Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Přeprava zločince

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 13:55

ANBU

Jen tak sem tam stál... Pod maskou mi teklo několik kapek potu... Byl sem dost vystrašený.. Přece jen je to člen Akatsuki... Kousl sem se do prstu a pak udělal pečetě.
KUCHYOSE NO JUTSU!
Vykřikl sem a bouchl do země, tam kde sem se jí dotkl se rozvinuli různé znáky a v oblaku kouře se objevila jakási harpuna... asi 2 metry dlouhá a tlustá jak já sám. Vzal sem tu zbraň a položil na ní mou zářivou ruku, která přestala zářit. Vystřelil sem do zvduchu a harpuna vyletěla asi 20 metrů do výšky... Uslyšeli ste výbuch a na zem začali padat kovové sítě ve tvaru kruhu, každá měla asi dva metry polomě a byla nasákla mou chakrou..... Na tuhle techniku sem využil většiny chakry, takže sem mohl teď už jen udělat jedno jutsu....
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 16:37

Renji Hagane

Ja som bol však vtedy už ukrytý inde a ostali tam moje Kouton Bunshiny v počte dva. Musel som vymyslieť čo ďalej. Problém bol v tom, že už som pomaly ani nevedel stáť a ruky ma doslova pálili. Niekedy mám pocit, že moje KG je mi skôr prekliatím ako darom. No keď by som mal zomrieť, Turaki by už nemal koho učiť a náš klan by bol odsúdený na zánik.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 14:14

Itsuri

Ve chvíli kdy jsem ve vzduchu uviděl sítě, tak už jsem se podíval směrem k tomu ANBU a když se mě měla síť dotknout, tak jsem se najednou rozletěl k nebi, jako blesk a následně se objevil asi dva metry vedle toho ANBU.

Minato

Čekal jsem nějaké zvíře, ale harpunu však ne. Vystřelil nahoru, takže mi bylo jasné, že útok zřejmě půjde ze shora, což však mohl být chyták a úrok mohl jít klidně ze zdola. Nebyl čas a mně z rukou vyletělo několik šlahounů jílu, které jsem chytl a mávnul s nima přímo proti té síti co letěla na mě, v tu chvíli jsem je pustil. "Katsu!" Zařval jsem. Nechtěl jsem, aby se jil přichytil na tu síť, ale vybuchlo to kousek od ní, takže to vytvořilo tlakovou lnu, která by měla změnit traektorii letu té sítě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 15:13

ANBU

To už si ale mohl uslyšet zvuk letícího ocelového lanka... Já měl v ruce asi 30 lanek a ty byli připojené k sítím. Několik sití to odrovnalo ale pár sítí sem nasměroval na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 15:25

Itsuri

Musim to udělat. Pomyslel si Itsuri, který najednou ukázal dlaněma přímo na Minata a jeho oči se změnily, jakoby do Sage modu, ale ty obdelníčky nebyly naležato, ale jakoby stály. V tu chvíli se kolem Minata vytvořila jakási modrá průhledná koule, jakou jsem vytvářel před Renjim a ta ho pak odstřelila. Ale tahle byla větší a v tu chvíli jakoby vybuchla a všechny ty sítě to velkou silou odhodilo. Tlaková vlna smetla i mě a já letěl asi pět metrů dozadu, měla by tudíž smést i ANBU a Renjiho.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 15:27

ANBU

Odhodilo mě to a já přestal vnímat... Poslední co sem ucitil byli moje záda, které sejmuli strom a ten se pak sesipal přímo na mě.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 07:49

Renji Hagane

Tlaková vlna neznamenala nič dobré. Ale cítil som, že niečo sa na mňa valí a silno som sa pridržal stromu, na ktorom som stál. To mi však nepomohlo. Spadol som dole ako hnilá hruška. Šťastie, že na chrbát. Ak by som spadol na brucho, zlomené rebrá by sa ešte zhoršili. Už som ale nemal silu vstať. Necítil som sa na jedinú techniku. Bol som odpísaný. Ostrosť môjho videnia sa vytrácala a zanedlho upadnem do bezvedomia.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 13:02

Itsuri a Minato

Itsuri zůstal ležet na zemi, což znamenalo, že na tohle použil hodně svého úsilí. Jenže Minato byl uplně v pořádku, takže si vytvořil létající můru z posledních zbytků jílu a rozešel se směrem k ANBU, že ho zabije, ale v tom se ozval Itsuri. "Nech je oba být. Chceme přece, aby se o nás vědělo." Zvolal na Minata a on jen pokýval hlavou, při čemž vyhodil můru do vzduchu a ona se zvětšila. Vzal Itsuriho, při čemž s nim skočil na můru a oba odletěli pryč.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 16:44

Renji Hagane

Pomaly som sa preberal z bezvedomia. To, čo som videl medzitým bolo niečo strašné. Hrozný sen. Po Akatsuki ani stopy. Naokolo som videl ešte ležať niekoľko členov ANBU. Niektorí by mohli byť ešte nažive. Zdvihol som sa držiac sa trup a kontrolujúc, či sú nažive.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 17:42

Mohl sis všimnout Taka Sorina, který vůbec po čas souboje nereagoval a vlna ho sejmula. Krvácel a byl v bezvědomí... Možná to nepřežije.

ANBU

Vykašlal sem krev a uviděl Renjiho... jako jedinej se hýbal.
Skontroluj... skontroluj, jestli žijou.
Pomalu sem se posbíral ze země ale pak mi křuplo v noze. Zlomila se a ja padl k zemi.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:55

Renji Hagane

Po kontrole som zistil, že jeden ešte žije. Zbadal som Taku, ktorý je na tom asi tiež zle. Nereagoval na vonkajšie podnety a dosť krvácal. Pomaly v rámci možností som sa presunul k ďalším ANBU. Bol som jediný na nohách, kto sa mohol ako-tak hýbať. Vedel som, že ich musím dostať späť do Konohy, kým ešte dýchajú. Ale sám so sebou mám tiež dosť starostí. Okrem bolestí som pocítil ešte horší pocit - zúfalstvo. A tak som len tak vykríkol.
"Je tu ešte niekto živý?" vtedy mi už bolo jedno, že táto misia skončila neúspechom. Musel som ich nejako zachrániť. Nanešťastie nie som ninja-medik a sám všetkých neunesiem, lenže ich tu nemôžem ani nechať. Teda pokiaľ je ešte niekto živý.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 19:01

ANBU

Ten, který před chvílí bojoval s Minatem se konečně posbíral.
jak si na tom Renji? Jsi schopný nést Taku?
Zeptal sem se ho... Zbytek ANBU bylo mrtvých.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 19:16

Renji Hagane

Všetci ANBU boli mŕtvi. Teda okrem jedného. Moja fyzická odolnosť mi zachránila život. A nie len to. Ostatní členovia ANBU taktiež.
"Jasné. Ponesiem ho."
Pobral som sa teda k nemu a zdvihol som ho zo zeme.
Chudák. Nemá poňatia čo sa tu stalo.
Pomyslel som si nesúc ho na svojom ramene.
"Tak poďme. Máme pred sebou kus cesty do Iwy." navrhol som. Jedna vec je však istá. Nič už pre mňa nebude také ako predtým.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 18:49

po pár hodinách ste docela vyčerpaní stály před Iwou. Bariéra byla pryč. ANBU tušil, že se něco děje.
Odveď ho do nemocnice.
mission uncompleted
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přeprava zločince - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přeprava zločince   Přeprava zločince - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přeprava zločince
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise :: Mise třídy S-
Přejdi na: