Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Světová ninja válka

Goto down 
+2
Aspi
ObY
6 posters
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Světová ninja válka Empty
PříspěvekPředmět: Světová ninja válka   Světová ninja válka Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 19:22

Spojená armáda nijů vs. Akatsuki. Kdo si myslíte že vyhraje? Proč si myslíte že ta strana vyhraje?

Podle mě se nakonec Kabuto s "Tobim" pobijou mezi sebou Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Světová ninja válka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světová ninja válka   Světová ninja válka Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 19:57

Je mi ejdno kdo vyhraje, ale jestli umře Sasuke, tak už asi fakt přestanu číst, protože umíraj samé postavy co byly perfektně promyšlené. Třeba Yahiko a jeho pohled na svět, prostě geniální a oni ho poserou tim, že z něj udělaj bezcitného peina a nechaj ho umřít. Konan to samé a kdyby i Sasuke, který má perfektní životopis, tak už fakt nevim.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Světová ninja válka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světová ninja válka   Světová ninja válka Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 20:24

no kdo si asi myslíš, že vyhraje??? Já si myslím, že i přes tyhle "mocný" ninje Kabuta to vyhraj.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Světová ninja válka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světová ninja válka   Světová ninja válka Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 10:21

LoL súhlasím s Aspim... Všetky dobré postavy Kishi zabíja... Sad

Ale jasne že Kabuto nevyhrá... neznášam ho a ak by to Kishi spravil tak, mal by čo dočinenia s Miinkou...
Zabil mi Itachiho, Sasana ho zabiť nenechám!!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Světová ninja válka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světová ninja válka   Světová ninja válka Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 14:46

Četli jste 523? Podle mě nakonec Zabuza nedokáže Hakua "setnout" Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Světová ninja válka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světová ninja válka   Světová ninja válka Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 14:52

Jestli Sasan nechcípne a kishi vytvoří 100x lepší anime tak se na něj dívat nebude!já nesnáším sasukeho!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Světová ninja válka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světová ninja válka   Světová ninja válka Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 15:38

No .. Sasan se podleme zvrhne . ale ktomu lepšímu ... Zabije kabuta ... toje můj názor ... Jeslti Sasan umře .. tak at jako dobrák .. co se snažil nakonec pomoct domu dobrému .. a aby si před smrti uvedomil co ubec děla Smile a ne že umře jako Zloduch v boji ... prostě tak Cool laugh já neívm Takhle válka je taková ..uhm .. "divná" ,ale Rozhodně vyhrajou dobráci ... Cool laugh

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Světová ninja válka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světová ninja válka   Světová ninja válka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Světová ninja válka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Válka je tu!
» Naruto: Ultimate Ninja 3-1
» Naruto ultimate ninja 4 - PCSX2
» Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Naruto :: Teorie-
Přejdi na: