dozadu do skladu a vytáhl balík, který jsem mu pak podal. "To je ta zbraň, Creepy." Dobře si tě pamatoval z minula. "No základní vybevní tu ještě mám, ale tyhle věci jako oslepující bomby tu nemám, budu to muset objednat, vše se rozprodalo." Řekl jsem mu po pravdě.

Valentine

"A co je s nim? Děje se něco?" Řekl jsem a čekal co z ní vypadne.

Yuu -> Najednou jsi v dálce uviděl jakousi postavu s černou aurou, jak zachází za roh.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 01:16

Jukara

Po krátkom spánku som vstal a vyšiel som sa natiahnuť na záhradu.Hmm...chunninske skúšky sa blížia. Dúfam že som neprepásol žiadne dôvežité informácie.Povedal som si a vošiel som späť do vnútra aby som sa obliekol. Potom som opustil dom vybral som sa rýchlim krokom cez dedinu.To je nuda...nikde nikoho niet...asi ma šlak trafí...Opakoval som si celou cestou ktorá nemala význam. Po chvíli som zbadal obchod s ramenom. Očami som už jedol plagát s ponukou, ale žalúdok mi to nedovolil kvoli nedávnemu nesýteniu. Sklamane som kráčal ďalej pomedzi obydlia Suichi. Potom som dostal nápad.Mal by som vyhladať toho chlapíka čo mi ponúkal prácu lovca zočincov...ale kde?Opýtal som sa sám seba a uvedomil som si, že sa asi sám od seba neobjavý. Tak som naďalej pokačoval dedinou hladajúc hocijakú príležitosť zábavenia.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 04:33

Yuu

Podíval jsem se na konec uličky a zahlédl jsem postavu s černou aurou.
To není dobrý.. řekl jsem si a běžel jsem na konec uličky, kde postava zašla.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 07:57

Eimi
Mám mu to povedať? Predsa len je to Sendokage a mohol by si to zistiť. Pomyslela som pričom som sa nadýchla a začala: No, môj priateľ mal s ním dočinenia. Dokončila som a čakala som na otcovu reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 08:17

Creepy

Arigato
pousmál jsem se a v ruce otestoval meč, seděl naprosto skvěle.
Hmmm, fajn tak mi dejte plnou sadu základních hraček a doplňky objednat. Stihnete to dodat před začátkem zkoušek?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 10:47

Sora

Kývnula jsem hlavou na Izumiho, a hnedka po jeho zmizení jsem se rozešla do ulic. Po kterých jsem chodili a přemýšlela na Chunninské zkoušky, které zanedlouho budou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:06

Prodavač u Creepyho

Pousmál jsem se "A co si jako doplňky představujete? Samozřejmě do zkoušek nebudou, jelikož dodací lhůta je nejméně týden." Řekl jsem a připravil si papír s tužkou.

Valentine

"Se Shinim?!" Zvolal jsem docela překvapeně až vyděšeně. Hned mi došlo, že se jedná o Yuua, jelikož se mi už donesly informace, že s nim trávila hodně času. Udělal jsem pečetě a zavřel oči, zjišťoval jsem si pomocí sněhu, kde Yuu právě teď je. Pak jsem se tam rozeběhl a očekával, že Eimi běží také. "Je ve velkém nebezpečí." Zvolal jsem.

Yuu -> Podíval jsi se za roh, kam postava zašla, ale tam byla slepá ulička a postava nebyla nikde kolem. Když v tom za tebou tou ulicí šli další dvě postavy v černém obleku s kapucí přez hlavu, měli uplně vyhublé ruce a měli v nich jakési kroucené dýky. Kolem nich byla černá aura. Ty jsi teď byl ve slepé uličce a za tebou nad budovama byly další postavy v černém obleku s kapucema na hlavě a s černou aurou, byl jsi defakto v pasti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chunninské zkoušky přichází   Chunninské zkoušky přichází - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chunninské zkoušky přichází
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Chunninské Skoušky
» Čas nervozity přichází
» Cesta na zkoušky
» Chuuninské zkoušky
» Chuuninské zkoušky: Vzor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: