Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Topic o normálnô plajerských poštavách

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Topic o normálnô plajerských poštavách Empty
PříspěvekPředmět: Topic o normálnô plajerských poštavách   Topic o normálnô plajerských poštavách Icon_minitimeSat Jan 07 2012, 12:34

https://kage-wars.forumczech.com/t82p30-diskuze#58143
(posledný príspevok pred týmto prečítajte Wink )
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Topic o normálnô plajerských poštavách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topic o normálnô plajerských poštavách   Topic o normálnô plajerských poštavách Icon_minitimeSat Jan 14 2012, 15:48

Sorino Yoshi

Zrovna jsem se vrátil z mise, klasické brnkačky dopadnutí pár zloduchů. Mám namířeno k Tsuchikagemu, abych podal hlášení z mise. Míjel jsem zrovna Ibashiho, místního Jinchuurikiho, který vypadal, že zrovna vymýšlí nějaký nový rým, kterými byl pověstný. Zrovna teď to byl přesně rok od pohřbu mého bratra Yushiho, který padl v boji s 13. Kdybych tam býval byl a pomáhal bratrům, možná by žil ... A možná bych byl mrtvý já.

Přišel jsem domů a ve dveřích jsem se potkal s oběma bratry. Oba byli vyzbrojeni a chystali se na misi.
Kam jdete?
Zeptal jsem se ihned jak jsem je spatřil.
Tsuchikage nás poslal na východ, abychom dopadli dva zloduchy.
Odpověděl mi Yushi, ale já je znal natolik, že jsem prostě věděl, že to může být lež. U Yushiho jsem totiž nikdy nevěděl přesně.
Nemá to nic společného se Suichugakure že ne?
Řekl jsem bezmyšlenkovitě.
Ne, nemá.
Odpověděl mi Yashi, a hned jsem věděl, že na východ nejdou a jdou někam úplně jinam. Ale nebránil jsem jim a nechal je odejít. To jsem nevěděl, že s Yushim jsem se viděl naposled v životě ...


Teskně jsem vzpomínal na tento okamžik, co by se stalo, kdybych je nenechal odejít, nebo bych šel s nimi. Mezitím jsem míjel různé lidi.

___________________________________________________________

tímto prosím ostatní, aby se přidali Smile
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Topic o normálnô plajerských poštavách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topic o normálnô plajerských poštavách   Topic o normálnô plajerských poštavách Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 21:27

Hizashi

Prichádzal som na lúku, cigareta klasicky v ústach a na tvári nezaujatý výraz...Premýšľal som, premýšľal som o tom či už som dostatočne silný na to aby som to urobil..., aby som porazil svojho brata... Potreboval som nájsť niekoho alebo niečo aby som mohol vyskúšať svoje schopnosti..., aby som si mohol dokázať že všetka tá snaha, tá bolesť, krviprelievanie a vraždy neboly zbytočné. Poopravil som si meč na chrbte a vyfúkol dym s cigarety... Sledoval som ako stúpa k oblohe, bez starostí, bez povinností voľný... A v tom som ho videl, videl som niekoho prichádzať, zahľadel som sa na neho a premýšľal Možno bude on ten vďaka ktorému sa dozviem pravdu a vyskúšam svoje schopnosti... Vykročil som smerom k neznámemu s jedinou myšlienkou, Dnes bude niekto trpieť... ale tentokrát to nebudem ja... !

Návrat nahoru Goto down
Damien
Academy student
Academy student
Damien


Počet příspěvků : 47
Datum založení účtu : 05. 11. 10
Věk : 27

Topic o normálnô plajerských poštavách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topic o normálnô plajerských poštavách   Topic o normálnô plajerských poštavách Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 21:43

Daichi Okamoto

Trénoval som v lese. Trénoval som veľmi tvrdo, v lese. Keď som bol trocha vyčerpaný, rozhodol som sa vrátiť do dediny. Na pol ceste do dediny som si uvedomil že môja vesica urinaria je plná, tak som sa išiel vyčúrať niekam do lesa. Cestou na to miesto blaženosti som uvidel človeka. Bol zničený bolesťou. Bolo na ňom vidno že odišiel z mnohých bitiek ako víťaz. Na chrbte sa mu vijmal meč. Podišiel som k nemu a opýtal som sa ho: Nevieš náhodou kde je záchod ? Moja vesica urinaria išla prasknúť. Nedalo sa to už pomaly vydržať. Neďaleko v lese zurčal malý potôčik a mne to pripomínalo ten blahodárny pocit keď vypustíte svoju nádrž. Vzduch bol dusný, ako keby predpovedal niečo zlého čo sa malo stať. Niekoho čakalo utrpenie, a ten niekto som pravdepodobne ja, Daichi Okamoto, človek ktorého čaká boj s plným mechúrom , okrem iného.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Topic o normálnô plajerských poštavách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topic o normálnô plajerských poštavách   Topic o normálnô plajerských poštavách Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 21:54

Hizashi

Zadíval som sa na neho a trochu nahol hlavu na pravú stranu. Podyšiel som k nemu bližšie a prehovoril Neviem kde je záchod a absolútne ma to netrápi, vyfúkol som mu dym do tváre a pokračoval ale to čo ma trápi je že si chcem ehm, zatrénovať ale momentálne nemám ským... Znova som si potiahol s cigarety a žmurkol na neho Čo by si povedal na malý tréning, aspoň by si sa niečomu priučil... Usmial som sa na neho a odhalil svoje špicaté zuby pripomínajúce zuby žraloka... Úsmev ktorí som mu venoval nebol priateľský ani milý, bol to poškľabok ktorý naznačoval že nemá na výber...
Návrat nahoru Goto down
Damien
Academy student
Academy student
Damien


Počet příspěvků : 47
Datum založení účtu : 05. 11. 10
Věk : 27

Topic o normálnô plajerských poštavách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topic o normálnô plajerských poštavách   Topic o normálnô plajerských poštavách Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 16:27

Daichi Okamoto

Z odpovede že nevie kde je záchod som bol nešťastný. Keď mi vyfúkol dym do tváre zakašlal som. Skôr som dostal niečo podobné záchvatu. Dal mi ponuku tréningu. Potom ako na mňa žmurkol a usmial sa na mňa, bolo mi všetko jasné. Nejde o bežný tréning, zrejme to je jeden z tých sexuálnych delikventov ktorý tu v okolí vyčíňajú a chce ma znásilniť a následne zabiť. Keďže podľa lekárskych štúdií človek robí lepšie rozhodnutia keď potrebuje na záchod a ja som mal okrem iného močový mechúr naplnený tak ako sa to snáď ani nedá. Tak moje rozhodnutie bolo jednoznačné. Tohto sexuálneho delikventa treba čo najskôr odstrániť. Hodil som naňho tiež zvodný pohľad. Žmurkol som na neho, chytil ho za oblečenie, pritiahol ho ku sebe, a povedal som: Čokoľvek čo budeš chcieť. Oblizol som si hornú peru ,usmial som sa, ešte viac som si ho pritlačil k telu a blesku rýchlo som vybral kunai ktorý som mu zabodol rovno do srdca. Následne som od neho odskočil a hodil doňho ďalšie 4 konaie. Konkrétne do krku, ruky, nohy a do brucha.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Topic o normálnô plajerských poštavách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topic o normálnô plajerských poštavách   Topic o normálnô plajerských poštavách Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 17:43

Hizashi

Pokúsil si sa ma pritiahnuť k sebe ale tvoja sila nebola ani z štvrtiny taká ako moja takže si somnou nepohol a keď si sa ma pokúsil bodnúť kunaiom jednoducho som ti ruku chytil spoločne s tvojou druhou rukou a aby som sa naďalej usmieval. V tom si mohol vydieť ako sa moje ruky zväčšujú do enormnej veľkosti až bol hrubšie než môj trup. Tvrdo som ti stlačil zápestie až začalo nebezpečne pukať a hneď na to som ťa z celej sily vyhodil nad seba do vzduchu, bol si pre mňa ako bábka, keďže len môj meč bol ťažší než ty. Chvíľku som počkal a potom som vytiahol meč, vložil chakru do nôh a vyskočil nad teba. Vďaka tomu že som chvíľu počkal než som vyskočil som sa ocitol na tebou a prudko som po tebe sekol mečom. Vzhľadom na to že v kinjutsu a taijutsu si na mňa nemal si to mohol len zblokovať kuaniom ktorí ale bol príliš malý na to aby úplne zastavil môj meč a teda som ťa ním najskôr presekol. Nepoužil som však celú silu, nechcel som ťa hneď zabiť. Spôsobil som ti však nepeknú ranu cez celé brucho a zatiaľ čo ja som v pohode doskočil na nohy ty si tvrdo padol na chrbát. Oprel som si meč o rameno a s úsmevom sledoval čo urobíš ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Damien
Academy student
Academy student
Damien


Počet příspěvků : 47
Datum založení účtu : 05. 11. 10
Věk : 27

Topic o normálnô plajerských poštavách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topic o normálnô plajerských poštavách   Topic o normálnô plajerských poštavách Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 18:13

Daichi Okamoto

Potom ako ma vyhodil atď. som dopadol na zem. Moje poškodenia boli vážne. Pochopil som že to nieje iba taký obyčajný úchyl. JE to nekrofil. Keď som si predstavil čo bude robiť mojej mrtvole bolo moje rozhodnutie jednoznačné. RUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Topic o normálnô plajerských poštavách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topic o normálnô plajerských poštavách   Topic o normálnô plajerských poštavách Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 18:22

Hizashi

Ehm Len toto som na to čo urobil dokázal zo seba dostať. Takže už sa vzdal... Urobil som pečate a povedal Suiton: Mizuame Nabara ! Lepkavá kyselina ho celého pokryla a znemožnila mu pohyb. Pomaly som kráčal k nemu s mierne šialeneckým výrazom. Je čas zabíjania... Pomaly som zdvihol meč a prehovoril Zbohom a ďakujem za tréning. jediným ladným pohybom meča som mu odsekol hlavu a keď na mňa dopadla jeho krv nadšene som sa usmial. Utrel som si meč o jeho bezvládne telo a pomaly som odkráčal preč z lúky a meč som si zakladal do pošvy na chrbte. Príjemný tréning...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Topic o normálnô plajerských poštavách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topic o normálnô plajerských poštavách   Topic o normálnô plajerských poštavách Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Topic o normálnô plajerských poštavách
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: