Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Charakter - Srotak

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 16:45

Jméno: Katsumi Shou

Věk: 12

Hodnost: Genin

Oblíbené: rychlost

Neoblíbené: čekání

Rodina: Nemá

Povaha: Nedočkavý

Historie: Je ze sněžné země, kde zabili jeho rodiče, tak tak se dostal z toho ostrova na pevninu, kde zjistil, že existuje i jiný svět jak je snežná země, dozvéděl se o Větrné zemi a vesnici v ní, tak se tam vydal a díky výcviku ze sněžné jednoduše prošel akademii a stal se geninem

Cíl:Stát se nejrychlejší člověk na světe a ovládnout časoprostorové techniky

Klan:

___________

Podstata:Fuuton

Hlavní atribut:Rychlost

Zbraň: standartní výbava shinobi

Specializace: Tai/gen/Nin
Taijutsu: Velmi dobré
Ninjutsu: střední

Schopnosti:
standartní E techniky
C: Shunsin no jutsu - technika problesknutí

Foto:Charakter - Srotak Anime%20boy
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 16:58

Časoprostor asi neovládneš no Cool laugh Ale povoleno Smile

Ale příště jestli bdue historie takhle krátka tak ti to nepovolim.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:00

Prosimtě ovládnutí časoprostorové techniky není nic lehčího jak se stát kage(což má většina charů jak cíl) xD
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:02

Cool laugh Cool laugh Cool laugh Kagem se stát je MNOHEM lehčí než ovládnout časoprostor Cool laugh Cool laugh Existuje v Narutovi člověk co zastaví čas?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:04

Existuje Madara a existoval Čtvrtý hokage
btw v jakém týmu sem?Razz
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:14

Existovat můžou Cool laugh Ale ani ejden neumí zastavovat čas Smile A to je hlavní schopnost časoprostoru. Do týmu bdueš přiřazen až skončí filler, ale hrát ve filleru už můžeš Wink
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:18

časoprostorová technika není jen zastavit čas je to taky dostat se do jiné dimenze a tím se odhmotnit, nebo teleportace, a čtvrtý uměl zastavit čas (no možná ne uplně ale na 99% takže to vypadalo jako by ho zastavil)
a jak můžeš vědět, že časoprostorové techniky sou hlavně o zastavení času, když jak ty říkáš nikdo s takovou schopnosti neexistuje ani neexistoval ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:22

Ježiš ty fakt nevíš Cool laugh Časoprostor jsem neřekl, že umí jen zastavit čas, ale že to je základní schopnost a časoprostor je celosvětově známá věc a proto o tom vim zdaleka více než ty jak an to koukám a 4. zastavit čas neuměl. Jen se teleportoval.

Jako cíl si to klidně nech. Mně to je šumák Cool laugh Dost o časoprostoru. Další věc budu mazat, protože už jsme celkem dost OT. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:30

ale počkej ja se nenechám dokážu ti, že 4. uměl zastavit čas
http://api.ning.com/files/nbJ0a355yAw4ic*TA5J6Atmd8ktdjxgIlFblax6F6pENu6QPJoQBgQr2iZ8JiimqYsnsdY8XqRL0su9aPBQFli5FoF26N1tN/yondaime3la11.jpg

to dokazuje, že dokázal byt na 4 místech v jednu dobu
a jak můžeš vědět, že toho o časoprostoru víš víc jak já? Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:35

Dal jsi špatný link (nejde zobrazit) a určitě to je obrázek, kde je 4. na více místech a zabíji tam někoho. To není zastavení času omg. je to teleportace přez znaky na kunaiích a proto je tak rychlí, že ho dokážeš vidět na více místech....

Vim toho víc určitě, protože to co píšeš nedává tak uplně smysl a o magii (časoprostor) jsem četl dvě knihy. Další už nekompromisně mažu. Nemám zájem tu 10x vysvětlovat, že říkáš blbosti.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 19:10

Eh nechcem sa miešať ale Aspire má pravdu. Štvrtý neovládal časopriestor on sa jednoducho pomocou Kunaiov z pečaťami premiestnil tam kde ich hodil. Jediný kto bol v tom lepši je Uchiha Shisui vďaka Sharinganu. Madara zase ovláda presun do dimenzií je to podobné tomu čo robil 4-tý ale nepotrebuje na to kunai ani pečate vďaka Sharinganu. bounce
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 19:24

Hele asi máš pravdu, ale já nevím proč se vůbec hádáme cíl mého charu je ,,voládnout časoprostorové techniky" nepsal sem nic o tom, že by měl zastavit čas, o tom se začal rozepisovat Aspire... ale stop OT Smile



edit: už vím kde je chyba já napsal časoprostorové techniky a Aspire si to špatně přečetl a začal mluvit něco o samotném časoprostoru, já nezmínil nic o zastavení času, ale ty ses do toho vmísil z uplně něčím jiným... tvoje chyba ne moje .. ou yeee me won xD
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 20:29

Co to mektáš? Číst umim perfektně, ale do časoprostorových technik patří ovládání času at už v narutovi tak i v reálu. a zastavení času je hlavní schopnost časoprostoru. Takže si spíše prohrál, ale už se o tom nemínim bavit. Další příspěvek o tom a charakter se automaticky zamítne. Musíš hold někdy uznat prohru.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 20:43

Ty uznáváš prohru tím, že chceš můj příští důkaz o tom, že já vyhral vymazat, klidně ho smaž ale já budu mět vítězný pocit xD Prostě sem se o zastavení času vůbec nezminoval... já mluvil o jabkách a ty si se vmísil s hruškama, a mě žádné hrušky nezajímají
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 21:05

já vmísil zastavení času a ty teleportaci takže jsi zase mluvil o švestkách a ty zase nezajímaly mě. A tim, že ti to smažu spíše dokážu to, že se hodim na admina a ty, že jsi jen spamer co se musí hádat, aby si něco dokázal Smile
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 21:09

já nechci být admin Shocked zase sem pleteš uplně něco jinýho xD
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 21:11

Zase jsi to nepochopil... Jdu založit skupinu spammers.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter - Srotak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Srotak   Charakter - Srotak Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - Srotak
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - Srotak
» Charakter - Srotak
» Charakter - Srotak
» Iron Man (Srotak) x Hiei(Neal-x)
» Srotak

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: