Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Maraji Ushio

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Maraji Ushio Empty
PříspěvekPředmět: Maraji Ushio   Maraji Ushio Icon_minitimeMon Apr 09 2012, 22:25

Jméno:
Maraji Ushio

Věk:
16 let

Hodnost:
Genin

Oblíbené:
Knihy, trénink, jutsu, zvířata, děvčata

Neoblíbené:
Lži, vytáčky, nedodržené sliby, faleš

Rodina:
otec - Gokudera Maitre
nevlastní otec/strýc - Mai Maitre
matka - Miko Maraji
bratr - Moroshi Maitre (Morgen)

Povaha:
Ushio prošel dlouholetým "vývojem" své povahy, několikrát byl ovlivněný vztekem, bezmocností, nejistotou, ale také láskou, stal se z něj člověk velmi lehkomyslný, který často neví, jak se vlastně rozhodnout. Velmi tvrdohlavý, přesto nesebejistý a sebekritický, obzvlášť kvůli tomu, že v 16 je stále geninem. Přesto vše si však zachoval svou upřímnost a přímost. Ztráta některých vzpomínek v něm probudila samotářskou náturu.

Historie:
Když byl ještě malý, tak mu jeho matka říkala, že má i otec. Dokonce mu řekla i jeho jméno a to, že má bratra. Říkala mu, že ji otec vyhnal hned po té, co mu porodila syna. Neví přesně co se stalo potom, ale od té doby ani otce ani svého syna neviděla. Jednou se rozhodl, že se vrátí do vesnice, odkud matka pocházela a ji nezbývalo nic jiného, než se tam vrátit se s ním. V Iwě začal chodit na ninja akademii, kterou úspěšně dokončil. Nyní se snaží najít svého bratra a pomstít se otci za to, že matku vyhnal.

Výpis z jeho dopisu svému budoucímu já, který napsal z toho důvodu, aby nezapomněl na to, odkud pochází a co se mu vlastně honilo hlavou jako dítěti:
"Kde jsem se přesně narodil nevím, ale rozhodně to bylo dost daleko od Iwy. Matka mi vždy o té vesnici vyprávěla a že tam možná ještě je její syn. Nakonec mi řekla i o mém otci a o tom, že ji vyhnal. I přesto, že jsem měl dost přátel ve vesnici, tak jsem se rozhodl, že to klidné a krásné místo prostě opustím, abych se vrátil ke kořenům. Chtěl jsem zjistit, jak to přesně bylo a tak jsem nehledě na rozhodnutí matky chtěl vyrazit. Když jsem své rozhodnutí řekl své matce, tak řekla, že je možná na čase, abych přejal její řemeslo a našel svého bratra. Na cestách jsme byli několik týdnů, než jsme konečně dorazili do Iwy. Tam si matka pronajala menší byt, kam jsme se akorát oba vešli. Nevadilo mi to, ale když jsem ji řekl, že najdu svého bratra, tak mi řekla, že to není nejlepší nápad a že nejdřív budu muset vystudovat akademii. Proto jsem na akademii začal chodit a doufal jsem, že tam svého bratra poznám. Bohužel se tak nestalo.

Akademii jsem vystudoval úspěšně, sice jsem měl pár potíží, ale nakonec jsem se přesto přenesl. Teď, jako genin, hledám svého bratra a čekám na svoji první opravdovou misi."


Ushiovi se nakonec podařilo najít svého bratra, nebylo to dlouho po té, co se stal geninem, s odstupem času našel i svého skutečného otce a měl možnost se pomstít, ale neučinil tak, neodpustil mu nikdy, ale přesto se nerozhodl se mstít, možná svého otce s odstupem času začal i litovat. Na chuuninských zkouškách se seznámil s dívkou, která se jmenovala Lin, kupodivu byla z jeho vlastní vesnice, i přesto že ji předtím nikdy nepotkal. Ukázalo se, že Lin nebyla až tak obyčejné děvče, vyklubal se z ní totiž jinchuuriky bezocasého. Chuuninskou zkoušku bohužel Ushio úspěšně nesložil, během první praktické části zabil genina Mokuta Takahira, který se nehodlal vzdát a neustále, i přes svá zranění, se snažil Ushia porazit, nakonec tedy Ushiovi nezbylo nic jiného, než použít více síly, což způsobilo Mokutovo úmrtí. Svou zkoušku ale nesložil kvůli tomu, že nedokázal porazit Sabura Kentiriho ze Suichugakure, který se sice zaměřoval také na taijutsu, přesto ale měl eso v rukávu a to právě manipulaci s vodou, kterou dokázal dostat do oběhu chakry nepřítele, než si Ushio uvědomil, co se vlastně děje, neměl již šanci se bránit.
Od chuuninských zkoušek byl Ushio velmi zkleslý, i přes city, které u něj probudila Lin, cítil, že je vlastně bezmocný, Lin byla jinchuuriky, on byl stále jenom genin. Pokud by někdo někoho chránil, byla by to Lin, on chtěl ale být schopen ostatní ochránit. Nakonec se rozhodl, že se stane mnichem v Chrámu Slunce nedaleko Iwy. Sice mu jeho příjimací testy přerušilo objevení se vlka z temné chakry, přesto se ale nakonec do učení na mnicha dostal. Během krátké doby zvládl základy manipulace s Aurou, ale na další neměl již možnost, protože Chrám byl napaden zlotřilou organizací, která takřka všechny mnichy, přežil jen jeden, vybila a Chrám srovnala se zemí. Ushio se na to místo už nikdy nevrátil.

Výňatek z Ushiova "tajného deníčku":
"Pokud se za něco stydím, tak je to za to, že jsem nedokázal Lin odolat... Tenkrát byla zraněná, přespávala u mě doma, protože jsem ji domů pozval, staral jsem se o ni, přesto jsem ale nedokázal odolat. Myslel jsem si, že tomu nijak neublížím, že to zůstane jenom u mazlení a líbání, ale nejde to asi jinak, protože jakmile je muž a žena v jedné posteli, alespoň jednoho z nich napadne hned milování. Nedokázal jsem ji odolat, nemohl jsem ji odmítnout, takže se stalo, co se stalo, naštěstí to dřív, než-li by to mohl zajít dál, ukončil Bezocasý, který Lininu ránu otevřel, takže jsem nakonec zbytek dne strávil tím, že jsem Lin znovu a znovu ošetřoval."
"Asi si myslíš, že jsem cvok, ale nakonec jsem souhlasil s tím, že se představím rodičům Lin. Měla to být večeře s její rodinou, ale vyklubala se z toho klanová sešlost, naneštěstí to bylo po smrti Tsuchikageho, takže nálada byla děsná. Asi nejhorší, co se mohlo stát, bylo ale to, že z toho blivajzu, co mi dali na talíř, vystříkla šťáva přímo na vůdce klanu, stačilo jen na vidličku nabodnout a bylo to. Nemohl jsem to vydržet, omluvil jsem se a odešel jsem s tím, že už se nikdy nevrátím na to hrozné místo. Stačilo ale odejít domů a zjistit, že se bratr vydal na další šílenou výpravu. Sbalil jsem si věci, že půjdu a zemřu s ním, ale osud to chtěl jinak, někdo zaútočil na sídlo Linina klanu a já se rozhodl, že je zachráním. Lin po té znovu skončila v mé péči, tentokrát do toho ale žádný bijuu své ocásky, respektive své neocásky, nestrkal."

Setkání s vlkem z temné chakry a věčný styk s jinchuurikym Bezocasého si nakonec však vybraly svou daň. Ushiovy vzpomínky začaly postupně mizet, nebylo to ze dne na den, ale propadaly se do temnoty více a více, bylo to také způsobeno tím, že jej nikdo nenaučil zacházet pořádně s Aurou, když už ji využívat začal, jednoho pěkného dne se probudil, najednou bylo vše zase v pořádku, už si zase vše pamatoval, ty dny v temnotě jako kdyby byly jenom pouhým snem. Přesto ale byly vzpomínky, které se nevrátily, obzvlášť ty bolestivé, krom ty na Lin, ale ona tu nebyla, a Ushio ani nebyl u sebe doma, byl v nemocnici. Podle kalendáře na stěně místnosti by ale musel spát nejméně dva roky. To přece nebylo možné, zdálo se mu, že skutečnost je snem, protože Lin nebyla nikde k sehnání, nakonec se ale dozvěděl bolestivou pravdu. Nestabilita, která se začala tvořit při styku s temnou chakrou, podpořená netrénovaným používáním Aury, jej nakonec začala pohlcovat, až jednou ztratil vědomí. "Zpočátku za Vámi chodila," řekl mu doktor jen, když se Ushio zeptal na Lin: "Ale protože si uvědomovala, že styk s ní udržuje Váš stav takový, jaký byl, a ještě jej zhoršuje, nakonec přestala... Pak přícházely jenom ty květiny, po roce už ale nebylo nic. Kdybyste nepobíhal po nemocnici jako blázen, ani bychom nevěděli, že Vás tu ještě máme," snažil se nakonec doktor odlehčit tu ránu nevhodným vtipem. Ushie to tvrdě zasáhlo, Lin ho opustila, zůstal sám, zmatený. Nakonec, asi po měsíci, nemocnici opustil a vrátil se domů. Dům byl opuštěný, Ushio nevěděl však proč, jeho vzpomínky na matku a bratra, že oba odešli, totiž už dávno neexistovaly, ne pro Ushie. Nakonec si na samotu zvykl a nyní se rozhodl vrátit se do aktivní služby jako ninja. Nehodlal přijmout fakt, že ho Lin opustila jenom proto, že by mu mohla přitížit, proto hodlá zjistit "skutečný" důvod.


Cíl:
Najít svého bratra a pomstít se otci.
Vzít si Lin a založit s ní rodinu.
Zjistit, proč ho Lin opustila

Klan:
K žádnému nepřísluší, ačkoliv je pokrevně spřízněný s klanem Maitre
___________

Podstata:
Raiton

Hlavní atribut:
Brutální síla

Zbraň:
ZVN (6 kunaiů, 15 shurikenů, 5 výbušných lístků, obvazy)

Specializace:
Taijutsu - 70%
Ninjutsu - 30%
Genjutsu - 0%

Schopnosti:
E jutsu - naučená v akademii

D jutsu
Konoha senpuu

C jutsu
Tsuutenkyaku

B jutsu
Omote Renge

Raiton: Ikiwataikaen (Raiton: Prostupující plamen) - jedná se o techniku kombinující raiton chakru a Auru, uživaltel spojí tyto dvě formy energie a vytvoří tím raiton, který se však chová jako plamen, tj. sice že nepálí, ale pohybuje se tak, přesto ale stále prostupuje jako kterýkoliv jiný náboj skrz vodivé materiály a to jak klasické vodiče, tak i chakra vodiče. Tento raiton plamen se objevuje několik centrimetrů od končetin uživatele a opisuje jejich pohyby, pokud se však v tu chvíli dotýkají země, tj. uživatel na nohách stojí anebo se opírá rukou o zem, tak u těchto končetin, které se dotýkají, se plamen nevytváří. Technika slouží jak k obraně, tak i k útoku. Nepřipraveného soupeře dokáže výboj dočasně omráčit, připraveného čekají nemilé stahy svalstva v důsledku náboje, které však také nejsou nikterak trvalé.

Foto:
Maraji Ushio Lok___mako_by_frzdragon-d4uqd7c
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Maraji Ushio Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maraji Ushio   Maraji Ushio Icon_minitimeTue Apr 10 2012, 18:54

môže byť Smile
Návrat nahoru Goto down
 
Maraji Ushio
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Charaktery-
Přejdi na: