Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Vzácne pamiatky

Goto down 
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
avatar

Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 23
Bydliště : Letničie

PříspěvekPředmět: Vzácne pamiatky    Tue Feb 28 2012, 19:36

Pamiatky patriace pod Pratumogakure no Sato:

1. Gensoo no Bakeryi /brána slávy/

Brána bola postavená po porážke Pratumskej vesnice, kde sa Atama Tsuchi usídlil ako IV. vodca. V súčasnej dobe ja brána zničená a neplánuje sa renovovácia. Nachádza sa v severnej časti pôdy Paradis.


2. Doton no Besuuke /zemská sloboda/

Túto pamiatku dal v minulosti postaviť Doubutsu Karada. Pamiatka naznačuje slobodu ľudstva, kde ľudia v chodievali relaxovať a uvolniť svoju myseľ. Pamiatka je stále v zachovalom stave a je chránená Pratumskou armádou ninjov. Hlavnou súčasťou Slobody je uzatvorenie zmluvy, ktorá sa spája s mocnou silou a nepretržitou energiou. Bessukenin-om sa nemôže stať každý člen. Členom sa stáva len vyvolený, ktorého moc narastá. Pamiatka sa nachádza asi 10 km od Pratumogakure no Sato.


3. Selay de Benedyi /Žiara k úsmevu/

Selay je hora nachádzajúca sa v západnej časti pôdy Paradis a jej cieľom je vydávať chakru do okolia. Nikto nevie ako môže hora v takejto podobe fungovať, ale vie sa, že kto stojí v okruhu 1 kilometra tejto vzácnej hory, chakra dotyčnej osobe neklesá resp. osoba nepociťuje únavu. Pamiatka je považovaná za jednu z najneobviklejších v ninja svete a je silno chránena pred vandalmi. V súčasnej dobe patrí k vesnici Pratumo, aj keď sa nachádza približne 40 km od vesnice.


4. Menyie

Táto monumentálna stavba bola postavená tiež za III. vodcu. V súčasnosti je stále v zachovalom stave. Naznačuje zvieraciu voľnosť. Naokolo je chránená štyrmi profesionálnymi ninjami. Nachádza sa v lese Bakushiy, kde vstup je povolený len určitým ľudom a to tým, ktorí chcú uzavrieť zmluvu so zvieratami.

5. Kenyoo no Kayon

Jedno z najväčších pohrebísk vo svete. Na tomto mieste sa nachádza vyšše 2500 hrobov, ktoré boli postavené za vlády Kuroia Shinkeia. Hroby sú venované dedinčanov, ktorý zomreli z náhleho vyčerpania na svojich poliach.


6. Benkaryuu

Benkaryuu je spalovňa tiel, ktorú dal tiež vystavať I. krutovládca pri cintoríne. Ľudia v minulosti neboli len pozabíjaní a nahádzaní do hrobov, ale určitý poddaný boli nahádzaní do tejto komore. Keď sa hlavou vesnice stal syn Kuroia, spalovňa bola okamžite zničená. Zostala po nej len ruina a naokolo kosti ľudských tiel. Nachádza sa na západnej strane hory Kuchi, ktorá sa nachádza hneď vedľa hory Ocul.


7. Gokonogar /brána do raja/

Brána nachádzajúca sa v zadnej časti hory Ocul. Vedie do hory, kde je vstup brány. Kľúč k tejto bráne má len vyvolený, ktorý bol zvolený radou. Nikto by sa nemal dozvedieť o tajnom kľúči. Brána a podhorský komplex bol vybudovaný III. vodcom, ktorý chcel zabezpečiť tento komplex ako kryt. No, keďže nepočítal s porážkou brána je stále uzamknútá a čaká na svoj kľúč. No keďže vesnici ešte nič nehrozí kľúč nei je k potrebe. Komplex je zabezpečení silnou obranou. /Viac niekedy v príbehu/...
Návrat nahoru Goto down
 
Vzácne pamiatky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Ocul's Mountains :: Okolí Pratumogakure no Sato-
Přejdi na: