Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nepřátelské vztahy

Goto down 
+4
Check
Páťa
Sadatake
Aspi
8 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 00:08

Takže, jelikžo jsem se dozvěděl o jakýchsi věcech, které se vyskytují na chatě, což se týkalo mě a Mii, tak jsem si samozřejmě přečetl archív chatu. Něco mě tam potěšilo a bylo to zajímavé počtení, nečekal jsem to Cool laugh Avšak jak poslední dobou prožívám, tak za každou radost musí přijít nějaké zklamání. Což teď přišlo ve velké síle. Teď se nechci nikoho zastávat ani nikoho pomlouvat, řeknu vám jak to všechno je, jelikož jsem takový, že si dokážu informace získat z různých zdrojů tudíž na to mám pohled z více stran, aniž by jste o tom tady vy věděli.

Ano to co chci říct se týká Lyalla, kluka který mi jednoho dne napsal, že se mu líbí jak vedu Kage Wars a líbili se mu naše nápady. Hlavně speciálně můj nápad ty Anime souboje, Laskavě mě požádal jestli si může ten nápad vypůjčit na svůj web, tak si říkám proč ne, konečně nějaké dobré chování a nic nekopíruje. Jenže pak přišla má největší osudová chyba, zeptal jsem se ho jestli si u nás nevytvoří postavu, což s radostí přijmul, ale to jsem ještě neměl tušení, kdo to je.
Nejdřív jsem se dozvěděl, že přes skype/icq přeposílá hráčům na KW odkazy na své forko, ať už je to pravda nebo to pravda není, tak se na jeho forku záhadně po příchodu na KW objevili hráčí z KW, což asi náhoda nebude, že? Smile Řeknu vám to narovinu, nesnášim, když někdo přeposílá hráčům jednoho forka odkaz na další forko, přijde mi to uplně nechutný a ubohý někomu přebírat hráče, proto to já sám nedělám a všechny hráče si chci získat jen tim co jim tu nabízíme a dáváme jim volbu, aby si vybrali a do ničeho je nenutíme.
Bohužel tohle je jen začátek Lyallovi kapitoly...

Co si budem povídat jeho první charakter selhal a já ho odstranil, jako neaktivní, při čemž on už zde navázal několik přátelských vztahů, aby si to tu mohl pomalu obmotat kolem prstů. Což jsme nikdo nemohli tušit, co s prominutím za sráče to je. Mezitím KW pomlouval kde to jen šlo a psal to i hráčům KW, donucoval hráče na svém forku, aby psali nám adminům/kage a hráčům a nadávali jim na KW a všechno možné. A to nejvtipnější na tom je, že mi nedávno sám na icq napsal a prosil mě, jestli není místo v Suichu, že si chce zahrát, při čemž nám mezitim "kopíroval" a nadával nám všude kde to jen šlo. Když mě na tohle pár lidí upozornilo, tak jsem tomu nevěřil a prostě to jen přešel, ale po dalších informacích jsem kývnul hlavou a povolil perma ban tomuhle "kamarádovi", který se nás tu snažil rozhádat, což se mu docela i povedlo.

Všiml jsem si na chatu, že se objevují nepříjemnosti mezi mými docela velkými oblíbenci, čimž teď nechci nijak navyšovat, ale prostě jeden mi je blíž svym talentem pro hraní a druhá osoba zase svym chovánim. Ano, jedná se o Nera a Miu. Víte všichni, že nesnášim hádky na KW a snažim se je vždy řešit nějakym kompromisem. Lyall dokonce nadával jménem jiných hráčů na tomto forku aniž by o tom osobi zde věděli, takže mi přijde jako velká blbost, aby jste se tu někdo hádal kvůli sráčovi, jako je Lyall, takovýhle ubožáky bych radši zavřel někam do místnosti, aby se uklidnili. Nikdy lidi, jako je Lyall a Heroes0, který nedokážou uznat popularitu a chod jiných forek, nemůžeme pochopit. Jelikož oni si žijí v tom svym, že když někoho rozhádaj, tak docílí svého, ale to jsou na omylu, protože správný admin a tvůrce hry vždy chtějí předejít hádce a né ji zakládat.

Myslim si, že Kage Wars je tu od přátelení se a zahrání si společně hry a né kvůli hádkám s blbci, kteří jen závidí něčí úspěch a radost. Vždycky se někdo takový najde, s tim hold nic neuděláme. Každý jednou máme nutkání vytvořit si vlastní rpg, je tu mezi námi dost lidí, co už to zkusili, ale bohužel se jim nedařilo, tak se k nám vrátili a my je zde zase s radostí přijmuli. My jsme prostě Kage Wars a takový jaký jsme zůstaneme, nikdo nás nikdy nerozdělí, protože my tu nejsme jen jako admini a hráči, jsme tu hlavně jako přátelé Smile

Tim doufám, že kapitolu Lyall uzavřeme a pojedeme zase s radostí dál, co vy na to? Smile
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 00:59

No tak možno nieje vhodné aby som na toto reagoval no chcem len povedať je pravdov že som KW sprvu odsudzoval ale to som to tu ešte nepoznal tak ako teraz aj keď to ešte vždy nepoznám moc dobre no zatiaľ sa nemôžem na nič sťažovať a ani to nemám v úmysle pretože nemám dôvod. Áno zo začiatku to bolo pár nejasností teda o myslím diskusiu o tom či som alebo niesom Heroes0 no k tejto téme sa nechcem vracať pretože pre mňa to je uzavreté. Potom tu bolo ešte jedno nedorozumenie ktoré by som cel objasniť a to incident s Ramarom kde som bol označený za niekoho kto mal na svedomí to že niekto tretí nadával či skôr sa hádal s Ramarom k tomuto by som chcel povedať toľko ja som typ človeka ktorý si svoje veci vybavuje osobne to znamená že by som určite neposielal tretiu osobu aby s niekým s kým mám problém niečo riešila ja som sa o tom dozvedel až po tom incidente od Ramara osobne . Ďalšia vec je nikdy od kedy som začal hrať tieto rpg som nechápal tej nenávisti medzi forkami a ani to asi nepochopím. Chcem aby ste vedeli všetci že som tu neprišiel s účelom niečo kopírovať či rozhádať hráčov ani tu spamovať či niečo podobné. Ja osobne nemám s nikým odtiaľ žiaden problém čo som rád no áno sú niektoré veci ktoré sa mi nepáčia napr. Nenávidím ak niekto použije frázu Ak sa ti nepáči tiahni si späť na NNG, alebo tu niesi na NNG a podobne pretože myslím že tieto dva fóra sú dosť odlišné. No ak sa tu nájde niekto kto má nejaký problém so mnou s mojou osobou bol by som rád aby mi to povedal a ak vidíte dôvod na to aby som odtiaľto odišiel tak mi to prosím slušne povedzte a ja to budem rešpektovať no myslím si že to že Hrám na NNG nieje dobrý dôvod na to aby som nemohol hrať aj tu. Tak toľko môj názor čiže nemám v pláne sa hádať, kopírovať , ani urážať či spamovať. Tak aj napriek tomu že zrejme budem mať za tento príspevok problémy čo nieje síce isté ale ani sa to nedá vyvrátiť aj napriek tomu som mal potrebu to tu napísať ak si niekto myslí že zavádzam či sa pretvarujem prosím nech mi to povie priamo rád viem na čom som. Ak naozaj vám tu moja prítomnosť vadí tak fakt stačí to povedať ja to budem akceptovať aj keď mi to bude ľúto nakoľko mám osobný vzťah ku každej postave ktorú som kedy vytvoril pretože každá má niečo spoločné so mnou a zatiaľ ja nemám dôvod odtiaľto odísť . Tak toľko z mojej strany.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 07:51

Sadatake buď v klidu, s tebou jsem spokojený, což jsi mi dokázal tim charakterem v Suichu, tebe nikdo nevyhazuje, nikoho nevyhazujem. Wink
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 15:57

Gomenasai...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 16:08

přesně tak... Sadatakemu jsem se už párkrát omluvil a omlouvám se znova, byl to prostě můj FAIL...

a taky souhlásím s Aspem, takovýhle lidi je potřeba zavřít do temný místnosti na uklidnění...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 16:19

Kdybyste mě někdy poslouchaly tak jsem to řekl snad stokrát...lidí jako je lyall jen nejlepší se hned zbavit...na jeho forku hraju jen z důvodu že si hold rád dělám postavy a a jeho pitomé forko jsem udělal svoji nejlepší postavu...je mi z tohona blití....i z lidí jako je on
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 17:02

Naivka jeden Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 17:32

Naprostý souhlas s Aspirem.. Tuto kapitolu by bylo lepší přehlédnout a pokračovat dál v tomto skvělém fórku bez hádek a bez pomlouvání. Lyall je prostě odpad který patří nikam jinam než do koše a proto bude lepší když ho nadále nebudeme řešit Smile
Aspire omlouvám se ale Mia pro mě zůstane i nadále nepřítel a člověk kterého nemusím.. Zezačátku jsem měl stejný názor jako mám teď ale potom jsem si naivně myslel že Mia je super kámarádka ale i hráčka,zatímco jediný co svede je akorát čistá "vlezdoprdelkace" která mě u ní dosti sklamala. Nejen že si snaží obmotat každé kolem prstu ale i se snaží vetřít opravdu každému do přízně.Nejvíc mě na ní naštvalo to,že i potom co jsem zjistil co je Lyall zač a když sem sním rozpustil "rádoby fórko" začala se kněmu vtírat a pomlouvala mě u každého co stál s Lyallem načež si během 3 dnů vytvořili další "rádoby fórko" kde Mia dělala admina a kageho Konohy. Jak ste si jistě všimli v tom období tu byla opravdu max. 1 za tejden a to bylo vše. Jak jsem předpokládal.. zhruba po půl měsíci se fórko rozpadlo a Mia šla nikam jinam než zpět na KW přičemž tu (s prominutím) začala podlejzat nejen Tobě Aspire..ale i Nagatovi a Checkovi. Když jí potom řeknu tuto krutou pravdu ona mi začne nadávat a potom mě ještě pomlouvá u Tebe. Chápu že z části za to všechno může Lyall ale za svojí povahu a chování může jen a jen Ona.Proto u mě skončila a já doufám že to pochopíš....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 17:40

Tak aa teraz ja....
To forko čo som s nimi mala- nebrali sme hráčov z KW a na KW som chodila koľko som mohla...
To forko sa rozpadlo práve preto, lebo som naň nechodila- mala som zaracha a všetok čas čo som mohla byť na PC som trávila na KW.
Na lyallovo forko som nikdy ani nevkročila...
Lyalla som brala ako niichana, nie že som mu podliezala...
a neohovárala som ťa s ním, to čo bolo na chate bolo len tolko skopirovane, že som ho volala na chat pretože si tam písal že ti ukradol nápady aj keď on kopíroval len svoje texty...
ale na lyalla teraz serme ok??...
Ak si myslíš že podliezam to je tvoja vec ja som proste občas decko a viem si to priznať Wink
Ja som nepodliezala chcela som mať dobré vzťahy...
ak ma bereš ako nepriateľa to je tvoja vec...
Ja tu väčšinu ludí beriem ako naozaj skvelých kamošov
teba teda tiež už len ako ďalšieho hráča Smile
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 17:52

já bych si podle IP adresy našel jeho bydliště a veřejně ho z linčoval XD XD XD
(jen žertuju...možná XD)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 18:08

Uzavírám tuhle kapitolu, nikdy jsem nikomu nenadržoval a ani to nehodlám dělat, takže ikdyby mi někdo do prdele lezl, tak je to zbytečné, protože takovéhle věci lehce prokouknu.

Už jen krásné hraní Razz
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:21

U mě Mia nepodlejzala, jelikož sem na chatu nebyl vůbec... ale i kdyby, tak je to zbytečný Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nepřátelské vztahy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřátelské vztahy   Nepřátelské vztahy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nepřátelské vztahy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vztahy mezi postavami
» Vztahy s jinými vesnicemi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: