Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Menší odpočinek po první zkoušce

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Sat Feb 26 2011, 16:03

Gray

"Áááh to blbé slunce!" Zvolal jsem když jsem po dlouhé době vylezl ze sklepa a domu, jelikož jsem tam pěkně dlouho trénoval otevírání chakrových bran. Sakra jak dlouho jsem byl v tom sklepě? Měl jsem si přeci jen nechat jídlo venku, abych chodil ven a zjišťoval kdy je noc a kdy den. Takhle jsem měl jídlo a pití ve sklepě, takže nebyl důvod chodit ven. Pomyslel jsem si, při čemž jsem si utáhl závaží na nohou a nyní i menší závaží na rukou, což bylo na mě vidět poprvé.

Nukenin

Počet příspěvků : 615

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Tue Mar 01 2011, 14:59

Siture

Vyšel jsem z arény,po vítězství,když jsem porazil svého soupeře.Podruhé jsem ho už porazil a znovu stejnym způsobem,čekal bych že si podruhý na to dá pozor,doufám ale že se mu nic nestalo.Vyrazil jsem poté do města,kde jsem si koupil jen něco k jídlu a potom jsem šel domů pro svitek,který jsem našel v knihovně.Došel jsem domů najít ten svitek,když jsem ho našel tak jsem ho otevřel a začal si ho číst .Bylo tam něco o prolejzání do země a přes zdi,něco jako měl slavný Zetsu.Hmm to vypadá hodně zajímavě ,musim se to naučit co nedjřív,půjdu si to hned vyzkoušet,ale zkusím ještě první najít našeho senseie,jestli mi k tomu něco řekne a poradí mi.Řekl jsem si a vyrazil ho najít,vyšel jsem k němu kde by měl bydlet,zkusil jsem zaklepat a čekal jsem jestli bude doma.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Tue Mar 01 2011, 20:12

Inari

Ihnet mě přenesli do nemocnice, kde se mě snažili udržet při životě. Medikům se podařilo zjistit že mám probodlou plíci, to znamená že nemohu dýchat a plní se krví, také že téměř všecky žebra na pravé straně mám přeseknutá a mnoho dalších zranění a spoust naštíplích kostí a strácím mnoho krve. Zranění na hlavě se nakonec ukázalo jako vážné, ale ne smrtelné, rána je dlouhá a poškodila i lepku, ale mozek zůstal nepoškozen.

doufám že to moc nepřehánim Cool laugh
a Checku nebude vadit když zásadně předělám charakter, samozřejmě že v závislosti na tuhle událost.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 2833
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Tue Mar 01 2011, 20:13

Máš jediný štěstí, že ještě není děj tolik rozjetý.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Tue Mar 01 2011, 20:18

Shira Ookami

Unavene som vyšla od jedného medika a už som konečne stála na vlastných bez niekoho pomoci, ksoo.. takto sa prevliecť cez prvé kolo.. som zvedavá koho schytám. Pomyslela som si trocha nešťastne no po tom mi na tvári zažiaril nadšený výraz pretože ma zrovna upútal nejaký motýľ za ktorým som ako fanatik začala chodiť a snažiť sa ho do rúk chytiť.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Tue Mar 01 2011, 21:09

Kazuya

Nechal jsem si svolat svůj tým na tréninkovou louku číslo 4.

Už jsem čekal pod stromem na louce.
Tak jak dlouho jim to ještě bude trvat?
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Tue Mar 01 2011, 21:33

Siture

Měli jsme se shromáždit na tréninkové louce a tak jsem tam ihned běžel,když jsem tam dorazil viděl jsem našeho senseie a tak jsem šel k němu v ruce jsem měl stále ten svitek.Dobrý den sensei,rád vás zase vidím,chtěl jsem se vás zeptat jestli nemáte nějakou radu jak bych měl trénovat tohle jutsu,chtěl bych se to naučit.Řekl jsem mu a ukázal mu ten svitek,kde bylo to prolejzání do země apod.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Wed Mar 02 2011, 15:03

Gray

Došel ke mně posel a řekl mi o srazu mého týmu, což se mi náramně hodilo, jelikož jsem potřeboval dotrénovat druhou bránu, které jsem byl už naproti, jelikož jsem ji obětoval dost dlouho tréninku, takže už mi teď chyběla jen rada senseie, abych otevřel druhou bránu. Poslovi jsem nijak neodpovídal a raději se rozešel k tréninkové louce. Prošel jsem kolem nemocnice, obchodu se zbraněmi až jsme z dálky konečně uviděl louku a strom, u kterého byl i sensei, ale dokonce tam byl i Siture, alespoň to na něj z dálky vypadalo. Došel jsem k nim a jen se pousmál. "Tak jsem tu a jediné co potřebuji je radu, jak otevřít druhou bránu, jelikož už jsem tomu hodně blízko." Řekl jsem bez pozdravu, protože mi pozdravy přišly jako samozřejmost a tudíž zbytečnost nimi ztrácet čas.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Thu Mar 03 2011, 13:49

Kazuya

Siture, počkej chviličku, nejdřív to vyřeším s Grayem.
Řekl jsem Situremu a Grayovi pokynul hlavou aby šel za mnou. Poodešli jsme asi o 5 metrů od Situreho a já znovu kývl hlavou. Zpoza plotu, který byl na konci tréninkové louky vyšel jeden chlápek, kterého si poznal jako joujina z vesnice.
Ryuu, tohle je Gray. Grayi toto je Ryuu, který nám pomůže s tvým problémem...Ryuu bravůrně zvládá dotonové tchniky, takže nám pro tebe něco připraví a pamatuj! Soustřřeďení a místnost v tvé hlavě s číslem II.! řekl jsem a usmál se na ně na oba. Ryuu ještě podal Grayovi ruku a poté tě nasměroval na jedno místo. Posaď se zde a už se koncentruj, vůbec neotevírej oči. Řekl ti, a hned poté co to dořekl si cítil jak jakoby jedeš nahoru. Kazuya mi vyprávěl jak si trnoval první bránu, takžeteď zde máme něco podobného, akorát si výš a místo jezírka máš kolem sebe ostré kameny. Jakékoliv zaváhání znemená smrt. Dobře se bav! řekl ti Ryuu, a ty si mohl slyšel že je hluboko pod tebou.
--
Kazuya mezitím došel k Situremu...

Dej mi ten svitek.
řekl jsem a pomalu si ho přečetl. Né, to tě ještě učit nebudu. Zatím se naučíš něco jiného.
Zabodneš glávii do země, vytáhneš i s ní kus země ve tvaru "špičky" a poté díky nakoncentrované chakře "špičku" vystřeláš. Zatím si vyzkoušej to zabodnutí a vytáhnutí kusu země.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Thu Mar 03 2011, 17:08

Siture

Tak dobře,jdu na to.Řekl jsem senseiovi a poté udělal to co jsem měl snažil jsem tedy zabodnout glávii,což by neměl být asi velký problém a vytáhnout kus země,mohlo by mi to trochu jít,protože něco podobného dělám při tom zemním úderu.Řekl jsem si a zkoušel jsem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Thu Mar 03 2011, 19:29

Gray

Podal jsem mu ruku a beze slov s nim poodešel dál, kde už jsem ho poslouchal. Nehodlal jsem mluvit, abych to neprotahoval a naučil se to co nejdříve. Sedl jsem si jak mi řekl a zavřel oči společně s dáním rukou do pečetě. Netrvalo to dlouho a už jsem byl v té bílé místnosti, kde jsem viděl dvoje dveře. jedny kde byl můj vztek a druhý s číslem I. Otevřel jsem s číslem I. a otevřel tim první bránu, abych se dostal do další místnosti. Přede mnou teď byly dveře s číslem II a zatim jsem na kamenné desce docela držel.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Fri Mar 04 2011, 15:52

Siture > Vytáhl si kus zeminy, ale nebylo to do tvaru špičky , nýbrž to byl takový "kvádr".
Musíš se ví soustředit na to jak tam tu glávii zapichuješ, zkus to už v zemi trochu opracovat chakrou ten kus zeminy.

Gray > Pomalu ses přibližoval ke dveřím číslo II. když jsi byl v podstatě pár dm od nich, kamená deska se s tebou lzachvěla. Z dola se ozval Ryuuv hlas. Soustřeď se Grayi!
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Fri Mar 04 2011, 16:09

Siture

Pokračoval jsem v to stále dála,sanžil jsem se udělat to co mi říkal sensei a soustředit se na to nejvíc umim.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Sat Mar 05 2011, 15:00

Gray

Už jsem po dveřích natahoval ruku hned po tom co jsem málem spadl, ale najendou jsem se znovu za chvěl, ale to už jsem letěl dolů i s deskou.. Jenže levou rukou jsem se chytl špičky toho kamenného trámu a pravou rukou jsem chytl kamennou desku. Chvíli jsem tam jen tak vysel, jelikož jsme přemýšlel co udělat, ale pak jsem se trošku rozhoupal a následně se vymrštil do vzduchu, na což jsem spotřeboval trochu chakry, jelikož by mi na to normální síla nestačila. Ve vzduchu jsem si stoupl na kamennou desku a dopadl přímo na hrot toho špičáku. Opatrně jsem si sedl do tureckého sedu a začal se opět soustředit. Byl jsem v první bráně, takže mi síla pomáhala, abych se takhle vyhoupl nahoru.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Sat Mar 05 2011, 15:05

Siture > Na podruhé už si vytáhl něco co se podobalo špičce.
Tak a teď nakoncentruj větší množstvý chakry do spodní části toho kamene a poté to naráz uvolni.
řekl ti Kazuya.

Gray > Ryuu si dole okusoval nechty zatím co si skoro padal, ale nakonec ses dostal nahoru a jemu se ulevilo.
Ty se vůbec nesoustředíš! Takhle ty se koncentruješ?!
řval na tebe, ale bylo na něm znát že se o tobe bojí.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Sat Mar 05 2011, 15:09

Siture

Konečně jsem vytáhl něco jako špičku i když to nebylo úplně ono,ale aspoň trochu poté jsem zkoušel nakoncentrovat chakru do tý spodní části,abych ji vystřelil,snažil jsem se co nejvíc koncentrovat na to udělat to co nejrychleji.Musím to dokázat co nejrychleji,potřebuju zesílit,abych se mohl stát silnějšim.Řekl jsem si a zkousil to co říkal sensei.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Sat Mar 05 2011, 15:11

Siture > Nakonec si namířil proti stromu který byl těsně u tebe.
Vystřelil si na něj a skoro to vypadalo že špička i projde stromem, ale...
Nakonec se přeci jen zastavila o strom a zanechala na nějm jen malý důleček.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Sat Mar 05 2011, 15:44

Gray

Podíval jsem se na něj docela naštvanym pohledem a bylo vidět, že jsem dal průchod svému vzteku. "Hele jo! Když na mě budete ze zdola řvát jak nějaká siréna, tak se to asi těžko naučim, tak si vemte křížovku a běžte si luštit!" Zařval jsem na něj tim svym typickym stylem, kdy říkám vše na rovinu, ale pak jsem se zhluboka nadechl a začal se znovu soustředit.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Sat Mar 05 2011, 15:49

Gray > Sotva si povolil v soustředění znovu se s tebou deska nebetpečně zakymácela.
Soustřeď se! zařval na tebe Ryuu znovu.
Ty si už mezitím byl zase u dveří s číslem II, a pomalu si je otevíral.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Sat Mar 05 2011, 16:55

Siture

Aspoň že to vystřelilo ale musim to zkoušet pořád dál.Řekl jsem si zkusil to znovu,zkusil jsem nakoncentrovat více chakru,zkusil jsem se i více soustředit,abych to dokázal výrazně líp.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin

Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Sun Mar 06 2011, 21:16

Dotsu

Po mém vítěství v aréně vyjdu s úsměvem na tváři ale tím maskuji bolest rukou , které mám úplně spálené.*Kso...Asi bych s tím měl někam zajít.Teda...pokud tu cestu vydržím* pomyslím si a s bolestmi se vydám do města a když jsem tam tak se vydám do nemocnice kde si nechám ošetřit všechny rány a hlavně ty popáleniny.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Mon Mar 07 2011, 22:51

Gray

Veděl jsem, že ikdyž je pomalu pootevřu, tak stále nemám vyhráno, protože se to může kdykoliv zvrtnou, tudíž mě nechytla radost ani jiné emoce a pořád v soustředěnosti a klidu jsem dootevřel dveře a doufal, že se tim aktivuje druhá brána.

Sannin

Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Tue Mar 08 2011, 17:55

Inari

Po operaci jsem se probral na pokoji s hadičkou v krku. Posadil jsem se a hadičku jsem vytrhl, pocítil jsem jak pumpuje kyslík. "Co se sakra stalo? To sem to zase zvoral." Přemýšlím co se stalo. "Bojoval jsem proti tomu zm..ovi Situremu, to on! Kvůli němu jsem tady." Zlostně se zatvářím když v tom mi ostrá bolest projela přes celý hrudník. Potlačil jsem bolestný výkřik a prohlédl jsem si své tělo. "Co?! Vypadam jak mumie." Ruce ,nohy ,hrudník i hlavu jsem měl zavázané. V tom dopokoje vtrhla sestra.

sestra

Přiběhla jsem k pacientovi. "Musíte odpočívat, skoro ste zemřel." Chtěla jsem ho přinutit aby si zase lehl, když poslech tak jsem odešla

Inari

Sestra mě donutila zase si lehnout, raději sem ji poslechl, aby odešla. "Já se pomstím zatím nejsem dost silný, musím zesílit. Až se s Siturem střetnu příště, bude to on kdo skončí takhle, nebo rovnou v márnici."
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Tue Mar 08 2011, 20:28

Siture > Nakonec s e ti jakž takž podařilo "spici" vystřelit proti stromu a udělat do něj menší díru.
Gratuluji, chvíli si to ještě trénuj sám, já se jdu dívat na Graye.
řekl ti Kazuya a pomalu odcházel.

Gray > Nekonec se ti přeci jen dveře podařilo otevřít a ty si "proklouzl dovnitř".
V tu chvíli si cítil jak se tvé tělo stává silnějším, a doplňovala se ti Energie.
Bohužel, náhlý, pro tebe úplně nový pocit, tě lehce vylekal a ty si z desky přepadl to zadu dolů.
K tvému překvapení si hned poté co jsi se přkulil do zadu dopadl na zem.
Jajednou si ucítil jak tě číci ruka chytá za tvou ruku a snaží se tě postavit.
Nad tebou stál Kazuya a široce se usmíval.
Trošičku jsme si z tebe utahovali, aby si se lépe soustředil. Ryuu není odborník přes Doton, ale přes Genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Tue Mar 08 2011, 22:54

Siture

Jo super už mi to docela jde ale musim to ještě vylepšit,zkusim udělat větší díru.řekl jsem si odhodlaně a začal jsem to znovu zkoušet,snažil jsem se na to opravdu soustředit a poté jsem to zkoušel stále dokola
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   

Návrat nahoru Goto down

Menší odpočinek po první zkoušce
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: