Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Kōkai Hayashi

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Kōkai Hayashi   Thu Nov 11 2010, 22:51

Jméno: Kōkai Hayashi [Kókaj Hajaši]
------
1. pád - Kōkai [Kókaj] = Pokání
2. pád - Kōkaie [Kókaje]
3. pád - Kōkaiovi [Kókajovi]
4. pád - Kōkaie [Kókaje]
5. pád - Kōkaii [Kókaji]
6. pád - Kōkaiovi [Kókajovi]
7. pád - Kōkaiem [Kókajem]

Čí -> Kōkaiův [Kókajův]

Věk: 14

Hodnost: Genin

Oblíbené: Především má nejradši svoji rodinu, jelikož je to jediné co má. Zatim si totiž nedokázal najít moc přátel. Samozřejmě další oblíbeností jsou zvířata a to hlavně kočkovité šelmy. Při čemž nejvíce preferuje tygry, což je také jeho proměna.

Neoblíbené: Dýka jménem Bachi = trest, tu nesnáší když musí použít, jelikož je to dýka, se kterou ukončil trable jeho rodiny a nikdy si to zřejmě neodpustí. Vždy když ji jen vezme do ruky, tak se mu začnou ruce lehce klepat, jelikož to je pro něj velmi citové.

Rodina:
Bratr -> Raizo Hayashi (13) (Chappi)
Matka -> Kyasarin Hayashi (37)
Otec -> Saro Hayashi (39) - Mrtev

Povaha: Ikdyž jeho jméno vlastně znamená Pokání, tak tomu již tak není a on se změnil na trošku arogantního a nevěřícího člověka. Jediné komu věří je rodina, kvůli které by udělal uplně vše, dokonce by i zaútočil na vůdce nebo se sám obětoval. Někdy když něčeho chce dosáhnout, tak se nebojí si informace všude nalézt, takže má trochu povahu nějakého detektiva, jelikož zjistí opravdu mnoho věcí, které pak dokáže využít díky své chytrosti.

Historie:
1. část - Začátek nové cesty
Z malé místnosti se ozývalo hekání a řvaní mladé ženy, které mohlo být tak kolem 22 let. Po chvíli však řvaní ženy utichlo, ale ozvalo se jiné řvaní, spíše to byl pláč, děcký pláč. Zrodil se Kōkai, který už od pohledu byl bojovník. Jenže to už se dveře rychle otevřely a do místnosti vběhl muž o pár let starší než žena a na upocené tváři se mu objevil úsměv od ucha k uchu, každý by poznal, že se jedná o Kōkaie otce. "Kōkai se bude jmenovat."

2. část - Nový život a začátek hříchů
Uběhl přesně rok a celá scéna se odehrála znova. Avšak nyní se ozýval jak jekot ženský, tak i jekot děcký. V jendé místnosti řvala Kyasarin a v druhé zase Kōkai, avšak Kōkai měl výhodu v tom, že on nerodil a neměl takové bolesti. Tentokrát již však byl otec při porodu a svoji ženu držel pevně za ruku a odmítal ji pustit, protože věděl, že se rodí jeho další syn. Nevěděli zda se bude jednat o syna nebo dceru, ale v hloubi duše doufal, že to bude další syn, který bude jako Kōkai. A jeho touha se opravdu vyplnila, na zem se dostal i Kōkaiův bratr Raizo.
Jenže štěstí nikdy nemůže být bez smůly, takže v zápětí přišla rána pro otce obouch synů, dozvěděl se, že jeho parťák z týmu umřel při plnění individuální mise, jelikož otec Saro odmítl na misi jít, kvůli porodu jeho ženy, což znamenalo velký smutek pro Sara. Hodně lidí Sara znalo a věděli, že nikdy nedělal hlouposti, ale nyní ji udělal, začal hodně pít alkohol a domů chodil často dost opilý.

3. část - Trestání ze zoufalství
Alkohol hodně mění lidi, což Sara rozhodně nijak neminulo a dokonce i on se značně změnil. Člověk by doufal, že se změní k lepšímu a aspoň bude lépe vnímat smrt parťáka, ale tolikrát už přišel domů uplně opilý a dokonce i trestal svoji ženu Kyasarin jen, protože si potřeboval na někom vylít vztek. To vše bratři vnímali, jelikož Kōkaiovi bylo již 8 let a Raizovi 7 let, takže už trošku věděli co se děje a že to není nic dobrého. A proto začal Kōkai chodit na akademii, kde začal poctivě studovat, aby z něj byl jednoho dne silný ninja.

4. část - První přeměna a začátek pokání
Když bylo Kōkaiovi víc jak 10 let, tak se mu povedla první přeměna na zvíře a to na kočkovitou šelmu tygra. Netrvalo dlouho a Kōkai se to naučil dělat pravidelně a zkušeněji, vypadalo to, že jeho život se obrátí k lepšímu, jelikož jeho otec dlouho nic nevyvedl. Jenže jednoho večera, když už bratři Kōkai a Raizo šli pomalu spát se ozvalo hlasité bouchnutí dveří a to značilo, že otec znovu dorazil opilý domů. Chvíli byl klid, ale pak bratři uslyšeli řev své matky, takže neváhali a rozeběhli se do místnosti, kde se to událo. Uviděli, jak otec drží matku pod krkem u stěny a její nohy se nedotýkají země. Došlo jim, že musí jednat a začali do otce strkat a kopat. Ten však prostě máchl rukou a oba odhodil. V tu chvíli už vzal jeden z bratrů tyč a přetáhl otce po zádech, při čemž matku odhodil na zem a padl na kolena kvůli bolesti. Jenže tim to nekončilo, otec Saso se zle podíval na Raiza, což předcházelo útoku na něj. Jenže Kōkai nečekal a skočil k otci, vytáhl mu jeho stříbrnou dýku z opasku, kterou mu vrazil do krku a otcovo bezvládné tělo padlo k zemi.

5. část - Bůh na všechny zapomněl
Omlouvám se otče za to co jsem ti udělal. Nezasloužil sis takový trest a já neměl právo o tvém osudu rozhodnout, je to sice už 4 roky zpátky, ale nikdy si neodpustim, že jsem ti jen tak vzal život. Tohle byly téměř každodení Kōkaiovi myšlenky na osudnou noc, která proběhla před 4mi lety. Kōkai mezitím hodně trénoval, protože to byla jediná možnost, kdy zapomněl na své problémy a byl trochu šťastný. Naučil se již druhý stupeň svého Kekkei Genkai, takže jeho přeměna na tygra už byla mnohem větší a silnější. Jenže to však nenahradilo jeho otce. Kōkai padl k zemi před hrob svého otce a zavřel oči. "Přísahám ti, že na moji rodinu už nikdo nevztáhne ruku, jako jsem to tehdy udělal já. Ochránim je až do své smrti, abych aspoň nějak odčinil tvou vraždu moji rukou." Přísahal Kōkai na hrob svého otce.

6. část - Způsob zbavení se dvou hříšníků
Byl den kdy se měli rozdělit týmy a dát první mise. Raizo a Kōkai byli spolu v týmu a dostali hned misi, která hned na první poslech zněla naprosto sebevražedně, jelikož je poslali do údolí, které je všem známo jako údolí všech nukenínů a všeho zlého. Ani jednomu z bratrů se to nezdálo moc dobré a hlavně Kōkai si myslel, že se jedná jen o misi, díky které maj umřít a vesnice přijde o dva hříšníky. V údolí potkali nějakou osobu v obvazech s holí a lebkama. Kōkai samozřejmě hend zaútočil ve formě tygra a zakousnul se do hole, díky čemuž ta osoba dostala o bratrech všechny informace a tak se vydávala za jejich otce. Raizo uvěřil a zústal v objetí té osoby, ale Kōkai utekl pryč, jenže mu rozum nedal a vrátil se, při čemž zachránil svého bratra Raiza a utekl s nim pryč. Jenže ten nukenin je dohnal, při čemž se je pokusil zabít, ale to už se tam objevil jiný ninja a zachránil je. Poté už Kōkai a Raizo byli zpět ve vesnici.

7. část - S týmem přichází problémy
Bratří tým se změnil a senseiem se stal Chiko Hayashi, který měl podle všeho přeměnu na orla, jelikož hned v uvítacim tréninku si dali souboj, ale Kōkai to vzal vážně ve chvíli, kdy sensei ublížil a potupil jeho bratra, takže vymyslel metodu, jak porazit senseie, ale nevyšla mu. Od té chvíle hned všem došlo, že Kōkai a sensei se nebudou mít zrovna nijak moc extra v lásce, jelikož Kōkai to bral moc vážně a hodlá se svému seneiovi nějakym způsobem pomstít, nechce ho zabít nebo tak něco, jen ho chce potupit, tak jako on potupil Raiza.

8. část - Vesnice proti jednomu
Kōkai se pomalu začal měnit a jeho povaha už nebyla taková vyčítavá, ale spíše nevěřícná. Hlavně se přestal tolik vinit z vraždy svého otce. Ale rozhodl se zjistit co nejvíce informací o svém senseii ať to stojí co to stojí. Z toho důvodu šel do knihovny, kde mu moc neřekli, a proto došel k vůdci, ale ten ho nepřijmul, jelikož mu v tom bráni strážný před dveřma, takže vyšel ven a zde narazil do nějaké dívky. Náhodou vezla několik spisů a mezi nima byl i spis jeho senseie Chika, a proto si spis schoval a následně si ho přečetl, teda jen asi půlku spisu. Ve chvíli kdy se šel najíst, tak pocítil, že s jeho bratrem nění něco v pořádku a zřejmě mohl být i unesen, takže na nic nečekal a rozeběhl se k vůdci, ale byl tam opět ten otravný strážný, takže Kōkai rozbil lavičku, při čemž kusy z ní hodil do okna vůdce, kterému do očí řekl, že se chová jako genin, který nic nedokázal, protože odmítl hledat Raiza. Hned se kolem Kōkai seběhlo několik ninjů a začali mu nadávat, jenže to on neřešil a běžel hledat bratra. Od téhle doby ví, že někdy dokáže vycítit, když je něco s bratrem špatně.

Cíl: Ochránit svoji rodinu

Klan: Hayashi

Zajímavost: Neuvěřitelně inteligentní a i trochu detektivně zaujatý

Kekkei Genkai: Kočkovité šelmy -> Tygr
___________

Podstata: Katon

Hlavní atribut: Rychlost

Zbraň: Dýka Bachi: http://fc01.deviantart.net/fs5/i/2004/361/b/4/freaksmg_stock___dagger_by_freaksmg_stock.jpg a ZVN

Specializace: Taijutsu a Ninjutsu

Schopnosti:
E techniky
C jutsu: Katon: Goukakyuu no jutsu = uživatel Nakoncentruje chakru do plic, silně se nadechne a následně silně a rychle vydechne, při čemž uvolní chakru a z jeho pusy vyjde velká ohnivá koule.
Katon: Ryūka no Jutsu = Uživatel nejdříve musí obmotat nějaké místo ninja lankem a následně si ho dát do pusy, poskládat pečetě a v tu chvíli po lanku rychle vyjede silný oheň, který spálí věci co mu stojí v cestě.
Foto:

__________

____________________________


Naposledy upravil Aspire dne Thu Mar 31 2011, 17:46, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Kōkai Hayashi   Fri Nov 12 2010, 15:38

Tak proti tomuto nemám žádné výhrady...Snad jen to že Ryuuka no jutsu budeš moct použít jen přes ty nitě..někteří hráči tuhle techniku používají i bez nich.. Wink Takže na to pozor..Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Kōkai Hayashi   Fri Nov 12 2010, 15:51

Však áno, já to chci dělat jen s nitěmi, jelikož mám již připravenou taktiku na boj. Cool laugh

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Kōkai Hayashi   Fri Nov 12 2010, 16:00

Jojo však ok,ok Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Kōkai Hayashi   Tue Dec 14 2010, 18:56

Doplněna šestá část historie. Smile

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Kōkai Hayashi   Thu Mar 31 2011, 17:46

Dopsaná povaha, zajímavost a dvě části historie.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Kōkai Hayashi   Thu Mar 31 2011, 18:47

Nice ^^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kōkai Hayashi   

Návrat nahoru Goto down
 
Kōkai Hayashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Charaktery-
Přejdi na: