Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Dedisova nudná misia (raul)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Dedisova nudná misia (raul) Empty
PříspěvekPředmět: Dedisova nudná misia (raul)   Dedisova nudná misia (raul) Icon_minitimeSat May 28 2011, 18:22

...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Dedisova nudná misia (raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedisova nudná misia (raul)   Dedisova nudná misia (raul) Icon_minitimeSat May 28 2011, 19:41

Dedisu

Snažil jsem se co nejrychleji tam dojít,abych to měl za sebou,do ruky jsem si vzal malý kousek jílu se kterým jsem si pořád hrál.Tak kdy už tam budu to je fakt největší nuda,kterou jsem zažil.Řekl jsem si znuděně a pokračoval v cestě
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Dedisova nudná misia (raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedisova nudná misia (raul)   Dedisova nudná misia (raul) Icon_minitimeSun May 29 2011, 12:46

Ked si dorazil na miesto stretnutia, uvidel si skupinku ninjov a okolo nich prázdne poháre od saké. Mohlo ty dôjisť, prečo sa neozvali tak dlho. Proste si urobili "kratšiu" prestávku. Vo chvíi, ked sa pomaly pozviechavali, sa za tebou objavil Sousari a rýchlo donútil vytriezvieť ostatných ninjov. Potom, ked sa pozviechali a donútili sa odpovedať do vysielačky, sa otočil na teba. "Kage sa vracia do dediny. Ostatných už zastaviť nedokážem, ale ty sa vráť do dediny.A.." zahladel sa na tvoje "umenie". Na tunelátorasa môžeš zahrať neskôr, teraz sa vráť do dediny.. vyslovil s urážkou v hlase a vyparil sa...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dedisova nudná misia (raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedisova nudná misia (raul)   Dedisova nudná misia (raul) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dedisova nudná misia (raul)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise :: Mise třídy D-
Přejdi na: