Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mlha (Creepy a Miyoko)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:28

Pokračuj zde
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:39

Creepy

Do háje vůbec nic nevidím, to jsi vyvolala ty?
zeptal jsem se přičemž jsem pozapoměl že bych ji měl oslovovat poněkud zdvořileji.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:49

Miyoko

Jenže to už zase mlha opadla, teda neopadla, prostě z ničeho nic zmizela a tobě došlo, že se jednalo jen o jutsu. Ale najednou jsi uviděl jak já jsem přivázaná ke stromu a naedmnou se sklání nějaká osoba a v ruce má kunai.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:54

Creepy

Co to kur...
Shunshin no jutsu
pomocí své oblíbené techniky jsem se přesunul nepříteli a pokusil se mu úderem plochou stranou čepele do ruky vyrazit kunai(směrem nahoru).
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 14:18

Povedlo se ti to, jelikož osoba nevěděla, že už nejsi v tom genjutsu. Jenže to už se na tebe ta osoba otočila a ty jsi uviděl lesk stříbrné, katany, která ti útočila směrem ke krku.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 15:00

Creepy

Himl
zaklel jsem když jsem předvedl trik alá metric a před mečem uhnul záklonem dozadu. Bohužel jsem to trošku přehnal a tak jsem spadl na záda. Na zemi jsem rychle udělal pár sudů abych se dostal do bezpečí a vyzkočil zpět na nohy s mečem v pohotovosti.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 17:57

Jenže v tu chvíli tě zastavila kopačka do zad, jelikož se vedle tebe postavil klon té osoby a snažil se tě rozseknout na půl, ale to už zablokoval jakýsi obří meč a tobě hned došlo, že se jedná o meč Miyoko. V tu chvíli Miyoko prudce máchla mečem do vzduchu, vytrhnula tim klonovi meč z ruky a pak do zmateného klona kopla a on se rozplynul, ale pravá osoba nikde nebyla k nalezení.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:42

Creepy

Ufff díky, tohle bylo nebezpečný
postavil jsem se na nohy s mečem v rukou a snažil jsem se pomocí svých očí najít toho pravého.
Vidíš ho?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 18:41

Miyoko

Jenže v tu chvíli začali Creepyho neuvěřitelně pálit oči a on začal pomalu, ale jistě vidět mnohem lépe. Došlo mu, že se aktivoval jeho další stupeň jeho doujutsu. V tu chvíli jsem se na Creepyho podívala, protože jsem se bála co s nim je. "Jsi v pořádku?" Zeptala jsem se ho. Ten útočník stále nikde nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 19:05

Creepy

Kur..aaaaaaaaaa
zaklekl jsem a přikryl si oči rukama.
Já...nevím, moje oči se...vidím jinak.
zadíval jsem se nani.
Tvoje oči...víš že září?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 11:44

Miyoko

"To nevim, zrovna teď si do očí nevidim." Řekl jasem tiše a následně se rozmáchla mečem, jakoby to bylo pírko a bouchla silně do země, když v tom se rychle rozpraskala země a kameny se rozletěly do strany. V tu chvíli se tam objevila ta osoba, která na nás nechápavě hleděl. Meč jsem si pak položila na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 16:15

Creepy

Je to...zvláštní
zamumlal jsem a sledoval ji v naději že bych snad mohl proniknout jutsu které mi předtím bránilo poznat její chakru, když v tom bouchla do země kde se objevil ten chlapík a já se zadíval na něj.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 17:08

Miyoko

Opět Creepy moji chakru neviděl, ale toho chlápka ano, zjistil, že má doton na dobré úrovni, ale chakry už moc nemá. Když v tu chvíli jsem pevně chytla svůj meč a koukla na Creepyho. "Jdeme ho dorazit ne." Řekla jsem tiše, když chlápek dělal pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 17:18

Creepy

Jasan
přikývl jsem když jsem si všiml že dělá jutsu a vyrazil s mečem proti němu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 18:34

Miyoko

Rozeběhli jsme se proti chlápkovi, který akorát dodělal pečetě a kolem něj se zformovala kamenná zeď, která je opravdu silná, když v tom mé oči žlutě zablikaly a svym mečem jsem rozrazila zeď a Creepy měl dokonalou šanci na poslední úder.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 18:58

Creepy


Pche, má lepší oči než já...
zamračil jsem se když rozťala kamennou zeď a já se soupeři pokusil probodnout srdce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 19:51

Miyoko

V tu chvíli Creepyho ohodila krev, kvůli tomu že toho chlapa zabil a on pak padl na kolena a následně padl celý na zem. "Myslim si, že je teď čas si o svých schopnostech něco říct Creepy. Ty mi řekni o tom svém doujutsu a já ti řeknu o tom svém." Řekl jsem narovinu a meč si opět položila na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 08:58

Creepy

Bezeslova jsem z mužova hrudníku vytáhl svou čepel a otřel ji do jeho oblečení, načež jsem ji opět schoval do pochvy a teprve pak se otočil k Miyoko.
To bude asi krátký rozhovor
lehce jsem pokrčil rameny.
Upřímě o svém klanu ani očích nevím vůbec nic. než jsem přišel do Suichu ani jsem netušil že nějaké Dojutsu vůbec mám. Když nepočítám fakt že jsem nedokázal otevřít oči a přesto jsem viděl naprosto dokonale. Pak během boje jsem je z ničeho nic otevřel a...viděl jsem chakru. V nejrůznějších barvách a odstínech dokážu říct nejen kolik jí normální člověk má ale podle barvy i jaký má element a byl jsem schopen částečně vnímat i chakru Bijuu v Jinchuuriky nebo si to alespoň od zkoušek myslím Teď....
zadíval jsem se na tělo chlápka jehož chakra pomalu vyhasínala
vidím mnohem lépe celý chakrový systém a nejen jednu barvu, ale i ostatní ke kterým dotyčný inklinuje...třeba tenhle chlápek než umřel by nebyl vůbec špatnej se Suitonem. No a samozřejmě ve tvém případě nevidím vůbec nic.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 11:55

Miyoko

Pousmál jsem se, při čem jsem hleděla do jeho očí. "Zajímavé." Řekla jsem mu tiše a pak mé oči zazářily žlutě a změnily se na žluté. "Toto je zase mé doujutsu, máme ho s bratrem dědičné, akorát bratr ho nikdy nepoužívá, jelikož bojuje jinym stylem než já. Ve skutečnosti mé doujutsu je opravdu geniální, jelikož mi pomocí jakéhosi genjutsu, které používá přímo na mě ukazuje, kam je velká pravděpodobnost, že útočník udeří. Takže kdykoliv jsi na mě zaútočil, tak mé doujutsu dá se říct vytvořilo simulaci toho, kam asi udeříš a já se pak na tom místě ubránila. Není to nikdy stejné, někdy třeba ukáže dvě místa a já si musim vybrat podle svého instinktu. No a další má vychytávka." Zvedla jsem k němu dlaně a on si všimnul, že na každé dlani mám jakousi žlutou pečeť. "Tyhle pečetě mi umožňují jakkoliv měnit hustotu meče, takže ve skutečnosti je tak těžký, že ho nikdo nezvedne, ale když se ho dotknu, tak je najednou lehký, jako pírko, ale údery má stejné jako v normálnim stavu." Řekla jsem mu pravdu o svých schopnostech.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 12:36

Creepy

Tiše jsem hvízdl.
Páni se svýma schopnostma si teď připadám jako naprostý amatér
přiznalj sem po pravdě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 13:34

Miyoko

Pousmála jsem se na nej a přešla k němu blíž, když v tu chvíli má zbraň zazářila žlutě a zmizela. "Buď v klidu. Každý něco umíme, zase vim hodně, že tvé oči ti pomohou porazit mého bratra, teda pokud jsou na takové úrovni." Řekla jsem mu po pravdě, čimž jsem trošku podkopla svého bratra, ale chtěla jsem Creepymu fakt pomoct.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 15:21

Creepy

Já ale nevidím slabinu v technikách, jen kdy ji soupeř použije.
lehce jsem se poškrábal na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 15:47

Miyoko

"No a co ty a genjutsu? Umíš se proti němu bránit?" Zeptala jsem se ho, při čemž jsem vzpomínala na bratra.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 16:09

Creepy

Jen jsem pokrčil rameny.
Nevím, možná ještě na mě tuším nikdo nikdy žádné nepoužil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 16:53

Miyoko

Ukázala jsem prstem. "Počkej." Zavřela jsem oči a udělal pečetě a následně oči rychle otevřela, což mělo způsobi, aby jsi spadl do genjutsu, ale nic se ti nedělo. "Eh? Použila jsem Déčkové genjutsu, protože víc neumim. Víš jistě, že ty tvé oči neumí i chranu před genjutsu?" Zeptala jsem se trošku nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mlha (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Creepy a Miyoko)   Mlha (Creepy a Miyoko) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mlha (Creepy a Miyoko)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: