Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Důležité rozhodnuti (chappi)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeSat Mar 19 2011, 19:49

"Mstitel"

Tak ten Kunai v kapse zase pomalu pusť.. Řekl s menším úsměvem a to už na jeho větu zareagoval ženský hlas ozývající se od stolu.

???

Oči mi zářili jako dva fialové drahokamy tak, že i přes kápi která mi zakrývala tvář šlo vidět jak mé oči zaří. Myslí si, že jsme nějaký blázni, myslí že ho chceme objetovat na tom tvim podstavci.

"Mstitel"

Haha.. Trochu jsem se zasmál ale pak se mé rty převedli zpátky do obyčejného úsměvu. Nemáš čeho se bát, nejsme nic z toho co si myslíš.. mám pro tebe nabídku.. a co se týče toho kde stojíme, je to jen ortál který slouží k mé technice přenosu. Než ti dám prostor na tvé otázky chci aby sis mě poslechnul a stejně tak i mou nabídku. Řekl trochu vážnějším tónem a čekal zda se "uklidníš".
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 12:51

Raizo

"Hmm... dobře."Vytáhl jsem ruku z brašny a pro změnu ji zastrčil do kapsy."Počkat, jak můžete vědět na co myslím? Ovládáte snad nějaký druh telepatie?" Trochu mě to vyděsilo, že zná moje obavy, možná i moje myšlenky. To bylo to poslední co bych zrovna těd potřeboval. Snažil jsem se na nic nemyslet. Dlouho mi to však nevydrželo, můj vnitřní hlas mě stále otravoval. Nedá se nic dělat, budu jim muset věřit. Čekal jsem tedy na Mstitele až spustí.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 13:43

Mstitel

Jak sem řekl, na otázky ti zodpovíme později. Teď poslouchej. Jsme malá organizace vzniklá nedávno která stojí na straně občanů a ninjů v Takigakure. Bereme zákon do svých rukou a nyní jsme se rozhlodli učinit něco velkého. Zabít vůdceho... Když to dořekl mohla ti po těle naběhnout husí kůže a mírně si popotáhl kápi směrem k bradě a úsměv na jeho rtech úplně zmizel.



Jak sis jistě všiml, nynější vůdce vesnice je mladý, neznalý a unáhlený, spousta ninjů už kvůli němu přišla o život. Je to španý vůdce v kterého všichni naivně věří.. Vzpomeň si co udělal tobě, poslal tě na misi která mohla ohrozit tvůj život, ale i život tvého bratra. Neváží si životů druhých a ze všech dělá jen figurky stejné jako má na tom svim stole v kanceláři. Neví nic o tom jak vést vesnici a sním budoucnost Taki určitě zanikne. Zemře další spousta lidí, máme někoho takového zapotřebí ? Pro něj není lidský život nic víc než jen hračka. Začal svůj hlas ztupňovat a zvážňovat čímdál víc.. Nadržuje svému klanu a nebere ohled na jiné..Je to jen ubohé patetické děcko co se snaží něco získat ! Kvůli němu zemřel i můj otec, má matka, můj strýc a teta.. poslal je na misi z které se už nevrátili a víš co řekl ? "Ti už jsou ztraceni" ... Neposlal jim žádnou záchranu, pomoc nebo někoho kdo by je mohl zachránit. Takhle by měl jednat vůdce vesnice ?! Skoro křičel a v očích se mu začali schromažďovat slzy které si i Ty viděl přes stín kápě. Nenávidím ho, za to jak se chová k lidem, k vesnici.. k nám všem! Proto jsem založil Avalanche která jednou pomstí lid vesnice a uvede na křeslo vůdceho někoho schopného, zkušeného ! Ty Raizo ! Si jeden kdo nás může pochopit, přidej se knám, zachraň vesnici a životy které nemusí být obětovány. Můžeš mít to co si vždy chtěl.. Rodinu. Všichni tu spolu žijem už dlouho, pomáháme si a přežíváme jako kolektiv, jako rodina! Položil ti ruku na rameno a zeptal se tě.. Přidáš se knám? Nebo radši budeš sloužit někomu komu na tobě stejně nezáleží..
Ostatní u stolu přistoupili blíž k vám a všichni nedočkavě čekali na tvou odpověď.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 21:26

Raizo

Zabít kageho? To je holé šílenství. Nicméně jsem i přesto mlčel a dál poslouchal Mstitele. S některými věcmi jsem s ním plně souhlasil.Byla pravda, že kvůli němu jsem málem přišli o život na té misi. Čekalo se na mé rozhodnutí. Byl jsem trochu nervozní z toho jak se všichni ti lidé na mě koukají. "Dobře přidám se k vám."







Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 22:05

Sotva si to dořekl už tě pevně a silně objal a chvilku tě objímal. Jsem rád, vítej mezi námi.. Řekl mile a pak od tebe kousek odstoupil. Teď se můžeš ptát, odpovím ti na všechny otázky. Dodal mile a čekal na tvé dotazy..
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 19:39

Raizo

"Eh..." trochu jsem se začervenal ve tváři když mě Mstitel objímal. Na takobé věci jsem moc nebyl zvyklý, zvláště od lidí které jsem moc neznal. "Opravdu na všechny?Co takhle začít u vašeho pravého jména?" Zeptal jsem se Mstitele a mile se na něj usmál.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 20:10

Mstitel

V zájmu bezpečnosti pro nás oba bude lepší když mé jméno znát nebudeš.. Pomalu si chytl kápi a stáhl si jí z hlavy..
Důležité rozhodnuti (chappi) Cool-anime-guy--large-msg-124164472186

S úsměvem se na tebe podíval a to už další 2 z těch 10 osob si ztoupli vedle něj a pomalu si sundali kapuce.
Důležité rozhodnuti (chappi) AnimeGuy18
Tohle je Taka, moje pravá ruka, má na starost vedení bojových sil přímo v "poli". Prezentoval Mstitel.

Důležité rozhodnuti (chappi) 1144259609_es78550f2d
Další byla osoba která ti nejspíš četla myšlenky..A tohle je Jina, má levá ruka, můj zástupce a dívka která mi zachránila život.. Řekl hrdě a pak se na tebe opět koukl.
Ptej se rychleji, nemáme moc času a to že si z vesnice zmizel tak náhle může být podezřelé...
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 18:23

Raizo

"Dobře. Jak se chcete přesně zbavit kageho a koho dosadit na jeho místo?"Chvíly jsem se odmlčel a pak pokračoval." A co můj bratr? Naverbujete ho také ?" Zeptal jsem se Mstitele na všechny důležité otázky na které jsem chtěl znát odpověď. Doufal jsem, že mi na ně odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeThu Mar 24 2011, 21:02

Mstitel

Vůdce je náš hlavní úkol. K tomu ho sesadit je ještě daleko.. k něčemu takovému musí být vše pečlivě připraveno a ověřeno. Sesadíme ho jakkoliv to bude možné.. spíše se přikláním k rychlé smrti. Bude to tak bezpečnější. Vesnice už sama dosadí někoho nového,lepšího protože nikdo nebude chtít dávat dítě jako je nynější vůdce do pozice dalšího vůdceho. O to už se starat nemusíme.. a co se týče tvého bratra, je až příliš nevyspitatelný, cílevědomý a někdy i dost namyšlený. Mohl by být problém sním pracovat a proto bude lepší když tu budeš jen ty. Důvěřujeme ti.. a doufám že nás nezradíš.. Řekl s úsměvem a pak pokračoval..
Takže.. první krok a důležitá věc je tvá identita. My už jsme za své činy byli někteří odhaleni ale o tebě nikdo nemá ani tušení. Jediné co od tebe teď chci je, aby ses choval jakoby se nic nedělo. Nikdy si mě neviděl a nikdy si o žádné Avalanche nevěděl ani o jejích cílech. Až bude potřeba kontaktuji tě já osobně nebo někdo z naší organizace. Vše pečlivě promyslíme. Pokud možno, pokus se zjistit všechny vůdceho činnosti které se odehrávají hlavně v jeho kanceláři. Tam se my nijak nedostaneme ale ty by si ho mohl zpozorovat snadno. Bude důležité vědět všechny jeho denní pohyby a vše dokonale zmapovat. Přibližně za týden tě kontaktuji... a teď pokud nemáš žádné další otázky, udělám ještě pár věcí a přemístím tě zpátky do vesnice... Domluvil a stoupl si opět na kamennou "plochu" kde na tebe kývnul aby si přistoupil..
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 17:22

Raizo

Vše jsem si pozorně poslechl a snažil se to zapamatovat. "Dobře, budu se snažit." Přistoupil jsem k Mstitelovi na kamennou desku a čekal až mě přenese do vesnice. "Doufám, že o mě bratr nemá strach. Vždycky vycítí když jsem někde pryč."

Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 18:40

Mstitel

Chytl tě za ruku a přitáhl si jí blíž ksobě na čež ti jí pootočil aby bylo vidět tvé zápěstí. Hned na to se mu z rukávu vyřítila ta podivná látka která ti zápěstí omotala a podivné znaky se na ní rozsvítili fialově. V tu chvíli tě pěkně zabolela ruka takovou pálivou bolestí. Potom ale látka zase vklouzla do rukávu a ty si spatřil že máš na zápěstí na místě tvých tepen a žil vytetovaný nějaký znak...
Důležité rozhodnuti (chappi) Img10454025395
Byl bych rád kdyby si toto nějak neukazoval, je to symbol kterým tě zaručeně pozná každý z Avalanche. Řekl Mstitel stručně a podal ti malý, jakýsi kodex, který byl byl pokrytý nějakýmy runami. Heslo k otevření je 5115 jsou v něm vzácné papíry na které dej pozor. Chci, aby si jakkýmkoliv inkoustovým perem napsal vždy na jeden z papírků místo kam jdeš, pokud pudeš s týmem na nějakou misi mimo vesnici. Když to napíšeš slož pečet tygra a uvolni to pomocí "Kai". Potřebujeme mít přehled o tom kde si. A kdyby se něco stalo, nebo kdyby si viděl něco důležitého co se děje kolem vůdceho. Nebo kdyby si nám chtěl sdělit něco ihned, udělej to stejný. Dej na sebe pozor. Řekl rychle a to už odstoupil a znovu tě omotal tou podívnou látku na čež složil pečetě jako předtím.. Tobě se naposled ozval v hlavě mstitelův hlas "Spoléháme na tebe" To už se ti před očima zase zatemnělo a ty si upadl do tmy, tentokrát si ale žádný hlas neslyšel a spadl si na tlamu kousek od restaurace kde tě Mstitel přenesl. Ležel si hlavou v písku a v ruce si držel ten kodex. Odehrálo se to tak rychle že si asi musel být malinko zmatený.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Důležité rozhodnuti (chappi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité rozhodnuti (chappi)   Důležité rozhodnuti (chappi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Důležité rozhodnuti (chappi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: