Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kdo ničí runy? (Tým 1)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kdo ničí runy? (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Kdo ničí runy? (Tým 1)   Kdo ničí runy? (Tým 1) Icon_minitimeThu Apr 05 2012, 13:45

Yoshiro

Stál jsem u brány a v levé dlani držel malou bilou myš, která jedla kus oříšku. "Jen se pořádně nadlábni, budeš to potřebovat, protože dneska to bude perný den." Řekl jsem ji a pak ji pomalu strčil do kapsy, ze které následně začala vykukovat. Už jsem jen čekal na svůj tým.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Kdo ničí runy? (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo ničí runy? (Tým 1)   Kdo ničí runy? (Tým 1) Icon_minitimeWed Apr 11 2012, 18:07

Sami

Pomalu jsem se šoural na místo srazu v rukama v kapsách. Pořád jsem byl naštvaný a kopal jsem do všeho kolem sebe. Nakonec jsem si vyhlídnul krásný kámen který sem si kopal celou cestu před sebe. Když jsem dorazil na místo srazu vyděl jsem jenom senseie. Jenom jsem na něj kývl a zůstal jsem beze slova stát vedle něj a pozoroval jak senseiovi z kapsy vykukuje myš.
Návrat nahoru Goto down
 
Kdo ničí runy? (Tým 1)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Volcano Country :: Mise :: Mise třídy C-
Přejdi na: