Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mesačné kamene a ich využitie

Goto down 
AutorZpráva
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Mesačné kamene a ich využitie Empty
PříspěvekPředmět: Mesačné kamene a ich využitie   Mesačné kamene a ich využitie Icon_minitimeFri Mar 16 2012, 17:07

Mesačné kamene a ich využitie

Už pôvodný obyvatelia ostrova si všimli že mesačné kamene sa z použitím chakry ťažia obtiažnejšie ako klasickým spôsobom. Preto všetky ťažobné metódy prameniace z využívania techník zlyhali.
Ako neskôr na pokusoch zistili, tieto kamene pohlcujú chakru, ktorú sú neskôr schopné masívne vydať, to zapríčiňovalo časté výbuchy a závaly v baniach. Ťažba sa stala nebezpečná a neefektívna preto sa od tejto myšlienky upustilo.
Ešte pred nedávnom sa mi dostalo pár mesačných kameňov pod moje ruky z jediným cieľom. Nájsť využitie tejto zvláštnej horniny, ktorá podla legiend pochádzala zo samotných nebies. Ako mi bolo naznačené využitie by malo byť mierené na vojenské účely, iný záver odo mňa nechcel terajší vodca dediny ani počuť. Moje výskumy dostali zelenú a zároveň aj požehnanie vodcu. Už z predchádzajúcich zistení som vedel že kamene pohlcujú chakru no bolo potrebné nájsť nejaký zlomový bod či skorej mechanizmus ktorý vedie k uvoľneniu energie. Skorej než začali moje pokusy, musel som všetko mnohokrát prepočítať, skontrolovať všetky čísla. Kameňa ako látka má svoj bod nasýtenia. Bez obmedzenia pohlcuje chakru či skorej energiu do tej doby pokiaľ úroveň nedosiahne tejto kritickej hranice. Potom stačí len trocha, aby bola všetka chakra znovu uvoľnená. Tieto poznatky ma priviedli k úvahe že kamene sú skvelý prostriedok pre Pečatiace techniky, a v určitých podmienkach chodné aj pre medic techniky. Toto využitie by zmenilo priebehy bitiek či až vojen. No s týmto výsledkom vodca nebol spokojný preto som dostal rozkaz pokračovať vo výskume. Moje ďalšie výskumy viedli k ohromnému zisteniu. Pri správnom použití sa dala táto látka využiť ako vojenská zbraň z ohromnými následkami. Experiment prebiehal v neosídlenej časti ostrova. V tedy bol ostrov ešte tvaru plného mesiaca. Ohromná masa energie ktorá bola uvoľnená poslala časť ostrova do hlbín oceánu a ostrov získal dnešnú podobu. Vodca bol výsledkom zaskočený a nečakal že sa v kameňoch skrýva až tak veľká moc. Uvedomil si že by použitie kameňov vo vojnách neviedlo k víťazstvu, ale k absolútnej deštrukcii a nestabilite. Môj výskum bol stopnutý a dostal nálepku nepriniesol žiadne výsledky. Všetky spisy boli uložené do centrálneho skladiska, kde podla slov správcu ich nemal šancu nikto nájsť.
Mne samotnému ostala len jedna vzorka tohoto kameňa. Z pokusmi som naďalej nemohol pokračovať, no presvedčenia že by sa kamene dali použiť na pečatiace techniky som sa nevzdal. Ťažba kameňov bola obmedzená na minimum a väčšina nálezísk bola zapečatená.
Návrat nahoru Goto down
 
Mesačné kamene a ich využitie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Informace o vesnici :: Svitky-
Přejdi na: