Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pomoc s koncovkami

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pomoc s koncovkami Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc s koncovkami   Pomoc s koncovkami Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 19:27

potreboval by som radu, návod alebo niečo podobné s týmto:
Mám Win 7 a chcem prepísať koncovku u súboru (thx,bin,dat,...) ale nijak mi ju nezobrazuje. Mohli by ste mi povedať, kde sa to nastavuje, aby bola viditelná Question Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomoc s koncovkami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s koncovkami   Pomoc s koncovkami Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 23:09

Pokud to máš pod nějakou systémovou složkou nebo prostě ta složka je neviditelná tak musíš povolit aby se takovýdle systémovi soubory zjevovaly .. a nebo přez hledání najít ty soubory a pak je postupně zviditelnit .. někde pod nastavením složky je myslím to zviditelnení všeho
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pomoc s koncovkami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s koncovkami   Pomoc s koncovkami Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 23:16

AH, prepáč, ale stále som to nejak nepochopil.. Povedzme že by som chcel zmeniť Txt súbor, možeš mi to vysvetliť po lopate ako pre blbečka?? xD
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomoc s koncovkami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s koncovkami   Pomoc s koncovkami Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 00:32

Pokud chceš změnit koncovku souboru tak to musíš překonvertovat .. bud přez program .. Řekněme že tydle .txt dokumenty se dají překonvertovávat přez Word pad ->Word .... ale pokud chceš konvertovat .bin .dat tak to je už horší jsou to systémový soubory který dávaj věci do pořádku .. .dat je nejvíce u souboru které vsobě mají důležité informace a jsou stále využívany a .bin může být součást spouštěcí funkce nebo tabulka ... jde o to že takovýdle soubory nevím jka přepsat ale může se stát že soubory při přejmenování jsou i přepsat na jinou koncovku ale jde o to že můžou stratit svjí funkci .. řeknimi co přesně chceš přepsat a naco a proč Smile

-> Btw: Poprví jsme myslel že je vůbec nevidíš takže můj první pos ignoruj Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pomoc s koncovkami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s koncovkami   Pomoc s koncovkami Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 00:34

Potrebujem prepísať jeden súbor BIN na DAT(alebo naopak) kvoli Gothic 2 modom xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc s koncovkami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s koncovkami   Pomoc s koncovkami Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc s koncovkami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: