Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 I já budu slavná (Shinju Kentiri)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeWed May 25 2011, 10:16

Pokračuj zde.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeWed May 25 2011, 16:50

Shinju

Dopnila jsem si výbavu, do batohu si schovala věci potřebné k přežití a nějaké jídlo.
Poté jsem vyrazila směrem k Východní bráně a vyrazila jsem směrem k přístavu, ale spíše jsem hledala jeskyni ve které se schováv Liščí diamant.
Pokývala jsem hlavou na stráže, a jen co jsem se stratila za branami města jsem se rozeběhla. Né nějakým sprintem, protože jsem měla na zádech batoh, ale dostatečně rychle na to abych se dostala za daných podmínek k jeskyni co nejrychleji.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeThu May 26 2011, 21:41

Běžela jsi dlouho a ve sněhu ti bylo jasné, že stopy nenajdeš, jelikož je během chvíli zasněží padající sníh, ale také bylo jasné, že jeskyně nebude jen tak přístupná, když se v ní ukrývá takový poklad. Miko ti totiž možná zapomněl říct pár věcí o hledání jeskyně, jelikož on nepoužívá oči, takže vše hledá podle sluchu a to je lepší, jelikož najde jeskyně podle vody, která se v jeskyních často hromadí.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSat May 28 2011, 18:36

Shinju

Po nějaké době běhu jsem se pozastavila a vytáhla z batohu něco k snědku, ryhcle jsem se občerstvila a chystala se pokračovat v "pronásledování", ale na chvíli jsem zůstala ještě stát. Dostala jsem totiž nápad...
Rychle jsem znovu shodila batoh abych měla volnější ruce, aktivovala jsem suinatar a porozhlédla se po okolí.
Jestli jsem nic zajímavého naviděla, rozeběhla jsem se i s aktivovaným suinatarem dál na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSun May 29 2011, 11:22

Nic jsi nenašla, ale po asi půl hodinovém běhu sis všimla něčeho zajímavého. Byla to obří zásoba vody v podzemí a něco podivného uprostřed vody. Hned ti došlo, že se bude jednat o jeskyni, jelikož jste se na akademii učili, že jeskyně jsou vlhké, a proto je v nich dost vody a Suinatar je dokáže vyhledat.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeMon May 30 2011, 17:35

Shinju

Když jsem si všimla té velké zásoby vody zpomalila jsem, a pomalu došla až co nejblíž k tomu - nad to.
Super, to by mohla být ta jeskyně, ale kde je vchod?
Začala jsem se rozhlížet kolem sebe, a hledat i cokoliv, co by jen zdánlivě mohlo připomínat vchod.
Byla jsem odhodlaná si vchod vytvořit, pokud nějaký nanajdu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeTue May 31 2011, 18:29

Vchod byl asi o 50 metrů dál od tebe a byl zamaskovaný větvema, které byly čerstvě usekané. Došlo ti, že ten tvůj protivník už je dávno v jeskyni a zřejmě i bude už poblíž toho diamantu, takže by sis měla hodně rychle pospíšit. Jenže kdyby jsi odhazovala ty větve tak v tu chvíli by asi pět metrů za tebou vybuchlo asi pět výbušných lístků, které by tě odhodily do jeskyně a zároveň upozornily toho nukenina uvnitř jeskyně.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 17:57

Shinju

Po výbuchu mi bylo jasné, že pokud se už ten uprchlík nacházel vevnitř, nyní o mně učitě bude vědět.
Proto jsem nevypínala Suinatar, postavila jsem se rychle na nohy a připravila jsem si Usiku.
Pomalu jsem kráčela chodbou dovnitř jeskyně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeMon Jun 06 2011, 15:01

Jak jsi procházela tou jeskyní, tak sis všímala, že na stěnách, které byly od sebe vzdálené tak tři metry, tudíž nebyla ulička nijak extra velká, ba naopak byla hodně úzká, byly zavěšené hořící pochodně, aby bylo vidět na cestu. Šla jsi tak kilometrů směrem dolů, takže ti došlo, že budeš už asi dost hluboko. V tu chvíli jsi jakoby vešla do obří kamenné haly, která měla uprostřed obří jezero, které bylo plné vody a uprostřed toho jezera byl malý ostrůvek, na kterém byl sloupek a na něm oranžově zářící diamant.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSat Jun 11 2011, 16:02

Shinju Kentiri

Zůstala jsem ještě v chodbě a pomalu zjišťovala jak se má situace.
Nzedálo se mi že by to mohlo být až tak jednoduché.
Proto jsem vytvořila jednoho klona který se okamžitě rozeběhl navodu, a zapomocí chakry běžel po vodě směrem k diamantu..
Čekala jsemco se bude dít, jestli se někdo objevý, nebo klon vezme klidně diamant...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSat Jun 11 2011, 21:15

Klon běžel fakt jen chvíli a pak z ničeho nic zmizel. Nebylo tam nic co by ho zníčilo, jen obyčejná voda, která nevytvořila žádnou vlnu nebo tak něco, ba naopak, byla uplně v klidu. Otázka teď byla co je to za vodu nebo kdo udělal něco tak slabého, že jsi to nepostřehla, ale tvého klona to hravě zníčilo. A nebo jestli to třeba nebylo jen tim klonem, že když je to jen primitivní E technika, tak se to lehce zničí při změně prostředí.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSat Jun 11 2011, 21:33

//Bylo to Mizu bunshin no jutsu, né jen Bunshin.. Měl jsem to napsat.. Mění to něco?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 12:54

Stejně by to dopadlo stejně Wink
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 13:32

Shinju Kentiri

Vytvořila jsem tedy dalšího klona a tentokrát jsem ho nechal jít pomaličku.
Dívala jsem se na něho pozorně svým Suinatarem a snažila jsem se zjistit co se to stane v okamžiku kdy vstoupí na vodu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 12:08

Jak jsi se dívala, tak najednou jsi uviděla, jak voda jakoby se pod návalem chakry klona zavlnila, ale fakt jen lehce a jakoby vypustila svoji chakru a tim zníčila tvého klona. Došlo ti, že není lehké se tam dostat, když jakýkoliv dotek chakry s vodou může být hodně nebezpečný. Už to nebylo tak lehké, jako to na první pohled vypadalo.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 14:18

Shinju Kentriri

Dostala jsem o něco lepší nápad jak se dostat až k ostrůvku, ale chtěla jsem to nejdříve otestovat s klonem.
Takže jsem vytvořila ještě jednoho, a ten vyšel až skoro k vodě. Vzal kunai s lankem a hodil ho tak aby se zabodl do stropu nad ostrůvek a klon se rozběh do zadu, následně do předu a zhoupl se po lanku a pokusil se přistát na ostrůvku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 14:25

To byl velice dobrý nápad. Sledovala jsi Suinatarem jak se pohybuje voda a chvíli to vypadalo dobře, jenže v tom sis všimla, jak se voda znovu zavlnila a vyletěla z ní malá vlna, která práskla přímo do klona a zníčila ho. Ale kunai s lankem tam zůstal viset, takže ti došlo, že ta voda jen níčí objekty, které nějakym způsobem ze sebe dostávají chakru.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeThu Jun 16 2011, 14:51

Shinju

Začínala sjem být velice nervózní, proto jsem aktivovala druhý stupeň suinataru a na rameni se mi objevila Kanojo. Ahoj. Řekla jsem potichu, protože jsem si nebyla jistá tím, jestli tam nikdo není.
Takže, jsem v jeskyni nedleko od Suichu, támhle na ostůvku je liščí diamant, myslím že budeš vědět co to je. Ale je tu háček. Ta voda. Kdykoli se nad ní objeví něco s chakrou okamžitě to ta voda zničí, nenapadá tě jak se k tomu diamantu dostat? Popsala jsem jí situaci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeThu Jun 16 2011, 22:02

Kanojo

"Áhoj Shinju." Pozdravila jsem a pak chvíli přemýšlela. O liščím diamantu jsem už leccos slyšela, ale nevěřila jsem, že existuje. Podívala jsem se na tu temnou vodu a pak jen koukla zase na tebe. "Když teda zníčí vše co je z chakry, tak zkus do té vody vlést a doplavat na ten ostrůvek. Nepoužiješ chakru, tak by ti to nemělo nic udělat. Avšak nejdřív mě musíš odvolat." Řekla jsem ti a čekala jestli se ti nápad bude líbit.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeFri Jun 17 2011, 06:48

Shinju

Já ti nevím Kanojo, nějak se mi to nezdá. Přeci jen, já jsem také z chakry, nevím jestli pomůže že chakru nepoužiji, ale ty jsi tady ta moudřejší takže dám na tebe. Jestli se mi to povede, tak se ještě uvidíme, jestline... Sbohem. řekla jsem s úšklebkem na tváři a odvolala Kanojo.
Pomalu jsem došla k vodě, snažila jsem se co nejvíc tlumit svou chakru.
Vlezla jsem do ní a začala plavat směrem k ostůvku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeFri Jun 17 2011, 17:06

Mohl se ti na tváři objevit úsměv, jelikož Kanojo měla pravdu. Přeci jen jsi chakru nevypouštěla ven, ale držela ji v sobě, takže to ta voda neměla jak pocítit. Jenže v tu chvíli sis všimla pohybu na tom ostrůvku a ze stínu vylezla jakási postava, která měla nějakou tyč v ruce, kteoru na tebe ukázala a kolem tyče se začalo točit něco bílého, jakoby se ta tyč nabíjela. Pak se utvořila jakási koule před tyčí a na tebe vystřelil bílý paprsek.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 14:21

Shinju

Čekala jsem do posledn chvíle jestli ten paprsek nevsákne voda, pokud byl z chakry tak by měla.
Jestli ne tak jsem se ponořila pod vodu a poodplavala jsem o nějaký kus dopředu a znovu vynořila hlavu abych zjistila situaci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 14:59

Opravdu paprsek pohltila voda a ty jsi uslyšela jen jakési zanadávání a pak už jsi v klidu mohla doplout na ten ostrov. Avšak před diamantem stála jakási postava v černém plášti a nebylo té osobě vidět do obličeje. Osoba držela jakousi 30ti centimetrovou železnou tyč, která měla kolem bíle svítící pečetě a na hrotu tyče se točila bílá chakra, která se znovu formovala do té chakrové koule.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 16:04

Shinju

Sotva jsem ho viděla nabíjet, neváhala jsem ani vteřinku a pokusila jsem se ho chytit do suinatarského vězení. Suiton: Suinatar keimusho vykřikla jsem, doufala jsem že se mi podaří ho chytit dříve než proti mně vystřelí ten paprsek.
Pokud ho stihl vystřelit, pokusila jsem se před tím uskočit do strany.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 16:53

Nestihl tě zasáhnout, ale v tu chvíli jak jsi došla k osobě v té kouli, tak jsi si všimla, že už je tam jen kus velkého kamene a tvůj nepřítel udělal jutsu kawarimi, aby se dostal pryč, kdyby jsi ho nakonec stejně sejmula. V hlavě se ti znovu ozvaly slova rádce Sendokageho, že tvůj nepřítel rád používá k boji jednu svoji loutku, ale kde je ten muž a kde je ta loutka? Když v tom jsi nad sebou uviděla světlo a ze zhora na tebe vyletěl ten bílý paprsek.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





I já budu slavná (Shinju Kentiri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
I já budu slavná (Shinju Kentiri)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: