Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Menší odpočinek po první zkoušce

Goto down 
+6
Tom555
riuka
Rhaegar
Caldar
Aspi
Check
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 20:07

Gray

Jenže mě nezasáhla ani barva a ani vbůch, jelikož jak jsem kopl, tak jsem samozřejmě kvůli tlaku odletěl do zadu i já jenže já dopadl na nohy, narozdíl od Ikena. Jenže to už na to místo letěl lístek a já uskočil do strany. Fajn, už ví, že na blízko nemá šanci, takže začne útočit na dálku, ale to neví, že se k němu dostanu tak rychle, že si toho ani nevšimne. Pomyslel jsem si a prokřupal si klouby.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 20:19

Siture

S tím souhlasím s bojem na blízko a něřekl bych že bych byl silnější,ůkazala si že si hodně silná v tom minulym boji proti těm geninům.Vyšel jsem o kus dál aby sme mohli v klidu trénovat.
Tak co můžem začít já sem připraven,tak si kdyžtak řekni a dáme to jen tréninkově jo,nemusíme si nic udělat.Řekl jsem s ironií v hlase a do ruky si vzal svoji glávii a připravil se na boj
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 20:40

Riuka

"Mohla jsem ho zabít."
Odpovím trochu posmutněle. "Boj na blízko mi moc nejde. Musím to dopylovat." Vytasím svůj druhý kunai. "Tohle je moje jediná obrana. Tak mě šetři." Lehce se pousměju, i když mi do úsměvů moc není. Nakonec se proti němu rozeběhnu. Možná je způsob, jak ho dostat na lopatky.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 20:51

Siture

Šetřit tě,myslím že nebudu muset.Odpověděl jsem jí
Viděl jsem jak na mě vybíhá s kunaiem.Vytáhl jsem rychle kunai a hodil ho po ní a ihned jsem zaútočil svojí glávií na oblast hrudníku,aby měla težší ubránění.Na boj zblízka budu pravděpodobně silnější,přeci jen je to doména našeho klanu.Po útoku jsem se připravil na obranu
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 21:08

Ikeno Tachahira

Dosť ma prekvapilo, že ho tie guličky nezasiahli, ale asi som do nich v tom hneve nevložil dosť chakry.
Naklonil som hlavu a vytiahol lístky. Moje oči boli dostatočne bistré na to, aby ho zaregistrovali.
No tak pod, mutante. pomyslel som si a čakal, kým zautočí prvý. Boli sme od seba aspon pár metrou a dúfal som, že neovláda Shunshin.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 21:13

Riuka

Uskočí stranou, čímž se vyhne jak kunai, tak i glávii. Je malá a proto taky rychlá. "Možná ne." Přisvědčí. vytvoří klon, který zaútočí zpředu s rukou před sebou, jako by chtěl útočit, jako v té jeskyni. Má to způsobit, aby si myslel, že klon jde ze zadu, a proto mu tam hrozí menší nebezpečí. Sama přitom zaútočí ze zadu kopancem, aby ho srazila k zemi.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 21:25

Siture

-sorry ale ty umíš nějakej jinej klon než ten základní,protože jestli ses žádnej neučila tak se nemůže pohybovat je to jen hologram-
Edit by Aspire: Ano umíš jen normální, takže je to jen holgram.
Edit by Aspire: Beru to zpět. Raul mi to ve škole blbě řekl. Riuka to udělal dobře, sice je to jen hologram, ale může se hýbat a dělat, že útočí, ale při sebe menšim doteku se rozplyne.

Viděl jsem jak dělá ten klon,takže tam nebyl ten moment překvapení,všiml jsem si tedy že ten ze předu je jen klon a že ty seš za mnou a chceš zaútočit kopancem.Po klonu sem tedy hodil kunai a tvůj kopanec sem viděl takže jsem ho glávií vykrýval,a hned jsem zaútočil na Riuki koleno,po tom co jsem ji odrazil ten útok tak musela bejt trochu z rovnováhy takže musela mít těžší se vyhnout.Připravil jsem si hned glávii na další útok
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 17:06

Gray

Nehodlal jsem ho nějak šetřit, chtěl jsem to s nim skončit hned, a proto jsem to bral hned vážně. Rozvázal jsem si závaží na nohou a ty dopadly na zem. Bylo to několik destiček spojených dohromady a já si z každého závaží vytáhl jednu destičku, takže jsem měl dvě akorát na klouby, kam jsem si destičku přivázal obvazem. Byl jsem teď o 15% rychlejší než normálně a že jsem byl i normálně dost rychlý a navíc jsem měl silnější úder díky železu na kloubech. V tu chvíli jsem se proti němu rozeběhl, mohl si všimnout mnohem větší rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 17:10

Riuka

Sakra! Po té, co mě zasáhl, jsem uskočila zpět, ale udržet si balanc, mi moc nešlo. Nakonec jsem rovnováhu získala a v tu chvíli mě napadla jiná možnost, jak ho porazit, nebo mu to aspoň ztížit. Kunaiem proti té glávii moc nezmůžu. Sledovala jsem ho, zda bude útočit, nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 00:57

Siture

Útok jí dostal z rovnováhy ale nakonec to ústala,sledoval jsem ji jak tam stojí a čeká,ale nechtělo se mi zaútočit první takže jsem se připravil na její úok,v ruce jsem stále držel svoji glávii

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 16:34

Adope už nereaguj na mého Graye. Ber to tak, jakoby ten boj nikdy nezačal. Myslel jsem, že budeš hrát víc, ale ne, takže to do mého odjezdu nestihneme dohrát, tudíž dělej, jakoby ten boj nebyl a za týden si třeba zabojujem Cool laugh

Gray


Bezeslov jsem odešel z toho místa směrem ke svému domu. Netrvalo to moc dlouho a už jsem stál před vlastním domem. Teď na sobě pořádně zamakám a naučim se otevřít další bránu! Pomyslel a vešel do sklepa, kde jsem začal trénovat otevírání druhé brány (Abych vás nebrzdil v příběhu)
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 18:20

Riuka

Hodila jsem po něm kunai který ho na okamžik zabaví jeho soustředěnost, toho využiju k nasbírání trochy chakry, ale jen maličko k tomu, abych s malým Bariakenem sestřelila větev nad ním.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 18:24

Siture

Hodila po mně jen kunai a já byl v pozoru.takže kunai jsem jednoduše uhnul a viděl jsem jak se snažíš shromáždit trochu chakry,na nějakej útok takže jsem byl připraven na další boj a připravil jsem se složení pár pečetí,stál jsem tedy na místě a sledoval tě teda dál.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 21:23

Riuka

Tu větev jsem bezproblémů sestřelila, špičku kunaie jsem otřela uspávací látkou z kapsy. Teď už jen stačilo ho maličko škrábnout, a to jsem hodlala udělat, když na něj padala ta větev, proto jsem zaútočila z boku.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 03:15

Siture

Měl jsem tě před sebou a viděl jsem jak na mě padá ta větev uskočil jsem tedy dozadu při čemž jsem viděl jak na mě vybíháš jen s kunaiem,už před tim jsem byl připraven udělat pečetě a teď přišel ten správný čas,udělal jsem ještě než jsem dopadl na zem zeď z hlíny,kterou jsem vytvořil za tebou,aby si nemohla jít zpátky a mezi nás jsem hned odhodil ´výbušnej lístek,uhnout by muselo bejt hodně těžký,protože dozadu jsi nemohla a před tebou byl ten výbušnej lístek.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 16:30

Inari

Po odchodu z louky jsem došel do města, došel jsem si domů doplnit vybavaní a poté jsem si zašel na rámen. "Asi bych se už měl vrátit na tu louku." Pomyslel jsem si a zamířil jsem si to k ní. Cestou jsem šel kolem lékárny u které jsem se zastavil. "Možná bych si měl pořítit nějký obvazy, určitě se budou hodit až ikeno zase někoho zraní." Vešel jsem do obchodu s úmyslem koupit jenom pár obvazů, jenže když jsem odcházel měl jsem nejenom obvazy ale i dezinfekci, léčivou mast a nějakej univerzální protijed. "To byl zase jednou nápad, utratil jsem skoro všecky svoje úspory. Doufam že to aspoň funguje." Podíval jsem se na ten protijed, kterému jsem moc nevěřil. "Určitě bude fungovat jenom na "méně" nebezpečný jedy a zmírňovat účinky." Všechno jsem schoval a vyrazil svyžným krokem na louku.

(vybavení edit. char.)
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 21:19

Na louku přišel Gyurou Hayate společně s ostatními jouniny a také Vůdkyní Tanami.
Ještě než někdo z vás něco řekne, tak mlčte. Vím, co kdo kde a jak dělal, takže udělejte dvě skupinky. Do jedné půjdou ti, kdo mají diamant a druhé ti, kteří diamant nemají.
Řekl Gyurou Hayate a poskládal pár pečetí, načež ze země vyjela velká aréna s velkým hledištěm.
Všichni běžte doprostřed arény a vyslechnete si rozlosování soubojů.
Dodal.
S tímto všichni šli do hlediště, vůdkyně Tanami do svého spešl křesílka s výhledem. Dále byla skoro celá vesnice a lidé z okolí a jako diváci sledovali dění v aréně.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 21:37

Dotsu

Ve vesnici jsem byl dost dlouho a tak jsem se rozhodl že už jsem vrátil.Když jsem došel na tu louku tak jsem si všiml vůdkyně a dalších Jouninů.Rychle jsem k nim běžel a pečlivě jsem jí poslouchal.Pak jsem šáhl do kapsy abych se ujistil že mám diamant.Mám ho tam a tak jdu ke skupince s diamanty.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 21:42

Shira Ookami

S menšími problémami som sa držala na nohách aj to opretá o Jina, medic ma už ako tak vyšetril no stále som bola s chakrou na mizine čo sa rovnalo takmer úplnej nule, dosť ma bolela hruď a nedýchalo sa mi zrovna najlepšie. Ideme si sadnúť nie? nemám diamant tak sa aspoň budeme pozerať.. možno sa tu objaví ..on ... nejakým zázrakom. Zahundrala som smerom k Jinovi pretože som bola teraz v podstate odkázaná na neho.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 21:52

Inari

Přšel jsem na louku zrovna ve chvíli kdy dorazili jounini a ostatní. Rychle jsem se zařadil nezi ostatní a potom ke skupině s diamanty. Šáhl jsem do kapsy a v dlani sevřel své dva diamanty a čekal na rozlosování.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 21:58

Jin Kazama

Nemáme si jít sednout...pouze máme jít tamhle k nim...k těm co nemají diamanty...a neboj se...ten pitomec je tak tvrdohlavý že se tu nějak objeví...řekl jsem. Chtěl jsem tě utěšit ale moc mi to nešlo. Mírně mi začalo cukat v koutcích úst až z toho nakonec vzniklo něco co měl být asi úsměv. Ale bylo to tak děsivé že by to zbouralo zeď. Raději jsem toho nechal a znova tě vzal do náruče a pomalým krokem jsem došel ke skupince kam měli jít ti kteří neměli diamanty. Potom jsem Shiru opatrně položil na nohy ale přidržoval jsem ji.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 22:01

Shira Ookami

Eh .. nemusíš ma furt nosiť Baka.. stačí "pridŕžať".. Povedala som trocha oduto no celkom milo a rozhliadla som sa či sú tu aj vôbec nejaký shinobi okrem nás, teda taký čo nemajú diamati a poprípade sú bez jedného týmového kolegu. Baka kde si? keby že nerobíš blbosti tak tu teraz trčíš s nami. Pomyslela som si pri čom som bola myšlienkami pri Ichirovi.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 22:02

Siture

trénovali sme sice s Riukou,ale potom jsem se měli sejít v aréně a tak jsem přestal tedy bojovat lístek sem nenechal vybouchnout,kterej byl před Riukou.Musíme jít zatrénujem si někdy mjindy ale díky moc bylo to dobrý,musíme to někdy zopakovat,bohužel my dva diamant nemáme,tak doufam že nebudem bojovat spolu to bych rozhodně nechtěl.Řekl jsem Riuce a potom se vydal směrem k aréně,kde jsem čekal na další rozkazy
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 20:13

Gyurou Hayate vzal do ruky papírek a začal mmluvit o rozlosování soubojů.
Tyto souboje jsou na život a na smrt. Jeden genin vítězí, až když je jeho protivník mrtvý, neschopný boje nebo se vzdá.
Řekl na úvod a pak pokračoval.
Souboje: Siture Pai Long vs. Inari Yuki , Sadame Dotsu vs. Jin Kazama , Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long , Inate Tamaki vs. Dareki. Jediná Shira Ookami je lichá, tudíž postupuje do dalšího kola na volný los, o to těžšího soupeře pak bude mít.
Dodal a všichni šli do hlediště.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 23:49

Riuka

"I já díky. A nápodobně. Byla by škoda, kdybych tě musela zabít. Jen doufám, že nebudeme bojovat teď." usmála jsem se na Situreho, došla do arény a poslouchala, pak se zařadila. Když řekli s kým budu bojovat, tak jsem strnula jako by do mě uhodil blesk. "Cože??????" Proč já? Proč já? Proč já?To mi udělali schválně. Sakra. Nemám dostatek chakry!! Rozhlédla jsem se, abych zjistila, kde je. Jestli budou chtít boj hned, tak odstoupím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Menší odpočinek po první zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Klid po 2. zkoušce
» Menší zmätok...
» Po první misi
» Taký menší prieskum
» Menší nápad, který možná zlepší hru.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: