Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prichádzajú

Goto down 
+6
Rhaegar
Caldar
Methyl
sfrit
Páťa
Juto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 18:55

Azrael

Vyčkával som nemal som v žiadnom úmysle urobiť prvý krok ja som mal času dosť viac ako ty. No zároveň som si ťa premeriaval svojimi uhlovu čiernymi očami. Moje zmysly boli našponované a čakali na tvoj krok.

Gray->
Pozrel som na teba Kto som? to je pre teba nepodstatné, a navyše nemám ani povolenie ti čo i len trocha prezradiť. pri tvojich slovách o budúcom majstrovi taijutsu sa mi na tvári zračil úsmev.
ostatné postavy zaujali svoje miesta pri bránach, poskladali pečate dosť rýchlo, akoby celý život trénovali len túto sadu. vystreli ruky smerom k tomu neznámemu z krídlami nad stredom dediny, a obklopila ich akási bariéra. Z ich rúk im vystrelil lúč čohosi bola to chakra. Okrídlení neznámi bol pripravený, lúče mierili k nemu no čakal štyri lúče nie len tri, poskladal pečate a začal absorbovať energiu či chakru z tých lúčov pomaly začínal aj on žiariť na modro. Neznámi pred tebou pozrel na oblohu a povedal Zdržal si ma chlapče teraz si to bude musieť niekto odskákať.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 27
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26 2011, 12:23

Kanzaki

Zmizel... pomyslel jsem si a postavil se zase normálně. V pravé ruce jsem stále svýral fuuma shuriken.
Měli bychom najít toho vůdce těch andělů. pomyslel jsem si a běžel se porozhlédnout po vesnici.
Jediné co jsem hledal byl chlap s černými křídli jak ohrožuje ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26 2011, 18:26

Inari

Ani jeden z nás nebyl odhodlán udělat první krok, proto jsme jen stáli proti sobě a čekaly. "Nebudu útočit první, narozdíl od něj mám čas. Ve vesnici máme převahu, stačími počkat až dorazí Miyo nebo někdo jinej." Proběhlo mi v hlavě. Po té co jsem viděl část jeho schopností a to jak je rychlej jsem věděl že to nebude snadný boj.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 27 2011, 15:18

Kumori


Pozrel som do neba. Kde si ?! Ten chlapík čo na nás zaútočil cez tréning?! Idem ho nájsť! Rozbehol som sa po dedine a začal som ho hľadať a vedel som že idem na istú smrť keď ma už porazil vtedy no naštastie som bol stále na žive. Stále som sa zahrával zo životom no chcel som aby ma ľudia začali konečne uznávať.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 27 2011, 17:47

Azrael

Od troch brán dediny sa rozbehli lúče čohosi čo sa podobalo na svetlo no bola to chakra. Tieto lúče sa zbiehali do jedného botu presne nad stredom dediny. Z úsmevom som pozrel na tento úkaz a prehovoril som Nastali komplikácie, nevadí jediný problém bude ten že to bude trvať dlhšie. Pozrel som na Inariho a povedal som O chvíľu príde môj otec. a pozdvihol som si meč a nachystal som ho na výpad z hora keby si chcel náhodou zaútočiť.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 28 2011, 10:53

Kumori


Zrazu som sa zastavil a pozrel som sa na tento úkaz a fascinoval ma. No potom som sa otočil a zbadal som tam Azraela a rozbehol som sa za ním. Keď som došiel prehovoril som. Prečo tak chcete našu dedinu ?! A čakal som na jeho odpoveď a pripravil som sa na ďalší boj.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 27
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 29 2011, 11:36

Kanzaki

Po chvilce hledání jsem se podíval na Azraela a zastavil se....
Nevím co má za lubem ale musíme mu to překazit.pomyslel jsem si...
Potom jsem se schoval za jednu z budov a pomocí havrana jsem ho pozoroval.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 29 2011, 14:40

Kin

Ľudia panicky pobehovali všade naokolo,niektorý sa pokúšali dostať do bezpečia,iný zase vytasili meče,kunaie a iné zbrane aby ochránili ich dedinu,ich domov..Getsugakure.Ja som sa v tom dave začal trochu strácať,všetci niekde bojovali len ja som ostal sám.Gozu je preč,Zera som tiež stratil z dohladu a sensei tak ten sa snáď prepadol pod zem.No nič musím si poradiť sám.V tom od všetkých troch brán dediny vystrelili niake lúče chakry ktoré sa spojili na jednom mieste nad Getsu.Vyskočil som na najbližšiu strechu a rozbehol sa na to miesto..Hmm toto nevyrá dobre,neviem čo tu plánujú spraviť ale treba ich zastaviť.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 29 2011, 16:20

Azrael

Všimol som si ďalšieho príchodzieho. Pomaly na to tu začína zbiehať. pomyslel som si. Pozrel som na to mláďa ktoré prišlo bol mi známi už som sa s ním stretol. Prehovoril Á známa tvár. a zasmial som sa potom na mňa vyhŕkol svoju otázku prečo chceme zrovna ich dedinu. Uprel som naňho svoje čierne oči a spustil som tónom vážnym ako nikdy pred tým Počúvaj ma pozorne, už sa nebudem opakovať táto dedina je niečím výnimočná v jej okolí sa nachádza zdroj, zdroj bohatý na energiu, silu, moc a poznanie vy tomu hovoríte démonská brána, mi Studňa. To je náš prvotný ciel a o druhom ciele ti nemôžem nič prezradiť aj keby som chcel. stíchol som už som nemal v pláne vám prezradiť o či len píď s plánu. Bol som pripravený na útok zo všetkých strán.

Kin->
Čím si bol bližšie ku stredu dediny tým bolo miesto viludnenejšie v presnom strede a v okruhu pár blokov od neho nebolo ani živáčka, dážď bubnoval už do súvislej vodnej hladiny ktorá bola na zemi. Neznámi nad dedinou urobil pečate. Od neho vystrelil k zemi akýsi lúč svetla, postupne sa zväčšoval trafilo to zem pred tebou, uvolnila sa ohromná energia a všetku vodu z cesty to odmrštilo na mieste kde to dopadla zostalo sucho, uvolnil sa ti pohľad stál si na okraji niečoho veľkého. Svietilo to na modro a bolo to v tvare kruhu, z priemerom asi takých osem metrov. Vo vnútri kruhu bol 16 uholník, vlastne to bola jedna veľká pečať pulzujúca energiou, pocit ti hovoril že by si tu nemal radšej nemal stáť.

Všetkých ľudí upútalo ako vystrelil na stred dediny ten kruh, ľudia nevedeli čo si majú myslieť čo majú očakávať. boli znepokojený ešte raz čakali vyhladenie no to sa neudialo, akoby im odľahlo, boli pripravený na to najhoršie no nestalo sa tak.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 29 2011, 17:54

Gozu

Uviděl jsem kruh světla uprostřed vesnice a hned jsem věděl, že tam musím zamířit. Jakmile jsem tam dorazil, tak jsem na zemi uviděl obří pečeť. Ani já jsem nebyl tak blbej, abych na ní lezl. Stál jsem tam a kolem sebe jsem neviděl nikoho jinýho, než ještě jednoho ninju. Myslel jsem si, že společně budem mít větší šanci přežít, tak jsem šel k němu. A navíc, jsem tam nechtěl stát tak sám.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 13:08

Zero Ketsueki

zadíval som sa do nebies a prestal vnímať svoje okolie. Mne predsa nikto nedokáže ublížiť, už nie. Dážd si dalej padal, nezávisle odtoho, čo sa deje pod ním a ja som stál a nechal sviežy dážd schladnúť moju mysel, plnú Hime, mojich bratov a rodičov. Fungovalo to, aj ked t trvalo príliš dlho. moje tenké oblečenie príliš rýchlo premoklo a mna už pred daždom nechránilo nič, len moja pokožka a aj tá vydrží príliš málo. Vytiahol som čepel katany. Nebál som sa, že sa daždom poškodí. U niečoho, čo už pokazené je, nevadí, ak sa to ešte mierne zhorší. Hrdzavá čepel zaškrípala pri vytiahnutý z pošvy. Vydýchol som a moj dych sa rozptýlil v ovzduší. zadíval som sa na svojeho súpera, potom, čo tá okrídlená ženská odišla. Ked vyslovil "počúvajte pozorne", prestal som ho vnímať. Nerozbehol som sa. Ale urobil zárezy na svojom tele. na predlaktí a na hrudi. Zranenia sa hned vylieči po vystrieknutý krvy, avšak krv samotná ostala. Dúfal som, že mi postačí. Rozbehol som sa na svojeho súpera a sekol msrom ku krku, švihom z lava do prava. na čepeli bola moja krv a pri švihnutý vystrelila pred mečom.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 14:45

Gray

Pousmál jsem se. Fajn, takže jsem jim asi znemožnil nějaký jejich plán, ale to znamená, že jsem tohohle i docela naštval, tudíž mohu očekávat boj, který nebude příjemný. Proběhlo mi hlavou a následně se na tebe zahleděl. "Fakt si myslíš, že se zaleknu jen toho, že povíš, že si to odskáču? Tak to se šeredně pleteš." Zvolal jsem, ale to už jsem na rukou i nohou neměl svá závaží a stál jsme v bojovém postavení.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 15:39

Kin

Trochu som od toho kruhu odstúpil a začal sa prezerať po okolí,v tom som uvidel ako niekto prichádza.Ááh! Konečne niaka známa tvár.Povedal som a otočil sa na Gozua.Ehm,nevidel si náhodou senseia? Nikde som ho nevidel,snáď sa mu nič nestalo..Potom som sa pozrel ponad seba na oblohu,bola viac osvetlená ako inde a niekto tam poletoval.Hmm som fakt zvedavý čo plánuju.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 16:16

Gozu, Kin->
Nikto ďalší sa k vám neplánoval pridať, teda zatiaľ, akoby celé vedenie vesnice zlyhalo, akoby sa všetky jej obrané zložky zľakli, či skôr im bolo jedno ako to dopadne. Na pečati ste si mohli všimnúť že pulzovala a nebola celkom na zemi ako by sa vznášala pár centimetrov nad ňou, akoby z nej vyžarovala energia, energia ktorá mala aj na vás nápor akoby vás nechcela pečať vpustiť do svojej bezprostrednej blízkosti. Mohli ste si všimnúť ako sa nápor pečate zväčšuje ako začína pôda pod ňou praskať a rozpadávať sa. Cítili ste ako sa v blízkosti pečate otepľuje okolitý vzduch dokonca ani kvapky dažďa nemali tú odvahu na ňu dopadnúť.

Azrael

Pozoroval som toho chlapca síce len okrajom môjho zorného poľa no mne to stačilo, zaujal ma, jeho technika bol zvláštna, mocná očarujúca, túžil som po nej, po dokonalom kekkei genkai. Ten chlapec by sa dokonale vynímal v našich radoch. pomyslel som si, bol som pripravený, pripravený na každý jeho fyzický útok, čakal som naňho. Rozbehol sa no ja som čakal, čakal do posledného okamihu, tvojmu útoku mečom som sa vyhol síce o kúsok ale vyhol, bolo vzrušujúce riskovať. Potriesnili ma kvapky tvojej krvi z tvojho meča. Pár kvapiek sa zachytilo na mojej tvári, a hornej polovici tela, no veľmi rýchlo ich zmýval padajúci dážď, pomaly sa miešali z vodou a stekali na zem spolu z kvapkami dažďa.

Gray->
Pri jeho slovách som sa pousmial a prehovoril Chlapče, ale ja som nehovoril kto si to odskáče. ukázal na svoju pásku ktorú mal cez oko a pokračoval Vidíš toto? O oko som prišiel pri nesplnení jednej misie to ja si to odskáčem, ak neuspejem. Videl som ako si zhodil svoje závažia bol si pripravený na boj. usmial som sa na teba, mohol si si všimnúť že mi chýba ja pár zubov a jaziev na mojej tvári, to všetko boli tresty, tresty za neúspechy. Pripravil som sa, vystrel som ruky a zo zeme sa vznieslo niekoľko kameňov, máchol som rukami a kamene leteli na teba. Bolo ich asi 10 z priemernou veľkosťou niekde medzi desiatymi až dvadsiatimi centimetrami v priemery.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 27
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 31 2011, 19:09

Kanzaki

Je můj čas. pomyslel jsem si a pomocí vrány jsem se rozhlédl kolem. Bylo tu hodně lidí co proti němu bojovalo.
Poskládal jsem pár pečetí.
¨Karasu Bushin. řekl jsem a najednou se všude na střechách objevilo hodně havranůa všichni jako by pozorovali azraela.
Mezi nimi byl však ten pomocí kterého jsem ho sledoval já.
Znovu jsem poskládal pečetě.
Bakuhaku karasu. zašeptal jsem a a z rukávu my vylétl havran kterej pochvilce přistál na zemi a odhupkal si to do uličky. Párkrát něco sezobl a vznesl se do vzduchu. Statčila mi jediná myšlenka a havran by zaútočil ale já měl v plánu něco jiného. Havran co ho pozoroval se též vznesl do vzduchu a já jsem vyběhl taky z uličky a sundal si svoje dva cepíny. Pomocí jednoho havrana jsem pozoroval ja kazraela tak sebe abych věděl co dělat. Rozeběhl jem se jeden z cepínů jsem vyhodil do vzduchu a rychlůe šáhl pro shurikeny.
Vytáhl jsem tři a hodil je po azraelovi... Počítal jsem s protiútokem a tak jsem ho začal obíhat obloukem.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 31 2011, 20:36

Inari

Muj souboj s Azraelem se vyvýjel přesně jak jsem očekával. "Posily dorazili. Najednou jsme čtyři proti jednomu." Nechtěl jsem se míchat do přímého boje který zrovna začal, tudíž jsem katanu zasunul zpět do pochvy a místo ní jsem si připravil kuši. Šipku jsem vystřelil dost nízko, chtěl jsem ho překvapit a zasáhnout těsně pod koleno. S mířením jsem si dal záležet abych nezasáhl Zera.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 01 2011, 01:32

Zero Ketsueki

Čepel preťala dážd za úderu hromu. Vzduch zasvištal. Krv sa rozprskla po okolí. Ciel som minol o vlások. Bolo to zábavné Dážd zmíval krv, ktorá bola na Azraelovi v tvare pretnutého dvojmesiaca. Postupne sa zmívala. Avšak stále som mal dosť času aby to fungovalo..V hlave som počítal 1.... Vyskoil som a chystal sa preseknúť mu krk z boku 2.... V tej chvíli som úcítil miernu bolesť, ktorá ma vyrušila. Šíp v mojom ramene. Vykríkol som a s ním vystriekla moja krv.. Prešiel polahky cez kosť a rotrieštil ju. Nemohol som hýbať lavým ramenom. Vytiahol som ho čiastočne. Cítil som ako bolesť ustupuje, avšak liečenie kostí dlho trvá aj mne a to mám na to dedičný talent. nepostavil som sa ale odplazil trocha dalej. nech si ten šíp vyberem celý. Čakal som čo bdue dalej... Vždy som premýšlal dopredu....
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 01 2011, 12:39

Azrael

Havrani? napadlo ma Toľko Havranov v takomto počasí a ešte k tomu práve tu a teraz, to musí byť zasa on. čakal som ho, čakal som že je niekde na blízku, nesklamal ma, vynoril sa z akejsi uličky z poza nejakej budovy, bol pripravený zaútočiť na mňa môj predchádzajúci súper kvôli ktorému som zosadol na zem sa stiahol a pripravil si svoj šíp no let jeho šípu presekol chlapec, chlapec ktorý sa ma pokúšal už druhý raz zasiahnuť. Nemal som potrebu bojovať čestne, necítil som túto povinnosť, predsa len vo vzduchu som bol proti nim vo výhode, ako v taktickej tak i pozičnej. Neváhal som, vzlietol som, a poletoval na ich hlavami, no dával si pozor na tých havranou.

Oblohu preťal blesk, a nasledoval zvuk hromu. Neznámi nad vesnicou vyslal ďalšiu dávku energie pre pečať v strede vesnice. Tento raz to nebol len kruh energie, ale doprevádzala ho silná zelená žiara osvetľujúca vesnicu. Pôsobilo to očarujúce no zároveň to naháňalo strach.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 27
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 01 2011, 18:23

kanzaki

Znovu jsem poskládal pečetě za běhu . Bakuhaku karasu. řekl jsem a vyletěl mi z rukávu druhý havran který si to mířil přímo na azraela. Doufal jsem že se vykryje křídlem protže první havran už byl za ním a jakmile zasáhne první tak se zezadu rozletí i druhý. Můj úkol byl jasný. Oběhnout azraela a pomocí havranů odlákat jeho pozornost a v nejlepřím případě ho i zranit. po tom co bych ho oběhl bych se dostal k tomu klukovi s katanou.Všem okolo muselo být divné jak se můžu orientovat vbitvě se zavčenýma očima.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 02 2011, 16:54

- Dejme tomu že si se dostal do střely, ale já jsem psal že sem ji vyslal při zemi, tak jak tě mohla zasáhnout do ramene? Ale neřeš to.
/adop sry zle som prečítal..proste také veci sa stávajú ked čítaš všade naraz Cool laugh Sorry..moja chyba...
Inari

Můj útok nadělal spíš škodu než užite a navíc se zase vznesl do vzduchu. "Kso! Musíme se skoordinovat!" Pomyslel jsem si a přitom jsem si připravil další šipku, ale zase sem na ni sroloval výbušný lístek. "Napřed ho dostanu ze vzduchu, to samý nejspíš zkusí i ten s těma havranama, tak snat budeme dobře spolupracovat." Zatím jsem se rozhodl počkat až co nadělá te letící havran a co budou dělat ostatní.

Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 02 2011, 17:57

Kumori


Takže tak ! Odišiel som od azraela a schoval som sa do ústrania no cestou preč som si niečoho všimol niečoho vzácneho.


Srz za neaktivitu chorba ma zmohla
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 02 2011, 23:28

Gray

Když mi řekl, že to on bude trestaný, tak jakobych nemohl dýchat, prostě to byl nával emocí, že bych ho možná měl nechat jít. Jenže pak jsem tu myšlenku nechal odejít pryč, jelikož nebudu riskovat vesnici kvůli jednomu člověku. Vesnice je pro mě přednější! Pomyslel jsem si a hned se na mě rozletěly kameny. Bylo jich asi 10 možná méně, možná více. Každopádně jsem se překrčil a pěstí odrazil tak pět kamenů, které letěly ve výšce, ve které jsem se krčil. Hned potom jsem se odrazil od země a rychle se na tebe rozeběhl. Když jsem byl kousek od tebe, tak jsem dal prudce před sebe pravou nohu bokem a tim se k tobě otočil zády a pak se odrazil od země, při čemž jsem jakoby vylétl do vzduchu směrem k tobě, ale dělal jsem salto, takže bych měl být ve vzduchu nějak nad tebou a v ruce mám kunai, který jsem ve vzduchu hodil přímo na tvoji hlavu a následně bych měl dopadnout přímo za tebe asi 2 metry vzdálený, ale to už jsem při dopadu hodil druhý kunai, protože jsem počítal s tim, že se budeš chtít vyhnout prvnímu, tudíž jsem vymrštil hned druhý směrem kam jsi uhýbal.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03 2011, 15:42

Kumori


No v ten moment som sa zastavil a pozrel som sa za Kanzakim . Potrebuje moju pomoc ? Zrejme ano! Vrátil som sa za kanzakim a postavil som sa na boj .
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03 2011, 20:19

Kin

Všimol som si ako sa postupne tá pečať začala zväčšovať a zem pod nou praskať a prepadávať.Vyžarovala s nej energia ktorá ma od kruhu odpudzovala.Podomnou začala praskať zem a tak som odskočil asi tak 2 a pol metra do zadu a Gozua ktorý bol blízko mna som stiahol so sebou..Po chvíli ten čo nam kružil nad hlavami vydal do pečaťe další lúč energie sfarbený do zelena.Kedže bolo zamračené a pršalo tak bola trochu horšia viditelnosť a už som si začal zvykať na tmu.A tak ma tá zelena žiara na malú chvílu oslepila.Sakra! Čo to bolo?! Stále vysielaju dalšie a dalšie dávky energie,chystajú niečo velké.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03 2011, 20:42

Gray->
Môjmu útoku si sa vyhol, a ja som zatiaľ začal hovoriť Teraz to už je jedno čo sme chystal sa stane tak či tak aj zo 75% energie sa to dá. a zasmial som sa no to už si bol nadomou a na mňa letel tvoj kunai. Vystrel som ruku proti kunaiu a on zastavil a padol my bokom do dlane. Pristál si za mnou a na mńa letel tvoj ďalší kunai zo švihom som sa otočil a hodil tvoj prvý kunaj po teba a tvojmu druhému som uskočil. NO nie celkom aby to stačilo ale kunai akoby zmenil svoj smer.

Kin->
Pečať naberala na energie a čoraz viac jej aj vyžarovala do svojho okolia zem praskala, múry domov sa pod ťarchou začali prehýbať. všetko naokolo škrípalo, vŕzgalo búchalo, mohlo sa zdať že to znie ako samotný koniec všetkého pevného na okolí. Čosi ťa z vrchu osvetlilo, keby si pozrel hore tak by si si mohol všimnúť že do pečate prúdi ďalšia dávka energie, čas už sa krátil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prichádzajú  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prichádzajú
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: