Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 The Elder Scrolls V: Skyrim

Goto down 
+4
likuku0
Yuu
Aspi
Nagato
8 posters
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 20:10

Nejepičtější hra v dějinách lidstva
Důkaz

Novinky oproti oblivionu:
Ve Skyrimu není žádný limit na levely. Ale stále si nebudem moct vzít všechny perky z jednou postavou.

Palcáty ignorují brnění a sekery mají tzv. "Bleed Damage Over Time"

Skyrim bude asi tak velký jak oblivion

5 velkých měst a asi 130 dungeonů

"Dragons are not rare" Takže draci nejsou vzácní.
Jakmile prozkoumáme nějaký dungeon, tak se "uzamkne" na levelu co jsem ho prozkoumávali

Knížky ve Skyrimu si budeme moct číst ve 3D

Káždý jednotlivý předmět (Brnění, prsteny, zbraně) si budeme také moci prohlědnout do detailu ve 3D ve hře. Tím se také budou řešit různé puzzly. Smile (!Tím se nemyslí že musíme mít 3D televizi!)

Hlavní quest asi na 20 hodin, vedlejší na stovky hodin

Speciální animace pro "Sneak Kills" s dýkou

Radiant story: systém, který bude generovat a upravovat úkoly podle postavy hráče (Příklad. Máte jít někoho zabít, kdo chce koho zabít, kde se to stane a za jakých podmínek)
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 23:11

No nevim, ten trailer mi moc neřekl, že to bdue tak epické jak píšeš Cool laugh Ale ten soundtrack, uplně geniální. Smile
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 09:48

Jojo, Arena (TES I), Morrowind (TES III), Oblivion (TES IV) dohrané, tak si počkám na Skyrim. Smile

Slyšel jsem, že to bude tak 200 let po Oblivionu.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 16:58

Aspire: Ten trailer toho řekl až až na to že ta hra vychází až za 3/4 roku Smile A pokud si hrál Oblivion tak nemůžeš být na pochybách
Yuu: Jojo po 200 letech
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 17:21

Doufám, že tam bude lepší výběr postav Smile)
A hlavně se těším na dungeony.. Ty v Oblivionu sice byly hezké, ale pasti... To jsem se smál, když jsem běžel v chodbě a ke stěně mě přimáčkl živý skeleton na palcátu.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 17:51

Tak on pohyb postav byl v oblivonu z třetí osoby vůbec komickej. Tady to prej bude lepší a hlavně konečně zmizí to otravný levelování nepřátel Smile
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 17:55

Jojo, to bude plus to levelování nepřátel.. Protože aby mě sundala krysa a na vysokým levelu, když jsem bez věcí. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:04

Eh, podívej se na trailer Dead island, což je hra, která má vyjít za rok a má teda mnohem lepší trailer a grafiku než tohle, takže z toho beru, že to není tak super jak píšeš. Cool laugh A Oblivion jsem nehrál, nebavil mě.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:32

Pak nemůžeš vědět o čem je ten trailer a proč bude Skyrim tak skvělej. A co se týče grafiky, ta je vynikající a to i při tom když to bude obrovský
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:36

No, já doufám, že bude mapa světa větší než v Oblivionu... V Oblivionu jsem ji snad ani celou neprošel.. Cool laugh +dungy, +portály atd..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 08:06

Vim, že tam budou i draci a td.. Ale ta grafika mi nepřipadá nic extra.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 09:51

Taly se už těším Smile do nejepičtější hry to má sice daleko, ale pořád je to jedno z nejlepších rpg Smile
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeSat Apr 23 2011, 19:34

pro zkrácení času:
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeSat Apr 23 2011, 23:25

To nemáš tu verzi s titulkama? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeSun Apr 24 2011, 07:40

Na co titulky? Smile
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeSun Apr 24 2011, 10:57

Lebo vätšina z nás je lenivá si prekladať v hlave a v tedy už ten vtip stráca čaro? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeTue Apr 26 2011, 20:49

Nauč sa anglicky xD
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 21:58

Povedal som, že som lenivý, nie že neviem anglicky Cool laugh A zase fakt neviem každé slovo a hovoriť plynule Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 22:07

Aspi tadle hra je tak obrovská svým rozměrem že ta grafika je k tomu nádherná Smile ... mě se líbila i grafika na Oblivionu tam byla taky špičková ... nemůžeš porovnávat Dead Island něco na styl L2D a Skyrma či Obliviona Smile toje uplně o nečem jinym

Jinak se na tu hru moc těším a ona bude epická tomu věřím .. už jenom z toho že Oblivion byla užasná hra jako Hardcore RPG
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 23:09

Hrávate niekdo? Ja som hru kúpil pred 5 dňami a momentálne som lv.16.. Rasu mám High Elf a takmer stále používam magicku než blízky combat.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitimeSun Nov 27 2011, 17:34

Já hraji, jsem Khajit, mám level 18 a jsem assasin (hodně se plížím a používám dýky nebo vylepšený trpasličí luk společně s maskou Krosise).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





The Elder Scrolls V: Skyrim Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls V: Skyrim   The Elder Scrolls V: Skyrim Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
The Elder Scrolls V: Skyrim
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Skyrim vs ME 3
» Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Naruto :: Hry-
Přejdi na: