Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vzor

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Vzor Empty
PříspěvekPředmět: Vzor   Vzor Icon_minitimeThu Dec 22 2011, 22:11

Určitě každý máme za vzor nějakého člověka, ať je to kvůli čemukoliv. Smile Tak se zkuste podělit, mě by to třeba osobně zajímalo. U mě to je jinak jasné, můj největší vzor je Andy Sixx (viz avatar) miluju jeho hudbu, miluju jeho texty, image.. prakticky všechno.. celkově BvB je pro mě něco jako náboženství, je sice jedním z několika, ale ho mám tak ze všech nejraději. =)
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Vzor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzor   Vzor Icon_minitimeThu Dec 22 2011, 22:35

Tak čo ja viem no vzor.. Cool laugh Teraz tak na rýchlo si fakt neviem spomenúť,mám vlastne niakeho?? Cool laugh No tak asi tiež Andyho Wink a vlastne celé Black Veil Brides poslednú dobu Cool laugh Razz Predtým to bol..netuším kto (Majk Spirit? ..Rytmaus? xD) A len pre info,nelezem nikomu do prdele Cool laugh Ja som BvB počuval aj skôr ako som vedel že počuva eL,aj ked len niake 3 songy Cool laugh potom som si stiahol obydve albumy.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vzor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzor   Vzor Icon_minitimeFri Dec 23 2011, 08:54

Čo sa týka mňa tak nemám ten najlepší ,,vzor", ale dalo by sa povedať, že z každého niečo. Čo sa týka hudby, tak tento rok u mňa zabodovala Florence + the machine, ale patria tam aj Ingrid Michaelson, KT Tunstall, Lily Allen, čo sa týka anime tak to je Neji Hyuuga a Shikamaru Nara, čo sa týka filmov, tak je to Cameron Diaz, ale nemám nejaký veľký idol z filmov, pretože každý je v niečom dobrí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vzor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzor   Vzor Icon_minitimeFri Dec 23 2011, 10:26

Ohledně vzorů je to pro mě takové hodně rozsáhlé téma, protože mé vzory si jsou vždy něčim trochu podobní, takže myslim u nich najdete často podobnou povahu a jak mě znáte, tak se opravdu jedná o aroganci, protože ať si říká kdo chce co chce, tak arogance je ta nejhezčí vlastnost, co mám.
Hlavně většina mých vzorů jsou z televize, jelikož koukám téměř pořád na nějaké seriály.

Dr. House - Je na špičce úspěšnosti a ikdyž je ke všem hnusný, tak k němu lidi nikdy neztratí respekt a to je pro mě hlavní aspekt. Chtěl bych dosáhnout toho stádia, že máte na všechno stále co říct a vždy tim někoho utřete, ale zároveň vás všichni respektují.

Damon Salvatore - Osoba tak složitého charakteru, že když nekoukáte na seriál, tak ho nikdy nepochopíte pouze z vyprávění. Je strašně arogantní, ale zároveň se postupem času nebojí projevit své city. Podle mě jsem jemu asi nejvíce podobný ze všech svých vzorů, což také usuzuji z toho, že mě k němu přiřazují všichni přátelé, kteří mě lépe znaj a zároveň vědí, kdo Damon je.

Zdeněk Pohlreich - Nejedná se o jeho vaření, ale hlavně o to, že se lidem nebojí říct pravdu do očí, jelikož ví, že ta pravda jim pomůže. Taky to tak dělám, ale bohužel to většinou říkám lidem, kteří jsou blbci, takže názor neocení a dál si jedou to svoje. Ale proti tomu žádná, taky se mi někdy stává, že mě upřímnost vytočí.

Pokud bych měl uvést vzor z Naruta, tak je to jednoznačně Sasuke Uchiha, protože je sice dost arogantní, ale všechny své kroky dělal kvůli pomstě, kvůli cti své rodiny a klanu a tohle já oceňuji. A ještě jeden je Yahiko, který sice arogantní nebyl, ale naopak měl velký cíl, za kterým si šel.

A v neposlední řadě člověk, kterého znám nejlépe z těch všech a troufám si tvrdit, že i u vás to tak bude, akorát z vaši strany. Tenhle člověk není arogantní, ale je prostě svym způsobem originální.
Jedná se o mého tátu, který si na nic nehraje. Je normální, ale je s nim hrozná prdel, což doufám, že se mnou v realitě je taky, ale to vy asi neposoudíte. Každopádně si myslim, že jeden z rodičů by měl být vždy našim vzorem.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Vzor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzor   Vzor Icon_minitimeFri Dec 23 2011, 10:39

Tu Pohlreichovu vlastnost mám taky dost rád.. Jinak.. nějak jsem čekal, že napíšeš ty první dva. =) A ten poslední mě překvapil, já si třeba rodiče za vzor neberu, i když možná trošku jo, ale jenom trošku... Hold s mými rodiči je to trošku složitější. =D Jinak Aspi.. zrovna u tebe jsem věděl, že do tohohle topicu určitě přispěješ. Razz

Jinak já si za vzor osobně beru hlavně hudebníky, protože mám k hudbě strašně blízko, blíž než jsem měl třeba k seriálům nebo filmečkům.. Mým dalším vzorem je třeba Craig Mabbitt, nejenže dělá strašně dobrou hudbu.. ale vážím si ho skrz to, že podržel jednu kapelu při rozpadu a zachránil svého kamaráda ve chvilce, kdy mu každej jenom podkopával nohy a on se chtěl zabít. Jeho texty mají duši a hloubku, což se mi také strašně líbí. K tomu Andymu Sixxovi, toho si vážím, protože nevzdal svůj sen a několik let se prodíral se svou kapelou a až před dvěma lety zaznamenal pořádný úspěch. Prožil si taky dost těžkej život, ovšem nikdy se nevzdal svojeho snu, svojí image.. Prostě dokázal říct "ne", to se mi na něm strašně líbí.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Vzor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzor   Vzor Icon_minitimeFri Dec 23 2011, 11:52

Když vynechám takové ty velké vzory, například sportovní, tak budu muset říct Aspiho. Neberte to jako že bych mu lezl do prdele nebo tak.
Aspiho znám snad čtyři roky, možná i víc. Ze začátku jsem totálně nesnášel jak se chová, protože jsem vlastně nedokázal mu nějak vzdorovat ve slovních přestřelkách, ale nakonec sme se nějak sblížili, ani si nevzpomenu jak. Strašně se mi líbilo jak se nenechal něčím vytočit a dokázal vzdorovat všem blbečkům(např. Narayenko jestli si vzpomeneš.) Vlastně jsem se chtěl chovat jako on. Myslím že se mi to ani trochu nedaří, ale přesto byl, a nejspíš i je Aspi, jeden z mých vzorů. Smile

__
Né, fakt mu nelezu jen do prdele.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vzor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzor   Vzor Icon_minitimeFri Dec 23 2011, 12:13

Toho si vážim. Smile To zase hezky zahřálo moje ego. Cool laugh Děkuju. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vzor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzor   Vzor Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vzor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vzor charakteru
» Vzor charakteru
» Vzor charakteru
» Vzor charakteru
» Chuuninské zkoušky: Vzor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: