Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Třetí Sněm kage

Goto down 
+4
Nero
Shika-san
Ramaru
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:02

...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 17:45

Montaro Yuurinshi

Pomalu jsem se oklepal ,jelikož mi byla zima a šel jsem za Sendokagem a pak jsme dorazili dovnitř Wow tak tady se to odehráva .. řekl jsem si překvapeně a projel jsem očima celou místnost... Pomalu jsem překračoval k nám připraveným židlým a počkal jsem až si sendokage vybere místo a hodlal jsem se přesunouk k židličce po jeho pravici ,ale nesedal jsem si

O pár minut později
V dálce bylo uslyšel hlasité zakašlání a do místnosti se hrnula známá osoba s Kage kloboukem na sobě a dvouma strážema zaním ... Více zahalená postava se šešitými koutky vešla do místnosti a rozhlídla se kolem Vypadá to že už tu Sendokage je řekl jsem si a lehce jsem kývnul hlavou na pozdrav .. Dobrý den Sendokage .. řekl jsem přátelštěji jelikož se Suichu jsme udržovaly dobré vztahy a přesunul jsem se naproti němu na druhou stranu po mé pravici přiskočila černě zahalená postava ,ale do obličeje jí bylo vidět a měla Modro zelené oči tak jako na minulém srazu akorád měla tentokrát 2 katany na zádech a jednu na boku .. po Raikageho pravici se oběvila vysoká žena s pozoruhodným kritem na zádech ze kterých vycházely 2 mohutné zbraně (viz. foto na poslední strance v Kumo)
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 19:28

Simon Toshido

Ramaru sa zrazu predbehol a v budove ol o ničeo skorej ako ja. Zrazu som uvidel tú krásu a symetrickosť tej udovi. Páni. V tom som zhliadol stôl okolo, ktorého boli poukladané stoličky v akomsi poradí. Pomaly som išiel za Sendokagom a Ramarom. Po chvíli prišli akýsi neznámky, ktorých som v živote nevidel, a len som čakal na povel Kaga.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 14:33

Sendokage

Seděl jsem na své židli a dal si ofinu opět do patky, abych viděl na přicházejícího Raikageho. Má ofina byla stejně fialovo černá jako kdysi, když jsem se s Raikagem viděl poprvé. "Rád vás opět vidím Raikage." Řekl jsem jen struze a pak se porozhlédl kolem. "Hm, vypadá to, že ostatní si dávají docela na čas, což nechápu vzhledem k tomu jaká je nynější situace." Řekl jsem tiše směrem k raikagemu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 20:00

Vůdce Taki

Z chodby která vedla až do mísnosti sněmu se začali ozývat hlasité kroky a to už do místnosti vešel menší pohledný kluk kterého doprovázel jeden asi 2,5 metrový silák který se sotva vešel do dveřích přičemž na zádech nesl obří sud který byl cca 2 metrový a hubená okatá dívka s několika svitky kolem pasu. Zdravím všechny přítomné... Řekl jsem poměrně klidným hlasem a na tváři se objevil malý milý úsměv. Nechtěl sem být nezdvořivý a proto jsem čekal až mi někdo z přítomných kagů nabídne místo k sezení. Podle čelenek kteří měli moji 2 ochránci bylo všem jasné že jsme z Vodopádové vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 22:12

Tanami

Přišla jsem sama, bez doprovodu, všichni byli potřeba jinde.
Poklonila jsem se na znamení úcty. Zdravím vás.
Řekla jsem. Ač to vypadalo trochu divně, tak kdybych neměla čelenku se znakem Getsu, mysleli by si asi ostatní, že jsem pouze nějaká dívka, která zabloudila.
Je mi líto, ale budu muset tento sněm opustit o něco dříve. Getsu má potíže...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 10:18

Sendokage

Kývnul jsem na ně hlavou a pokynul rukou k dvou místům, kde by se mohli vůdce z Taki a vůdkyně z Getsu usadit. Jenže v tu chvíli místnosti prošel mladý blonďatý kluk s brýlemi a katanou u pasu. Sehnul se ke mně a něco mi tiše pošeptal a hned poté zase odešel aniž by se na nějakého vůdce podíval, měl z nich respekt. "Právě mi bylo sděleno, že Tsuchikage se zpozdí, protože můj posel měl po cestě nějaké problémy. A jen tak na úvod vám chci říci, že jsem plně ochránění, jelikož mám v okruhu dvou kilometrů hlídky, které tvoří legendární šermíři a celé místo je plné sněhu, který mi dává možnost celý objekt kontrolovat." Řekl jsem vám a pak se zamyslel. Kde je sakra zase ten Hokage, minule mě řeči kvůli Raikagemu a teď si zase přijde pozdě. Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 10:32

Vůdce z Taki

Posadil jsem se na místo mě určené a moji ochránci si stoupli vedle mě. Ten silák co mě doprovázel si sundal těžký sud ze zad a položil ho vedle mě a já na něj jen s úsměvem kývnul. Potom jsem ale odvrátil pohled k Sendokagovi a poměrně klidně jsem řekl. Líbí se mi váš výběr umístění našeho sněmu, jde vidět že jste zvážil všechny možné cesty narušení objektu. Díky tedy vaší schopnosti ovládat sníh máte celý areál pod kontrolou. Ale přeci jen, je tu jedna možnost jak by mohl být někdo z nás v ohrožení... Dořekl jsem otevřeně a prohlédl si všechny přítomné..
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 12:03

Simon

Stále som sedel vedla Sendokaga ako myš v rohu a pozoroval prichádzajúcich na snem. Ako druhý prišli z Takigakure, čo som poznal podľa čelenky a hneď po nich akási kráska z Getsu. V tom sa posadili a ja som, len pozoroval a bol stále ostražitý pre prípad. Prstami som si poklepkával po stole od nervozity. Vydýchol som a snažil som kontrolovať svoje správanie, pretože som ešte na takom sneme nebol. Svoj pohľad som otočil na dvere a čakal na ďalších prichádzajúcich, keď ešte vôbec má niekto prísť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 19:55

Sendokage

Podíval jsem se na vůdce Takigakure a chvíli přemýšlel nad jeho slovy. Přesněji jsem moc dobře nevěděl o jaké nebezpečí jde, ale pak jsem se pokusil typovat o jaký útok by mohlo jít. "Útok ze země ze spodu také nečekejte, protože spodek kontroluji svým levym okem, které by periférně vidělo pohyb lidského těla. A útok ze vzduchu by zachytila Miyoko, jedna z legendárních šermířů, která má ve vzduchu svého opeřeného přítele." Při posledních slovech jsem se trošku pousmál. "Ale pokud je jiná možnost nebezpečí, tak hned říkejte, nechci, aby se někomu z nás něco stalo. Ikdyž pevně doufám, že žádný cvok by se nepokusil zaútočit, kort když tu máme naše silné doprovody, že?" Řekl jsem a kývnul na Montara a Simona, kteří seděli vedle mě.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 21:52

Vůdce z Taki

Na tváři se mi objevil trošku větší úsměv až jsem trochu vycenil zuby ..Opravdu jste zvážil a zajistil všechny možné typy útoku..až na jeden a ten poměrně nejpodstatnější.. Dořekl jsem a chvilku bylo ticho protože chvilku ticha jsem naschvál protáhl co nejdýl aby se Sendokage trošku zamyslel protože ještě pořád neřekl to co jsem měl namysli... a co když... onen narušitel nebo-li nepřítel je právě teď mezi námi... Řekl jsem dost vážně a to už úsměv na mé tváři úplně zmizel. Prsty na rukou jsem si propletl mezi sebou a loktema jsem se opřel o stůl. Vše jste pečlivě zabezpečil a promyslel. Všechny možné přístupové cesty jsou nyní nepřístupné i pro ty nejzkušenější shinobi kteří by se pokusili o nějaký útok. Ale pouze z venčí... Když jsme sem přišli, nikdo z vašich stráží se nepokusil ani o sebemenší kontrolu nebo něco podobného. Opravdu jste tolik důvěřivý nebo jste na útok ze vnitř nepomyslel ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 23:00

Sendokage

Měl pravdu, chvíli jsem opravdu přemýšlel, ale pak sám odpověď řekl a já zakroutil hlavou. "Víte, než jsem usedl na kage židli, tak jsem cestoval společně s legendárními šermíři skoro po celém světě a znám místa, která ještě ani nikdo nikdy nenašel a nikdo se tam nedostal a to protože nikdo o těch místech neví. Stejně tak je tomu zde. Vyslal jsem posli kvůli sněmu kage s tim, že poslové měli říct místo a čas konání sněmu, až když budou ujištěny, že přijdete. Proto není potřeba, aby se kontrolovala identita." Řekl jsem a měl sjem pravdu, protože nikdo plánovaný útok nemůže provést na něco o čem nic neví. "Zároveň vám o sněmu bylo řečeno dost pozdě, na to aby jste dokázali podniknout nějaký opravdu promyšlený útok, což je v tomto případě nutnost, přeci jen nemůžete zaútočit na zřejmě nejsilnější osoby bez nějakého dlouhoplánovaného plánu. A nebojte, kdyby se mělo jednat o typickou Henge přeměnu a následné vniknutí na sněm, tak jsme tu snad všichni dobře vyškoleni, aby jsme prokoukli nějaké Henge." Zakončil jsem to a díval se celou dobu na vůdce Takigakure, zajímalo mě jak bude reagovat na přesný popis mé ochrany.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 14:22

Simon

Keď Sendokage spomenul, že sme jeho silná obrana ja a Montaro tak som sa, len pousmial. Pozrel som sa do očí vodcu Takigakure a čakal, čo z neho vylezie. V tom začal mlet o obrane a o akýchsi veciach ohladom boja, čo ma vôbec nezaujíma. V tom som sa zamyslel nad budúcnosťou. Čo tak mať vlastný dom, vlastnú univerzitu pre rozvoj dovedností, vlastnú rodinu a žiadne starosti, ale to sa asi nikdy nestane. Vydýchol som. Oprel som sa o stoličku a čakal na ďalšie informácie respekívne na ďalšiu udalosť, čo sa stane, pretože ma to tam nudilo.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 17:28

Vůdce z Taki

Osobní setkání s Akatsuki jsem ještě neměl, ale měl sem tu čest je poznat z doslechu.. a pokud jsou opravdu tak silní a mocní jak se říká, nebyl by problém udělat nějakou více náročnou techniku než je henge.. a co se týče dlouhodobého plánu, myslím že na jejich úrovni by to neměl být problém. Nehledě pokud vím, v místnosti kde byl váš posel jsem byl pouze já a nikdo jiný.. Řekl jsem pořád klidně a poslední část věty vyzněla jakobych poukazoval na to, že jsem mohl být falešný už od začátku...Ale potom jsem se jen opřel do křesla a víc se uvelebil.. No každopádně, jsme tu určitě kvůli nějaké závažnější věci a proto bych spekulace nechal stranou. Nic se nemění na tom že máte plně mojí důvěru a proto není sebemenší důvod se nečeho obávat. Když jsem to dořekl usmál jsem se na Sendokageho a podíval se na dívku která stála vedle mě. Ihned věděla co má dělat a tak v rychlosti sáhla po jednom ze svitků za pasem a malinko se rozpřáhnula... chvilku to vypadalo jako nějaký útok ale potom jen svitek hodila tak že se rozbalil předemnou na stole. Objevil se menší kouř který ale ihned vyprchal a na svitku stála větší konvice s jedním luxusně zdobeným šálkem do kterého dívka hned nalila horký čaj. Potom mi ho jen podala s menším úklonem a já ho jen s úsměvem vzal a napil se...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 18:59

Sendokage

Vyslechl jsem si slova vůdce z Takigakure a usmál jsem se na něj. "A tohle nás rovnou přivádí k prvnímu tématu. nebudu čekat na Tsuchikageho a Hokageho, když nejsou schopni přijít včas." Řekl jsem, ale v tu chvíli dívka vytáhla svitek, což vypadalo jako útok a v tuhle chvíli už byli moji ochránci jistě v pozoru a připravovali se na obranu. "Eh, příště než něco bude dělat, ať to nějak oznámí nebo to dělá trošku s klidem. Mohlo to zle dopadnout." Řekl jsem když se objevila konvice a mírně se zasmál. "Fajn, ale k prvnímu tématu. Je tu vůdce Getsugakure a Takigakure. Měl přijít i vůdce Yamigakure, ale spletl jsem se, je moc arogantní a nevypočitatelný. Každopádně tito dva vůdci zde jsou proto, aby se pokud chtějí zapojili mezi největší vesnice a převzali titul kage. Vzhledem k tomu, že jsou zlé časy kvůli Akatsuki a další hrozbě, což bude další téma tak ani snad nebude zapotřebí hlasování, ale jen souhlas těchto dvou vůdců, že Raikage-sama?" Zeptal jsem se a přesunul svůj pohled na Raikageho.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 20:34

Tanami

Podnikala jsem celou cestu až sem jen kvůli tomu, že ze mě chcete udělat kage? Je mi líto, doufám, že toto není to nejzajímavější, co nám chcete oznámit ...
Řekla jsem narovinu. Neměla jsem v plánu stát se "jenom tak" kage, protože Getsu má velké potíže a stále zde ztrácím čas.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 20:55

Raikage

Celou dobu jsem mlčky pozoroval jejich konverzaci o obraně a potutelným usměvem jsem dával najevo svůj zájem pak se přešlo na promotování dvou vůdců a z toho měl Sendokage pravdu ,že jsme tu byly jen 2 Kage tudíž jsme o tom rozhodovali a kdybych dal negativní rozhodnutí zbytečně by se posunul čas tudíž jsem odpoveděl ... Máte pravdu Sendokage zvláště ted ,když je velmi kritická doba Akatsuki se nám oběvují před branami a arogatně vstupují do naši vesnic ,aby si vzali to co chtějí ... Nyní odbýhám velice od tématu k Akatsuki ke ,kterým mam ještě co říct ... Ale doba je špatná a káždá "spojenecká" síla se hodí ,nepochybuji že Vůdci Takigakure a Getsugakure budou novou zbrojní silou v našich řadách .. i já jsem pro jeji přijetí jelikož at už to jsou nováčci ve válce nebo ne ... myslím ,že mají do hry co přinést .. dokončil jsem svůj dlouhý názor a opřel jsem se o židly což zapříčinilo to že pod hábitem byly vidět sešité "stehy" jak u pusy tak na krku a ty vedly až na tělo
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 21:35

Vůdce z Taki

Omlouvám se, je trošku ve stresu. Na větší schůzi je prvně... Navázal jsem hned na Sendokageho ale dál jsem jen mlčel a poslouchal Raikageho proslov. Když ale domluvil, podíval jsem na vůdkyni Getsu a poměrně zvědavým tónem jsem se zeptal.. Omlouvám se že vám skáču do řeči ale musím se zeptat. Co se děje ve vaší vesnici ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 21:54

Sendokage

Zakroutil jsem hlavou na řeč vůdkyně z Getsugakure a pak si vyslechnul řeč Raikageho, což se mi líbilo a kývnul jsem na něj s lehkým úsměvem, s Kumogakure měla Suichugakure dobré vztahy už od začátku. Nějak mi připadalo, že společně s Raikagem budeme mít podobné názory, jelikož jsme i podobné povahy. Ale poté jsem musel přerušit vůdkyni z Getsugakure, než odpoví vůdci z Takigakure. "Tanami, já jsem přeci výslovně řekl, že tohle je jen první část schůze a druhá se týká Akatsuki, což je globální problém, a proto by vás to mělo zajímat. Avšak nehodlám podat informace někomu, kdo mezi nás nepatří. Takže buďto zkusíte přestat myslet jen na sebe a na svoji vesnici a budete myslet, taky trošku dopředu a nebo se s prominutím zase sbalte a můžete vyrazit zpět do vesnice." Řekl jsem docela tvrdě, ale tim jsem ukázal, že ikdyž se chovám jako kliďas, tak pokud se řeší neco důležitého tak nemám rád sobce, kteří nemyslí dopředu. "Tak se dáme zase do klidu a přednesu vám pár věcí Tanami z Getsugakure. Každá vesnice má problémy, ale to je normální a my jsme nebyli vůdci našich vesnic jmenování jen tak. Někdy musí jít ego stranou a musí se požádat o pomoc. Momentálně máte ve vesnici problémy, ale opravdu si myslíte, že to je srovnatelné s Akatsuki, kteří mají dva a možná i více ocasých démonů a podle mých dalších informací, další vojenskou sílu. Pokud se přidáte mezi nás a požádáte o pomoc, tak vám do vesnice klidně pošlu někoho na pomoc, ale od toho naše aliance je. Myslete dopředu, co je lepší, když se nepřidáte do naši aliance, protože momentálně máte nějaké problémy a později vás zničí Akatsuki a nebo je lepší zdržet se tu o hodinu déle, uzavřít alianci a pak se vrátit do vesnice, kde můžete řešit problém a v budoucnu budete vědět, že vám proti Akatsuki pomůžeme." Řekl jsem ji a při těchto slovech, jsem si položil ruce na stůl a propletl si prsty.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 14:51

Tanami

Nahodila jse atraktivní úsměv a jemně jsem zakroutila hlavou.
Ještě jsem neřekla nic, co bych měla proti tomu založit alianci. Jen jsem podotkla, že zde ztrácíme čas, zatímco mě je potřeba jinde ... A ohledně pomoci ... Máme svou vlastní čest a nechceme zatím nemáme zapotřebí žádat o pomoc. A taky nevím, jak jste přišli na to, že mi jde pouze o ego. Je pěkné, že se tady bavíte o zabezpečení tohoto místa, ale opravdu mě nenapadá, kdo by byl tak silný a hlavně blbý, aby zaútočil zrovna tady. Já jsem potřeba jinde, takže se pokusme to zde vyřešit co nejdříve.
Pronesla jsem klidným a chladným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 15:45

Sendokage

Zakroutil jsem hlavou jakoby mi ty řeči byly jedno. "Jediná kdo to tu zdržuje jste vy. Kdyby jste mi odpověděla na otázku jestli se k nám přidáte nebo ne, tak už jsme mohli přejít na další téma." Řekl jsem krátce.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 18:24

Vůdce z Taki

Asi to tak závažný útok není když mi ani neodpovíte na tak primitivní otázku.. Řekl jsem pořád stejně flegmatickým tónem a polozavřenýma očima jsem opět uskrl čaj.. Byl bych rád kdyby jste mě příště neignorovala... ... a co se týče našeho předešlého tématu, naše je bezpečí je také důležité, stejně tak bezpečí slov a činů která tu dnes padnou. Jestli vám jako ztráta času přijde to, že by jste mohla být po cestě nebo dokonce i zde v ohrožení života tak to si asi své existence zrovna moc neceníte. Takže teď trošku zoopakuju Sendokageho když řeknu, že by jste opravdu neměla být tak arogantní a myslet jen na blaho své vesnice. Jak Sendokage řekl, tohle je globální problém a s mocí akatsuki, jak sem již slyšel.. By jste měla být spíše ráda za každou pomoc a vynechat z této záležitosti hrdost vaší vesnice. Hrdost vaší vesnice tu přece nikdo nezpochybňuje.. proto jsme taky tady. Protože jeden druhému.. doufám ..věříme, a myslím, že opora by se vám časem třeba dost hodila.. A taky jak řekl Raikage, i my nováčci by jsme mohli být dobrým přínosem pro tuhle alianci. Řekl jsem trošku podrážděně protože jsem uspěchané a lehkomyslné lidi neměl příliš v lásce.


Naposledy upravil Nero dne Sat Apr 23 2011, 11:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 19:09

Raikage

Byl jsem člověk co mluví málo avšak rád si poslechne diskuzi .... Nako-san potřebuju tovji krev .. zabrbral jsem do větru a jednu ruku jsem položil na stul ve tvaru elipsy co byl před námi a odhrnul jsem si rukáv a to už jeden z těch mých strážců tedy ten černý vedle mě Nako si kousnul do prstu a svoji krev mi kápnul na dlan a vtu chvilku se mi na dlani rozmotaly stehy ,které jsem tma měl ostatně jako všude a na masu se mi oběvil podivný znak doufal jsem ,že to nikomu nepřjde podezřele či se jenom jsem je nechal ve svých myšlenkách a hodlal jsem si skontrolovat stav ... Zatraceně ... řekl jsem pro sebe a muj sešitý usměv opadl

Montaro Yuurinshi

Hlavou jsem otočil na Raikageho a tím jsem přestal sledovat pro mě volnomyšlenkářskou debatu a zadíval jsem se Raikagemu na ruku a pak i na toho týpka se jménem Nako ... měl rozevřenou dlan a černý znak na masu na dlani trošku jsem se zakřenil ... Takovédle silné osobnosti .. a já tu mužu být taky .. řekl jsem si a odvratil jsem pohled a projel jsem všechny přítomne ... Jsem rád že mě Sendokage vybral .. až se vrátíme do vesnice ... asi mu řeknu pravdu .. pokud to neřeknu tak to bude jenom horší .. muj obličj sklouznul k zemi a já jsem nahodil takovy posmutněly výraz i když jsem nechtěl ,aby si toho ostatníí všimly ... Ale co kdybych to neřekl .. a ono by se na tu celou situaci zapomenulo ... řekl jsem si druhou stranu názoru a opět jsem zvedl hlavu s neutrálním výrazem .. Měl bych naštívit tu Bílou lišku
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 13:59

Sendokage - Nebudu čekat na Čeka. Mám tu ještě dvě hrací postavy ze Suichu.

"Nebudeme to dále zdržovat a beru to jako, že Takigakure a Getsugakure patří mezi nás." Řekl jsem "Nyní máte titul kage." Dodal jsem k tomu a pak kývnul na Simona, který seděl vedle mě. "Rád bych vám představil Simona, který ví nějaké informace o plánu Akatsuki a přenechám mu slovo, při čemž ho pak kdyžtak doplnim." Řekl jsem a čekal až Simon začne mluvit.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 18:45

Simon

Z pravej strany mi do ucha priletel akýsi tón s mojím menom. Bol som zamyslený a v tom som trochu poskočil ako by som sa zľakol. Pozrel som sa na Sendokaga a srdce mi začalo byt o život. V tom som sa tak zamyslel a pozrel sa naokolo, kde sedeli kagovia. Stoličku som odsunul a postavil som sa, aby ma všetci poriadne počuli. Naposledy som vydýchol a začal som: Raz po jednom boji s väzňom, ktorý bol v týchto časoch započatý v Suichu som sa ocitol na akomsi podivnom mieste, kde bol neznámy človek pod menom Ou Tenri, keď si to tak správne pamätám. Nepoznal som ho. Povedal mi niečo o Akatsuki. Povedal, že v súčasnej dobe je na svete 12 diabolských brán, ktoré sú zapečatené a idú otvoriť len s bijuu. Akatsuki ich chcú práveže len 6 otvoriť. Pokiaľ by sa im to podarilo, otvorila by sa ďalšia brána pod názvom Jashinova brána. Z tejto brány by potom vystúpil na povrch akýsi Jashin a chcel by podmaniť svet. V tom my vlietla do hlavy myšlienka hurá už to mám za sebou. A v tom sa sa chystal sadnúť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Třetí Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Třetí Sněm kage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sněm kage
» První Sněm Kage
» Druhý sněm Kage
» Aktivita Kage
» KAGE WARS MAFIA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Iron country-
Přejdi na: