Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Filler: Vzpoura

Goto down 
+2
Blackness
Ramaru
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:15

Isane Uchiha
Hokage-sama,mne nič nený,povedal a následoval Hokageho.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:18

Mokuto


Probudil sem se a pomalu vstal . Podíval sem se na mrtvoly. Oni je zabili ?...Ksakru...a já sem nic neudělal...sem tak slabý... Vyrazil sem směrem do nemocnice
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:38

Isane šel s ostatníma do nemocnice, protože Hokageho nestíhal a věděl, že dostal dost na to, aby šel do nemocnice.
Kousek od nemocnice se však zvedl silný vítr a vy jste poznali, že jste našli....
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:41

Isane Uchiha
Kurnik,Fuuton chlapík?Nevedel no potom sa potešil lebo katon je silnejší ako fuuton.Katon:Gokakyou no jutsu,vykríkol a velká ohnivá gula vyrazila na fuuto chlapíka.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:42

Amaki

Začal som sa obzerať naokolo a cítil som že niekdo zaútočí.že by ten posledný? Pomysel som si
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:46

Mokuto

Podíval sem se na Isaneho jak použil ohnivé jutsu na ninju . Tentokrát se nenechám zasáhnout žádným jutsu Stiskl sem pevně ohnivou katanu a čekal až se ninja víc přiblíží
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:49

Shisui

Pomocou Sharinganu som vydel Futon týpka a kedže som mal ešte plnú chakru prišlo mi ako dobrý nápad použiť na neho Goukayuu. Nadýchol som sa a zvolal : Katon Goukakyuu no jutsu !. Ohnivá guľa letela priamo na ninju z opačnej strany ako Isaneho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:01

problém byl v tom, že chlápek nikde nebyl takže jste vystřelili ohnivé koule uplně zbytečně. Sharingan sice mohl vidět chlápka, ale musel by být aspoň už na 3tí úrovni, protože chlápek použil Fuuton jutsu, které bylo plné chakry, přez kterou nešlo vidět. Najednou však před vás dopadl chlápek v černém a jen rukavice byly bílé a proto vám došlo, že rukavice jsou vždy zbarvené podle elementu. Chlápek na vás namířil ruku, ale ještě se nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:04

Isane Uchiha
Už môžem použiť so sharinganom len 2 jutsu,povedal a zapol sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:07

Amaki

Pozrel som sa mu očí a potom som zakričal.Radšej sa uhnite!Ak použije vzdušnú vlnu nebude mať cenu útočiť. Odskočil som za roh a vytvoril bushin.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:28

Mokuto

Udělal sem pečetě kawarimi no jutsu Moje místo nahradil klon a já sem se díval z rohu budovy co udělá
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:42

Fuuton chlápek

Najendou se Mokuto začal vznášet, ale paks e proměnil na obláček, protože byl v kawarimi. rychle sjem přešel na Isaneho a ten se začal také vznášet a najednou se rozletěl proti stěně do které to napálil.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:48

Amaki

Odrazu spoza rohu vyletel fuuma shuriken ktorý som po tebe hodil. Postavil som sa pred teba a urobil pečate na klony. 4 klony sa na teba rozbehli a v tom zo zadu na teba skočil môj bushin. Dúfam že na to skočí. pomyslel som si a čakal čo urobí

-nemohol vedieť že to bol en bushin
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 23:28

Fuuton chlápek

1...2...3 Pomyslel jsem si a pak jsem pomocí vzduchu chytl Fuuma shuriken a tim rozřízl ty běžící bushiny. Ten co na mě ze zadu skočil jen zmizel, protože to byl obyčejný bushin takže hologram a jelikož jsme o něm nevěděl tak mě ani nějak nevyděsil. Poté jsem Odhodil shuriken pryč a čekal. 1...2...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 06:23

Isane Uchiha
Keď ma vrazil o stenu vyplul som trocha krvi.No,asi budem museť použiť katon,povedal si a postavil sa.Potom zložil pečate a vykríkol:Katon:Gokakyou no jutsu!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 10:23

Fuuton chlápek

Rychle jsem se otočil a nastavil ruku na kouli. 1...Sakra! to nestíhám! Pomyslel jsem si a dostal plnou dávku ohně a odletěl spálený pryč. Pomalu jsem se však zvedl a zle se na ně podíval. "Fuuton: Henori no jutsu!" Zařval sjem a nastavil ruce a na všechny se řítila větrná vlna a v ní letělo několik jehel na pohled nebyly kvůli větru vidět.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 12:46

Shisui

Letela na mňa guľa vzduchu. Už to chápem ten typek potrebuje 3 sekundy počkať než nás môže odraziť a kedže teraz použil techniku mám 3 sekundy na to aby som ho zranil. Sunshin no jutsu ! povedal som a zjavil sa za ním, hodil som po ňom svoj Fuuma Shuriken a dal mu trochu náskok a zaútočil na neho s katanou. Buď odrazý jedno alebo druhé pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 12:54

Isane Uchiha
Shisui to pochopil?No mám len chakru na jede útok.Sushin no jutsu,zjavil som sa pred ním a hodil som dva kunaie s výbušnými lístkami.Toto bude bolieť,povedal si a čakal kedy to vybuchne.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:07

Fuuton chlápek

(sice by na to genin po dvou útocích nepřišel, ale budem dělat, že je hrozně chytrý. Cool laugh)
O Fuuma shurikenu jsem neměl páru, že letí, ale pomohl mi Isaneho útok, který na mě hodil kunaie ze předu. Rychle jsem uskočil doleva a Fuuma shuriken se srazil s kunaiema a silně to vybuchlo a mě to odhodilo do nejbližší zdi. Když jsem se z ní vyhrabal tak jsem zvedl ruku a když na mě běžel Shisui, což byla nejhorší chyba tak jsem s ní máchl a Shisuie jsem nechal nabodnout na větev. Byl jsem tak vyčerpaný, že se mi povedlo mu jen nabodnout nohu. Začal jsem ztěžka dýchat.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:10

Isane Uchiha
Výbuch mi spôsobil velké zranenia a tak som padol na zem.Sharingan sa mi zrušil a ja som bol bec chakry.Je to mô limit?Je to všetko čo dokážem?No zrazu vstal a znovu vyplul krv.Héj ty,vieš otom že si posledný?Hokage určite dostal toho zo Suitonom,povedal a novu vyplul krv.Hovoriť už asi nebudem,vytiahol katanu a bežal smerom na chlapíka s Fuuton.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:16

Fuuton chlápek

"Poslední? Suier je z nás nejsilnější. Ten váš kage ho nedá ani kdyby se snažil sebevíc." Řekl jsem a když běžel Isane tak jsem vzal kus kamene z domku a mrsknul to po něm. Nechtěl jsem mu moc ublížit, protože jsem poznal, že je bez chakry, jelikož měl aktivovaný Sharingan a ani jednou ho nijak nevyužil.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:22

Isane Uchiha
Kameň ma trafil no len som slabšie začal krvácať.Potom som zrýchlil trochu a zjavil som sa pri ňom a šiel ho seknúť katanou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:26

Fuuton chlapík

Byl jsi bez chakry, než jsi k němu doběhl tak už limit na jutsu měl hotovy. Jen máchnul rukou a znova tě odhodil do jedné z budov. Zjistili jste, že je dost silný a proto nebyl čas na hrdinské kousky, ale spíše na zdržování pomocí otázek a podobných věcí.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:29

Isane Uchiha
Héj ty,fuuton.Prečo ste len 5?A čo chcete dosiahnuť tým že idete po nás?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:38

Fuuton chlapík

"Proč myslíš, že pět? Řekl snad někdo, že je nás tu jen pět? Každopádně kdyby bylo jen pět tak třeba podle počtu elementů nemyslíš?" Začal se smát. "Ve skutečnosti zde jsme, protože chceme zničit ty xichty na té vaší hnusné hoře a dát tam naše jako symbol toho, že jsme nejlepší!"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Filler: Vzpoura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler: Vzpoura   Filler: Vzpoura - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Filler: Vzpoura
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Filler: Moc tří
» Filler o Rokubim
» [Filler] Záchrana
» Filler - Temná pomsta
» Špion ve vesnici!!! (Filler)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: