Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeSun Dec 19 2010, 12:32

Tachimaru

Slyšel jsi rolničky docela dlouhy, když v tom jsem se zastavil. Po délce chůze ti mohlo dojít, že jsme šli skoro skrz celou vesnici. "Fajn jsme tu. Je mi líto, ale budeš si muset sundat pásku přes oči, protože musíš vidět moji tvář a tváře všech tvých budoucích přátel." Řekl jsem ti po pravdě a sám jsem si sundal pásku přes oči.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeWed Dec 22 2010, 10:26

Nibori

Mlčky jsem šáhl po pásce a pomalu jsem si jí stáhl z hlavy... V tu chvíli Tachimara mohli vylekat moje oči.Byli rudé jako odpolední červánky a na krajích bělma byli popraskané žilky.. Mé oči zářili jako skoro jasným světlem a já je trošku přihmouřil. Oči mi překáží.. Řekl jsem pořád stejně chladným tónem a při mrknutí jsem v intervalu držel víčka zavřené déle než obyčejně.. Bylo jasné že paprsky světla dopadající na mé oči mi způsobují bolest...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 10:22

Tachimaru

Konečně jsi spatřil toho, kdo tě právě hodlá zasvětit do něčeho velkého, mě.

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Occontestentrybybanditr

"Nejdříve mi musíš přísahat, že jakmile vejdeš dovnitř, tak jsi v tom s náma a nezradíš. Až pak tě vezmu k nám." Řekl jsem tiše až tajemně.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 10:39

Nibori

Vůbec nevim co ste zač a to jestli v tom pojedu sváma nebo ne,rozhodnu až budu uvnitř. Řekl jsem chladným hlasem plným rozhodnutí..Řekl sem to jakobych to myslel naprosto vážně a bez nějakých ústupků. Jedním si buď jistý,nezradím ty jenž bojují po mém boku a tím pádem po boku boha Enkahy. Řekl sem tajemný hlasem a přistoupil blíž..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 12:21

Tachimaru

Pousmál jsem se při čemž jsem se dotkl jednoho kamene a mírně do něj šťouchl, když v tom kámen zajel a pod náma se otevřel poklop a my už letěli směrem dolů. Letěli jsme jen chvíli, ale pak jsme dopadli do jakési měkké půdy, takže jsme si nic neudělali. Najednou si mohl Nibori všimnout několika pochodní co ozažovaly malý průchod, do kterého jsme také později vešli. "Představuji ti tým Shitsumei." Řekl jsem, při čemž sis mohl všimnout kulatého stolu, u kterého seděly tři postavy.
http://fc04.deviantart.net/fs38/f/2008/328/8/d/NFCC_1st_Place___Kenshikozai_by_osy057.jpg

http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2010/257/c/4/phoenix_flamestaff_by_osy057-d2ypze7.jpg

http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/338/3/2/1st_place___tao_by_osy057-d346a3z.jpg

Jen ta dívka měla zavázané oči jakousi čelenkou jinak ostatní byli bez pokrývky očí.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 13:52

Nibori

V klidu jsem následoval Tachimara až ke stolu a na čež jsem si prohlídl všechny přítomné u stolu... Shit-sumei.. to zní dost uboze.. Řekl jsem ledově chladným hlasem a mé oči pořád rudě zářili.. A se zahmouřeným pohledem jsem hlavu naklonil směrem k Tachimarovi aby bylo jasné na koho mluvím..Je mi upřímně jedno jak se jmenujete nebo co ste vlastně zač..raději mi řekni jaké sou vaše úmysli a cíle.Nechci tu zbytečně ztrácet čas s bandou ničemných amatérů.. Můj hlas byl opět chladný jako mráz a frenkvence mezi mím mrknutím se zvýšila a žilky na mých očí se rozrostli ještě více..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 21:51

Tachimaru

Pousmál jsem se. "Shitsumei znamená slepota, za kterou my bojujeme. Chceme navrátit klanu Yuurinshi jeho minulost a jeho tradice. Při čemž náš úhlavní nepřítel je Suizu Yuurinshi a Montaro Yuurinshi." Řekl jsem, ale v tu chvíli měl Nibori těsně před krkem hrot jakéhosi kopí od jediné ženy u stolu. "Ale no tak Kenzai, nech ho být. Je ještě mladý a neuvědomuje si co říká." V tu chvíli dívka bezeslova vrátila svoje kopí na záda.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeFri Dec 24 2010, 17:07

Nibori

S chladným pohledem jsem naklonil hlavu k prvému rameni jako "pes co se něčemu diví" a bez špetky strachu z kopí jsem úplně klidným hlasem řekl směrem k Tachimarovi Jestli mě chceš považovat za slabé děcko tak to si už nemáme co říct.. Pomalu jsem se otočil a ladným krokem jsem mířil k východu..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeFri Dec 24 2010, 22:40

Tachimaru

"Ano považuji, protože na to jak moc jsi arogantní jsi ještě nic nedokázal. Já už toho udělal tolik a arogantní jako ty ještě nejsem. Až si přestaneš hrát na frajera, tak přijď zase k tomuto místu." Řekl jsem popravdě co si myslim a ten velmi nabušený chlapík s dredy se jen pousmál a sledoval jak Nibori odchází.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 01:27

Nibori

Nebudu se vracet někam kde jen ztrácím čas.. Za to mi pár blbců co mě mají jen za děcko fakt nestojí.. Řekl jsem opět chladným a klidným hlasem a pomalu jsem došel k "tunelu" který vedl až nahoru a přičemž jsem si zavázal svou černou pásku kolem očí...
Kdyby si toho tolik dokázal jak říkáš.. už dávno bych o tobě slyšel něco víc.. než jen dnes tvé jméno.. Dodal sem tím svím arogantním tónem a na pravé ruce jsem vztyčil ukazováček a prostředníček směrem nahoru a tím vytvořil pečeť jednou rukou.V tu chvíli ze mě zbyl jen bílý obláček jako při Kawarimi a já zmizel...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 11:18

Tachimaru

Jenom jsem se pousmál na své kolegy. "Tak ten už je náš." Řekl jsem jen tiše.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)   Nejsi sám (Nibori Yuurinshi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejsi sám (Nibori Yuurinshi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: