Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Demon vs demon (Morgen)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeWed May 25 2011, 23:13

Vyrazili ste skoro a bez slov. Taka, annbu aj Mai mlcali, aj ked tvoj otec asi iba kvoli prisnim pohladom annbu. Odrazu ste zastali uprostred cistinky. Okolo vas iba stromy. Asi ty este stale nedoplo, o co sa jedna. Annbu si stale nechal masku a teraz nechal hovorit Maia. Tvoja super cool uloha je bezva haluz, bratm. proste nemozme si dovolit utoky vlka v tejto grupe, musime pouzit Takovu kerku vole. Annbu ho prerusil mavnutym ruky. Poviem to radsej ja. Proste Tsuchikage-dono objavil sposob, ako drzat vlka co najdalej od nas a na to potrebujeme Takovu pecat. Vlastne najprv sme si vybrali teba, ale Taka povedal, ze ty by si bez nej sotva uhajil chunina. Odkaslal si trocha trapne a pokracoval. Avsak vlkova cast sa bude branit, takze saq prirpav na boj..si pripraveny?? Annbu vytiahol 2 zvitky a jeden priliepil na Takove celo, druhy, ten vetsi polozil na zem a cakal na tvoju odpoved.


Naposledy upravil adop1011 dne Sat May 28 2011, 17:52, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu May 26 2011, 06:23

Moroshi Maitre

Taka se prostě musí vetřít kamkoliv...povzdechl jsem si a přikývl. vždy připraven.řekl jsem a čekal. Z té mise jsem něpochopil jednu věc-souboj s kým? S takou nebo vlkem? Ale bylo mi to jedno. Oboum jsem chtěl nakopat zadek. Prostě jsem čekal co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeSat May 28 2011, 18:11

Anbu sa posadil na zem a začal skladať pečaťe, v každej ruke inú. Zdalo sa, že bol trenovovany špecialne na túto vec. Zatial, kým sa dokončovali prípravy, pristúpil k tebe tvoj otec a z vážnym hlasom s tebou začal hovoriť. "Moroshi, musím ty povedať ešte jednu vec, predtým, ako zacne krotenie." zahladel sa ty do očí a pokračoval. Zapečatovanie bude trvať 5 minut, ale za ten čas sa môže stať čokolvek. A ešte jedna vec... nahol sa k tvojmu uchu a zašepkla. Nesmieš použiť démona, lebo tým vlka v takovi iba posilníš a seba oslabíš, rozumieš? Potom si odkašlal a odstúpil. Taka sedel v uvolnenej poze a čakal. Odrazu sa ozval kludný hlas Anbu. Pečaťe skončené, začína sa zapečatovanie. Všetci sa pripravte..Teraz! Takovo čelo začalo svietiť namodro a vykríkol plný bolesti. Mai odskočil k Anbu-vi a ukázal na teba cool pozu. Bol čas sa pripraviť.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeSat May 28 2011, 20:49

Moroshi Maitre

Jasný...nepoužít démona...To si myslíš že jsem tak slabý že ho musím používat? dokážu mu nakopat pr*el i bez toho...Čum jak jsem zesílil...škoda že to nemůže vidět můj pravý otec...řekl jsem a po poslední větě jsem si povzdechl. Ozval se zvuk chladných katan vyjíždějících z pochev které byli připevněny na mých zádech. Jakmile jsem je vytáhl tak jsem si mírně olízl rty. Sleduj mě...uchechtl jsem se. Moje specialita byli silné kopy a katany jsem ovládal docela dobře na můj vkus a proto jsem přemýšlel o boji ve kterém bych kombinoval tyhle dva faktory. Moji rychlost a sílu v nohách,katany a moji echolokaci. Tedy byl to jen nápad. Ale chtěl jsem ho využít. Čekal jsem co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeSun May 29 2011, 19:15

Z Taki vzšiel další, bolestivý výkrik, avšak už nepatril jemu. Popri bolesti bolo v tom hlase cítiť..radosť? Hnev? Alebo všetko dokopy? Avšak tebe to mohlo byť jedno. Bol čas boja. Okolo Taki sa vzniesol temný mrak chakry. oči mu vzplanuli na žlto a z úst mu vytiekol prúd slín. Pomaly sa natahoval akoby sa snažil dáviť, ale okrem slín nevytieklo nič. A vlk už dokonale ovládal Takovo telo, jeho štýl boja, jeho kakkei genkai. Odrazu sa na teba šialene zadíval a vykríkol "Áarrrrrrrrr" ako ranený vlk, ktorý sa snaží dobiť späť svoje teritorium. Aké výstižné. Odrazu sa zdvihol pracvh a ty si uvidel, ako sa na teba taka/vlk rúti. Bol extrémne rýchli a tvoje echo bolo klamnlivé, lebo vdaka tlaku vzduchu si nedokázal presne určiť jeho polohu. ruka, okolo ktorej sa urobili tvrdé drápi z chakry, sa k tebe v tej rýchlosti natahovala.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeSun May 29 2011, 21:50

Moroshi Maitre

Smrdí ti z huby, vem si žvýkačky...Ou, nemáš? dám ti katany!zasmál jsem se a když se rozběhl tak jsem se o Echo ani nepokoušel a Tupou stranou katany jsem mu vyrazil proti hlavě. Chtěl jsem mu vyrazit pár zubů. Sice počmárat mu ksicht fixkou by byla větší sranda ale musel jsem sespokojit s tím co mám. Druhou katanou jsem vyrazil zezdola, taky tupou, takže kdyby uhnul té první kataně která mu míří do huby tak ta druhá by ho měla podebrat a přehodit mi ho přes hlavu. Alespoň jsem doufal.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeSun May 29 2011, 22:28

Avšak podcenil si silu démona. Tým, že jednu katanu si mieril na tvár, druhú z dola, si úplne vynechal obranu a vdaka tomu si dostal cez tvár pazúrmi. na tváry sa ty objavili škrabance. Vlk odskočil a v dalšom momente na teba vyletel.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeMon May 30 2011, 06:26

Moroshi Maitre

Takže 5 minut zapečeťování? Za těch 5 minut mu musím nakopat zadnici...uchechtl jsem se a jakmile se na mě znova rozletěl tak jsem si olízl krev na tváři a schválně pomalu jsem na něj zaútočil zboku. Samozřejmě ne tak pomalu ale musel proniknout určitě prostředkem ke mě a zaútočit na mě zevnitř. Ovšem to byl můj plán. Pokud by na mě zaútočil tím prostředkem tak bych rychle vystřelil vzhůru. Rychlost útoků mých nohou by se měla teoreticky rovnat jeho rychlosti a to nemluvím o síle mých útoku. Pokud se mi podařilo kolenem odrazit jeho útok a popřípadně ho zranit tak jsem rychle tu nohu ještě natáhl tudíž jsem ho kopl. Pokud se mi i tohle podařilo tak jsem došlápl a zezhora jsem na něj zaútočil obouma katanama silou která ho musela na malou chvíli uzemnit. Doufal jsem že m ito vše vyjde, potom by byl na těch 5 minut dost oslaben.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeMon May 30 2011, 19:35

Taka Sorino

Mal si štastie, že vlk nemyslel hlavou, avšak pri aktivácii orlieho zraku si sa mu v reflexoch nemohol vyrovnať.
Takže to, že si ho trafil kopom, bolo skôr štastie ako tvoja sila. Avšak druhý kop, od ktorého si tak vela očakával, už nebol tak efektívny ako prvý. Ked si vydvihol nohu, vlk proti tebe vystrelil a to ty si sa ucítil na zemi. Pražilo na teba slnko, ked odrazu ho zastienila postava. Vlk sa na teba z hora rútil.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeMon May 30 2011, 19:51

Moroshi Maitre

Jak dlouho ještě bude trvat zapečeťování?zavolal jsem na ANBU a když se na mě vrhnul zezhora tak jsem pokrčil nohy a mírně seodrazil od země rukami jakobych chtěl udělat svíčku ale vyrazil jsem nohama nahoru proti Takovi/Vlkovi. KDybych ho trefil tak bych ho možná mohl i odrovnat. Ale těžko říci. S tím jeho deb*lním orlím zrakem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 17:19

Anbu

Začul si hlasný výkrik človeka, ktorý nenávidí, ked ho niekto otravuje pripráci... Ešte ani nie 4.. a bez dalších slov pokračoval v práci. Avšak bolo to pomerne tažké, kedže Maitre Mai do neho drgal popri svojich povzbuzovacích metódach. A teraz použi silu mládí! vykríkol a trafil Anbu do tváre, ktorý si udržal chladnú tvár asi iba kvôli maske.

Taka Sorino

Vlk sa zaprel o tvoje nohy a obidvaja sa vyleteli do vzduchu, avšak nijak si mu neublížil. natiahol ruky a zaryl ich do tvojeho stehna, akoby si ta chcel pritiahnuť k sebe. Jeho tesáky z chakry sa ty zaryli až do mäsa. Oči mu diabolsky blištali a jasná žltá žiara kontrastovala s čiernou, ktorá obalila už celého Taka. Odrazu sa odmrštil nad teba a vypálil opäť zo vzduchu na teba... Avšak zdalo sa, že zatial sa iba hraje...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 19:40

Moroshi Maitre

Místo aby jsem hlasitě sténal z bolesti tak jsem se začal až démonicky smát. Ano! Víc! Já chci víc! Ukaž mi to! Ukaž mi peklo!Smál jsem se skoro démonicky a když na mě znova zezhora vyrazil (pokud vím tak ještě pořád letím ve vzduchu) tak jsem jako fotbalista zaútočil nohou zezdola a druhou naopak zezhora takže kdybych ho zasáhl tak by ho to mohlo roztočit a ztratil by orientační smysl kvůli točení hlavy a otřásání mozku v lebce. I když by to byla jen chvíle tak mě by stačila.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 19:55

Taka Sorino

Keby vlk nebol arogantný a tupý tvor a využíval by takove techniky, určite by sa dokázal vyhnúť. Avšak on bol arogantný...Tvoje nožničky (alebo inak nechápem čo si sa snažil) Vlka trafili presne a rozkrútili ním a vyzeralo to, že každkú chvílku spadne. Avšak dopad si už nevidel. Gravitácia je sviňa, dokonca aj pre teba. kedže swi kopol rozseknutými nohami, nezaregistroval si, ako je zem blízko a dopadol si na chrbticové stavce,takže si na pár sekúnd videl hviezdičky. Ak si sa obzrel, videl by si démona lkežiaceho na zádach a prezerajúc si svoje ruky. týmto prstíkom mu rozpáram hrtan, týmto mu vypichnem jedno oko, týmto druhé... A zdalo sa, že ťa totálne prestal ignoroval...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 20:07

Moroshi Maitre

To že mě ignoroval byla pro mě výhoda. Slyšel jsem ho až moc dobře. Zavřel jsem oči a dělal omráčeného. Kdybych na něj zaútočil tak je to jen ztrátačasu a zytečně bych seunavil. Ale takhle to mohlo zabrat nějakou chvíli a tudíž jsem mohl nabrat sílu a nemusel by jsem s ním tak dlouho bojovat. Díky echolokaci jsem ho pořád viděl, Kdyby se mi najednou ztratil tak rychle otevřu oči a pokusím se mu utéct pokud bude u mně.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 21:00

taka Sorino

Na tvojom "senzore" si nevidel nijaký iný pohyb okrem prstov a mikania hlavy v pohybu riekanky, ktorú si vlk rozprával. Odrazusi ucítil dotyk ruky na svojom hrudníku a následnovne, skôr ako si stihol zareagovať na prvý podneť ty to prerezalo tričko až ku kožy, z ktorej vystriekla krv. Ak si otvoril oči, uvidel si pred sebou vlčiu tlapu z čírej chakry.. Nie všetko zachytí tvoje echo vidí iba hmotné vaci. Vlk nakoniec nebol taký hlúpy, ako vyzeral....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 09:03

Moroshi Maitre

Sakr...řekl jsem a stranou se odkutálel pryč a rychle jsem vyskočil na nohy. Tohle ještě bude zajímavý...řekl jsem a šáhl si na ránu. Byla z ní spousta krve. RUku o krve jsem olízl. Teď jsi mě vážně nasral...řekl jsem a ještě sem dodal. teď to celý ukončím mojím tajným jutsu...Vzpomínáš si otče jak jsem byl v týmu s tebou a těma dvěma genninama? A jak jsem zalezl za tu skálu aby jsi mě neviděl trénovat jutsu které jsem vymyslel? To jutsu sice není úplně hotový ale i přesto je dost silný aby tomuhle vlčátku nakopalo zadek.Uchechtl jsem se. Netušil jsem co to udělá. Chystal jsem se ho použít. Shiroi uzu. Nedokázal jsem tu chakru sice vypustit ale u mé pěsti vždy vznikl tlak z chakry. Tímhle tlakem bych možná mohl dát Takovi KO a nebo mu zničit tu jeho chakrovou ruku. Poskládal jsem pár pečetí a poté řekl Kai! Cítil jsem jak se mi chakra zastavila. V tomhle stavu jsem dokázal vydržet max. 30 sekund. Musel jsem se co nejdřív dostat k Takovi. Začal jsem k němu utíkat vší siloua rychlostí. Ale dával jsem pozor i na tu jeho ruku akdyby proti mě zaútočila tak se jí pokusím vyhnout ale pokud to nepůjde tak použiji Shiroi uzu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 15:39

Taka Sorino

Tvoja rýchlosť bola zaujímava, avšak stále iba ludská..Ruka z démonej chakry sa k tebe naťahovala a..zastavila? Avšak nemal si čas sa tým zdržiavať..Taka stál pred tebou odkrytý. Démonie ruky sa držali za hlavu a z nej kričali dva hlasy, spojené v jednej agonii. Taka a vlk, vlk a Taka, nebolo jasné, ktorý z nich prevláda. Avšak v tej chvíli, v tej symfonii dvoch hlasov, dopadla tvoja dlaň a z nej vystrelila tlaková vlna. Avšak už si nezasiahol chakru, už tam nebol temný obal vlka. pred tebou stál prekvapený Taka, s krvou na perách, pootvorených , ako pri slovách "ty debile!". Vyvracal zvyšok krvy a odletel meter dozadu, v slabých krčoch...

.............5 minúta..............
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 16:50

???

Jen co jsem se přiblížil a spatřil, jak ten ubožák dal ránu mému "Cíli", tak jsem zrychlil, a skoro až nadlidskou rychlostí jsem se objevil před Moroshim a dal mu ránu do obličeje pěstí, která ho odhodila opravdu hodně daleko (cca 15 metrů). Spolu s úderem ho v letu pořezal i vítr, ale byly to menší rány, nic, co by ho mohlo ohrozit na životě.
Poté jsem se otočil čelem na Takua a on mě mohl poznat, že jsem to já, kdo vypadá jako jeho otec a byl jsem to já, kdo jsem ukázal Takuovi oko jeho mrtvého otce. A jsem to teď já, kdo sleduje Takua svým orlím zrakem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 17:04

Moroshi Maitre

Do pr*ele!zařval jsem když jsem praštil Taku. Potom se předemnou oběvil ten muž a praštil mě. Měl neuvěřitelně velkou sílu a já odletěl 15 metrů daleko. Můj mozek se mi v hlavě otřásl a já na chvíli ztratil kontrolu nad svým tělem. Tvrdě jsem dopadl na zem. Pár vteřin jsem tam ležel a po chvíli jsem se začal pomalu zvedat. Tohle bylo v plánu?zeptal jsem se ztěžka a hodil krátký pohled na otce a na ANBU. Potom jsem začal sledovat nově příchozího. KAtany jsem v letu upustil a byly pět metrů předemnou. Na nic jsem nečekal a skočil jsem po nich. Vzal jsem je do rukou a čekal jestli zaútočí nebo ne. Kdyby zabil Taku tak by to nebylo nejhorší ale kdyby zabil mě tak by mě to nas*alo.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 17:18

Taka Sorino

Predomnou, v žiare slnka, stála vysoká, štíhla postava, ktorej čierne vlasy povievali po vetre.
Otec? Vyslovil som takmer šeptom v polobezvedomý.
Prepáč, že som ťa nezachránil otec, prosím, odpusť mi...
A potom odpoadol, s rukov natiahnutou k žiarivo-žltým očiam, znaku klanu Sorino...

ANBU a Mai

V tej chvíli sa ANBu prebral z tranzu. Prečo si ty idiot nepoužíval démona? nevravel som, že ho temná chakra oslabuje? v tej chvíli sa Mai šialene zasmial a vykríkol "Klan Maitre nepotrebuje pomoc, sú dokonalý odraz mlády aj bez démonov, muhaha.." a schytal úder do hlavy obalom od zvitku, avšak ich blbnutie muselo prestať. Mai vybehol a vykríkol Iwa Senpuu (Konoha Senpuu) a začal rotovať smerom ku neznámemu. ANBU však nebol schopný dalšieho pohybu či slova Sorino Yushi? legendárny Sorino? Ty máš byť predsa mrtvý, zabitý 13-tkou.... Pri spomenutý posledného slova sa na mieste, kde ležal uzlík Taka ozval slabý výkrik, akoby zo sna. Nie, nie zo sna..z nočnej mory.....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 17:38

Moroshi Maitre

Potom tě zmlátím ale teď musíme spolupracovat...Huuuuuuu...SÍLA MLÁDÍ!Zařval jsem. I když jsem neměl rád Maie alias otce tak jsme někdy táhly za stejný provaz. Možná to bylo tím že jsem ho začal považovat jako otce nebo tou hroznou strátou krve ale připadal mi teď o hodně víc jako rodič. Byli jsme skoro stejní. I když nebyl můj vlastní otec tak jsme byli skoro identičtí. AlespoŇ mi to tak připadalo. Iwa Senpuu! (Konoha senpuu) zakřičel jsem a zečel jsem rotovat taky proti ,,neznámému" ale z jiného úhlu a trochu pomaleji aby jsme se s otcem nesrazily. I když bych ho rád kopl.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 17:59

??? Sorino

Jediný člověk, který si zde ze všech neuvědomoval, že pokud bych byl legendární Yushi, tak by souboj neměl smysl, byl Moroshi.
Možná i proto měli ze mě respekt a nezaútočili bezhlavě ihned, jak mě uviděli. Kromě Moroshiho a Maie ...
Díky zlepšeným reflexům jsem se jednoduše vyhl útoku Maie a Moroshiho jsem nechal proletět se vzduchem podruhé, tentokrát se ani ke mně nedostal, smetl ho proud větru a odhodil pár metrů dozadu ode mě. Ani jsem nemusel prozatím tasit katanu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 18:57

Moroshi Maitre

Ale počkat? proč chci vlastně bojovat? Možná chceš zabít Taku...Jo dobrý jen do toho!řekl jsem po dopadu na zem a uskočil jsem dozadu a Uchechtl jsem se. Sedl jsem si na zem asi tak 10 metrů od toho chlápa ale katany jsem měl pro jistotu pořád v rukou. Vyčkával jsem co se bude dít.

adop/ nepíšem, hraj sa z maiom a Moroshim jak chceš čeku Smile (nezabiť maia, je dôležitý) Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 19:14

??? Sorino

Taka je důležitý ...
Řekl jsem chladně a arogantně, zatímco Mai ležel v bezvědomí kousek opodál po mém větrném úderu, který následoval po odražení Moroshiho.
ANBU asi utekl, aby zmobilizoval další jednotky.
Na Moroshim podle všeho bylo, aby mě zdržel, popřípadě zabil, jelikož jsem mohl mít celkem důležité informace a hlavně mohli zjistit, co jsem zač.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 19:21

Moroshi Maitre

Takže jeden je v bezvědomí a druhý zdrhl...Chjo... Je Mai Jounin nebo Gennin?zeptal jsem se sám sebe znuděně a postavil se že na něj zaútočím. Najednou jsem sebou ale cukl a dopadl na všechny čtyři. už...zase....řekl jsem a začal jsem černat. Znova jsem se proměnil na démona ale tentokrát nedobrovolně. Démon na Sorina hlasitě zavrčel a rychlostí větší než byl předtím Taka, kedže ten nepoužil ani 1/10 svojej pravej sily, se proti Sorinovi rozběhl. Hodlal ho rozdrtit jako švába.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Demon vs demon (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon vs demon (Morgen)   Demon vs demon (Morgen) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Demon vs demon (Morgen)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise :: Mise třídy B-
Přejdi na: