Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Izuna Nikadaimo

Goto down 
+2
Shika-san
Izuna
6 posters
AutorZpráva
Izuna
Academy student
Academy student
Izuna


Počet příspěvků : 7
Datum založení účtu : 07. 03. 12
Věk : 29

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 17:17

Meno: Izuna Nikadaimo

Vek: 14

Hodnosť: Genin

Obľúbené: Prechádzky, trénovanie

Neobľúbené: Kľud, nudný ľudia, jedenie

Rodina: Matka- Nichida Nikadaimo- vek 34, medik
Otec- Ichodo Nikadaimo- vek 38, shinobi


Povaha: Ceľkom kľudná, no keď ho niekto poriadne naštve dokáže byť veľmi výbušný, priam neznesiteľný.

História: Izuna bol už ako malý chlapec celkom odstrkovaný. Takmer nikto ho nemal rád až na jeho rodičov. Bol celkom sám a myslel si že ho nikto nemá rád. často odchádzal z domu na 1 až 2 dni. No vždy sa našiel. Všetko sa ale zmenilo. Z ničoho nič si našiel kamarátov, a ani nevedel ako. Stále sa bál, pretože to bol pre neho nový zážitok. Jeho rodičia ho zapísali na akadémiu, pretože v ňom videli potenciál skvelého ninju. Mal priateľov, čiže mu akadémia išla celkom od ruky. Mal veľa zážitkov z akadémia. S priateľmi povystrájali samé blbosti. No najväčším jeho zážitkom bolo ako napálili ich senseia. Stalo sa to raz cez deň keď sa mali stať geninmi. Chceli ho napáliť. Zobrali vedro s vodou a dali ho na dvere. Keď ich sensei vošiel. No problém bol v tom že to nebol ich sensei. Bol to nejaký starší z ich dediny. Povedal dvom ninjom nech ich chytia a donesú ich k nemu. Utekali dosť dlho no nakoniec chytili všetkých až na Izunu. Izuna utekal dosť dlho a ani nebol unavený. Keď im utiekol a dostal sa medzi ľudí všetci na neho zízali ako na zjavenie. Izuna mal okolo seba červenú žiaru. Keď si to konečne uvedomil žiara zmizla. keď išiel Izuna domov nevedel si vysvetliť čo to bolo. Keď prišiel domov povedal o tom svojmu otcovi. Ten mu všetko vysvetlil ale zase mu aj vynadal za to čo sa im podarilo urobiť. Keď Izuna trochu podrástol objavil aj svoj druhý stupeň. Bolo to keď sa pokúšal rozprávať z dievčaťom a to ho odmietlo. Bol celkom nahnevaný že ho odmietlo no povedal si že mu už nikdy nebude záležať na citoch a bude stále iba trénovať.

Cieľ: Nemá žiadny konkrétny cieľ. No v každom prípade by chcel biť dobrý ninja a raz sa dostať na otcovu úroveň.

Klan: Nikadaimo

Kekkei Genkai: V klane Nikodaimo sa už od dávnych čias prideľovala pečať. Táto pečať, ktorá je umiestnená na hrudníku, dodáva nositeľovi veľkú silu. Pečať sa dáva hneď po narodení, ešte keď má dieťa pupočnú šnúru, pretože iba vtedy je spojené s členom klanu. Toto Kekkei Genkai má tri stupne.
Prvý stupeň: Keď sa tento stupeň uvolní, rozžiari sa okolo užívateľa červené svetlo. užívateľ dostane ohromnú rýchlosť. Táto forma sa smie používať iba v krajnom prípade, na útek alebo proti nepriateľovi. Ak bi niekto z klanu použil tento útok na priateľa, Bol bi kruto potrestaný.
Druhý stupeň: Uvoľnenie tohoto stupňa si vyžaduje veľkú fyzickú kondíciu. Tento stupeň dá užívateľovi ohromnú silu. Rozžiari sa okolo neho zelené svetlo, a má aj schopnosti z predchádzajúceho stupňa.
Tretí stupeň: Konečný stupeň KG klanu Nikodaimo. Tento stupeň dosiahnú iba tí najlepší z celého klanu. Okolo užívateľa sa rozžiari modré svetlo a dodáva mu veľkú zásobu chakry a aj vnútorný pokoj. S týmto sa lepšie sústredí na súpera a vie vymyslieť rôzne taktiky boja.

___________

Podstata: Raiton

Hlavný atribut: Je veľmi rýchli a aj mrštný. Dokáže sa ľahko vyhnúť nepriateľským útokom a preto ma v bojoch dosť výhodu.

Zbraň: ZVN, Katana

Špecializácia: Používa hlavne Taijutsu no k jeho KG je potrebné aj ninjutsu

Schopnosti: 1. stupeň klanu Nikadaimo- užívateľ dostane veľkú rýchlosť.
2. stupeň klanu Nikadaimo- užívateľ dostane veľkú silu a ohromnú rýchlosť.


Foto:Izuna Nikadaimo Anime_boy_by_BloodZaphir
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 18:08

Prečítaj si pravidla a všetko, čo sa týka vesnice. Dozvieš sa rôzne veci, ba aj to, že som napísal, že zo začiatku beriem 6 postáv. Si siedmi, čo mi ani tak nevadí až na to, že tvoj char sa mi zdá strašne obyčajný čo som si všimol už aj pri ostatných, ale teraz to už budem brať vážne. Neviem, čo si mám o tom teraz myslieť. Prosím ťa skús to v inej vesnici alebo sa dohodni so Sydorianom, na ktorého čakám než si dokončí konečne tu postavu. astále sa toho nemôžem dočkať.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 19:47

Dávam ti Svolenie. Môžeš ísť za mňa, ja to nestíham mám teraz veľa práce, Shiky mal pravdu nestihnem tri dediny.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 19:49

Shika čiže môj kamoš čaká už iba na to schválenie Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Academy student
Academy student
Izuna


Počet příspěvků : 7
Datum založení účtu : 07. 03. 12
Věk : 29

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 20:21

Ďakujem Sydorian :-).
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 15:42

Ok schvaluje. Nechce sa mi stále riešiť charactery. Aj keď sa mi to zdá strašne jednoduché, tak nech sa to aspoň trochu pohne. POVOLENO, skús zohnať niekoho ešte.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 15:57

Takže tie techniky.
Rozpíš ich, uveď akú majú silu, lebo z "užívateľ dostane veľkú rýchlosť." toho moc nepoberieme Wink
Proste rozvi ich, o príbeh sa nestarám ten je hlavne pre Kage tej dane vesnice
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Academy student
Academy student
Izuna


Počet příspěvků : 7
Datum založení účtu : 07. 03. 12
Věk : 29

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 16:48

Juto čo tam mám napísať keď to je KG klanu? :-) , mám to tam celé rozpísať? :-)
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 16:54

napríklad.
Proste aby to bolo viac obsiahlejšie a dala sa čoho chytiť Smile
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 16:59

Juto nepruď ja to mam tak isto a mas to tam cele rozpisane v Kekkei Genakii samozrejme ze to nebude hned najsilnejsie
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 17:15

Za mě NEPOVOLENO, aji když je to nováček.. tak ta Kekkei Genkai je hodně nevysvětlená, není prostě rozepsaná.. pojmy jako "velká" či "obrovská" si může každej probrat po svojem, ale jen prostě nepotřebuju, aby tady už na začátku lítal někdo v těle genina s úrovní Raikageho, snad se chápem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 18:24

Nagashi, tak im to tam teda rozpíš.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitimeSun Mar 11 2012, 19:46

Lenže to nieje môj char ale poradim Izunovi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Izuna Nikadaimo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Izuna Nikadaimo   Izuna Nikadaimo Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Izuna Nikadaimo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zisio Nikadaimo- Nagashi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Ocul's Mountains :: Koš-
Přejdi na: