Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hayami Mei

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Lizzy:3
Academy student
Academy student
Lizzy:3


Počet příspěvků : 10
Datum založení účtu : 15. 04. 12

Hayami Mei Empty
PříspěvekPředmět: Hayami Mei   Hayami Mei Icon_minitimeSun Apr 15 2012, 21:15

Meno: Hayami Mei

Vek: 14

Hodnosť: Genin

Obľúbené: Kreslenie

Neobľúbené: Faloš

Rodina: Neznámy

Povaha: Dobrá, milá, citlivá, no dokáže byť aj mrcha

História:

Bola som ešte dieťa a rodičov som nespoznala. Pamätám si len jediné a to, že moja matka ma zobrala do náruče a povedala. "Ty budeš vladnuť tomu to klanu." Matka ma položila a vyparila sa ako vietor. Môjho otca som ani nevidela. Matka mi čítavala o ňom, ale bola som vtedy mála a nechápala som. Keď matka zmizla, našli ma susedia Miuko Rin a Saito Rin, starali sa o mňa do 7 rokov. Keď napadli klan Mei oni boli zavraždení . A ako to viem? Videla som to na vlastne oči, našťastie som utiekla chodbami pod zemou do lesa, kde som sa schovala. Na ďaľší deň som sa vrátila do klanu Mei, nikoho som už nenašla. Išla som do nášho domu, kde som vyrastala po boku Miuko a Saita a našla som tam niečo, čo by som nečakala. Našla som tam 3 ročného chlapčeka. Po hodine prišli posily z klanu oproti. Zobrali telá a postarali sa o ľudí, ktorí prežila. O dva roky som sa naučila techniky, ktoré ma naučil môj učitel Sau Nin. Keď som dovŕšila 12, tak som išla nájsť moju rodinu, ktorú som chcela nájsť, aby som zistila pravdu o tom kto som. Ale nenašla som nič, pátrala som 1 rok, aby som zistila len kúsok pravdy kdo som. A to sa nestalo. Vrátila som sa do klanového sídla.Navštívila som chlapca, ktorého som našla po útoku na klan Mei. A ten mi prezradil jednu vec. ktorá ma zaskočila,že vraj pozná mojich rodičov. Volal sa Rei, ale priezvisko mi nechcel prezradiť. Teraz mám 14 a dúfam, že sa mi podári zistiť kam patrím a čo som vlastne zač.

Cieľ: Zistiť kto boli jej rodičia

Klan: Mei
___________

Podstata: Shouton

Hlavný atribut: Skvelé ovládanie podstaty a jej trojzubca

Zbraň: Trojzubec
Hayami Mei Trident

Tetovanie V zadu na chrbte
Hayami Mei 20071014101548!Trident

Špecializácia: Kombinované Tai. s Ninjutsu

Schopnosti:
Techniky z Akademie
Shōton: Shuriken Ranbu-
Uživateľ vytvorí z kryštálu shurikeny.
Shōton: Suishō Tō-Uživateľ vytvorí z kryštála menšiu dýku na ramene.Pokiaľ je potrebné tak aj na druhej ruke.
Shouton : Tama no Yoroii- Uživateľa obklopí bernenie z kryštálu.Možné ho využiť na obranu aj na útok.

Foto:
Hayami Mei Anime-girl-girl-cartoon


Naposledy upravil Lizzy:3 dne Mon Apr 16 2012, 18:41, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Hayami Mei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hayami Mei   Hayami Mei Icon_minitimeSun Apr 15 2012, 22:59

Takže:

Čo sa týka vzhľadu charu, tak to na mňa pôsobí strašne tmavo a nedá sa to poriadne prečítať.
Čo sa týka vecí ohľadom písania to Vás nikdy nenaučím. - Mám na mysli, že v texte sa nachádzajú zbytočné chyby, ale to nie je môj problém...
Techniky:
Sme na Československej stránke a nie na anglickej a pod., preto prosím o preloženie do cz alebo sk.
A k zbrani, kebyže sa ti chce, tak by si mohla nájsť aj nejaký obrázok ako vyzerá ten tvoj trojzubec.
Návrat nahoru Goto down
Lizzy:3
Academy student
Academy student
Lizzy:3


Počet příspěvků : 10
Datum založení účtu : 15. 04. 12

Hayami Mei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hayami Mei   Hayami Mei Icon_minitimeMon Apr 16 2012, 15:18

1. Takže ten vzhľad mám prerobiť?
2. tak to nieje zas tak podstatné dúfam Smile
3.ok prerobím to Smile

dodatok- Ale môj prvý char. bol lepší než ten môjho brata že? Cool laugh

Editnute
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Hayami Mei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hayami Mei   Hayami Mei Icon_minitimeMon Apr 16 2012, 15:48




- Povolené -

MEGA SUPER CHAR


SIDO....SI NULA!!!

Cool laugh Cool laugh Cool laugh


Naposledy upravil Rhaegar dne Mon Apr 16 2012, 16:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Hayami Mei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hayami Mei   Hayami Mei Icon_minitimeMon Apr 16 2012, 15:54

Naruto kyuubi Ja som na ňu hrdý! Cool laugh Len tak ďalej sestri Wink Ale dostalo by ma keby sa ona stala skorej Kage než ja Cool laugh Cool laugh Cool laugh lol!
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Hayami Mei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hayami Mei   Hayami Mei Icon_minitimeMon Apr 16 2012, 16:10

Vzhľad prerobiť ešte a inak už v pohode. Potrebujem hráčov, tak budem dúfať, že sa u mňa zdržíš čo najdlhšie a neutečieš ako niektorí, ktorých to u mňa nebavilo. Budem sa snažiť, aby si docielila toho čo chceš a čo sa týka súčasného stavu môžeš hrať.
Povolené!

- Prečítaj si časť nejakých príspevok, a ak sa ti bude chcieť a baví ťa čítať, tak môžeš aj od začiatku. Je to zaujímavejšie, ale ak sa ti nechce skús sa nejako zapojiť a napísať tvoj prvý príspevok ohľadom hrania.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Hayami Mei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hayami Mei   Hayami Mei Icon_minitimeWed Apr 18 2012, 17:41

Prečítaj si čo som ti napísal do príspevku, ktorý si napísala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hayami Mei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hayami Mei   Hayami Mei Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hayami Mei
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Ocul's Mountains :: Charaktery-
Přejdi na: