Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Třetí Sněm kage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Wed May 04 2011, 20:48

Kage z Taki

Trochu mě to zarazilo a nechápavě jsem se na něj podíval.. To je sice hezký že ti nějakej kolemdoucí nakecal nějaký bludy ale jste si jístí že je něco takového pravda ? Že existují nějaké takové brány ? Mě to přijde jako absurdní.. Řekl jsem nevěřícně ačkoli mi to znělo jako dcla přehnanost..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Fri May 06 2011, 15:16

Raikage

Jashin ??
podivil jsem se a moje nitro nadskočilo ... můj zrak nyní pohlédnul pronikavým pohledem na Simona ,kterého to mohlo vystrašit
Jashin ? ... To ... řekl jsem si překvapeně a pak jsem nahodil neutrální výraz a zklouznul jsem na našeho nového Kageho z Takigakure .. Mě to nepříjde tolik absurdní ... řekl jsem nesouhlasně ... Na druhou stranu se toho nesmíme chytnou a věřit tomu ,ale měli bychom brát v potaz ,že jeden velice mocný se sem chce dostat ... a Akatsuki tomu možná bude chtít dopomoct .. řekl jsem diplomaticky neutrálně a vtom se mi zajiskřilo

Hej blesku ! ... zakřičela jedna osoba s bílám pláštěm ... Coje ? .. ozvala se sešívaná osoba kolem které jiskřilo a měla fialové oči vzhledově vypadala jako nýnější Raikage ... Slyšel si už o Jashinovi ??? .. zeptal se zvědavě a přitom i arogatně ... vtom se myšlenka rozplynula a já jsem se po krátké odmlce přidal do diskuze

-> Btw: jeto odkrývačka toho příběhu co jsem rozepsal za Raikageho Smile ale po jedné FF nedopsal

Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Mon May 23 2011, 16:00

Tanami

Pozrela som na chlapca, ktorý sa postavil.
Hah, dúfam že to tu nebudeme rozoberať dlho... musím sa vrátiť do Getsu... pomyslela som si s povzdychnutím, no keď dohovoril, zaujalo ma to. Prezrela som si ostatných pretože som chcela vidieť ich výraz.
No ehm... je pravda že by sme to nemali brať na ľahkú váhu... pridala som sa k Raikagemu.
Ale mali by sme to nejak overiť... aj keď netuším ako.. povedala som už tichšie.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Mon May 23 2011, 17:00

Odpověd na Tanamininu otázku přišla rychlejš než mohla najednou se na stole před námi oběvila černá pečet a pak PUF .. oběvil se obláček a v něm černé zamaskovaná postava co vypadala jako vrah
Montaro o krok vystřelil dopředu a zaclonil pulku těla Sandokageho svým tím spůsobem že h ochtěl chránit
Avšak v tom vyletěl Raikage ze židle .. Dost vážení! ..... zakřičel přez celou mistnost jelikož očekával .že už se naněj vrhá všelijaka ochranka Kagů ...

Raikage

Prosim uklidněte se a usadte se ... Todle je nejrychlejší posel z kumogakure .... řekl Raikage a dál stál osoba avšak svoji výbavou a oblečením neodpovídala na posla a tak Montaro stále zůstal před kagem a byl připraven na akci

Tmavě zahalená osoba se kokla na Raikageho a předala mu svitek .. poté seskočila pomalu ze stolu a zařadila se za Raikageho
Chvili jsem četl svitek který mi dal a pak jsem se s zděšeným výrazem kouknul na ostatní .... Konoha byla zničena Démony a byl ukraden Kyuubi .. řekl jsem smrtelně vážně takže jako vtip se to považovat nedalo

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Mon May 23 2011, 17:40

Sendokage

Všechno se to seběhlo tak rychle, že jsem nemohl ani reagovat. Najednou byl Montaro přede mnou, aby mě bránil, což bylo v pořádku. Mezitím Simon odcházel pryč, jelikož jsem ho poslal zpět do vesnice. "To je v pořádku Montaro." Řekl jsem ti a sáhl ti na bok, aby jsi ustoupil do strany a já pořádně viděl, jelikož jsi mi zrovna zakryl moje oko a já blbě viděl, jelikož levé oko mám pod černou páskou.

"Konoha byla podruhé zničena a teďka se již podařilo ukrást Kyuubiho? Myslim si, že tohle začíná být opravdu vážné. Museli být hodně silní, že dokázali porazit i jinchuurikiho Kyuubiho. Asi se ještě neví, kdo tam byl, že?" Zeptal jsem se směrem k Raikagemu a pak vytáhl z kapsy jakýsi malý fialový svitek, kde již Montaro mohl vidět nápis "Legendy", což mu ze začátku nemuselo dávat smysl. "V tom případě musíme jednat a je čas, abych vám řekl něco o těch démoních bránách o kterých tu mluvil Simon." Řekl jsem klidným hlasem a v klidu rozbalil ten svitek, ze kterého vylétl paprsek ke stropu a tam se najendou utvořila mapa našeho světa, kde zářilo 11 červených koleček a pak jedna zelená. "Toto je mapa našeho světa a 11 světélek je podle všeho 11 zatim zavřených démonských bran a ta jedna zelená je podle všeho již otevřená brána, tudíž Akatsuki zbývá otevřít ještě 5 démonských bran. Jak si můžete všichni všimnout, tak jsou ty tečky poblíž vašich vesnic, což není zrovna dobré. Než vám řeknu další informace, tak si zapamatujte, že jde jen o jakousi legendu, kterou u mě vědci zlepšili, aby byla poskytnuta tato mapa, kde by měly brány být." Řekl jsem a postavil se, při čemž jsem prošel kolem stolů a došel doprostřed místnosti, kde jsem si vzal jakousi tyč a začal ukazovat na rudé kolečka.

nejdříve jsem ukázal an tu zelenou. "Toto byla Brána smrti, kterou otevřel Hidan. Původně ten kdo ji otevřel měl hned zemřít, ale on byl Jashinem obdařený nesmrtelností, a proto nemohl zemřít." Následně jsem přejel ke kolečku Takigakure. "Toto je Brána přátelství, podle legendy by ji měli zapečetit společně dva nebo více přátel, je to na místě zvané Takai." Následně jsem přejel k Horagakure, kde bylo také červené kolečko. "Zde je brána tří elementů, takže podle názvu ji zapečetí jen když se ji dotknou tři elementy, ale je možné, že bdue brzy otevřena, když už jsou tam ty démoni, takže pokud je Kumogakure schopna, tak ať tam rychle pošle nějaký tým, který by se pokusil bránu uzavřít." Poté jsem ukazovátkem přejel k Otogakure. "Zde je brána mučení, která by měla být ukryta v nějakém podzemním komplexu, ale zde podle všeho byla základna Haiko, jak jistě víte, tudíž to tam může být stále dost nebezpečné." Následně mé ukazovátko přejelo k pátému kolečku, které bylo u trosek Sunagakure "Tady je další brána a to brána ztráty, měla by být v poušti, kde je černý písek, ale nevim o poušti, která má černý písek."

Poté jsem ukazovátkem přejel na další červené kolečko, které bylo u Kumogakure, v místech kde je nějaký vodopád. "Tohle je brána zesnulých, jak jste si jistě všimnuli, tak už neříkám, jak se dají zapečetit, jelikož u těch u kterých to nebylo zmíněno se předpokládá, že stačí vložit jen hodně chakry." Řekl jsem s klidem a ruhou rukou si přejel ve vlasech a dal ofinu na stranu. Následně mé ukazovátko přejelo ke Getsugakure "Tohle je Ostrov lebek, jak jistě víte Tanami z Getsugakure. Je zde podle všeho brána budoucnosti." Následně jsem přejel ke své vesnici, k Suichugakure a jen s povzdechem řekl "Tady je brána andělská, která podle všeho je v podzemním komplexu Suichugakure, což ví, kde je Simon, takže jeho tým tam co nejdříve vyšlu." Poté už ukazovátko ukázalo na další bránu, která je u Iwagakure. "Toto je brána dvou strážců, takže by zde podle legendy měli být dva strážci v síle Jashina, kteří mají za úkol zabít toho, kdo bránu zapečetí." Dostávali jsme se ke konci, jelikož tohle byla už devátá zmíněná brána. Přejel jsem k desáté bráně, která byla někde mezi ohnivou a ztracenou zemí, což je vlastně Konoha a Suichu a bylo to na malém ostrůvku "Toto je brána prokletí, nic o ní nevim, ale název nevěští nic dobrého." Řekl jsem a přejel k předposlední bráně, která pro všechna překvapení byla na místě, kde kdysi bývala Soragakure, která byla před pár lety srovnána se zemí. "Ano je to tak, je tam ještě pár poletujících kusů země a tam by měla být brána vzpomínek." Řekl jsem skoro až překvapeně. "A poslední brána. Což je brána odpuštění, která je u Amegakure." Řekl jsem a následně si šel sednout zase na židli. "Takže je ještě 11 bran a Akatsuki musí otevřít ještě pět bran. Nejlepší by asi bylo rozebrat si brány a poslat tam své týmy." Řekl jsem vám rozhodně.

Akatsuki

Počet příspěvků : 2376
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Mon May 23 2011, 19:16

Yokage

Ccc..posměšně jsem si odfrkl a pocelou dobu jse jen v klidu seděl a popíjel čaj. To mi chcete namluvit, že tyhle brány dokáží zvrátit celou válku proti akatsuki?! To je nemožné, jste blázni! Copak někdo z vás viděl tu bránu? Doopravdy? Zblízka? DOkonce i vy, sendokage-sama, říkáte že je to jen legenda! ani nemáme jistotu jestli vůbec existují a už chceme podniknout první kroky?! řekl jsem zvýšeným hlasem a dost naštvaně. Nevěřil jsem žádným povídačkám ani bájím o tom zda vůbec nějaké brány byli, jsou či budou. Dokonce jsem sem ani nechtěl jít. Musel jsemto ale přetrpět.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Mon May 23 2011, 19:44

Sendokage

Zakroutil jsem hlavou a sbalil svitek, který jsem si strčil opět do té samé kapsy. "Máte pravdu, ale je to to jediné co vůbec máme. Akatsuki o nás ví téměř všechno a co my víme o nich? Jen to, že na jejich straně jsou démoni a podařilo se jim chytit už čtvrtého bijuu, takže něco dělat musíme a když existují démoni, tak můžou existovat i ty brány. Nějak se sem ti démoni dostávat musej." Řekl jsem hned co Yokage domluvil.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Mon May 23 2011, 21:17

Tanami

Bol pre mňa šok počuť, že Horagakure je zničená. Postavila som sa a rukami zaprela do stola.
Hneď ako prídem do Getsugakure, na ostrov pošlem tým... Yokage-sama, nič nedáte za to aby sme to aspoň preverili... povedala som ihneď za Sendokagem.
No... toto ma naozaj prekvapilo...budem tomu venovať veľa svojho času a urobím všetko preto, aby sme bránu zapečatili- teda, ak je to pravda... Ale naozaj sa necítim dobre mimo svojej dediny preto sa pýtam- chcete k tomu ešte niečo vysvetlovať, prípadne povedať niečo iné? Ak nie, rýchlo sa vrátim do dediny a začnem riešiť bránu... povedala som v rýchlosti a trochu nervózne. Teraz vlastne bola ešte väčšia pravdepodobnosť že Akatsuki dorazí aj do mojej dediny...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Mon May 23 2011, 21:49

Sendokage

"Myslim si, že vše bylo již řečeno, jen poprosim vás Tanami, aby jste si nechala již říkat s koncovkou kage, jelikož už je vaše vesnice jednou z nás a proto koncovka kage. Kdyby se něco dělo, tak posílejte zprávy a já vám klidně pošlu podporu od sebe z vesnice. Jen ještě by to chtělo, aby jsme si rozdělili jednotlivé brány. Každý si vezme nastarost tu bránu, která je u jeho vesnice, ale co ty zbylé další?" Řekl jsem tiše a podíval se na Raikageho, pak na Yokageho a následně znovu na Tanami.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Mon May 23 2011, 21:56

Montaro

Ustoupil jsem a neuvědomil jsem ,že jsem zastoupil Sendokagemu výhled ... Omlouvám se ... šeptnul jsem a stoupnul jsem si zase vedle něho

Raikage

Mlčky jsem poslouchal ... Takže si měl konec konců pravdu Neyro .... Ta brána je něčím zvláštní .. řekl jsem a poslouchal jsem dál ostatní kage ... Jeto tu ... válka o čas začala ... řekl jsem si ... Uzavřeme to hned jak budeme moci .. řekl jsem osobitým hlasem a pak jsem se kouknul na Sendokageho ... Na další brány mohu vyslat zástupce klanů tedy jouniny ... řekl jsem přívětivě ... Tudíž já mohu podporovat i ostatní vesnice ... řekl jsem stejně jako Sendokage ...

Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Tue May 24 2011, 23:11

Tsuchikage a Sorino bratia

Odrazu sa zem zachvela a vy ste ucitili, ako nieco tazke dopadlo na zem. Dvere sa po chvilke pomaly otvorili a dnu vosla trojica postav. Dvom z nich nazlto svietili oci. Zdravim prikivol kage na pozdrav a polozil symbol kagov na stol. Ospravedlnujem sa za meskanie, ale nieco som riesil vo svejej dedine. Zrekapituje mi niekto z vas, co sa zatial stalo? posadil som sa a cakal na strucnu, chladnu odpoved,
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Wed May 25 2011, 13:24

Sendokage

Tsuchikage přišel skoro uplně na konec celého sněmu, ale neměl jsem už v plánu vše o branách říkat znovu, takže jsem jen vytáhl znovu ten svitek a hodil ho směrem k Tsuchikagemu. "V tomhle svitku jsou informace o Akatsuki, tak si to přečtěte." Ber to, jakože je tam napsáno to co jsem říkal na konci druhé stránky, ohledně bran, jelikož to opravdu nehodlám psát znovu. "A také se Getsugakure a Takigakure přidali mezi 5 největších vesnic, jelikož Horagakure byla oficiálně zničena démony a zároveň byl sebrán Kyuubi." Pak jem se otočil směrem k Raikagemu. "Podpora není potřeba, musíme hlavně rozebrat brány, aby se každá vesnice postarala o své brány. Suichugakure si vezme bránu andělskou a pak třeba u tu u Fire a Lost country, což je brána prokletí." Řekl jsem rozhodně.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Wed May 25 2011, 15:35

Raikage

Já si vezmu tu naší u vodopádu ... řekl jsem rychle a celkem naštvaně ,že něco takovýho je u mé vesnice .Pomalu jsem vstal .. Vážění pokud nic nenamítáte vrátím se do své vesnice a rozpustil bych tento sněm , musíme toho mnoho udělat , pokud nemáte nějaké téma co by jsme měly probrat .. řekl jsem a kouknul jsem se po všech kage

Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Wed May 25 2011, 15:43

Tanami - Tsukikage

Prikývla som a potom počúvala ostatných. Po tom čo Tsuchikage vošiel do miestnosti, príliš som to neriešila a radšej premýšlala čo a ako.
Dobre, pokiaľ sa nám podarí zapečatiť bránu na našom ostrove, máme sa ešte o nejakú postarať? spýtala som sa. Aj keď nebolo isté, či sú tieto informácie pravdivé, brala som ich vážne a nechcela som nič zanedbávať...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Thu May 26 2011, 14:38

Yokage

Čaj jsem dopil a dívka ho zase zbalila. Já se znuděně opřel a koukl se na Tsukikage.Tohle je podle mě předčasné...Zavření brány není práce na den nebo dva. Vyžaduje to přípravu. Pokud smým něco navrhnout...řekl jsem a postavil se opirájíc se o stůl. Navrhuji aby jsme tento sraz ukončily. Poté začneme řešit ve svých vesnicích otázku bran a poté by jsme mohly uspořádat další sraz Kageů kde by jsme se dohodly na otázce kdo bude mít jakou ze zbývajících bran...Ale místo srazu můžou posloužit i poštovní ptáci a podobná havěť...Takže co vy na to sendokage?řekl jsem a koukl jsem se na sendokageho svýma slizkýma očima s potulým úsměvem. Už jsem odtud chtěl vypadnout.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Fri May 27 2011, 12:28

Sendokage

"Než to ukončíme tak chci, aby jste nám zdělili vůdci Getsugakure a Takigakure své nové tituly s přídavkem Kage a později teda přistoupíme na návrh tady vůdce z Takigakure, že si informace budeme zdělovat buďto poštou a nebo se svolá další sněm kage, ale nyní zřejmě končim náš sněm."
Řekl jsem rozhodně a pomalu se zvedl s úmyslem odejít.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Fri May 27 2011, 13:02

Tsuchikage

Rychlim mavnutim pravej ruky som zachytil zvytok bez akehokolvek pohladu naneho. Skor, ako som ho stihol otvorit, som sa dozvedel zaujimave spravy. To, ze sa z Getsu a Taki stali "velke" vesnice, som vlastne aj pomerne cakal, ale druha sprava ma dostala na kolena. Hora..to je..nemozne...kto by dokazal znicit celu dedinu? Avsak odpoved som si precital na zvitku, demonie brany, Jashin a..Akatsuki... Pozrel som sa na ostatnych seberovnych, vsetkych kagov. Verte mi, ze branu u Iwakagure sa im nepodari podarit, ziadny slizky demon ci prehnany clen akatsuki neprejde cez nas prah. Jashin ostane v pekle tam, kde sa zrodil, to prisaham na titul kage. Reci Yokageho mali zaklad docela rozumny, ale mali par dolezitych chyb. Dalsi snem kage by bol plytvanim nasich sil, kedze dedina je rovnako ako orol bez kridel lahsia korist pre hada. Holuby a podobna "haved" je nespolahliva, mozu ich spravu ktokolvek lahko precitat. Ja by som navrhoval klan z hory, ale ta je...stratena..Takze to doriesime tu a teraz.. Napada ma vyuzivat summinov a ludi z dedin, ktory maju prisahu z rovnakym druhom..Okrem toho ziadam snem o tu branu v Iwe a v Amagakure vydychol som si po kratsiom preslove a pozrel sa postupne kazdemu z nich do oci a nasadil spytavi vyraz. U Sendokageho som na chvilu zastal a hodil mu spat zvitok.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Fri May 27 2011, 16:10

Tsukikage

Pozrela som na Sendokageho a premyslela som si v hlave, aký by mal byť titul Kaga z Getsugakure.
Tsukigakure- Tsuki znamená mesiac... povedala som a pousmiala sa.
Dobre, prídem do dediny a pošlem tým aby preskúmal ostrov... Ak dovolíte, odchádzam hneď teraz.. otočila som sa na odchod, ale čakala som, či ešte niečo na to povie...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Fri May 27 2011, 20:20

Yokage

Mé jméno jest Yokage..bez významu jako to vaše sendokage..Tak já mizím,musím ještě něco vyřídít..uchechtl jsem se a já a mý dva kumpáni co tam se mnou byli jsme zmizely ve dveřích. Na nic jsem nečekal a nejrychlejším možným tempem jsem se rozběhl do své vesnice. CHtěl jsem si něco důležitého překontrolovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Sat May 28 2011, 10:53

Sendokage

"Ano Tsuchikage, vemte si vaši vesnici a Amegakure na starost a pak všem vesnicím dejte vědět, jak to dopadlo. To platí pro všechny vesnice." Řekl jsem rozhodně a dneska jsem si připadal, jako hlavní kage všech vesnic, jelikož každý dal na mě a každý mě poslouchal, na což jsem nebyl zvyklý, ale líbilo se mi to. "Montaro, odcházíme. Hodně štěstí všem." Dodal jsem a společně s Montarem zmizel ve dveřích. (Montaro pokračuje v té samé misi, jako začínal.)

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Sat May 28 2011, 12:16

Raikage

Kývnul jsem hlavou jako na souhlas .. Sbohem prohlásil jsem v klidu a schoval jsem i dlan od krve pod plášt ,pak jsem vstal a pomalu jsem odscházel a hned mě následovali 2 strážci a náš posel ... Vyšli jme ven .. Vedli jste si skvele .. prohlásil jsem těm dvoum a oni kývly a pak jme se vydali do Kumogakure

Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Sat May 28 2011, 18:33

Tsuchikage

Vzdych, načo som do..Jashina..šiel... Usmial som sa pri tejto svojej myšlienke a kývol na bratov Sorinov. Pochopili ma a odišli predomnou. Nastúpil som na meteorit a z hlboka sa nadýchol. Je čas ísť domov, zdržal som sa tu naozaj dlho. a doletel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   

Návrat nahoru Goto down

Třetí Sněm kage
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Iron country-
Přejdi na: