Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Kayuka

Goto down 
AutorZpráva
Juto
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 24
Bydliště : Letničie

PříspěvekPředmět: Kayuka   Fri Mar 16 2012, 16:58
Kekkei Genkai / Technika

Kesshoo (プラズマ - Plazma)

Popis
Klan Kayuka je klan s veľmi málo členmi, do Getsugakure ich priviedol predzáczajúci vodca dediny. Predtým žili na malom ostrovčeku mesačného ostrova.
Klan bol dovedený z dôvodu nálezu mesačných kameňov, s ktorými má pravdepodobne niečo spoločné, pretože mesačné kamene reagujú na prítomnosť členov tohto klanu. Práve oni skúmajú túto rudu.
Kesshoo je veľmi zvláštne kekkei-genkai, dá sa špecifikovať aj ako upravený Raiton. Každý člen klanu môže mať inú farbu plazmy a podľa toho aj očí. Má tri stupne.1. Stupeň
Užívateľ čerpá z okolia nízkoteplotnú plazmu. Chakru míňa len na jej nazbieranie a sformovanie. Dokáže s ňou manipulovať ako len chce. Medic ninjovia tohto klanu používajú plazmu na liečenie chronických a aj iných rán. Táto liečba je vždy veľmi účinná, no nefunguje na vážne poranenia tela.

2. Stupeň
Tak ako aj pri prvom stupni, užívateľ stále čerpá plazmu z okolia, no už automaticky. Chakru míňa len na jej formovanie. Dokáže vytvárať mraky na oblohe a z nich vystreliť blesky, vo farbách v akých je ich plazma. Medic ninjovia dokážu liečiť vážnejšie zranenia.

3. Stupeň
Tento stupeň nedosiahne každý člen klanu. Je to nebezpečný stupeň a členovia klanu sa snažia zabrániť tomu, aby ho niekto z nich dosiahol a pokiaľ je niekto už naozaj blízko, zabijú ho. Užívateľ totiž začne čerpať vysokoteplotnú plazmu a tú nedokáže tak ľahko ovládnuť a môže zničiť všetko čoho sa dotkne. Trvá veľmi dlhú dobu kým by sa naučil s ňou zaoobchádzať a do vtedy by bol schopný zabiť mnoho ľudí a zničiť aj celý ostrov.

Typický znak klanu: Pri aktivácií KG sa užívateľovi zmenia oči. Na pokožke celéko tela sa objavujú malé svetielka tvorené plazmou. V tme to vyzerá naozaj nádherne...

Schopnosti klanu
Techniky nemajú názov, sú len očíslované a označené gréckym písmenom.
Pri prvom stupni= Majú ho väčšinou už odmalička no učiť sa zaobchádzať s KG sa učia až od nastúpenia na akadémiu v 6 rokoch.
Alfa1, bez úrovne > (Toto nieje úplne technika. Má to každý užívateľ tohto KG a deje sa to automaticky) Pri prvom stupni sa užívateľom hoja rany rýchlejšie. To ale neznamená, že sa ihneď regeneruje. Trvá to dlhšie, no nikdy tak dlho ako pri obyčajnom človekovi.
Alfa2, úroveň D > Ďalšia schopnosť sa používa hlavne pri kombinácií s Taijutsu. Užívateľ si obalí dlane nabitou chakrou a dokáže spôsobiť slabé popáleniny.
Alfa3, Úroveň D > Pri boji so zbraňami a senbonmi dokážu plazmu nakoncentrovať do nich a tak spôsobiť protivníkovy o niečo vážnejšie rany.
Alfa4, úroveň D-C > Užívateľ dokáže vytvoriť plazmové guľôčky o veľkosti tenisovej loptičky a hádzať ich po nepriateľovi. Tiež k nim môže pripojiť chakrovú nitku a tak ich nadiaľku ovládať. Guľôčky sú nabité energiou a môžu spôsobiť popáleniny menších stupňov. Všetko závisý na akej úrovni to užívateľ ovláda.
Alfa5, úroveň C-B > Dokáže z dlane vystreliť tenkú nitku tvorenú plazmou zmiešanou s chakrou a ňou obmotať nepriateľa. Výboj však zasiahne nepriateľa, iba pokiaľ to užívateľ bude chcieť. Vážnosti zranenia sú podľa stupňa. Pri menšom stupni je to opäť len slabšia popálenina, pri vyššom paralizácia na pár minút. Je však ťažké nepriateľa týmto jutsu zasiahnuť, pokiaľ je rýchli.

Pri druhom stupni= Dosahujú ho približne v 15. roku života.
Beta1, úroveň D-C > užívateľ je po celom tele obalený väčšou vrstvou plazmy, cez ktorú horšie prenikne napríklad ostrie obyčajnej katany. Pokiaľ prenikne k pokožke aj napriek plazme, plazma začne zaceľovať rany ak niesú príliš hlboké.
Beta2, úroveň C-B > Užívateľ si plazmou obalí ruky (od zápästia) a vytvorí si pazúre s ktorými dokáže poškriabať nepriateľa. Ak mu plazma zostane v hlbšej rane, dokáže sa presunúť do obehu krvy a tak spôsobiť vnútorné zranenia.
Beta3, úroveň B-A > Člen klanu môže dostať klanovú katanu. Nieje to vlastne tak úplne katana. Dostanú len akúsi "rukoväť" katany. Z nej potom dokážu vyformovať plazmu do čepeľe ktorá je ostrejšia než obyčajná. Pri vážnejšom poškodení nepriateľa tiež môže zostať v jeho tele časť plazmy, spôsobiť vnútorné zranenia, no takiež napadnúť a poškodiť chakra body.
Beta4, úroveň A > Vytvorí plazmové gule o veľkosti bowlingowej guľe. Dokážu spôsobiť vážnejšie poranenia alebo paralizovanie na dlhší čas, dokonca na pobyt v nemocnici.
Beta5, úroveň A-S> Omnoho silnejší vývoj techniky Alfa5, mierenie je presnejšie po obmotaní nepriateľa môže užívateľ vypustiť veľký výboj do jeho teľa a paralizovať na veľmi dlhú dobu. Tiež môžu zostať trvalé následky u zasiahnutého v podobe neschopnosti ovládať svoje svalstvo. Môže nastať aj smrť ale len v prípade ak to užívateľ naozaj chce.

(úroveň 3 vymyslím neskôr, neplánujem mať zatiaľ niekoho takého Cool laugh hlavne pre NPCčka...)

autor: Páťa

____________________________
Návrat nahoru Goto down
 
Kayuka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Informace o vesnici :: Klany-
Přejdi na: