Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Kiken Sashu Aibi

Goto down 
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
avatar

Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

PříspěvekPředmět: Kiken Sashu Aibi   Mon Dec 12 2011, 22:17

Jméno:
Kiken Sashu Aibi

Věk:
17

Oblíbené:
Trénink, milí a tolerantní lidé

Neoblíbené:
Lidé, kteří se ho ptají na barvu jeho pleti anebo jej kvůli tomu odsuzují

Rodina:
Matka - Mai Aibi - zemřela, když Kikenovi bylo 11 let
Otec - Rairo Aibi - 47 let - nezvěstný od Kikenových 14 let
Sestra - Imiko Aibi - 21 let - nezvěstná od útoku na sídlo

Povaha:
Kiken preferuje samotu před společností, hlavně kvůli barvě své pleti. Je to velice dobrý přítel, který dokáže naslouchat a jeho důvěra je velice silná, získat ji je však velice těžké, natož dostat u něj druhou šanci. Kiken je velmi nepříjemný nepřítel, protože nemá ve zvyku odpouštět. Své nepřátele totiž často odstraňuje tím nejhorším možným způsobem a smrt to rozhodně není. Kiken se snaží zabíjení vyhnout, a proto ani nepřijímá mise, kde je vyloženým cílem někoho dostat mrtvého anebo dokonce jej zavraždit. Drží se svých morálních zásad a je složitou osobností, hlavně kvůli tomu, že je rozdíl mezitím jej poznat navenek a poznat, jaký skutečně je tam uvnitř.

Historie:
Kiken se narodil do klanu, který se držel od ostatních na hony daleko. Jejich sídlo bylo kdesi v horách na severu a dokonce ani Kiken by jej dnes nebyl schopen najít, ne, že by jej hledal. Klan Aibi se od ostatních držel v ústraní hlavně proto, že jejich kůže nemá barvu, kterou by člověk očekával, ale modrou, i přesto jsou členové klanu obyčejní lidé, jako ostatní, až na takový malý, podstatný detail. Podle legendy zakladatel klanu uzavřel s jedním z bijuu smlouvu, podle všeho se tak zrodil první z klanu, za cenu, že po 18ti letech přišel zakladatel, ten co s bijuu uzavřel smlouvu, o svou duši. V té době ale již přicházel na svět nový, tentokrát již i novým jménem, Aibi. V žilách členů klenu tedy podle všeho koluje krev jednoho z ocasatých démonů, i když není známo, který z nich to mohl být. Díky tomu tedy získali Aibi svůj netradiční vzhled i netradiční schopnosti. Kiken ale dlouho nemohl užívat idylického života, protože, když bylo Kikenovi 11, zaútočili na sídlo klanu kolem putující nájezdníci, nejspíše si je někdo tenkrát najal, neboť neměli žádný důvod na sídlo útočit. Dovnitř se dostali pod záminkou doplnění zásob a zásoby skutečně doplnili, jenom se nezmínili o tom, že přitom vybijí skoro celý klan. Kikenův otec a matka se pokusili své děti dostat ze sídla do bezpečí, Rairo vzal Kikena a Mai utíkala s Imiko pryč již po svých. Kiken si už jenom pamatuje, jak jeho matku, která zaštítila Imiko, zasáhl výboj energie. Kiken neví, že tentkrát jeho matku zasáhl někdo z vlastních, nejspíše nešťastnou náhodou, domnívá se dodnes, že ji zabil jeden z nájezdníků.
Kiken se svým otcem dlouho cestovali, než našli útočiště, předtím se ještě snažili najít Imiko, ale do sídla se nemohli vrátit a v okolí ji také nenalezli. Po roce, kdy byl Kiken trénován mnohem více, než-li kdy předtím, se do sídla vrátili. Bylo kompletně opuštěné, krom mrtvých těl Kikenových přátel a rodinných příslušníků. Imiko však nenašli ani mezi těli v sídlu ani v přilehlých oblastech sídla. Jako kdyby se po ní zem slehla. Kiken se domnívá, že ji unesli nájezdníci, ale doufá, že unikla a že žije spokojený a šťastný život.
Kikenovi tedy nezbylo nic, než-li trénovat o to víc, aby jednou svou sestru našel a pomstil svůj klan a svou matku. Kupodivu ale nechová zášť k vrahovi jeho matky, ale k ní samotné. Ačkoliv si to sám neuvědomuje, dává ji za vinu, že nebyla o něco rychlejší a nevyhla se. Tenkrát byl ještě dítě, takže jsou jeho vzpomínky dosti zkreslené, přesto si smrt své matky pamatuje, jako kdyby to bylo včera, či dokonce snad i před pár hodinami.

Cíl:
Nalézt svou sestru a pomstít smrt své matky a klan

Klan:
Aibi - jeden z posledních žijících členů
___________

Podstata:
Raiton

Hlavní atribut:
Ostré smysly a Velmi vysoká zásoba latentní chakry (tato chakra není obyčejně využívána)

Zbraň:
ZVN - 5 kunaiů, 7 shurikenů, ocelové lanko a obvazy
Luk a šípy

Specializace:
Kyuujutsu (Techniky s lukem)

Schopnosti:
E jutsu - kawarimi no jutsu, nawanuke no jutsu, henge no jutsu, kakuremino no jutsu, bunshin no jutsu
D jutsu - Chakraya (Kiken natáhne luk, ale nepoužije šíp, místo toho jej vytvoří z čisté chakry)
C jutsu - Raiton: Chakraya (Kiken natáhne luk, ale nepoužije šíp, místo toho jej vytvoří pomocí chakry, do které přidá trochu raiton chakry, aby měl šíp vyšší sílu.)
B jutsu - Kage bunshin no jutsu

Foto:
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Kiken Sashu Aibi   Tue Dec 13 2011, 16:09

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
 
Kiken Sashu Aibi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: RPG 2 :: Charaktery-
Přejdi na: