Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Kyokugakure a Far North Province v kostce

Goto down 
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
avatar

Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

PříspěvekPředmět: Kyokugakure a Far North Province v kostce   Thu May 03 2012, 20:54

Kyokugakure nemá příliš dlouho historii a tedy její samostatná, která není společná se Snow Country, není příliš dlouhá a lze ji tedy sepsat opravdu do kostky.
Tato země je součástí, respektive bývala součástí, země Sněhu, po občanské válce se ale její nejsevernější část odtrhla a vyhlásila nezávislost, právě proto se ujal název Provincie Vzdáleného severu, neboť se jedná nejspíše o nejseverněji položenou zemi i vesnici. Občanská válka v zemi Sněhu začala přibližně před 40 lety, trvala dlouhých 17 let a vyžádala si mnoho obětí na obou stranách, původně se zemí Sněhu soupeřily spojenecké vesnice - a to nynější Severní vesnice a vesnice Bílých draků - naneštěstí se zemi Sněhu podařilo obsadit vesnici Bílých draků a vzpouru potlačit, toto si však vyžádalo tolik obětí, kvůli neustálým bojům na obou frontách, že 16 let se v podstatě dostávalo pouze na menší potyčky, přesto obětí bylo velké množství a nevraživost a pohrdání mezi Provincií a zemí Sněhu jsou i po 23 letech od konce války stále dost velké na to, aby občas došlo k hraničním sporům.
Kvůli nestabilnosti Provincie se během tři let, tedy před 20 lety, začali volit zástupci zvaní Kyochi, tedy tento název vznikl spojením slov Kyoku - sever a Ichi - jeden, a tedy vyjadřuje, že je to právě ten Jeden Seveřan, který vládne Provincii a sídlí ve vesnici. První Kyochi se však během vládnutí příliš neohřál, po 3 měsících vlády byl zabit svým nevlastním bratrem Okurinem, který však dal vzhled vesnici tak, jak je známa i dnes.

Okurin vládl mocnému KG, které mu dovolovalo snadno manipulovat a vytvářet element podobný pálené hlíně, narozdíl od pálené hlíny je ale mnohem pevnější a také mnohem lépe tepelně izoluje, jeho klan tedy vystavěl většinu budov ve staré části vesnice, stejně tak jako hradby, které původně stály kolem staré části a další kolem přilehlých polí (k tomu, kde se vzaly pole až později) Nyní jsou však veškerá pole zastavěna novými budovami, také z této speciální hlíny, tato však již nevznikla rukou nikoho z daného klanu, ale pomocí postupů, které po klanu zůstaly. Protože Okurin zabil svého bratra, bylo jen otázkou času, než se někdo ozve, ozval se Jinrou, který byl levobočkem prvního Kyochiho. Po jeho bok se postavilo mnoho zastánců prvního Kyochiho a tak se brzy dostalo na občanskou válku v samotné Kyokugakure. Válka trvala bezmála půl roku a během té doby z vesnice zmizeli všichni členové Okurinova klanu, ti, kteří zůstali, byli buď zabiti anebo se stali řemeslníky. Třetí Kyochi, tedy Jinrou, ukořistil však z klanu svého nevlastního strýce něco důležitého, jednalo se o podrobný popis složení elementu jejich KG, pomocí kterého byl schopen jejich postup zopakovat i bez vlastnění této KG, přirozenými, řemeslnými způsoby. Jako právoplatný vládce Provincie zemřel před 10ti lety a zanechal po sobě syna a dvě dcery. Původně se myslelo, že se zvolí nový vládce, kvůli schopnostem Jinrova syna však byl zvolen jeho syn a od té doby se stal titul Kyochiho dědičný a volba je spíše jenom potvrzovací. Hikaro však neměl šťastné vládnutí Provincii, protože právě v jeho době se začala ze země vytrácet speciální chakra, která do té doby živila rostliny, které by jinak na severu zemřely. Bohužel s tím nic nedokázal udělat a nakonec sám sebe obětoval pro záchranu z posledních míst, kde tato chakra zůstala, vodopádům na jih od vesnice se tak říká od té doby Vodopády Posledních slz, protože připomínají oběť čtvrtého Kyochiho a také přírodu, která již na severu nejspíše nikdy nebude. Hikaro po sobě nechal pouze dcery a tak nejstarší z nich, Moriko, získala tu čest stát se první ženskou Kyochi a zároveň pátou v pořadí. Její vláda však nebyla ničím zajímavá a na svá bedra tuto povinnost udržovat v Kyokugakure mír a klid přejal její syn Hotarou před jedním rokem. Právě tehdy se začalo konečně zkoumání, co ta zvláštní chakra přesně byla a jak ji vrátit zpět, kvůli tomu byly také Vodopády Posledních slz uzavřeny a smí tam pouze jouninové a výzkumníci z vesnice.
Návrat nahoru Goto down
 
Kyokugakure a Far North Province v kostce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Far North Province :: Informace o vesnici-
Přejdi na: