Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Menší zmätok...

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
riuka
Genin
Genin

Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

PříspěvekPředmět: Re: Menší zmätok...   Mon Jun 20 2011, 16:56

Riuka

"Dobře, já zkusím se po ní pak taky podívat v knihovně." Odpověděla jsem zamyšleně a zadívala se znovu do svitku. Nepřečetla jsem akorát prvních pár písmen, když jsem zaslechla známý a postrádaný hlas. "Siture!" Měla jsem chuť mu vynadat, že zmizel a nic neřekl, ale přitom byl kousek od nás a tak jsem své nadávky spolkla. "Jsem na vás právem hrdá." Řekla jsem tiše, protože jsem pořád byla pozadu. Složila jsem svitek, ustoupila od kluků a tašku položila na zem. Ted jsem na řadě já. Stoupla jsem si metr od stromu a nabrala chakru do ruky, jak bylo popsáno ve svitku. Je to skoro stejné jako Bariaken. Tohle zvládnu. Musím. Jen udržet chakru v ruce a praštit. Byla jsem pevně rozhodnutá a jak jsem se soustředila na chakru v ruce, něco mě napadlo. Nasbíraná chakra v ruce zmizela a já si připadala, jako kus kamene. Já vím. Pamatuju si to. Jak jen to bylo. Musím si vzpomenout. Klukům jsem mohla v tu chvíly připadat jako socha, která se dívá do prázdna. "No ovšem. Já si vzpomněla." Zamumlala jsem a koukla na zcela jistě zmatené kluky a rozběhla se k nim. "Grayi! Já o jedné vím! Znám jednu takovou. Říká se jí chakrový skalpel, nebo tak nějak. Kdysi jsem o tom četla. Můžu s tím, jak léčit, tak bojovat." Snažila jsem se mluvit klidně, ale mé nadšení se nedalo zapřít. Dokonce mi v tu chvíly bylo i jedno, že Siture nebude vědět, o čem je řeč.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Menší zmätok...   Tue Jun 21 2011, 20:05

Gray

Ve chvíli kdy se na mne rozeběhla, tak jsem uskočil a postavil se do bojé pozice, jelikož jsem se lekl, že zkouší tu její techniku přímo na mně. Ale pak mi to došlo a já se postavil zase normálně. "Takže chakrový skalpel jo? No tak tu trénuj a já to zkusim někde sehnat a donesu ti to." Zvolal jsem, ale nečekal jsem vůbec na nic a už se kolem mě sletělo asi 10 ptáků a všem jsem řekl, že hledám chakrový skalpel. Ptáci se rozletěli do vesnice a koukali do všech výloh obchodů, zda někde není chakrový skalpel. Mezitím jsem se já rozeběhl k nejbližšímu obchodu se zbraněmi.

Genin

Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

PříspěvekPředmět: Re: Menší zmätok...   Tue Jun 21 2011, 21:16

Riuka

"Dobře. Vyzkouším to, co je ve svitku." Přikývla jsem a zase od nich odstoupila. U stejného stromu jsem znovu do ruky nabrala chakru jak bylo ve svitku. Jsem zvědavá, jestli o tom skalpelu něco najde. Napřáhla jsem se a praštila do stromu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Menší zmätok...   Thu Jun 23 2011, 15:07

Riuka -> Po praštění do stromu ses na něj podívala, ale nic jsi neviděla, jako by se nic nestalo, ale v tu samouch chvíli se polovina stromu roztříštila na maličké třísky a zbytek stromu spadnul těsně vedle tebe.

___

(Prosím, nedivte se vy ostatní že to zvládá na 1 nebo 2 pokus, ona už má na stejném základu 1 jutsu, takže jí tohle jde.)
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Menší zmätok...   Thu Jun 23 2011, 21:33

Dedinou sa odrazu rozozneli zvony- všetkých zvolávali pred hlavnú budovu.

Potom môžete pokračovať... Gomen že to prerušujem... -> Lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Menší zmätok...   

Návrat nahoru Goto down

Menší zmätok...
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: