Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Ukimit Ookami

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ukimit
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 1
Datum založení účtu : 07. 07. 11
Věk : 25

Ukimit Ookami Empty
PříspěvekPředmět: Ukimit Ookami   Ukimit Ookami Icon_minitimeFri Jul 08 2011, 18:22

Jméno:Ukimit Ookami

Věk:13 let

Hodnost:Genin

Oblíbené:Vlci,maso,přátelé,hezké holky,procházky,spánek a lidi menší než on

Neoblíbené:Nepřátelé,hluk,omyly,problémy a nadávky na jeho výšku

Rodina:klan Ookami,yumigakure,rodiče mrtví

Povaha:Pohodář,většinou tichý a příjemný
Zajímavost:Na svůj věk je malý,vlk po boku a vlasy bílé jako sníh
Historie:Narodil se v nedůležité rodině klanu Ookami a všichni ho odstrkovali a považovali ho za slabocha.Rodiče byli posláni na misi a už se nevrátili.Smířil se že jsou mrtví,ikdyž těžko.Ale pak šikana ještě vzrostla.Dokonce ho málem zabili.A to už přesáhlo jeho trpělivost a řekl:"chcete se mi posmívat?Dobře.Chcete mě mlátit?Dobře.Chcete ranit moje city?Dobře.Ale pamatujte že já si tohle budu pamatovat a pak se přede mnou neschová ani jeden z vás".Všichni se začali hlasitě smát ale to bylo naposledy co se mu tahle partička posmívala.Protože přišli lovci vlků a ušetřili jenom jeho vlka řekl jejich vůdce:"tenhle vlk nám je na nic je moc malý". a tak odešli.Ukimitovi to bylo líto ale oni nechtěli jeho lítost.Později se stal geninem a oni k němu vzhlíželi z větším respektem.I jeho vlk se stal pyšnějším.Ale pořád to byl pro ně jenom "ten prcek".Ale alespon má motivaci ke zlepšení a ukázat všem že není jenom"prcek"ale že má i velké srdce,odvahu a naději se stát uznávaným členem klanu Ookami.

Cíl:Ukázat všem že na to jak je malý je silný a odvážný,stát se uznávaným členem klanu a dokázat něco velkého.

Klan:Ookami
___________

Podstata:Zatím neznámé(Doton)
Hlavní atribut:Boj s vlkem(vlky),i taijutsu a hlavně tiché zabijéní
Zbraň:není

Specializace:převážně taijutsu a občas genjutsu


Schopnosti:techniky klanu Ookami(zatím jen jedna) Shiruetto (silueta) C,všechny E techniky,Shikyaku no Jutsu(Čtyřnohé jutsu) D (podobná technika inuzuka klanu),Fuuma Shuriken, Kage Fuusha(Shuriken větrného démona, Stínový mlýn)D


Foto:

Foto:Ukimit Ookami Badassanimeguy


Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Ukimit Ookami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ukimit Ookami   Ukimit Ookami Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 10:01

CAJK přidej se k lidem na cvičišti Smile
Návrat nahoru Goto down
 
Ukimit Ookami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ookami Kakushi
» Shira Ookami
» Meiki Ookami
» Meiki Ookami
» Trénink Rasengan (Pro Ookami Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mountain country :: Charaktery-
Přejdi na: