Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Charakter - chappi

Goto down 
AutorZpráva
chappi
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25
Bydliště : ZN

PříspěvekPředmět: Charakter - chappi   Thu Feb 03 2011, 13:19


Raizo Hayashi
Jméno:
Raizo Hayashi [ Rajzo Hajaši ]
- 雷蔵林 -

Věk:
Třináct (Narozen 14.7.)

Hodnost:
Genin

Oblíbené:
Má moc rád svého bratra a svou matku.Miluje pozorování různých šelem v lese, zvláště medvědů, které se mu hodně líbí a proto jeho proměna je právě na toto divoké a silné zvíře.Není den kdyby Raizo neměl v puse stéblo trávy ,miluje její sladkou chut navíc si myslí, že to vypadá cool.Ve svém volném čase trénuje se svým ocelovým tesákem, který je jeho jediná vzpomínka na zesnulého otce. V den 10 narozenin ho dostal od svého otce. Od jeho smrti s ní Raizo každý den pilně trénuje, aby mohl ochránit svou rodinu a ty, na kterých mu záleží.

Neoblíbené:
Nemá rád hady, ne že by se jich bál ale štítí se mu, nelíbí se mu. Nesnáší násilí páchané na ženách a na jiných bezbranných lidech.Nemá moc v oblibě namyšlené a arogantní lidi, hnusí se mu. Díky svému otci nenávidí alkohol. Často si Raizo kladl kdyby jeho otec nezačal pít , jestli by se ty strašné věci, co se v jejich rodině udály.

Rodina:
Bratr -> Kōkai Hayashi (14) (AspireHD)
Matka -> Kyasarin Hayashi (37)
Otec -> Saro Hayashi (39) - Mrtev

Povaha:
Po té rodinné tragédii se hodně změnil.Dříve byl stále veselý a usměvavý, nebylo nic, co by mu zkazilo jeho náladu. Často si vyčítá, že kdyby něco udělal, nemuselo se nic stát a otec by žil.Většinou je Raizo tichý, pokud ale má dobrou náladu tak je docela i ukecaný. Chová se ke všem mile, občas ze sebe dokáže vyloudit nějakou vtipnou větu. Když si ale vzpomene na ten osudný den a na smrt svého otce tak je velice smutný. Jediný, kdo mu dokáže z této ,,depky,, je jeho starší bratr, kterého má moc rád.

Historie:

"První bod - zrození chlapce jménem Raizo "
Pátek 14.7., pár hodin do půlnoci.Venku řádila obrovská bouřka, blesky lítaly všude kolem, vítr kymácel se stromy ze strany na stranu .V malé místnosti Kyasarin právě rodila.U její postele stál Saro , držel jí ruku a konejšil jí. Čekal až porodí jeho další dítě..Doufal, že se mu narodí další zdravý a silný syn jako Kōkai.Náhle se v místnosti ozval hlasitý křik a vzlyk.Matka uchopila své dítě do náruče a pochovala si ho.Nemohla spustit ze svého právě narozeného syna oči.Měla radost, že vypadal zdravě, věděla, že bude mít radost i její manžel.Je to kluk...zašeptala Kyasarin svému muži. Venku byla silná bouřka a proto mu oba rodiče dali jméno Raizo.Saro políbil svou ženu, podíval se na svého syna a odešel z pokoje, aby si jeho žena odpočinula po porodu.
Saro byl spokojený, měl dobrou náladu. To ale netrvalo dlouho. Pozdě v noci k němu přišel ninja, který mu donesl špatnou zprávu. Jeho velmi dobrý kamarád, člen jeho týmu zemřel na misi. Saro měl jít na tu misi s ním ale odmítl, chtěl být u porodu své ženy. Smrt svého kamaráda ho hodně vzala. Vyčítal si to, myslel si , že za jeho smrt může z části on. Kdyby na tu misi s ním šel tak by ho třeba mohl zachránit.
Mnoho dní probděl, nemohl usnout. Stále myslel na smrt svého kamaráda. Útechu našel v pití alkoholu,díky kterému na nějaký čas přestal myslet na tu strašnou věc.


"Druhý bod - Nepříliš štasné dětství "
Toto období nebylo pro bratry moc štasné.Každý den se jejich otec vracel značně opilý, často se hádal se svou ženou, někdy jí uštědřil i ránu.Bylo to ode dne stále horší, jeho útoky a nadávky byly agresivnější. Bratři se vždy báli o matku, aby jí otec nic neudělal. Chtěli se mu i postavit, bránit matku, věděli ale , že by je odrazil jednou ranou.Raizo si uvědomil své slabosti a začal tajně tvrdě trénovat v nedalekém lese.
Když Kōkai nastupil na akademii přišel za ním jeho mladší bratr a poprosil ho, jestli by ho neučil technikám , které ho učí na akademii. Začali spolu trénovat, oba měli společný cíl - zesílit a ochránit matku.
Za rok také Raizo nastoupil na akademii, byl sice v jiné třídě, než jeho starší bratr ale často byli spolu. Ve volném čase stále chodili do lesa učit se , trénovat různé techniky.


"Třetí bod - První přeměna a prolitá krev "
Mnoho let uběhlo, Raizo se naučil první svou přeměnu. Jelikož často trávil svůj čas pozorování šelem v lese, zvláště medvědů které ho zcela okouzlily tak jeho přeměna byla právě na černého medvěda. Každý den svoji přeměnu pilně trénoval, chtěl aby byla dokonalá.
Blížili se Raizovi 10 narozeniny. Vypadalo to , že se všechno obrací zase k lepšímu. Otec se už nevracel domů opilý. V den Raizových narozenin mu otec dal ocelový tesák.. Téhož dne ho otec naučil jak s ním zacházet, jak bojovat.
Bratři byli štastní, mysleli si , že všem špatným dnům je konec. Mýlili se. Jednoho dne, když se vraceli z tréninku v lese tak se z jejich domu ozvalo hlasité bouchnutí dveří a nějaký řev. Bratři si povzdechli. Věděli, že jejich otec začal znova pít.Chvíly byl klid ale pak se ozval matčin řev .Bratři už měli toho dost, proto se rozběhli do místnosti kde byli jejich rodiče.Uviděli, jak drží matku pod krkem u stěny, její nohy se nedotýkaly země. Bratři věděli, že pokud by nezasáhli tak by jejich matku zabil a proto se na něj vrhly. Začali do něj kopat a mlátit ho, chtěli aby pustil jejich matku. Ten je lehce odrazil jednou rukou. Bratři začali být zoufalí a proto jeden z nich vzal do ruky tyč a vší silou s ní udeřil do otcových zad.Otec pustil matku a svalil se v bolestech na zem.Tím to ale neskončilo. Otec se zlostě zadíval na Raiza, vstal a šel k němu. Bylo jasné, že mu něchco chce udělat, najednou Kōkai rychle vystartoval k otci, vytáhl mu jeho dýku z opasku a probodl mu hrdlo. Raizo nemohl tomu uvěřit. Hleděl na otce, který měl probodnuté hrdlo a ležěl bezvládně na zemi.

"Čtvrtý bod - Nový začátek "
Od toho incidentu uběhlo mnoho času, Raizo ale stále myslel na te den. Věděl, že kdyby zastavil svého bratra tak by se nic otci nestalo, ještě by žil.Útěchu našel Raizo v trénování se svým černým ocelovým tesákem, za ty léta cvičení, trénování a soubojů s bratrem se s ním celkem slušně naučil bojovat..
Těd, má Raizo dva cíle: Ochránit svou matku a svého staršího bratra, bez kterého by asi nemohl žít. Také chce být známým ninjou, aby všichni po celém světě uznali jeho existenci. Den do cen pilně trénuje, aby se jeho přání, jeho cíle vyplnila.

Cíl:
Ochránit svoji rodinu, stát se nejznámějším ninjou

Klan:
Hayashi

Kekkei Genkai:
Šelmy - černý medvěd

Zajímavost:
V kapse nosí kovový zapalovač

_____________________

Podstata:
Fuuton

Hlavní atribut:
KG

Zbran:

Ocelový tesák - Zbran ukované z velice kvalitního kovu, dokáže vést chakru.
ZVN

Specializace:
Taijutsu a ninjutsu

Schopnosti:
E: Naučeny na akademii
D:
C: Jūha Shō (Beast Wave Palm)
B:
A:
S:

Foto:
Foto č.1Naposledy upravil chappi dne Thu Feb 03 2011, 16:08, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Charakter - chappi   Thu Feb 03 2011, 14:06

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - chappi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Charaktery-
Přejdi na: