Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Miinkin Char

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Miinkin Char Empty
PříspěvekPředmět: Miinkin Char   Miinkin Char Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 12:22

Osobné informácie


Meno:
Eimi


Priezvisko:
Hayashi


Prezívka:
Eimi-chan


Vek:
14


Pohlavie:
kunoichi


Hodnosť:
Genin


Dedina:
Takigakure


Sen:
Pomstiť brata a mamu


Životopis:
Jej detstvo bolo ideálne. Mala mamu, otca a staršieho brata ktorý s ňou trávil všetok voľný čas. Bol pre ňu veľkým vzorom. Keď nastúpila na akadémiu, on už bol Genin ale aj tak si vždy našiel čas trénovať s ňou. Mala ho rada nadovšetko na svete bol to jej Niichan. Ideál rodinky sa však čoskoro rozpadol. Ich otec sa nevrátil z misie. Oznámili im, že je mŕtvy. Celá rodina to niesla dosť ťažko ale museli sa cez to nejak prehrýzť. Denjiro bol vtedy člen polície Takigakure, Eimi mala 8. Denji sa raz premenil na vlka a zobral Eimi na chrbát. Vzal ju k vodopádom. Ak sa nekúpali dole pod nimi, tak sedávali na samotnom vrchu vodopádov na skale. Chodievali tam spolu takmer každý deň. Vedeli si tam obaja odpočinúť a vyčistiť si hlavu, porozprávať sa. Denjiro na ňu nedal dopustiť.
Raz v noci, Denjiro a Eimi (mala 13) už spali v izbe, sa do ich domu potichu vlámal neznámy muž. Ich mama ležala so zatvorenými očami na sedačke v obývačke, no nespala. Odrazu otvorila oči a nad ňou sa nakláňal muž. Dal jej ruku na ústa aby nekričala a znemožnil jej pohyb, znásilnil ju. Potom vybral nôž a podrezal ju. Až vtedy sa tichom rozlahol jej výkrik. Denjiro sa ihneď zobudil, povedal Eimi nech sa schová a bežal do obývačky. Videl telo svojej matky a muža ktorý práve vyskočil oknom. Na nič nečakal, premenil sa na vlka a bežal za ním... Eimi to sledovala zo schodov. Keď zostalo úplné ticho, zišla dole k telu svojej matky. Do očí sa jej nahrnuli slzy, no ona nechcela plakať. Premenila sa na menšieho tygra a rozbehla sa tiež von oknom. Nasledovala bratovu stopu. Vedela, že už sa blíži ale necítila pohyb. Zamračila sa a pridala na tempe. Dobehla až na miesto a uvidela veľkého čierneho vlka v kaluži krvi ako ťažko dýcha. pribehla k nemu a premenila sa do ľudskej podobi. Pozrel na ňu a tiež sa vrátil do svojej podoby. Chytila ho do náručia a jemne objala. Stratil veľa krvi, zomieral. Ešte predtým ako posledný krát vydýchol, strhol si z krku prívesok v tvare vlka a dal jej ho. Stisol jej ruku ale o pár sekúnd stisk povolil a lesom sa rozoznel Eimin rev.
Eimi prisahala že mamu aj Denjira pomstí. Pár dní potom dokončila akadémiu a miesto toho aby sa išla zaradiť do týmu, bežala na Denjirove a jej miesto- k vodopádom. Tam chvíľu sedela a spomínala. Keď sa vracala začula kňučanie. Rozbehla sa za ním a keď prišla na miesto uvidela líšku ako naháňa malé čierne, strapaté šťeňa. Pri pohľade naň si spomenula na Denjira. Líška ho zahnala do kúta, Eimi nečakala, zmenila sa na tygricu a líšku odohnala. Šteňa však bolo vystrašené omnoho viac ako tá líška a tak sa premenila späť do ľudskej podoby a upokojila ho. Vzala ho so sebou. Dala mu obojok s príveskom od Denjira a pomenovala ho po ňom. Teraz sa už konečne ide zaradiť do týmu a tvrdo trénovať aby si splnila svoj sen.



Vzťahy


Rodina:

Denjiro Hayashi= brat, 21, mŕtvy
Kisuke Hayashi= otec, 43, mŕtvy
Maya Hayashi= matka, 37, mŕtva


Priatelia:

Denji= šťeňa ktoré zachránila v lese, neustále ho má so sebou



Vlastnosti


Povaha:
Trocha uzavretá do seba no napriek tomu čo prežila je veľmi milá a priateľská


Fóbie:
Zo straty Denjiho


Obľúbené:
Denji, prívesok od jej brata a Dango na ktoré ju brával


Neobľúbené:
Chamtivý a arogantní ľudia



Výzor


Oblečenie:
Asi až príliš krátke riflové kraťase, polovičná čierna mikina (pre nechápavých- holé brucho). Nosí vyhrnuté rukávy a má ju dosť rozopnutú. Denjiho nosí v kapucni. Bod týmto oblečením má to čo na obrázku.


Farba vlasov:
čierne


Farba očí:
modré


Výška:
170 cm


Váha:
47 kg


Zaujímavosti:
Vždy má Denjiho pri sebe, keď bojuje nechá ho bokom aby sa mu nič nestalo


Schopnosti


Štýl boja:

-Ninjutsu= Často
-Genjutsu= Nikdy
-Taijutsu= Veľmi často

Element chakry:
Doton


Vybavenie:
ZVN, Sai


Techniky:
Doton: Moguragakure no Jutsu
KG na C urovni - premena na 1-2 metrové mačkovité šelmy


Foto:
Miinkin Char Scaled.php?server=855&filename=eimi
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Miinkin Char Empty
PříspěvekPředmět: Re: Miinkin Char   Miinkin Char Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 14:40

nuž dávam si prvá zelenú Cool laugh

škoda že neplatnú Razz

Si trapny s tymi editmi Cool laugh a je to platné Wink
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Miinkin Char Empty
PříspěvekPředmět: Re: Miinkin Char   Miinkin Char Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 17:18

Mio, sice to nerad uznávám, ale Morgen má pravdu, bez fotky je ti zelená k ničemu, sebezelenější bude. A zase, a to velice rád, uznávám, že je trapný s tím, jak ostatním edituje příspěvky, obzvlášť, když je edituje tak, že napíše, jak úžasný a skvělý je. No to je prostě lol!
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Miinkin Char Empty
PříspěvekPředmět: Re: Miinkin Char   Miinkin Char Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 17:40

Nie som s tým trápny...Ale sám sebe nemôže dať človek zelenú...Ja napríklad fotku vidím....
A fakt nechápem kde som písal aký som úžasný a skvelý.... Takže sa ku mne nevyjadruj Seven Wink
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Miinkin Char Empty
PříspěvekPředmět: Re: Miinkin Char   Miinkin Char Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 18:23

Já to needitnul mii takže jdi do háje seve XD mia je kage a ta zelená je podle mě platná ale bez obrázku jí to stejně neuznám, gomene mia ale nemohl bych se neustále dívat na to že obrázek tvé postavy byl smazán T-T

ps. jen proto že to někdo editnul v mé vesnici (editnul to adop,příspěvek víš) neznamená že jsem to editnul já, kdyby nebyl aspire tak přísný tak mi věř že na tebe použiji tolik nadávek o diskriminaci mladších že by se z toho dala napsat kniha.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Miinkin Char Empty
PříspěvekPředmět: Re: Miinkin Char   Miinkin Char Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 19:25

adop1011 napsal:
Nie som s tým trápny...Ale sám sebe nemôže dať človek zelenú...Ja napríklad fotku vidím....
A fakt nechápem kde som písal aký som úžasný a skvelý.... Takže sa ku mne nevyjadruj Seven Wink
Já se zrovna k tobě nevyjadřoval, stačilo by číst a jestli mi i nadále hodláš říkat tou přezdívkou, asi se vyjádřím, neb mi je z toho už na blití. Jestli nemáte koho jinýho provokovat, má úcta.

Morgen napsal:
Já to needitnul mii takže jdi do háje seve XD mia je kage a ta zelená je podle mě platná ale bez obrázku jí to stejně neuznám, gomene mia ale nemohl bych se neustále dívat na to že obrázek tvé postavy byl smazán T-T

ps. jen proto že to někdo editnul v mé vesnici (editnul to adop,příspěvek víš) neznamená že jsem to editnul já, kdyby nebyl aspire tak přísný tak mi věř že na tebe použiji tolik nadávek o diskriminaci mladších že by se z toho dala napsat kniha.
Promiň, že jsi mě napadl zrovna ty, ale zrovna ty mi to děláš každou chvíli - aniž by ses podepsal, aniž by ses vůbec uráčil napsat edit, nebo dokonce edit by. A jestli hodláš používat sprostá slova, jen do toho, vůbec mi to nevadí, neb se na nic jiného beztak nezmůžeš.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Miinkin Char Empty
PříspěvekPředmět: Re: Miinkin Char   Miinkin Char Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Miinkin Char
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mia-tan (Char. č. 1)
» Mia (2. char)
» CHar
» Char:Amaru
» Sadatake Char

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Charaktery-
Přejdi na: