Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Amaru Oriazu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

Amaru Oriazu Empty
PříspěvekPředmět: Amaru Oriazu   Amaru Oriazu Icon_minitimeSat Oct 29 2011, 20:56

Jméno: Amaru Oriazu

Věk: 14

Hodnost: Genin

Oblíbené: Mezi moje oblíbené věci patří voda a déšť.Nejoblíbenější věc je zmrzlina a energy drinky.

Neoblíbené: Hluční lidé,kteří se vychloubají a předvádějí se.

Rodina: Matka a otec umrěl při misi

Povaha: Jsem přátelský mírumilovný chlapec,který si nenechá nic líbit.Velice nerad bojuji,ale když je to nutné dávám do toho vše a soupeře vůbec nešetřím.

Historie: Narodil jsem se 2.Července.Ten den respektive noc příšerně pršelo,takže když přišel otec a vzal mě do náručí zachvíli jsem byl jako houba.S otcem přišla snad celá moje rodina.BylY tam babička a dědeček,srýc i teta,zkrátka se jich tam sešlo dost.Slavili tak jako by bylo poledne ikdyž byla noc.Když jsem povyrostl dělal jsem jenom samé problémy.Rozbíjel okna,květináče a podobně.Když jsem si jednou umýval ruce pocítil jsem nárust energie,čehož jsem se lekl a tak jsem se jenom chodil večer vykoupat.Energie narůstala,ale já byl tak vyčerpaný že jsem si toho nevšímal.Šest let od mého narození uplynulo jako voda a stal jsem se jedním ze studentů ninja akademie.Bohužel jsem ve třídě měl samé rváče a sprosťáky prostě do čemu učitelé říkali "odpad",Každý den někoho zbili,okadli a podobně až jsem jim to jednou přeatal tolerovat a se skuinkou kamarádů jsme si na ně po škole počkali.Najednou vyšli z budovy.Chvíli jsme je sledovali a u malého jezírka se na ně vrhli.Přepadení bylo uspěšné a zbyli jsme je.Ostatní z mé skupinky odešli domů,ale ten"odpad" tam zústal a vrhl se na mě.Poté mě do toho jezírka strčili.Při ponoru do vody jsem ucítil zase nárust energie,vylezl jsem z jezírka a ty kluky zbil.Od té doby už se chovali slušně.
Na konci studia nás pak čekal závěrečný test,který jsem zvládl jenom se znalostmi Taijutsu.

Cíl: O svém cíli jsem nepřemýšlel

Klan: Oriazu
___________

Podstata: KG

Hlavní atribut: Odolnost, jen tak něco mě nepoloží.

Zbraň: ZVN

Specializace: Taijutsu 100%

Schopnosti: Ovládám určitě všem známé bojové umění jménem Judo,ale občas použiji stále účinný styl "pravá ruka levá ruka"

Foto:

Amaru Oriazu Work.6338873.1.flat,550x550,075,f.naruto-oc-commission-5


Naposledy upravil Amaru dne Sun Oct 30 2011, 16:59, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Amaru Oriazu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amaru Oriazu   Amaru Oriazu Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 12:36

Povoleno ale zdá se mi moc slabý aspoň jednu C techniku si vymysli Smile
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

Amaru Oriazu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amaru Oriazu   Amaru Oriazu Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 14:24

C technika přidána.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Amaru Oriazu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amaru Oriazu   Amaru Oriazu Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 16:05

máš to sice povoleno, ale ještě potřebuješ jeden souhlas od jiného Kage/Admina... Jinak ta technika se mi vůbec nelíbí dej tam něco reálného.. Ta technika co používal Lee byla dost silná.
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

Amaru Oriazu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amaru Oriazu   Amaru Oriazu Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 16:58

jo a nešlo by že bych se tu techniku naučil od senseie,páč mě nic jinýho nenapadlo.
jako např, Lee když se stal geninem tak taky neuměl nic jinýho než kopat a mlátit.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Amaru Oriazu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amaru Oriazu   Amaru Oriazu Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 17:35

Povolené
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Amaru Oriazu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amaru Oriazu   Amaru Oriazu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Amaru Oriazu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yosuke Oriazu
» Amaru
» Char:Amaru
» Akio Amaru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Rain Country :: Charaktery-
Přejdi na: