Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prísnejšie opatrenia...

Goto down 
+14
Methyl
Shun
Juto
Nero
Srotak
Dawn de Diablo
Aspi
Morgen
riuka
Bubblo
Hysterio
Marwin
Caldar
Páťa
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeTue Sep 06 2011, 12:26

Tanjiro

Po delším spánku jsem se vydal přímo z domu směrem na malé cvičiště které bylo přímo ve vesnici. Oči mě pořád bolely a tak jsem se s bílým, trošku průsvitým šátkem kolem očí vydal trochu rozhejbat. Kéž bych mohl mít rychlejší regeneraci... Řekl jsem si pro sebe, ale to už jsem z kapsi vytáhl několik shurikenů a hodil je do zavěšených terčů na stromech kolem cvičiště. I s páskou přes oči jsem všechny terče trefil do středu. Sotva dozněl zvuk roztříštěného dřeva a už jsem vyskočil do vzduchu a s dvojitým saltem jsem hodil kunaie do stejných míst kde byli shurikeny.. I tak můj hod byl naprosto přesný a všechny díry shurikenů jsem projel kunaiemi tak, že se zabodali do stromů. Jen počkejte.. ninjové bezejména..!
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeTue Sep 06 2011, 18:27

Hime

Uškrnula som sa a opäť spravila pečať. Vystrela som ruku smerom k tebe a teba obalila ružová chakra ktorá potom len tak odrazu zmizla.
mhm... Hajin-kun... usmiala som sa. Už som vedela že si to opäť ty a tak som na teba zasa hneď skočila.



Miyo

Okej, tak poďme! A možno sa teda o tebe aj niečo dozviem! usmiala som sa a bez ďalších okolkov som sa rozbehla k stánku s Ramenom.


Tanjiro-> Nebol si tu sám. Niekto prišiel chvíľku po tebe a zastal niekolko metrov za tebou. Tá osoba nechcela aby si o nej vedel...
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeTue Sep 06 2011, 18:39

Hajin

Moje oči po ústupu démona do svojej skrýše vo vnútri mňa nadobudli svoju zvyčajnú farbu. To že na mňa Hime skočila som vôbec nečakal no zachytil som ju objal a začal sa prevažovať na chrbát. To že spadneme do mokrého piesku alebo vody bolo celkom isté.


Naposledy upravil Juto dne Tue Sep 06 2011, 21:06, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeTue Sep 06 2011, 20:12

Jin Kazama

řekněme...že jsem zachraňoval svoji hrdost...řekl jsem si a otráveně se zatvářil. Tohle byla zřejmě jedna z nejhorších chvil v mém životě. Ale potom jsem nahodil zase neutrální výraz. nechte mě hádat, mám bojovat proti vám, že ano Mitsuri-sensei?zeptal jsem se a čekal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeTue Sep 06 2011, 21:02

Inari

Přikívl jsem. "A já o tobě." Dodal jsem a rozběhl jsem se za Miyo.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 07 2011, 08:47

Tanjiro

Chvilku jsem tam jentak stál a nechával vítr aby si pohrával s mímy vlasy.. V mysli mi proudila spousta myšlenek ale v tom mi hlavou prolítl divný pocit.. Pocit jakobych tu nebyl sám.. V tom mi před očima proběhl obraz toho co se stalo té noci v naší vesnici a já se prudce otočil při čemž jsem reflexivně hodil kunai přímo za sebe. Směrem kde nejspíš někdo stál..
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 30 2011, 16:47

Tanami

Podišla som k oknu a pozerala sa na rýchlo meniace sa počasie. Táto prichádzajúca búrka sa mi ale vôbec nepáčila kývla som na jedného Moonwalkers a znepokojene som povedala Buďte v pohotovosti táto búrka isto niečo prinesie. Moonwalkers prikývol a vyparil sa v obláčiku dymu.


Tanjiro ->
Tvoj kunai preletel vzduchom a preťal lístie na neďalekom strome, ten pocit ťa však neopúšťal. Cez pásku čo si mal na očiach si prestával vidieť ten zbytok svetla čo ti ostal ako by sa k tebe vkrádala temnota, no to si už mohol počuť ako všetko okolo teba šuchoce a na tvoj nos dopadla prvá kvapka ktorú hneď po nej vystriedal náhly nikým nečakaný dážď.

Miyo

Ako sme bežali ku stánku z Ramenom tak nás zastihol dážď, dážď ktorý prišiel z čista jasna ako nejaká aprílová búrka. Keď ma Inari dobehol tak som sa naňho usmiala a povedala som Tak teraz asi zmokneme mali by sem sa asi trocha pohnúť.


Mitsuri

Pozrela som sa na teba a chladne som prehovorila Popravde, ani nie. Hmm takže si zachraňoval svoju hrdosť a to už prečo?. Keď tieto slová dopovedala spustil sa na vás hustý dážď no očividne jej to nevadilo a ďalej pozerala na teba.

Nad celou Moon Country sa zablyslo a hneď potom ňou zatriasol burácajúci zvuk hromu búrka pomaly začínala naberať na obrátkach. Predstavenie sa len začína

(Dúfam že som na nikoho nezabudol keď hej ozvite sa Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 30 2011, 16:59

Tanjiro

Ten pocit se mi prokrádal hlavou a já se jen bolestivě chytl v oblasti spánkové kosti a zatnul zuby kvůli nečekané bolesti. Když zničeho nic přišel prudký déšť tak jsem tam jen tak chvilku postával a mé oblečení včetně pásky přes oči mokly a mokly. Měl jsem před očima až moc vzpomínek na ráz ale vtom se mé tělo cuklo pod chladem deště a já se "probudil" do reality. Neměl jsem v plánu přestat s tréninkem jen kvůli dešti a tak jsem se rozeběhl k tréninkovýmu panákovi a začal na něm dělat sérii různých chvatů a úderů až z něj lítaly mokré třísky. Nějak jsem už neřešil že by tu někdo mohl být, byl jsem ale pořád ve střehu kdyby došlo k nějakému útoku či pohybu blízko mě..
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 30 2011, 18:41

Inari

"No bezva začalo pršet." Pomyslel jsem si když jsem dobíhal Miyo. Na její poznámku o tom že bysme měly pohnout jsem se jen rošťácki ušklíbl a hnet jsem co nejrychleji vyrazil dál. "Schválně kdo tam bude dřív." Křikl jsem už ve sprintu.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 11:25

Tanjiro ->
Stále ťa niekto sledoval, sledoval tvoje pohyby, tvoje reakcie, chcel vedieť ako sa zachováš. Dážď silnel mohol si počuť ďalší náraz hromu a vtedy si to mohol začuť tlmený detský smiech. A šuchot lístia, ten smiech ťa mohol prekvapiť no i nemusel, ale jedno bolo jasné tú skrytú postavu si zaujímal.


Miyo

Ulice pomaly zapĺňala voda čiže keď si ma predbehol a zrýchlil poriadne si ma ošpliechal. Zakričala som za tebou To ti teda pekne ďakujem. A pridala som do kroku aby som ťa dohnala, malo som úmysel ti to oplatiť.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 11:45

Tanjiro

Skočil jsem a kopem z otočky jsem urazil tréninkovýmu panákovy hlavu. Při úderu kopu se ozval i úder hromu a já zaslechl ten dětský smích. Trochu to ve mě cuklo a já se úplně zastavil abych mohl plně vnímat okolí a okolní zvuky či pohyby. Pak mi to ale nedalo a řekl jsem poměrně nahlas.. Co chceš? Řekl jsem to dost arogantně a jakobych to říkal z donucení.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 15:32

Inari

"Normálně se takhle dědinsky nechovam." Napadlomě když jsem uslišel co zamnou Miyo křikla. Přesto sem ji nechtěl nechat mě předběhnout a tak jsem skočil na nejbližší stěnu a pak naprotější a nakonec na střechu po které jsem pokračoval k cíli.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 16:08

Tanjiro ->
Ozval sa ďalší smiech a hneď za ním hlas Prečo hneď taký nepriateľský tón? Z tónu hlasu a jeho interpretácie si mohol usúdiť že ide o chlapca. Opatrne vystúpil z pod koruny stromu do dažďu a priblížil sa ku tebe no nebol ešte dosť blízko na to aby sa nestihol vyhnúť tvojmu prípadnému útoku. Pozrel hore a nechal si dopadať kvapky do tváre, ale to si ty nemohol vidieť a povedal trocha posmešným tónom Nádherné počasie čo?


Miyo

Pozerala som na teba ako skáčeš zo steny na stenu a pokračoval po strechách domov. Ja som pokračovala po ceste no nespúšťala z teba oči. Ako si mohol zistiť na streche to nebolo o nič lepšie ako na ceste. Po streche sa valila voda smerom k jej okraju a povrch začínal byť pomerne šmykľavý. Zakričala som za tebou Inari neblázni veď spadneš dole.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 16:54

Inari

"To se mě nemů... Do p...!" Ani sem nestačil doříct nadávku když mi uklouzla noha a já leťl zpátky na ulici. Naštěstí se mi povedlo jednou rukou zachytit okraje stěny. "Uf...To bylo těsně." Povzdechl jsem si a pustil se střechy a elegantně přistál na nohou.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 19:57

Tanjiro

Nemám v plánu se sněkým seznamovat nebo přátelit. Jestli nemáš něco co by mi pomohlo zvýšit mojí sílu tak mě nech bejt a hleď si svího.. Řekl jsem pořád stejným tónem který se už asi nezmění a pomalym krokem jsem šel k dalšímu tréninkovýmu panákovi.. Ani jsem nečekal na odpověď, jestli chtěl něco dodat tak mohl mluvit. Než ale stihl cokoliv říct už jsem stál naproti panákovi a další sérií úderů jsem začal bušit do dřeva.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 02 2011, 15:27

Miyo

To ako si padal ma zarazilo no utekala som ďalej aby som ťa dohnala. Pristál si na zemi a ja som šmikom zastala a šmýkala sa po ulici ešte pár metrov, keď som presvišťala okolo teba zasiahla ťa dávka vody z ulice usmiala som sa na teba a povedala som Vidíš čo som ti hovorila? Tak a teraz sme si kvit.


Tanjiro ->
pozrel som sa z tupím výrazom na teba Hmm zvýšiť silu? Zohol som sa k zemi pre kameň zodvihol som si ho a začal si sním pohadzovať v ruke. šmaril som ho po tebe a jedným dychom som dodal Tu máš som zvedavý či sa mu uhneš. Kameň letel k tebe z prekvapivým švihom a rozrážal kapky dažďa. Blížil sa rýchlo k tebe.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 02 2011, 16:05

Inari

No nejspíš sem si to zasloužil." Pronesl jsem potom co jsem si otřel vodu z očí. "Ratši už bysme měly jít, sice už víc mokrej bejt nemůžu ale i tak bude lepší se schovat pod střechu." Řekl jsem a gestem jsem naznačil aby šla první.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 02 2011, 22:05

Jin Kazama

Každý máme své slabiny, které nesmíme nikdy ukázat...Ale jednou nás dostihnou...Doufám že na tento den jedonu zapomenu...řekl jsem a vypadal jsem jako bych byl připraven spáchat Harakiri. Doufal jsem že se sensei už nebude ptát ale sensei je žena takže bylo jasné že bude.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 03 2011, 14:02

Tanjiro

Už jen tím že řekl "Tu máš..." mi dal najevo že se něco blíží, tudíš jsem si zaměřil na dráhu úseku mezi mnou a hlasem který ke mě mluvil takže jsem jen naklonil hlavu k rameni. Kámen prolítl kolem mé hlavy a trochu mi škrtnul o vlasy. Vtom jsem se ale otočil směrem k osobě a dost rázně jsem řekl.. Skus to ještě jednou.. a zabiju tě.. V mích slovech byl chlad ale tónem kterým jsem to řekl bylo jasné, že to myslím smrtělně vážně. Zůstal jsem stát a čekal na jeho reakci - či ještě zaútočí nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 14:57

Tanami

Do miestnosti vošiel jeden Moonwalkers a ostal stáť v strede miestnosti ja som ešte stále stála pri okne a pozerala smerom k tréningovej lúke číslo 4. prehovorila som Vyšli jedného človeka ku každému týmu a stiahni ich všetkých z misie netreba nič riskovať. Moonwalkers na mňa prekvapene pozrel no cez masku to nebolo veľmi vidieť, mal pochybnosti no poslušne ako policajný pes sa vyparil v obláčiku dymu.


Miyo

Letmo som na teba pozrela a pomaly prešla okolo teba. Otočila som sa a z úsmevom na tvári som sa ťa spýtala Ešte stále ideme na ten Ramen? a v daždi som čakal na tvoju odpoveď už to bolo aj tak jedno lebo sme boli premočený na kosť a na ulici bolo už pomaly po členky vody.


Mitsuri

Už som chcela otvoriť ústa no prerušil ma nejaký Moonwalkers ktorý presvišťal okolo nás a keď si nás všimol tak prudko zabrzdil Mám rozkazy od Tanami-sama, všetky tými majú prerušiť svoje misie a vrátiť sa do vesnice. Nestihol si ani vydýchnuť a už bežal ďalej ku ďalšiemu týmu. Pozrela som na Jina a povedala som No tak asi by sme ho mali poslúchnuť a pobrať sa do vesnice.


Tanjiro ->
Po tvojich výstražných slovách nastalo absolútne ticho jediné čo bolo počuť bol len buchot dažďa dopadajúci na rozmočenú zem a šuchot lístia okolitých stromov ostal si celkom sám tvoja spoločnosť sa akoby vyparila. Dážď sa stále stupňoval a ošľahával tvoju tvár.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 14:13

Tanjiro

Chvilku jsem tam jentak postával a pak jsem jen hlasitě odfrkl.. hmpf.. Zůstal jsem ostražitý ale šel jsem znovu trénovat do tréninkových panáků protože ať to byl kdokoliv, neměl jsem v plánu kvůli němu přestávat s tréninkem.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 17:10

Kyoko

Sedela som na Eiseneri (na vnútornej časti), ten bol zabodnutý v strome niekoľko metrov od domu v ktorom som bývala.. tá nálada ma stále neprechádzala, proste mi bolo na nič a momentálne mi, aspoň som si to myslela.. mohlo pomôcť len to že som bola sama. Pohľad som mala taký zamyslený no stále poriadne odutý a naštvaný, pri čom bol mierený niekde predo mňa, vlastne bol až taký neprítomný.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 19:47

Inari

"Mě je to vcelku jedno jak chceš ty." Odpověděl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 10:52

Mohli ste to začuť. mohli ste si toho všimnúť nad celou Getsu bol počuť šuchot, šuchot akoby krídel, niečo sa preháňalo v búrke ponad vašimi hlavami. vkrádalo to do vašich sŕdc pocit neistoty a ohrozenia. Isté bolo však jedno niečo sa blížilo.


Miyo

Usmiala som sa na teba no vtom ma zaujal ten šuchot z niečoho čo nám presvišťalo ponad hlavami. pozerala som do hora a hľadala niečo. zdroj toho šuchotu pozerala som po i tom najmenšom tieni či obrysy niečoho nezvyčajného. Moju tvár kropil dážď a ja som žmúrila oči do neznáma.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 11:13

Inari

"Co to je?" Zareagoval jsem na zvuk máchání křídel a také jsem heděl na oblohu jestli něco neuvidím. "Mělybysme to prozkoumat." Řekl jsem po chvíli a vyšplhal na blýzký sloup abych měl lepší rozhled kam se vydat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prísnejšie opatrenia...
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: