Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato

Goto down 
+6
Hysterio
Kharg
Nagashi
Caldar
Aspi
Juto
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Nov 13 2011, 15:29

Dážď pomaly ustal, no nad getsu sa už tri dni neukázalo slnko. Okrídlený okupovatelia sa utiahly do svojej veže ktorá sa teraz hrdo týčila nad dedinou a osvetľovala mraky ktoré sa od jej vrcholku, akosi nechceli rozplynúť. No zmenilo sa ešte niečo mračná odkryli oblohu a dedinčanom sa naskytol pohľad na krvavý mesiac ktorý teraz hádzal na dedinu nepríjemné červené svetlo. Po Azraelovich spoločníkoch akoby sa zľahla zem, akoby ani nejestvovali, tí ktorí mali krídla sa utiahli do veže, tí ktorí nie zmizli tak rýchlo že nikto nevedel kam. Ľudia nemohli spávať, boly plný strachu a neistoty, neistoty nad tým čo s nimi teraz bude, čo bude z ich milovanou dedinou a čo to vlastne tí okrídlení ľudia priniesli. Celú dedinu obklopoval pocit zúfalstva, ktorý ešte umocňoval "Krvavý mesiac" ktorý sa nikdy v histórii nespomínal, ako dobré znamenie, no vždy prinášal zmenu a väčšinou nie k dobrému. ľudia sa veži vyhýbali širokým oblúkom a báli sa jej ako čert kríža, deti si na ňu ukazovali prstami a ich matky ich bili po rukách, aby s tým prestali. Niektorý Shinoby nepobrali toľko odvahy a ušli, ušli aj so svojimi rodinami snáď aby si zachránili svoj život, alebo našli lepšie živobytie. No niekto prichádzal Kage Tanami čakala za stolom vo svojej pracovni a jej pohľad sa upieral na vežu ktorá jej tienila výhľad, výhľad na hory, a hranice dediny, no nepriateľ mal celú dedina, ba či aj ostrov ako na dlani, vedel o všetko čo sa dolu deje. K jednej z brán konkrétne k východnej sa blížila akási karavána v doprovode z ninjami ktorí niesli vlajky zo znakom Moon Country. Mladý no vážený muž upieral svoj zrak na vežu a bál sa, bál sa vstúpiť do dediny, aj keď musel, keď si chcel ochrániť svoj život tak musel urobiť čo mu bolo povedané, mal rád svoj ľud a celkovo všetkých ľudí a cena za nepodriadenie sa by bol vysoká prehnane vysoká. Karavána zastala, zastala pred zatvorenou bránou ozvalo sa trúbenie poľnice a ťažká brána sa dala do pohybu. Otvorila sa celkom až do korán a karavána si to zamierila ku kage budove, ľudia sa pozerali z okien a čakali zo zatajeným dychom, akoby čakali na svoju smrť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Nov 13 2011, 17:59

Gray

Ta osoba mi něco řekla, něco co mi otevřelo oči a mě došlo, že zde již nejde jen o domluvenou akci, ale o někoho, kdo všechny ovládá a ti všichni žijí ve strachu z něj. Ten kdo jim dává rozkazy musí být hrozně mocný. Pomyslel jsem si a usoudil jsem, že můj nepřítel není nepřítel, ale jen oběť. Musim mu pomoct. Ne, musim jim pomoct. Pomyslel jsem si. "Jak ti mohu p...?" Nedokončil jsem větu, protože v tu chvíli jen tak zmizel a ve mě uplně cuklo. "Slibuji, že ikdyž jsem tě bral jako nepřítele, tak najdu způsob, jak vás osvobodit. Tim zachránim vás i vesnici. Udělám cokoliv." Řekl jsem si sám pro sebe a nějak doufal, že mě uslyší. Pomalu jsem se rozešel ke věží. Chtěl jsem zjistit o co tu jde.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Nov 13 2011, 20:35

Inari

Celou dobu jsem se držel za Kumorim a nic jsem neříkal, tedy až do doby kdy přestalo pršet a vyšel měsíc. "Děje se něco špatnýho. Takový měsíc jsem ještě neviděl." Pověděl jsem a zkusil aktivovat Tsukigan. "Když svítí měsíc tak můj klan je silnější, ale nevím jak bude reagovat moje KG když je měsíc "krvavý"."
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeWed Nov 16 2011, 20:17

Kumori


Zastal som a spozoroval som Inariho že niečo robí. No nechcel som ho pri tom vyrušovať tak som išiel ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeThu Nov 17 2011, 19:33

Kin

Stál som pod vežou a obzeral sa na okolo či niekoho neuvidím.No nič bol som tam len ja a Gozu.Ten divný chlapík ktory vraj straži vežu sa pobral niekde preč a tý "okrídlenci" sa pomaly tiež stiahli.Dážď ustal a mračná odkryli pomaly oblohu.Naskytol sa mi pohľad na velký krvavo-červený mesiac ktorý jasne svietil na celú Getsu.Po chrbte mi prebehol mráz,mal som taký divny pocit že sa stane niečo zlé.Pozrel som na Gozua a potom zase na oblohu netušil som čo sa deje..
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSat Nov 19 2011, 18:50

Procesia či skôr karavána sa pomaly akoby neochotne presúvala cez mesto či skôr dedinu, nie bola to vesnice. Presúvali sa cez vyľudnené uličky a blížili sa k svojmu cieľu, bola to Kage budova ich cestu im osvetľoval krvavý mesiac tróniaci si na oblohe. No mesiac mal aj neblahý vplyv na vybranú skupinku obyvateľstva, na Moonwalkers vlastne na celý klan Yuki, všetkých ktorý mali alebo si aktivovali Tsukigan mali síce svoje schopnosti o čosi lepšie ako inokedy no doprevádzala ich nepríjemná bolesť hlavy, bolesť taká že sa zdalo že sa ich hava roztriešti ako melón, bolesť bola neznesiteľná, paralyzujúca až vraždiaca. Tí ktorý mali aktivovaný svoj tsukigan si ho aj rýchlo deaktivovali, teda ak mali rozum. Po uliciach sa túlal akýsi chlapec ktorý mieril k veži, veži ktorá tu ešte pred pár dňami nestála no teraz pútala pozornosť všetkých, no jeho cestu preťala ona karavána. Na chvíľku zastala no pohli sa opäť vpred. Ako naša procesia ktorá mala v rukách budúcnosť celej Moon country prechádzala mestom, tak sa pod vežou schádzalo čoraz viac ľudí akoby ich to miesto lákalo, no bola to len zvedavosť, obyčajná zvedavosť. Po dedine sa rozozvučali zvony, zvony zvolávajúce všetkých ľudí pred budovu Kage kde už zastala procesia zo vzácnym hosťom no ešte neopustil pohodlie svojho koča, čakal, čakal na to než sa všetci zídu.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeMon Nov 21 2011, 15:13

Kumori


Pozrel som na toho chlapca a zastavil som sa na chvíľu. No netrvalo to dlho a odskočil som aj hneď ku nemu. Chytil som ho a uskočil som z ním.

Tam nesmieš, je to tam až prížiš nebezpečné.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeMon Nov 21 2011, 21:38

Inari

Aktivace Tsukiganu sebou přinesla nesnesitelnou bolest, která mě donudila ho ihnet deaktivovat. "To ten měsíc!" V tu chvíli jsem si všiml jak Kumori zastavil toho chlapce aby nešel k věži, dorazil jsem k němu. "Promiň, za to zpoždění. Co budeme dělat? Zkusíme se dostat dovnitř nebo počkáme posily?" Zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeTue Nov 22 2011, 16:50

Kumori



Asi pôjdeme sami alebo sa pokúsim zohnať aj Kanzakiho. No Azrael mi povedal že ten ktorý by mal byť vo veži tak ten tam nieje. Neviem čo tým chcel povedať. No každopádne nemáme šancu keďže nie sme dvaja najsilnejsí. Samozrejme ja nič o tebe neviem pretože sa nepoznáme dlho ale dvaja Geninovia proti týmto tu nič nezmôžu. Ja a Kanzaki sme sotva porazili to dievča. Pozrel som na chlapca a povedal som mu. Nepribližuj sa ku tej veži! Pozrel som na Inariho a kývol som mu na znak že ideme do akcie.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeWed Nov 23 2011, 16:48

Inari

"Pravda, pro dva geniny je to nebezpečný, obvzlášť když o sobě zkoro nic nevíme." Odpověděl jsem Kanzakimu dost vyhýbavě. "Kdyžtak na blízko ovládám katanu a raiton a na větší vzdálenosti kuši." Chtěl jsem trochu prolomit neznalost našich bojových stylů.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeWed Nov 23 2011, 20:27

Kumori


Ja na svoje jutsu potrebujem fuuma shurikeni. Ale katany tiež ovládam dobre na blízko no podľa mňa bi sme mali o tom ešte niekoho informovať. Povedal som opatrne. Na väčšie vzdialenosti sa mi lepšie premýšľa a tak viem vytvoriť dobrú taktiku. Povedal som pyšne. No v boji som neopatrný a často sa dostanem do problému. Dopovedal som vetu.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeThu Nov 24 2011, 15:54

Kin

Započul som niake hlasy,niekto bol na blízku.Potom som si všimol jedneho chlapca,ako uteká priamo sem k veži no zrazu sa za nim objavili další dvaja Geninovia.Jeden z nich ho chytil a strhol do zadu.Ked už prišli k veži tak sa o niečom začali dohadovať..Pochopil som z toho,že asi sa chcú dostať dnu do veže.Podišiel som bližšie k nim.Do veže sa asi nedostaneťe,ja som ju celu dookola obišiel a nikde som nenašiel žiadny vchod..Povedal som a po chvíli som dodal..Mimochodom ja som Kin,a tamto je Gozu.Rád vas spoznávam.Pozrel som sa nad seba,mesiac čim dalej tym viac žiaril a pri pohľade naň som dostával menšie kŕče do hlavy.V dialke bolo počuť zvony,najprv som si myslel že mi zvoní v hlave ale postupne to začalo zvoniť silnejšie.Takže čo teraz? Vchod do tej veže je asi viditelny len pre nich alebo je niekde vyššie,predsa vedia lietať tak asi to bude najpravdepodobnejšie.No aj tak by sme ich my piaťi asi neporazili.Veď len s týmito sme mali problémy.Ľudia sa začali zbiehať pred budovu Kage a stále tam bolo počuť zvony.Hmm? Počujeťe to?!Niečo sa deje pred budovou Kage..
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeThu Nov 24 2011, 17:34

Kumori


Moje meno je Kumori. Teší ma no ja pre Kage budovu nejdem. Mam tu neviriešene účty. Pozrel som na vežu a zvolal som. Azrael alebo kto tam je, poďte predo mňa ak sa nebojíte. Povedal som arogantním tónom. No otočil som sa znova ku Kinnovi a povedal som. Toto je Inari. Bojovali sme proti Azraelovi. Za chvíľu bi mal doraziť aj môj prieteľ. S tým druhým poznáme viac Azraelových schopnosti. Ale aj to dievča nieje slabé. Váhavo som pozrel na vežu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 18:19

Kyoko

Bola som opretá o jednu z budov, schovaná v tieni a sledovala som karavánu ktorá prechádzala v podstate polovicou getsugakure.. Bála som sa, celá tá odutosť na moju sestru bola rázom preč, to čo sa stalo v posledných hodinách mnou otriaslo.. a to dosť. Chcela som ju len vidieť, presvedčiť sa či je v poriadku no.. sama som nevedela či na to mám dosť odvahy, predsa len posledne som sa po nej rozkričala a ešte som po nej hodila aj jej denník ktorý som bez jej dovolenia čítala. Aj práve pre to som radšej ostala na mieste a nevychádzala som.. nakoniec sa však rozzvonili zvony a ja som, či už som chcela alebo nie, musela ísť pred hlavnú budovu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Nov 27 2011, 12:32

Inari

Jenom jsem stál a sledoval jak se vyvíjí situace, když mi vzniklo dilema. "Mam poslechnout svolávací zvony, nebo pomoc člověku kterého sotva znam?" Chvíli jsem o tom přemýšlel. "Kumori, měli bysme poslechnout zvony a schromáždit se, dostaneme pokyny, nemá cenu se tam hnát bez rozmyslu, navíc tu ta věž bude i potom." Pověděl jsem a čekal na jeho reakci.






->pardon že mi to tak trvalo
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Dec 04 2011, 17:16

Zvonenie zvonov prestalo no len na chvíľku, po pár sekundách začali zvony zvoniť na novo no vo väčšom počte a viacej naliehavejšie. Pri veže akási náhoda dala do kopy akúsi, skupinku, snáď budúci nový tým? možno, to ešte nikto nemohol vedieť. Jeden chlapec, jeho meno bolo Kumori začal kričať, kričal smerom k vrcholku veže a volal Azraela. No tu sa všetkým tom ozval v hlavách ohlušujúci hukot a všetci počuli tie isté slová, slová ktoré ich posielali preč od veže no zároveň sa ich pýtali aké majú túžby, priania, akoby to bol nejaký obranný mechanizmus či skorej sama veža mala svoj vlastný rozum. ľudia v uliciach boli ešte stále v pochybe v davoch sa presúvali všetci na to jedno miesto, pred budovu Kage, na miesto kde zastala procesia, no ich vzácny náklad sa ešte neukázal. Ulicou sa i predierala jedna malá geninka, Kyoko sestra Tanami terajšej Tsuki kage. Pre nepriateľa by bol niekto takýto hotový poklad, poklad z ktorým bi dostal Tanami na kolená.

//Všetci ktorý chcete hrať tak máte ešte možnosť Wink
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Dec 04 2011, 17:40

Kyoko

Prechádzala som uličkami za uličkou až som nakoniec prišla k okraju davu, ktorý sa zatiaľ stihol zbehnúť pred hlavnou budovou. Po tvári mi stiekla anime kvapka páč som vôbec netušila ako sa mám dostať cez toľkých ľudí až k sestre. Nakoniec som to však skúsila... vstúpila som do toho davu a snažila som sa pretlačiť stále bližšie a bližšie ku budove a hlavne k vchodu. Ani som si neuvdomila že som medzi toľkými ľuďmi v nebezpečenstve.. vlastne som ani nevedela prečo by zrovna po mne mal niekto ísť a tak som to ani neriešila. Pár krát mi neušlo zopár nie zrovna príjemných slov do okolia no ako tak sa mi podarilo pretláčať sa davom ďalej, alebo som si to aspoň myslela.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Dec 04 2011, 17:43

Kumori


Huh?! Všimol som si jedno dievča ktoré prechádzalo cez dedinu tak som na chvíľu odskočil od našej partie aby som zobral to dievča do bezpečia. Schmatol som ju a zaliezol som z ňou do najblišiej uličky. Moje meno je Kumori. Pozrel som sa na to dievča a čakal som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Dec 04 2011, 18:29

Kyoko

Cítila som že sa blíźim ku cieľu !! tu ma zrazu niekto schmatol a prevliekol celým davom až do uličky ktorá.. bola zase niekde úplne v prdeli ! .. Začala som kričať a rozhadzovať rukami, ako inak? keď ma to niečo pustilo tak som len odskočila a už som v ruke mala kunai ktorým som na neho mierila.. ruka sa mi viditeľne triasla a p otvári mi behal taký červený odtieň. B..bakaaa !! čo si zač ? zvreskla som ignorujúc jeho meno.. Tiež to bol celkom rozum.. uniesť niekoho a následne povedať len "moje meno je ..."..
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Dec 04 2011, 18:42

Kumori


Nechcem ti ublížiť. Chcel som ti pomôcť a myslel som že bi ti niekto mohol uškodiť a tak som ti chcel len pomôcť. Neboj ja ti neublížim. Nemal som ochrannú čelenku a tak mi vlasy zakrývali oči. Nemohla si mi dôverovať a ja som to od teba nečakal. No potom som vyhŕkol ďalšie slová. Máme tam taký malí zraz ak chceš tak tam poďme spolu. Je tam týpek ktorý sa vola Inari,Kin a nejaký Gray a mal by tam prísť ešte jeden. A ako sa voláš ty ? Letmo som sa usmial a čakal som na jej odpoveď a šiahol som si na katanu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Dec 04 2011, 19:09

Kyoko

Zamračila som sa.. pomáhaš mi tým že ma zoberieš z davu ľudí keď už som bola takmer pri ségre ? zamumlala som podráždene.. keď ruku položil na katanu tak som len výhražne nadvihla kunai.. Je mi jedno o akú skupinku ide.. ja idem za sestrou ! .. zavrčala som no ani som mu nepovedala moje meno. Rýchlo som sa otočila a rozbehla som sa k hlavnej budove.. nemohol ma chápať.. a ja som nechápala jeho, ani som mu nedôverovala a aj preto som sa preistotu obzerala za seba.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Dec 04 2011, 19:25

Kumori



Zrazu som sa zjavil pred tebou a ten kunai ktorý si mala v ruke som ti okamžite vybil. A zase som ťa zobral ale tentoraz už trochu ďalej. A začal som ti niečo hovoriť. Pochop ma že sa musíš ochrániť Getsugakure prežíva ťažké časy a ja to viem pretože som proti nim ako prvý bojoval. Neviem či v tej skupinke niekoho poznáš no so mnou si v bezpečí poznám ich schopnosti a viem zhodnotiť situáciu. Prosím dôveruj mi. Pozrel som jej priamo do očí a čakal som na tvoju reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeSun Dec 04 2011, 19:55

Kyoko

Grr.. tak ty chceš vidieť moju dôveru?.. pf.. zamumlala som nepríjemným hlasom a len som si ruku priložila ku zvitku ktorý som mala obmotaný okolo druhej ruky. Ukážem ti.. ako dôverujem ľuďom ja.. zamumlala som ešte a v momente som zo zvitku vytiahla Eisener /viz char xD tam je obrázok/. Držala som ho v jednej ruke a bola som pripravená ako na útok tak aj na obranu. Čakala som však či ma bude "uhovárať" aj najďalej..
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeMon Dec 05 2011, 14:12

Kumori


Urobila si chybu ja som na boje až veľmi náchilný. Zobral som svoju katanu a zjavil som sa za tebou. Katanu si mala priloženú ku krku a ja som ťa mohol okamžite veľmi poraniť. Tak znova a naposledy. Ja ti nehodlám ublížiť. Viem ich schopnosti. Dúfam že vieš o kom hovorím. Ja nie som len naúkanec ktorý si myslí že všetko vie. Zašeptal som jej do ucha a následne som odskočil a povedal. Začneme odznova. Moje meno je Kumori. Som z tejto dediny tak ako aj ty.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitimeMon Dec 05 2011, 14:52

Kyoko

A čo myslíš že som ja? šepla som s úškrnom a len som kopla do vnútornej strany Eiseneru.. ten v momente vyletel dopredu pri čom vnútornou hranou na opačnej strane, než som kopla zachytil aj jeho katanu.. to už som však uskočila aj ja, tak trocha do boku no stále som sa držala v blízkosti Eiseneru, Kým stihol dopadnúť na zem, tak som ho znova zachytila do jednej ruky, tento krát som si ho prevliekla cez rameno a čakala som, či bude chcieť bojovať.. alebo nie. zabraňuješ mi ísť za vodkyňou Tanami, vieš že by som ťa kludne mohla zabiť a uhm.. myslím že by mi prišla výhovorka.. žeee .. si ma chcel uniesť? alebo tak? spýtala som sa ho až takým veselým spôsobom.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato   Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Návrat týmu Getsu ze Suichugakure
» Zentaro Sato
» Iwagakure no Sato
» Getsugakure no Sato
» Kumogakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: