Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Podveden, ale neporažen.

Goto down 
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki

Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

PříspěvekPředmět: Podveden, ale neporažen.   Mon Mar 28 2011, 18:01

Gekido

Bylo to v kamené místnosti... Jediný zdroj světla byl obrovský krb, ve kterém se tavil kov. Stál sem tam já a předemnou se krčila velmi svalnatá postava, asi dvakrát objemější jak já sám. Postava na sobě měla koženou zástěru, byl to kovář.
Dej mi to druhé tajemství.
Řekl sem zoufale a namířil na něj svým levým mečem... Pravou u katanu sem ještě neměl.
Ne... neměl sem ti dávat ani to první, v tvých rukou je moc mocný... A s tvými umysli ještě hrozivější!
Posbíral chudák svou poslední odvahu a vzepřel se mi.
Nehraj si semnou! Chci ten druhej meč!
Zařval sem a nakoncentroval do své katany chakru, ta se několikrát zrychlila a ve vteřině se zastavila milimetr před jeho loktem. Katanu sem ale nezastavil já... zastavil jí on.
Myslel sis snad, že sem slabý? Probuď se, dokázal sem ukovat dvě legendární katany!
Vybarvil se chudák, který teď měl plno sebevědomí a obrovskou odvahu.. Stoupl si a jeho mohutná postava zastínila tu mojí.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin

Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 97

PříspěvekPředmět: Re: Podveden, ale neporažen.   Mon Mar 28 2011, 20:03

Michirou Kirido

Zrovna jsem byl na své pouti do vesnici poblíž jižní mysu kontinentu. Nijak zvláštní země, ačkoliv tu byla poněkud zima. Pro jistotu jsem sebou nevláčel příliš mnoho nákladu, abych nebyl tak nápadný, vzbuzovat pozornost jsem nechtěl, chtěl jsem si jen najít novou vesnici, kde bych zase nějaký ten čas strávil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki

Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

PříspěvekPředmět: Re: Podveden, ale neporažen.   Wed Mar 30 2011, 19:47

Gekido

Souboj probýhal přes 20 minut, rychlost mé katany byla obrovská, nešla skoro vidět, ten kovář na tom taky nebyl špatně, v pravé ruce měl katanu, kterou sem očividně chtěl já...
O pár minut později v kovárně zazněl výbuch... 30 vteřin na to sem vyšel ven a na zádech měl dvě katany.
Sice si jí uměl vyrobyt, ale silný na její použití si nebyl.
Dodal sem už jen tak do větru, protože byl kovář mrtvý. Pomalu sem kráčel za nosem...

(zatím si piš svoje, jako si píšu svoje já... brzy se setkáme neboj)
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin

Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 97

PříspěvekPředmět: Re: Podveden, ale neporažen.   Wed Mar 30 2011, 20:04

Michirou Kirido

Došel jsem do malé, zapadlé vesničky na úpatí vysoké hory. Uvědomil jsem si, že to ve vesnici nějak potemnělo. Když jsem vešel, všiml jsem si, že jsou na dřevěných kůlech lístky s podivnými pečeťmi. Když jsem se podíval na místo, kde bylo před chvílí slunce, nebylo tam nic. Podivné. Napadlo mě jen. Při bližším ohledání byly budovy prázdné a některé polorozpadlé. Do jedné z nich jsem vešel, zdálo se, že je to bývalý hostinec. Na baru stály dva půllitry, stejně tak jako další na stolcích v místnosti. V krbu byly ještě ohořelé kusy dřeva, bylo to, jako kdyby odtud všichni najednou zmizeli. Během několika sekund. Pro mě to byl ideální stav, protože jsem nemusel řešit zvědavé pohledy vesničanů. Vyšel jsem po schodech nahoru, kde byla chodba se třemi dveřmi. Na jedněch bylo krásně znaky vyvedeno: "Privát", prvé dveře nalevo byly zamčené a ty napravo pootevřené. Rukou jsem nahmatal meč, kdyby tam někdo náhodou byl, ale když jsem otevřel, vešel jsem do skromné místnosti s postelí a nočním stolkem vedle ní. Nic víc by se do pokoje nevešlo. Stěnu naproti dveřím zdobilo okno zatažené skoro rozpáraným závěsem. Vešel jsem dovnitř, zavřel za sebou dveře a zajistil je mečem tak, že se nedaly otevřít. Katanu jsem si položil pod postel a lehl si do postele. Ruce jsem si dal pod hlavu a sledoval strop.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Podveden, ale neporažen.   

Návrat nahoru Goto down

Podveden, ale neporažen.
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Vyhnanství :: Cesty :: Srotakova místnost-
Přejdi na: