Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Potřebuju pomoc (Dante)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 19:39

Kaze

Prošli jsme jižní bránou a já kráčel docela pomalou chůzí, jakoby šlo jen o jakousi procházku. "Jakou máš podstatu a jaký typ zvířat máš rád?" Zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 21:32

Dante

šel jsem vedle senseia a když položil otázku odpověděl jsem.Moje podstata je Raiton a moje oblíbené zvíře je krab. řekl jsem a přidal do kroku.Sensei...Jak teda získám to zvíře? kde ho najdu nebo co proto musím udělat? zeptal jsem se a byl natěšenej na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 16:11

Kaze

"Takže krab jo? To by se mohlo nějak sehnat, řekl bych, že budou poblíž hory Myoubonzaku, což jeho hora, kde žijí žáby, ale nikdo tam nezná cestu. Jenže já znám způsob, jaks e s jednim ze žabáků spojit a on nás zavede do vesnice krabů." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 17:01

Dante

Když řekl že by tto šlo chtělo se mi skákat radostí.Nechtěl jsem vypadat jako pacient tak jsem se jen pousmál.Sensei a je to daleko??? zeptal jsem se veselím hlasem...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 19:51

Kaze

"Ne, jenom musíme dojít k jedné studni, kde se spojim s tim žabákem a on nás zavede do vesnice krabů. Snad tedy nějaká existuje, ale myslim si, že jo." Řekl jsem mu, při čemž jsem rozevřel mapu a ukázal mu místo, kde je ta studna. "Je to asi půl hodiny chůze." Dodal jsem k tomu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:53

Dante

Pecka tak jdeme ne ! křikl jsem a přidal do kroku.Sensei a ohledně techniky Raiton Ryuudan...Jak mám dál pokračovat? dodal jsem a ohlédl jsem se přes rameno na senseie
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 16:13

Kaze

Dohlas jsem ho a šel stejnou rychlostí jako on. "No koukal jsem, že máš kvůli tomu hodně velká zranění, takže až se vrátíme nebo tam tě to naučim nějak ovládnout, aby jsi neměl ty blesky přímo na ruce, ale jen kolem ruky. To sice ubere na síle jutsu, ale zase se nic nestane tobě a půjde to lépe vyslat do dálky." Pousmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 18:51

Dante

Zase jsem se pousmál.TO je dobře moc vám děkuju. řekl jsem senseiovi a podíval se do dálky.Nikde nic nikde nic.... pomyslel jsem si.Sensei nepoběžíme abychom tam byli rychleji? zeptal jsem se zvýdavě a byl připravenej vyběhnout.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:28

Kaze

"Ne, není důvod pospíchat." Řekl jsem a v klidu si to kráčel pomalu. "A hlavně se musíš naučit být trpělivý. Za většinu svých úrazů sis mohl jen díky své zbrklosti." Poučil jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 18:06

Dante

To ci m isensei řekl jsem si chvylku přemýýlal v hlavě ale potom mi to přišlo rozumné.Sensei měl pravdu a já spomalil tempo tak abych šel vedle něj.Víte...Měl jsem schůzku s vůdkyní suikafuurado nebo jaks e ten klan menuje....Ale nepřešel jsem tam kvůli tomu útoku akatsuki.A potom jsem jí nechtěl otravovat neboť má nejspíš nějakou práci.MYslíte že to počká než se vrátíme? řekl jsem a zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 15:37

Kaze

Pousmál jsem se za chůze. "Vim o co šlo, řekl mi to Rikko. Já si něco o zapečetěných osobách v jiných přečetl jeden svitek. Většinou se ty zapečetění projevují, když jsi naštvaný a nebo máš vysokou hladinu adrenalinu, takže stačí, aby jsi se naučil být klidný a nebude tě tak napadat." Snažil jsem se mu poradit.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 15:55

Dante

Zase jsem se zamyslel a potom se lehce usmál.Je vidět že je chytrej. Pomyslel jsem si.Je to jeětě daleko? zeptal jsem se nahodil nevynný výraz.Byl jsem celej natěšenej na novou techniku kuchiyose no jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 16:06

Kaze

Uběhla asi hodina naši docela nudné chůze a já se zastavil. "Teď už jsme blízko." Řekl jsem při čemž jsem zašel do lesa a dál pokračoval až jsme došli na jakousi mýtinu uprostřed lesa, kde byla docela stará studna, která však byla plná vody.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 18:54

Dante

To byla cesta....A co budeme dělat teď? řekl jsem a usmál se.Přistoupil jsem ke studni a podíval se do ní.Zamával jsem tam.Potom jsem se napil vlastní vody.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 16:48

Kaze

Ve chvíli, kdy jsi tam zamával tě nějaká zelená ruka chytla za tvoji, při čemž tě strhla do vody. Nic jsi v té tmě neviděl, ale něco tě drželo pod vodou, aby tě to zabilo. jenže to už jsem pro tebe sáhl já, při čemž jsem tě vytáhl z vody a vyhodil ven, při čemž hned za tebou letěl zelený žabák, který byl podobně vysoký jako ty. "Tak jsi tu furt jo?" Zasmál jsem se na žabáka, který ke mně přišel a plácnul mě do ruky, při čemž se usmál.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 18:18

Dante

Byl jsem dost šťastný když mě sensei zachránil.Když jsem pak uviděl žabáka zakřenil jsem se.TO je teda přivítání. řekl jsem a zasmál se.Potom jsem jen sledov co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 16:04

Kaze a Gabunto

Kaze se jen zasmál, při čemž Gabunto došel až k tobě. "Jak jsem asi mohl vědět, že jsi tu s Kazem? To jsem se měl nejdříve zeptat, aby jsi mě mohl zabít? To radši zaútočim já, udusim tě do bezvědomí, spoutám a pak zjistim kdo jsi." Řekl jsem, ale to už mě chytl za rameno kaze. "Buď v klidu Gabunto, Dante je trošku netrpělivý, takže jeho reakce byla očekávaná." Omluvil jsem Danteho.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 16:09

Dante

Usmál jsem se na Gabuntu jak jsem zjistil že se jmenuje.No to jevšechno pravda sensei...A Gabunto já jsem Dante. řekl jsem a prohlédl si ho.Sensei mám to říct já? žeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:13

Kaze a Gabunto

"Ne, já mu to řeknu. Hele Gabunto potřebuju od tebe maličkost. Tady Dante je trochu zbrklý ninja, takže jsem se rozhodl, že se pokusim pro něj získat nějakého summona, co mu bude pomáhat a hlídat ho." Řekl Kaze, který se usmál. "Jo to jsem si už všiml, ta jeho ruka co?" Zasmál se Gabunto. "Jde o kraby. Vim, že k nim znáš cestu." Dodal k tomu všemu Kaze, při čemž Gabunto ukázal na studnu. "Tak ať si tam vleze."
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 16:50

Dante

Kdyhž řekl ať si tam vlezu jaksi jsem zaváhal.Tak jo. řekl jsem a všechny obavy zmizeli.Vlezl jsem do studny a potopil se.Pochvilce jsem se vynořil celej mokrej.Co dál? zeptal jsem se Gabunta.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 17:41

Kaze a Gabunto

Oba se začali nahlas smát, takže Dante pochopil, že si z něj jen vystřelili. "Promiň, ale musel jsem si z něj udělat srandu. tenhle for vždycky zabere." Zvolal uplně vysmáty Gabunto, ale pak společně s Kazem zvážnili. Při čemž Gabunto vytáhnul svitek a hodil ho na zem, kde se svitek otevřel. Byl docela dost dlouhý, takže jsme si na něj mohli všichni tři stoupnout a ještě by tam bylo místo. "Tak teď si všichni stoupneme na ten svitek." Řekl Gabunto a stoupl si tam, při čemž hned vedle si stoupnul Kaze.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 20:26

Dante

Vylezl jsem ze studny a jelikož byla zima sundal jsem ze sebe kabát a nechal ho ležet u studny.Na mé tváři byl nenávistný výraz ale nijak jsem se neprojevoval neboť jsem chtěl aby sensei věděl že se chci změnit.Vlezl jsem na ten svitek kterej byl hned mokrej.Zatřepal jsem hlavou a pocákal senseie i Gabunta ledovou vodou.A teď žádné vtípky. řekl jsem vážně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 15:23

Kaze a Gabunto

Gabunto najednou složil několik pečetí v krátkém čase a v tu chvíli jsme se proměnili v obláček. Všichni jsme měli před očima tmu a najednou jsme už stály uprostřed jakési ulice, kde chodily různě veliké žáby. "Fajn, jsme na hoře Myoubonzoku, takže místo, kde žijeme my žáby. Asi 3 kilometry odsud je vesnice u moře na pláži, kde jsou krabi, ale tam s váma už nejdu. Musíte si tam dojít samy." Řekl Gabunto, který se jenom pousmál. "Fajn tak jdeme Dante." Řekl Kaze a vyšel směrem k té pláži. "Měj se Gabunto." Zvolal Kaze, při čemž Gabunto jen mávnul rukou.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 16:47

Dante

Šel jsem za kazem.Naštěstí bylo teplejc než u tý studny takže mi nevadilo bejt jenoom v tý mí šále a triku.Moje hadry jsou nasáklý vodou a nechal jsem i kabát.Fakt pecka ted si musim koupit nový hadry.
řekl jsem si pro sebe a pkračoval v cestě.Sensei.Myslíte že se mi povede získat summona? zeptal jsem se a doběhl ho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:24

Kaze

Na chviličku jsem trochu váhal, protože jsem na jeho otázku neznal dobrou odpověď, abych ho nerozesmutněl nebo naopak nenaštval. "Musíš se prostě snažit Dante. Za tu dobu, která je docela krátká už jsem si na tobě všiml všelijakého chování, ale ta tvá zbrklost bude jednoho dne příčina tvé smrti, mysli na to. Dnes je dobrý den na nový začátek a přícho nového Danteho, který bude klidnější." Snažil jsem se mu trochu promluvit do duše, ikdyž jsem si myslel, že to asi nepomůže.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Potřebuju pomoc (Dante) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Potřebuju pomoc (Dante)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mlha (Dante a Akemi)
» Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)
» Nawaki hledá pomoc
» pomoc s výberom školy (pre inteligentných xD)
» Dante - Člen organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: