Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kane Hisoku

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 17:42



Jméno
Kane Hisoka

Přezdívka
Momentálne žiadnu nemá.

Věk
14

Hodnost
Genin

Fobie
Má strach z ochrnutia tela, teda že by sa už nemohol hýbať.

Sen
Nemá žiaden sen.

Kekkei Genkai
Konkrétnu kekkei genkai nemá, avšak dokáže robiť pečate jednou rukou.

Schopnosti Kekkei Genkai
Žiadne.

Specializace
Taijutsu
Má osobitnú kategóriu v štýle jeho boja, rád ho trénuje a ešte radšej používa. Nešpecializuje sa nejako na určitú kategóriu taijutsu ale skôr sa mu venuje všeobecne. Ovláda boj z vačšinou zbraní a tak tiež štýl boja bez zbraní, teda pesťami. Nebojí sa bolesti a nevadí mu ak schytá ranu, pokiaľ ten risk stojí v boji za to a pomôže mu vyhrať. Jeho trénovaniu sa venuje už od malička, má dobrú kondičku aj výdrž a má rád fyzickú námahu alebo beh.

Ninjutsu
Po tom čo zistil že má v sebe päť chvostého démona a vďaka nemu môže ovládať všetkých päť elementov začal sa mu poriadne venovať. V boji ho využíva často a techniky sa učí veľmi rýchlo, tak isto aj pečate vytvára s ľahkosťou skúseného užívateľa. Neovláda síce veľa techník no nieje to preto že by ich nezvládol, ale preto že ho nemá kto ich naučiť. Je to tiež jeden z dôvodou prečo sa pridal k ninjom a chce byť v týme pod senseiom. Zaujímavosťou je tiež to, že dokáže tvoriť pečate na techniky len pomocou jednej ruky.

Genjutsu
Absolútne nevyužívané a podľa mnohých nemá ani talent na jeho používanie.

Dodatečná specializace
Občas trénuje s mečom a používa ho v boji podľa potreby.

Vybavení
Zvyčajné vybavenie ninju, teda nejaké tie kunaie, shurikeny, výbušné lístky etc. Taktiež nosí na chrbte jeden a pol ručný meč, občas ho v boji používa a keďže je dobre vyvážený a ľahký nevadí mu pri boji či pohybe.

Hlavní schopnost
Ohromná zásoba chakry (aj vďaka démonovy).

Podstata
Momentálne ovláda podstatu Suiton. Avšak pokračuje v učení a dúfa že čoskoro ich ovládne všetky.

Koníčky
Má rád beh, rôzne cvičenia na posilnenie tela a svalstva a aj keď na to nevyzerá rád číta knihy, povačšinou nejaké hrdinné príbehy druhých shinobi, avšak to tají pretože nechce aby to niekto zistil a smial sa mu.

Oblíbené
Cestoviny s mäsom, zvieratá, pekné slnečné počasie a výdatný spánok.

Neoblíbené
Skoré vstávanie, nafúkaný frajeri a zelenina.

Vlastnosti
Hyperaktívny, veľmi veselý a neposedný. Stále sa niečo snaži robiť a je veľmi súťaživý vďaka čomu chce každého poraziť a byť vo všetkom prvý. No napriek tomu ak si ho človek získa je veľmi dobrí a ochotný priateľ a v boji nerobí napriek svojej povahe zbytočné chyby.

Citáty
Radšej budem nenávidený za to kto som, ako milovaný za to kto nie som !

Rodina :
O svojej rodine toho popravde príliš nevie keďže je sirota. Pri každej spomienke na to vždy usmievavý zrazu zosmutnie a stíchne. Vo veku asi 3 rokov ho priniesly do sirotinca a on má len hmlisté spomienky na život pred tým a svoju rodinu, a aj tie sa mu väčšinou ukazujú len v sne takže o nich ani nemôže povedať že sú pravdivé. Každopádne si na život bez rodiny zvykol a nedáva si žiadne hlúpe sny a predsavzatia ako nájdenie svojej rodiny a podobne. Pokiaľ ho jeho rodičia do toho sirotinca odniesli znamená to že ho nechceli a tým to pre neho končí. Avšak keď ho do sirotinca priniesli mal na krku istý náramok, aj keď nevie na čo slúži stále ho nosí na krku.
Příběh

Kaneovo narodenie nebolo ničím neobyčajné až na to že bol v podstate nechcené dieťa, jeho otec sa vyparil niekam preč hneď potom ako zistil že Kaneova matka je tehotná a ona si ho nechala len z ľútosti. Snažila sa o neho starať no keďže nemala peniaze ani len pre seba, požiadala svojho priateľa aby ho počas obchodnej cesty nechal v sirotinci, bez odkazu a len s náhrdelníkom. Viac sa o neho nezaujímala a ďalej sa venovala svojmu skutočne dôležitému povolaniu šľapky. Avšak aspoň že ho ten jej pochybný priateľ doniesol do sirotinca bez toho aby sa niekde opil a zabudol ho tam. Kane mal vtedy len tri roky, no už si musel zvykať na nový život opusteného dieťaťa, avšak aj takýto život bol lepší než ten ktorí mal predtým. A tak sa malé bábätko objavilo pred dverami sirotinca v Shinringakure ako v tej dobe mnohé ďalšie. Avšak ako sa vravý, všetko zlé je na niečo dobré. Aspoň pre niekoho. Práve v tedy totiž vtedy vodca dediny chytil 5 chvostého démona a potreboval dieťa do ktorého by ho zapečatil a získal tak zbraň proti ostatným dedinám. Aká zhoda náhod, že si vybral práve donesené nechcené a opustené dieťa zo sirotinca. A prečo aj nie ? Ak to dieťa nezvládne a démon ho zabije, nebude nikomu chýbať a nikoho to nebude zaujímať. Našťastie pre Kanea však zapečaťovanie prebehlo v úplnom poriadku a prežil ho. V tak malom veku, vo veku 4 rokov už musel nosiť na svojích ramenách bremeno takej veľkosti, avšak nebola to len príťaž ale aj obrovská sila. Ak by ju Kane dokázal ovládnuť stal by sa jedným z najsilnejších shinobi vo svete, avšak len zopár ninjov to dokázalo. A tak si teda Kane musel zvykať na nového hosťa v jeho tele a podvedomí. Dokáže s démonom komunikovať a vidieť ho. Dokonca sa mu aj podarilo raz na neho premeniť, aspoň to tvrdí démon ale Kane mu neverí. Prepadli ho totiž ninjovia nepriateľskej dediny a keď ho škaredo poranili Kaneovy sa všetko zatmelo a viac si záhadne nepametá. Keď sa konečne spametal, okolo neho ležali roztrhané telá a veľa krvy. Kane neverí že ich zabil on, jednoducho si povedal že sa ho pokúsili uniesť a keď ho omráčili, ninjovia sa jednoducho medzi sebou pozabíjali. Falošná predstava, len čo je pravda. Každopádne, viackrát sa mu nič také nestalo a aby tomu napriek tomu predišiel prihlásil sa na ninja akadémiu ktorú v pohode dokončil a stal sa geninom. Niektorí tvrdia že je to hlupák a nikdy z neho nič nebude, iný zase že má potenciál stať sa jedným z najlepších a Kane zase ani nevie čo slovo potenciál znamená takže si z tých rečí ťažkú hlavu nerobí. Momentálne má byť pridelený k týmu a tak vyčkáva čo z toho nakoniec bude.

Obrázek postavy

Obrázok postavy

Techniky

Mizu Bunshin no Jutsu - C
Technika vodného klonu.

Suiton: Teppōdama - C
Vodná strela.



Naposledy upravil Blackness dne Wed Mar 07 2012, 16:34, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 18:36

Nevim. Moc se mi nelíbí, že už dáváš dva elementy. To byla věc, kterou jsme vždy zakazovali ať už šlo o klan nebo cokoliv jiného, že se nikdy nezačínalo s dvouma elementama.

Nepřijde mi to pak vůči ostatním fér, kort když už máš bijuu a ještě abys ho takhle vlastně hned ovládl.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 18:49

Ja som sa riadil Lyallom a ten povedal že vďaka Gonbimu by som mal ovládať všetkých 5 elementov ale aby to bolo fér povedal aby som si dal dva. Neviem ale čo ti na tom až tak vadí, sú to síce dve podstaty ale aj tak nebudem môcť mať viac techník ako ostatný čiže je to jedno.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 18:54

To je jasný, že hned ze začátku nebudeš mít 5 podstat. Ale jde o to, že máš už dva elementy, což se výslovně zakazovalo vždycky u charakterů. A to, že máš stejně technik neznamená, že je to to samé, jelikož si vybav koloběh elementů a víš, že každý je silnější než další a ty už máš teď dva narušitele tohohle koloběhu. Já ti postavu nezakazuji, jen je to vůči ostatním postavám nefér. Ono stačí, že už je v postavě bijuu a dodává tolik chakry.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 19:42

Ták....K historii a bla bla bla sa vyjadrovať nebudem,kedže to potrebuje vedieť tvoj kage a nie ja. Čo sa týka zvyšku.

Takže...
Máš démona..
Ovládaš techniky jednou rukou..
Ovládaš 2 elementy..
Keď prehrávaš pochytí ťa amok a ani Kage si neprdne...
Máš techniku s kyselinou čo sa ráta ako KG (aspoň mne to tak vyznie)

takže ak chceš 2 elementy odstráň Jednou rukou a tú poslednú techniku obmeň na suiton normál alebo raiton.. Smile A spomalenie každého koho dostane dorazí z tvojimi technikami...

Obmeň...Chápem že chceš OP postavu ale zase aj môj char chce žiť Cool laugh Cool laugh Cool laugh

/edit...ok po rozhovore..Povolené..
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 21:15

POVOLENO

- po upravení technik Adop taky souhlasí a neboj Aspire, bude mít speciálního senseie, takže to budu mít pod rukou:).. Já vím, že jste zásadně proti, ale mě to vzhledem k tomu, že je Jinchuurikiho Gobiho už vlastně několik let přijde docela normální, stejně je to oproti masivnímu množství chakry dávané od Kyuubiho nic moc.. Smile
- Když-tak si ještě pohraj s barvama až budeš mít čas, aby to bylo víc přehledné
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 22:22

To, že bude mít spešl senseie je mi vlastně putna, protože to furt nemění nic na tom, že je vůči ostatním hráčům až moc přesílený.

Jak jsem řekl, nebudu to zakazovat, je to na vás, ale budu to zřejmě asi číst a když tam prostě bude náznak, že je až moc přesílený vůči ostatním, tak to utnu. Nepochopil jsem proč jsi sem tahal kyuubiho, ale ujišťuju, že jeho uživatel si pekelně počká než ho trošku zvládne.

A ohledně ovládnutí nového elemntu bych pak byl rád, kdyby se ještě prodiskutovalo mezi všemi kage, stejně jako se budou diskutovat u ostatních jinchuuriki.

Neber to Blacku jako rýpání, ale vim, jak to dopadlo minule, kde jsi dostal do ruky sharingan a větší OP na 13ti letého genina jsem v životě neviděl, proto to hodlám takhle hlídat. Wink
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 22:33

Prosím ťa. Bolo to pred 2 rokmi a bolo to moje prvé stretnutie s takouto hrou. A ten char bol úplne slabý, ja nemôžem za to že Nagato nám dal 3 bodkový sharingan a učil nás B techniky. Ja neviem v čom je presílený, tu 3 majú mokuton, ďalší majú temnú chakru z okolia a tebe vadí druhý element.... Kľudne to sleduj, ja sa nemám čoho báť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 22:42

No ono, když si sepíšeš psotavu, který dělá pečetě jednou rukou, je jinchuuriki, má hromadu chakry a dva elementy, hned na začátek hry, tak se nediv, že si myslim, že jsi se moc daleko nepohnul od Konohy. Říkal jsem ať v tom nehledáš nic osobního a tim jsem i doufal, že se hned neurazíš. Sorry, že jsem admin a starám se Wink
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 10:40

Aspire mi napsal ať se na tohle mrknu , ví jak jsem na todle pes, jelikož vím jak i Nagato povoloval mrtě silné postavy a nemám rád když je někdo OP. Todle já jako admin nepovoluji. Takhle by to nešlo. Pečetě 1 rukou , Ohromná chakra , 2 elementy. Má sice demona ,ale to nemění na tom nic jak by to mělo vypadat ze začátku.

Jak říká Aspi je mi fuk nějaký speciální sensei... pořád se musíme držet určité linie spravedlnosti pro hráče. z toho co jsem tu vypsal bych vzal jenom ohromnou charku ... to asi vše. Můžeš mít víc podstat ,ale musíš se se časem(dlouhým časem) naučit a rozhodně to není jen tak. Pečetě jednou rukou se taky můžeš naučit dlouhým trénováním oběvíš na to talent apd. ale takhle by to zezačátku nešlo. Jde o to ,že takdle postava má ohromnej potenciál.

Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 16:36

Zmenena podstata ako ste chceli, tých pečatí sa však nevzdám, ostatný majú riadne silné Kekkei Genkai a tie pečate sa tomu zďaleka nevyrovnajú, tak prečo by som to tam nemohol mať ? Nie je to predsa nič silné ani OP... Bez démona je to úplne slabý char a on ho nevie vôbec používať...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 21:00

Neřekli jsme, že zakazujeme pečetě jednou rukou. Mluvili jsme o tom celku, který dávál dohromady přesíleného genina. Takhle už jsem s tim spokojený. Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 21:10

Jop ted už je to mnohem lepší Smile ... Tak jak bylo řečeno... "Musíme se držet nějaké linie spravedlnosti." Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 21:14

Jop, díks Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kane Hisoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kane Hisoku   Kane Hisoku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kane Hisoku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Forest Country :: Koš-
Přejdi na: