Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Tým číslo 5

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki

Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Sun Apr 08 2012, 20:22

Kojirou

Uslyšel jsem Eimi křičet, v tu chvíli jsem si uvědomil, že zacházím trochu moc daleko, složil jsem pečeť a v tu chvíli se klony rozplynuly a Shiritsua zasáhla sprcha zvrchu, jak se rozplynuly i vodní klony, respektive vrátily se do formy bezformé vody. Druhý klon se naštěstí rozplynul opodál, takže Shiritsua nezasáhl. Mohl jsem ho zabít, ne, že on by to neudělal, ale takhle se kvůli němu neponížím. "Měl bys' Eimi poděkovat, kdyby tu takhle nehulákala, mohl jsi skončit mnohem hůř, než mokrý," řekl jsem dost arogantním tónem, abych zdůraznil to, že mi před chvílí říkal, jaký jsem srab, slaboch, zbabělec, ale kdyby ho Eimi nezachránila, Eimi - žena -, tak by to mohlo skončit ošklivě. Vlastně bych ji měl poděkovat i já... ale... Podíval jsem se na ní a poté upřel pohled do stromu za ní, takže jsem se díval v podstatě skrz ni, nemohl jsem se na ni dívat, ne, když to ona zachránila toho, který sám tvrdí, že nepotřebuje ničí pomoc. "Kde je vůbec sensei? Volal jsem ho už před nějakou dobou a doteď se neukázal..." Změnil jsem téma a zaměřil se na absenci senseie.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki

Počet příspěvků : 3513
Věk : 19

PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Sun Apr 08 2012, 20:40

Eimi

Sama neviem, niekam musel zmiznúť, odpovedala som na Kojirouovú otázku. Pozrela som sa na Shiritsua. Mala som najväčšiu chuť napluť mu do tváre. Správal sa ku nám ako k ničomu, a nakoniec môže byť rád že žije. No ovládla som sa. Nabudúce zváž slová. Odoprela osm pohľad od neho a pozrela osm sa na Kojiroua. Takže ten je tu najsilnejší. Ale, asi sa nerád pozerá na ženy či čo. Skonštatovala som potom, čo som si všimla že sa snaží vyhýbať sa mi pohladom.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki

PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Sun Apr 08 2012, 20:52

Kojirou

"Takže jsme v podstatě dostali toho nejnezodpovědnějšího senseie, kterého ve vesnici našli,..." odmlčel jsem se ke konci takovým způsobem, jako kdybych chtěl ještě něco říct, ale nechtěl to říct nahlas. Nyní jsem se podíval zcela jinam, otočil jsem se k Eimi bokem, protože jsem si všiml, že si mě nejspíš měří pohledem, pak už jsem pocítil jenom bolest v boku. Ten lístek nebyl nejbriliantnější nápad, chytil jsem se za bok tak, aby to vypadalo co nejpřirozeněji, cítil jsem ale, že i přes obvaz uniká z rány krev. Chakra, krev... ještě přijít o rozum a možná bych i... najednou jsem sebou cukl a zatřásl se, jako kdybych ze sebe chtěl dostat nějakou špatnou myšlenku. To bylo poprvé, kdy jsem se podíval směrem na Eimi a neuhnul pohledem, ačkoliv jsem se tvářil jako zbitý pes, co vidí něco, co se mu vůbec nelíbí. Nakonec z toho vyšla nejlépe, takže pokud bude někdo schopný trénovat, bude to ona... "Já raději půjdu, když tu není sensei, je v podstatě po tréninku," řekl jsem a otočil se k odchodu, už z toho důvodu, že se krev pomalu dostávala na povrch mého oblečení. Skvělý, hned první den a abych šel rovnou do nemocnice. Nehodlal jsem tady zůstávat ale i z jiných důvodů, než-li z toho, že tu nebyl sensei, že jsem byl zraněný, ale také z toho důvodu, že jsem nemohl už ani chvíli vydržet poblíž toho egoistického "hovada", natož vedle Eimi, ale nechtěl jsem ji svým odporem ublížit, obzvlášť ne, když mi Shiritsu tak rozproudil krev a to doslovně.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki

Počet příspěvků : 3513
Věk : 19

PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Sun Apr 08 2012, 21:03

Eimi

Kojirouov pohlad sa mi vôbec nepáčil. Sakra, asi má fakt niečo proti mne. Rozmýšľala som. Uži si to! Pohrdavo som na neho zakričala pričom som nevidela to, že krváca.. Vyrazila som ku stromom. Nechcela som ostať sama so Shiritsuom. Shirtsu momentálne, teda aspoň pre mňa aspoň pre mňa vyzeral ako chudák. Pred pár momentami sa považoval za najsilnejšieho ninju v našom týme, no teraz bol zmoknutý, a za to mohol byť ešte rád. Dorazila som k stromom a vyskočila som na jeden z nich, respektíve na jeho konár. Oprela som sa o kmeň, a sledovala mesto. Pohlad som uprela na Kojiroua. Tsurishi, Kojirou...

Rhaegar/: Zbytočné spamovanie a urážanie...Raule..kroť sa Smile
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin

Počet příspěvků : 615

PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tue Apr 10 2012, 15:25

Hele to je sice dobrý že ste smazali ty spamy,ale sevene sám si říkal že musíš nechat soupeře zareagovat a né jako vy když ste napsali každej tři příspěvky kterejma ste posunuli děj někam dál,to jestli mi forward pomohl je jeho věc ale my sme stále nedobojovali mam takovej pocit,pokud se teda zae nebojíš Smile
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki

PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tue Apr 10 2012, 16:32

Note - Já jsem tvému charu nikterak neublížil, pokud tedy nebereš trochu vody jako ublížení na zdraví, kdyby Forwardův char nezasáhl, beztak bys' smočený skončil, protože kdybys' ten klon zničil, tak by se tak jako tak na vodu rozpadl, a kdyby ses vyhnul, tak byl připravený útok druhého klonu, který by tě také nahodil vodou a žádnou super-rychlostní techniku neovládáš, stejně tak jako žádné doujutsu, takže oba útoky najednou vykrýt, no, zajímalo by mě jak, aniž by ses namočil. Samozřejmě jsem otevřen tvým návrhům, vlastně promiň, už nejsem, s někým, kdo se chová jako malý, s dovolením, pitomeček - ne, není to urážka, jen se snažím to trochu "odlehčit" - se už nehodlám o ničem bavit a pokud by to dokonale nezapadlo, nehodlal bych to ani řešit. Ale jestli chceš, napiš Blackovi anebo Lyallovi, ať situaci přehodnotí, případně dodej, jak bys' zareagoval, aniž bys' mokrej anebo v horším případě zraněnej skončil, a pokud to shledají oni dva jako proveditelné, přehodnotím svůj post, stejně tak jako ho přepíšu, a pak požádám o přesun jinam, protože v týmu s hráčem, který se vyjadřuje nenávistně proti kterékoliv skupině slušných, zákony se řídících lidí, nehodlám být. Má úcta, promiň, ale nehodlám se s tebou dál vybavovat, můj char musí do nemocnice a nejenom s fyzickými zraněními.*
*/Poslední věta je částečně vtip, tak aby to nebyl nepochopeno.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin

PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tue Apr 10 2012, 17:28

Ty si nepochopil co sem napsal vid? opravdu tedka si potvrdil to že seš buď zaostalej nebo úplně blbej,psal sem že ste s forwardem posunuli děj aniž bych se k tomu mohl nějak vyjádřit můžeš mi říct co je na tom k nepochopení? opravdu netušim možná seš tak hloupej potom pohoda ale měli by se asi začít dělat nějaký IQ testy protože zaostalý lidi je zbytečný začleňovat do téhle hry.

Jinak ale život je jako šachovnice a musíš myslet několik tahů dopředu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
sorry musel sem tě citovat z minula Cool laugh ale nevim proč když seš takovej filozof a génius že sem dáváš takovýhle svý názory nemůžeš pochopit to co sem ti napsal,to si asi nevymyslel sám co? :DDDDD
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki

PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tue Apr 10 2012, 17:55

Note - Dobrá, zvítězil jsi, odstupuji od hry v Shinrin, můžeš si poblahopřát Wink Přeji pěkný zbytek dne... počkat, měj hnusný, nezáživný den, proč bych ti měl přát něco hezkého Smile
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin

PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tue Apr 10 2012, 17:57

pohoda odejdi tim se to vyřeší taky možnost,ono se tim i krásně ukáž to že by si by dostal v našem souboji,ale mam takovej pocit že by bylo lepší kdyby si možná odešel plně z týhle hry protože to vypadá že to nezvládáš,i přesto že se takovej génius Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   

Návrat nahoru Goto down

Tým číslo 5
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Forest Country :: Mise :: Treningové pole-
Přejdi na: