Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Láska ? (Mia)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 21:09

Po tom co jste proběhli hl. bránou, Chiko zpomalil tempo a pomalým krokem jste došli na jakési tajné místo o kterém si ani neměla ponětí. Došli jste na úpatí jednoho z největších vodopádů v Taki kde kromě krásných stromů a čistoty byla kříšťálová voda která ztékala ze skály a padala z obrovské výše jako písek dopadající na dno v přesýpacích hodinách.
Chiko pomalu došel ke kraji skály a silný horský vítr se mu opřel do vlasů a začal si hrát i s jeho bílou košilí.
Můžeš se ptát... Odpovím ti na vše co budeš chtít.. Řekl klidným tónem a pozvedl bradu směrem k nebesům.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 22:17

Nekyo

Celý čas som ho nasledovala a premýšlala ako sformulovať to čo chcem vedieť do otázky.
Tých vecí však bolo viac a týkali sa nielen klanu Hayashi.
Zastala som a pozorovala čo robí, keď mi dovolil pýtať sa pousmiala som sa.
No... Chiko-sensei.. viete... neviem pochopiť prečo ma dali práve do týmu v takejto zostave... Vy, Kokai aj Raiza ste z klanu Hayashi... doteraz som sa príliš nezaujímala o ostatné klany, ale z toho čo som videla pri našom prvom súboji som pochopila že máte asi schopnosť zmeniť sa na zvieratá, však? vychrlila som odrazu zo seba a automaticky podišla bližšie k senseiovi, takže som stála približne len meter za ním.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 22:39



Chiko

Vítr si semnou pohrával a já jen trošku naklonil hlavu. Správně.. Klan Hayashi je jeden z největších klanů ve vesnici. Stejně jako Sukuro a tvůj klan Mizujin. Naše krev je ale divoká, pocházíme z přírody a z dá se říci, malých "kmenů" který žili poblíž vesnice. Naši předkové začali spolupracovat s tehdejšími vůdci Takigakure a tak vytvořili silné spojenectví. Časem jsme my Hayashi začali žít ve vesnici a staly jsme se tak významnou posilou v řadách Shinobi. Dříve jsme ještě nebyli příliš oblíbení.. někteří lidé nás považovali za zvířata, barbary, byly jsme tehdy né moc vyspělí oproti lidem ovšem vládli jsme v lese kde znás měli i mocní shinobi strach. Jak sis již všimla, náš klan se specializuje na taijutsu. Naše Kekkei Genkai spočívá v tom že se dokážeme měnit částečně nebo celkově ve zvířecí podobu. Od narození má každý vlohy pro určitou specifikaci zvířat. Kokai se řadí mezi kočkovité šelmy protože jeho přeměna je tygr, Raizo se specializuje na speciální formu, přesněji medvěd. Každý je jiný a záleží pouze na jedinci jak své Kekkei Genkai ovládne. Řekl jsem něco málo o "nás" a pak pořád stejně klidným hlasem jsem se zeptal.. Chceš vědět proč tě vůdce zařadil do tohohle týmu? Mezi 3 Hayashi ?
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 22:51

Nekyo

No v podstate... ano to je jedna z vecí ktoré ma momentálne zaujímajú najviac... prikývla som a sklonila hlavu.
Neviem.. premýšlala som nad tým... možno kvôli tomu že som tiež typ na taijutsu, ale to sa mi nezdá byť dosť dobrý dôvod aby ma k vám dali... možno som bola len do počtu... Naozaj ma nič iné nenapadá... pokrútila som hlavou a opäť ju zdvihla, aby som sa pozrela na senseia.
Dosť napäto som čakala, čo sa dozviem...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 23:04

Chiko

Aby tě... ochránil.. Když jsem dořekl poslední slovo otočil jsem se čelem ktobě s vážným výrazem v obličeji. Počet v klanu Mizujin za posledních pár let dost klesl. Si jediná v nové generaci která nastoupila tento rok. Pro vůdce znamenáš hodně a proto tě umístil do - podle jeho uvážení - nejsilnějšího týmu který tu zatím je. Kokai s Raizem si kvůli tomu incidentu co se stal před několika lety myslí, že je Vůdce nemá moc v lásce a že se jich chce spíše zbavit. Pravda je ale jiná. Vůdce vnich vidí velký potenciál a proto vytvořil dokonalý tým na tvou ochranu. Raizo a Kokai jsou bratři kteří si navzájem věří, chrání se a drží spolu. Časem přijmou i tebe a budou tě chránit za každou cenu. Řekl jsem vážným hlasem ale potom se můj výraz v tváři přeměnil na přijemný úsměv a já udělal krok ktobě. Stála si odemě metr takže teď už jsem byl přímo před tebou. Jednou rukou jsem tě něžně pohladil po tváři a mírně ti pozvedl bradu protože si byla vůči mě trochu menší. Ale nemusíš se bát. Nedopustím aby ti někdo ublížil.. slibuji. Řekl jsem klidným tónem a trošku jsem se začervenal.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 23:14

Nekyo

Počúvala som ho s pootvorenými ústami a v okamihu ako bol ku mne tak blízko som znervóznela.
Nasucho som prehltla keď ma pohladil a pozrela som sa mu do očí.
Chi-chiko-sensei... ja... nič viac som zo seba v tej chvíli vydať nevedela.
Jeho úsmev ma aspoň trošku povzbudil.
...Arigatou teda... povedala som nakoniec potichu ale neisto, pretože som cítila že sa tiež červenám a to dosť.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 23:23

Chiko

Je tak... krásná.. Říkal jsem si v duchu ale když se mi zahleděla do očí mohla mi přímo číst myšlenky. Můj pohled byl doslova zamilovaný.. Nechtěl jsem jí ale vylekat tak jsem se od ní nenápadně pár centimetrů odklonil a s úsměvem zeptal.. Máš nějaké další otázky ?..
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 23:54

Nekyo

Em... nervózne som sa pozrela do zeme a privrela som oči, spadli mi vlasy do tváre, čo mi vyhovovalo, pretože sama som nevedela či som ešte stále tak červená.
N-nie... pokrútila som hlavou, aj keď tú otázku ktorú som sa chcela opýtať hneď od začiatku som mu nepoložila.
Ďakujem za váš čas... a za to že ste mi to všetko objasnili... povedala som nakoniec, nadvihla som hlavu a odhrnula si vlasy z tváre dúfajúc, že už naozaj niesom červená, aj keď som vlastne ešte stále trochu bola.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 23:58

Chiko

Když jsi zvedla hlavu a vlasy se ti opět odrhnuli z obličeje, v mžiku si pocítila mé rty na těch tvích. Vášnivě ale něžně jsem tě políbil. Polibek ale trval jen zloměk vteřiny a hned potom co jsem ti ho dal jsem se bez váhání otočil a pohlavě jsem skočil "šipku" bez natažených rukou přímo ze skály těsně vedle vodopádu. Mohla si z toho být trošku v šoku protože to proběhlo úplně v rychlosti..
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 00:05

Nekyo

Prekvapene som vydýchla po tom ako ma pobozkal a rozbehla som sa za ním lenže on zoskočil.
Zastavila som s tesne pred tým ako som mohla spadnúť a pozerala som sa dole či ho neuvidím.
Bola som si istá že sa mu nič nestane, pretože som už vedela že sa vie premeniť na orla.
Napriek tomu sa mi do očí nahrnuli slzy, nechápala som prečo a chcela som ich zadržať ale nešlo to a tak som ich nechala, nech mi stekajú po tvári.
Cítila som sa zvláštne, až teraz som si naozaj uvedomovala čo sa pred pár sekundami stalo.
Vedela som však, že sa mi to páčilo a to ma na tom najviac desilo.
Chiko-sensei,,,
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 00:10

Mohla si vidět jak Chiko před svím dopadem udělal trojité salto a dopadl zvolna na jedno koleno. Pozvedl hlavu a ty si mohla zahlédnout že se na tebe ještě před svím odchodem podíval.
To už se ale rozeběhl směrem k vesnici která byla odtud necelých 100 metrů na územi Taki no kuni. Udělal pár kroků a velkými skoky ti zmizel z dohledu.
>Pokračování ve vesnici<
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Láska ? (Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska ? (Mia)   Láska ? (Mia) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Láska ? (Mia)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: