Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tak nejak zvláštny tým...

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 22:06

Denjiro, Toshi, Shiki & Tenshi
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Academy student
Academy student
Dawn de Diablo


Počet příspěvků : 23
Datum založení účtu : 24. 08. 10
Věk : 30
Bydliště : Hell

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 11:35

Shiki Tarasu

Dal hlavu na stranu a prohlížel si Vůdce. Takže todle je náš vůdce? Hmmm...čekal jsem něco jiného...něco staršího zamyslel se. Všiml si, že na někoho kývla. Pak se podíval na tu, na koho kývla. Bylo znát, že je starší. Takže ....zřejmě moje sensei ....mno, snad nebude znát mého bratra....nerad bych nějaký soucit....bratr pána živlu, doufám že po mě nebudou moc chtít řekl si v duchu. Pak se ještě podíval na Vůdce a vzdychl si. Pak na něj promluvila zřejmě ta jeho senseika. Když promluvila o tom, že je jeho senseika, jen se usmál, tušil to. Jenže když mu ukázala jeho dva členy týmu, zatvářil se trochu zmateně. Ano...chtěl být v nějakém týmu, ale snad to bude v pořádku. Dokud má svou katanu, tka je mu to jedno.

Když promluvila, aby jsme šli za ní, jen jsem sledoval, jak se rozběhla k oknu a vyskočila z ní. Uviděl menší záblesk z minulosti, když takhle blbnul se svým starším bratrem. Dal ruku v pěst a vyběhl za ní. Skočil do okna a skončil na střeše. Chvilku se rozhlížel a rozběhl se za ní. Katana mu mlátila občas do zad a tak si ji jendou rukou chytl, aby ho tolik nemlátila.
Návrat nahoru Goto down
Bubblo
Academy student
Academy student
Bubblo


Počet příspěvků : 48
Datum založení účtu : 23. 06. 11

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 10:21

Denjiro

Tak toto bola moja senseika a môj tým. No nevedel som čo presne si mám myslieť, bol som v napätí a asi ani jeden s nás nevedel na čom vlastne sme a či si na seba zvykneme tak ako väčšina tímom. Ale to sme teraz nemali čas riešiť, kedže nám senseika ihned rozkázala nasledovať ju. Dúfam že nebude následovať nejaká skúška, z akadémie mám už toho naozaj dosť. Ale uvidíme na čom vlastne sme, možno sme dostali aj nejakú úlohu. Začal som v mysli uvažovať zatiaľ čo sme nasledovali senseiku. Trochu ma teraz zamrzelo ked som sa pozrel na zloženie tímu plného chlapcov, no aspoň nebudeme musieť stále niekomu zachraňovať zadok. Obaja vypadajú že sú dobré vycvičený. Po ceste som nič neprehovoril, no stále som o niečom premýšľal. No aj ked som senseiku videl len krátko, zdalo sa mi že máme niečo spoločné, ako keby sme boli spojený nejakou silou.

(Mia takto, tá schopnosť čo ja ovládam aj ty Wink tak po vrelom uvážení mi ťa kage pridelila schválne a o schopnostiach nás oboch samozrejme vie a to z dôvodu aby si ma keby niečo držala pod kontrolou, alebo aj preto aby si mi pomohla to v budúcnosti lepšie ovládnuť. Len tak hovorím aby si nenechala všetko na náhode a aj ty o mne vieš z dokumentov tak aby si nepísala niečo o tom že si prekvapená Cool laugh sorry že ti radím ale ty si tiež chcela mať postavu ako ja Cool laugh )

EDIT by Mia: omj Bubblík ja viem =D veď presne tak to aj bude vobec si to nemusel písať --" ~w^
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Academy student
Academy student
Marwin


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 20:37

Toshi Takari

Kráčal som v zástupe priamo za zbytkom týmu a senseikou, sledoval som ich chrbty a kráčal poslušne za nimi podľa rozkazu. Nemal som chuť sa zhovárať ani nijak zvlášť reagovať na novú situáciu, ktorá sa naskytla v momente keď som dostal tým, znamenalo to pre mňa len jedno, týmovú spoluprácu, spoluprácu na ktorú nie som zvyknutý, vždy som si vedel poradiť sám, predstava, že by som mal týmto dvom, dôverovať natoľko aby som si nechal nekrytý chrbát bolo dosť frustrujúca aj pre mňa. Nakoniec som to nevydržal a ozval som sa aspoň k senseike nech viem čo sa deje... "kam to vlastne kráčame ?" opýtal som sa pričom hlas bol rovnaký ako keby ma otravovala jej prítomnosť, ľahostajne som dalej pokračoval v ceste s rukami vo vreckách.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeWed Aug 03 2011, 19:23

Tenshi

Mlčky som s nimi dobehla k tréningovému polu ktoré nám bolo pridelené a Toshiho otázku som tak nejak odignorovala pretože odpoveď dostal sám. Prešla som až k stromu na kraji tréningovej lúky a sadla som si pod neho. Rukou som im ukázala nech sa posadia predomňa a potom som sa zhlboka nadýchla.
Takže.. Ja som vaše spisy čítala a dá sa povedať že o vás viem všetko ale mali by ste sa spoznať navzájom... Skúšať vás nijak nejdem, nebojte sa... A áno, aj ja sa vám predstavím.. povedala a prezrela si vaše výrazy.
Volám sa Tenshi.. Mám 18 rokov... Viem že niesom o moc staršia než vy, ale nebojte sa budem dobrá senseika, pred nedávnom som odstúpila z postu kapitánky Moonwalkerov čiže vás mám aj čo naučiť... Špecializujem sa na Ninjutsu a Genjutsu. Moje podstaty sú Fuuton, Katon a zdokonalujem ešte svoj Raiton. Teraz sa postupne predstavte vy, nech o vás vedia niečo aj vaši kolegovia v týme a pýtajte sa ma na čo chcete odpoviem vám a snáď aj niečo dodám ku koncu... Potom môžeme začať s tréningom... povedala ku koncu a čakala kto z vás začne hovoriť prvý.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Academy student
Academy student
Marwin


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeWed Aug 03 2011, 19:33

Toshi Takari

Pozrel som sa na tých dvoch, ja som ostal stáť, nemal som náladu si tu sadať na zem, čakal som, že niekto z nich začne, keď však boli ticho príliš dlho začal som sám... s rukami vo vreckách a ľahostajným výrazom na tvári som predniesol pár slov, .. "Som Toshi Takari, mám 14 a už teraz sa modlím aby tento tým nebol z jednej tretiny taký aký si myslím" pri posledných slovách som sa mierne uškrnul a čakal na reakciu tých dvoch, keď sa nič nedialo spokojne som pokračoval.. "mojím cieľom je.. hmm o tom hovoriť nechcem.. , moje schopnosti sú .. hmm.. zvláštne, špecializujem sa .. hm.. tak rôzne a hmm.. nemám rád dlhé rozhovory ktoré absolútne nikam nevedú" pousmial som sa dosť spokojne a otázky som nechal visieť len tak vo vzduchu, nechcelo sa mi príliš rozprávať, aj tak som zastával názor, že najlepšie toho druhého poznáš v boji na život a smrť alebo minimálne do doby kým niekto nebude schopný dýchať bez nemocničného lôžka.
Návrat nahoru Goto down
Bubblo
Academy student
Academy student
Bubblo


Počet příspěvků : 48
Datum založení účtu : 23. 06. 11

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeFri Aug 05 2011, 10:49

Denjiro Akamari

Vypočul som si senseiku i parťáka memom Toshi. Neostávalo nič iné len aby som žačal hovoriť ja."Moje meno je Akamari Denjiro. Bude mi čoskoro 14 rokov. Za svoj cieľ som si ešte nevyvolil nič. Zdokonaľoval som sa v umení hlavne Taijutsu ale ovládam zdatne aj Ninjutsu. Moja minulosť je zvláštna a nechcem o nej hovoriť, no mojím cieľom by mohlo byť aj to, že nechcem dopustiť aby sa niečo podobné niekedy stalo niekomu inému. " Dopovedal som a čakal že niekto preberie slovo.

(tak čakáme na posledného člena 2 týždne? Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeSat Aug 13 2011, 12:14

Tenshi

Potom, čo sa predstavil aj Shiki (hráme ďalej, pozrite si v jeho chare tie informácie) som sa pomaly postavila.
No dobre... Toshi mohol si to trocha konkrétnejšie zhrnúť, pretože špecializovať sa na "tak rôzne" je široký pojem... to je teraz jedno, postupom času sa navzájom spoznáte... Chcem vám povedať len toľko, že za svoj tým dám aj život, budem vás tvrdo trénovať a uvidíte, že čoskoro budeme najsilnejší tým v Getsugakure... povedala odhodlane a prezrela si vaše výrazy.
S tréningom môžeme začať hneď teraz...
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Academy student
Academy student
Dawn de Diablo


Počet příspěvků : 23
Datum založení účtu : 24. 08. 10
Věk : 30
Bydliště : Hell

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 19:16

( I am back!! Cool laugh )

Shiki Tarasu

Uběhlo dost času, když jsme došli na místo. I on se představil a poslouchal velice dobře ty dva. Vyhovovalo mu, že jeho sensei má Fuuton, třeba by ho mohla něco naučit. Zatím se rozhodl se držet trochu stranou od těch dvou...jenom přeci je vůbec neznal. Začala mluvit o týmu. Ještě nikdy v žádném týmu nebyl a tak nevěděl co má jako dělat. Kroutil hlavou a hleděl na nebe. Pár mráčků tam plulo. Promluvila o tréninku. Pohlédl na ni. Byl rád, že řekla něco takového, chtěl trénovat co nejvíc .... aby porazil "Vy víte koho". Naznačil na tváři úsměv. Rád si zatrénuju ...semnou můžete počítat sensei řekne klidně s takovým kamarádským tónem. S jednou rukou sjel na jílec své katany, kdyby náhodou z ničeho nic na ně zaútočila.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Academy student
Academy student
Marwin


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 10:38

Toshi Takari

Čoho sa asi tak ten tréning bude týkať ? položil som si otázku v duchu, pretože senseika na mňa príliš veľký dojem nespravila, hoci Shiki Tarasu, člen môjho týmu vyzeral , že žerie každej jej slovo aj s naviákom. A Denjiro mi pripadal ako niekto kto je trošku menej mimo ako tí dvaja, hoci na druhej strane z tých pár slov čo vypustil z úst by som povedal , že je to nejaký príliš veľký snílek nato aby mohol byť shinobi. Stále som bol nútený premýšľať prečo som sa vlastne trepal k týmto trojčlenným týmom, a vyzeral som , že som viac premýšľal než počúval okolité reči, čomu nepomohlo ani to, že som neustále sledoval oblohu kým sa ostatný bavili.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 13:48

Tenshi

Videla som, ako Shiki spozornel keď som povedala že s tréningom začneme hneď.
Nebojte sa, skúšať vás nijak nejdem... Povedzte techniky ktoré by ste sa chceli naučiť... Prípadne či chcete trénovať Taijutsu... navrhla som a čakala, čo povedia.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tak nejak zvláštny tým... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak nejak zvláštny tým...   Tak nejak zvláštny tým... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tak nejak zvláštny tým...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: