Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Klany

Goto down 
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
avatar

Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

PříspěvekPředmět: Klany   Thu May 03 2012, 22:17

Kyokae
(též Kyokai, Kyokaye, Kyokaiye)

Kekkei Genkai:
Chakrakokoro (Chakrové srdce)

Schopnosti KG:
Chakrakokoro je KG zaměřující se na používání šperků, respektive kamenů v nich, k umocnění jutsu a rozšíření jejich síly. Chakrová srdce je označení pro takto použité kameny, neboť v sobě ukrývají chakru z dob již dávno minulých, a proto jsou také poměrně vzácné i drahé, většinou jsou tyto šperky již rodinným dědictvím a předávány z generace na generaci. Díky této KG jsou členové tohoto klanu schopni tuto chakru z kamene dostat, použít ji a přitom kámen nevybít, kdyby se někdo jiný, nasílím, pokusil z kamene chakru dostat a nějakým zázrakem se mu to povedlo, stal by se kámen již nepoužitelným. Kameny se rozlišují do několika skupin hned podle dvou krytérií: Kvality a Typu.
Rozdělení podle kvality:
 • Běžné - není v nich ani příliš chakry a nejsou ani příliš odolné vůči běžným druhům poškození, lze je dokonce i vyrobit
 • Normální - mají v sobě dostatek chakry na to, aby dokázaly pomoci vytvořit jednu až dvě techniky ninjovi, který je použije, lze je taktéž vyrobit
 • Drahé - některé z těchto kamenů jsou nositeli chakry velké přibližně jako polovina zásoby průměrného ninjy. Je také běžné, aby byly nositeli více než-li jednoho typu chakry v nich, odborníci přes Chakrová srdce jsou schopni vytvořit i tyto, avšak jsou-li vyrobeny, uchovávají pouze jeden typ chakry
 • Vzácné - tyto kameny jsou již nositeli běžné chakra zásoby ninjy, lepši kusy dokonce uchovávají o něco vyšší množství chakry, než-li ninjové, není možné je vyrobit
 • Legendární, též Mýtické - tyto kameny uchovávají chakru dosahující, dokonce možná i přesahující chakru Bijuu, jsou známé i pověsti hovořící o kamenech se třemi typy chakry, přesto jsou ale tato Chakrová srdce převážně legendou, a vyjma jednoho, není známa poloha kteréhokoliv z nich. Vyrobit takovýto kámen je naprosto nemyslitelné.

Rozdělení podle typu:
 • Elementární - uchovávají v sobě základní elementy přírody - vodu, oheň, vzduch, blesk a zemi a jsou schopni nabídnout jejich majiteli vládu nad tímto elementem
 • Technické - uchovávají v sobě chakru určenou k použití k předem určené technice, která se do nich během let otiskla, obecně: Běžné kameny - D až C techniky; Normální kameny - D až B techniky; Drahé kameny - C až A techniky; Vzácné kameny - B až S techniky a Legendární kameny jsou nositeli S technik
 • Léčivé - uchovávají v sobě chakru určenou k základnímu použití jako léčebnému prostředku
 • Ochranné - chakra v nich ukrytá dokáže vyblokovat útočnou techniku až do A ranku, v takovém případě se ale kámen ihned vybije a trvá, než-li se znovu obnoví chakra v něm, dokonce to trvá déle, než kdyby byla tato chakra vyčerpána jiným způsobem, obecně o blokování platí: Běžné - až D techniky, Normální až C techniky, Drahé až B techniky, Vzácné až A techniky a Legendární až dvě A techniky
 • Časoprostorové - zvláštní typ kamenů; tyto kameny jsou schopny se rozložit a přesunout ninju na vzdálenost mnoha kilometrů, aniž by sám sebe vysílil, tyto kameny nejsou přirozené, jejich výroba je zdlouhavá a radius přesunu je značně omezený, zato cestování pomocí těchto kamenů je bezpečné, rychlé a hlavně nenamáhavé, kvůli tomu, že jsou tyto kameny pouze vyráběny, jsou známy pouze první tři kvalitativní druhy kamenů tohoto typu
 • Prázdné - ačkoliv název hovoří o Prázdných kamenech, jedná se pouze o kameny, které nemají žádný typ, jsou prostě pouze uložištěm chakry.


Vybavení klanu:
Chakrakokoro vsazené do šperků, zbraní, případně přímo do těla ninjy. Každý Genin, tedy každý ninja, který dokončí Akademii, dostává svůj první kámen, který mu je dán hlavně na zkoušku, tedy jedná se často o běžné, či normální kameny bez větších schopností, až v pozdějším věku dostávají nějaký, který se v jejich rodině dědí.

Zvláštnosti klanu:
Všichni členové klanu mají různobarevné oči, ještě se nestalo, aby se narodilo klanu dítě, které by mělo barvu obou očí stejnou, vždy se liší alespoň znatelně odstínem dané barvy, častěji jsou ale barvy jednoduše různé.

Historie:
Klan je příbuzný s klanem, který postavil Kyokugakure, přesto ale ovládají zcela odlišnou KG. Jedná se o poměrně mladý a ve světě neznámý klan, pro vesnici je ale nejdůležitější to, že se jedná o vládnoucí klan.


Techniky:

D - Kokorokai - základní technika, kterou se musí naučit každý člen klanu, aby dokázal dočasně uvolnit chakru z kamene
C - Ishikiri -technika určená k vypuštění chakry z kamene ve formě ostří, které nepříteli uštědří úder ve formě seknutí, většinou nepůsobí vnější zranění, ale hlavně bolest, účinky se ale liší kámen od kamene, tedy ohnivý kámen například způsobí bolest z popálenin, vodní zase z podchlazení, atd.


Sareshi

Kekkei Genkai:
Hyouton

Schopnosti KG:
Hyouton je elementární podstata vzniklá kombinací fuutonu a suitonu, jedná se o led v jeho čisté podobě, který na první pohled připomíná sklo, přesto je ale chladný a pod vlivem většího množství tepla se mění zpět na vodu.

Vybavení klanu:
Žádné specifické

Zvláštnosti klanu:
Všichni členové klanu se rodí se základní podstatou Hyouton, v pozdějším věku se začínají teprve učit ovládat fuuton a suiton.

Historie:
Klan je rozdělen po celém světě a v podstatě není takřka jasné, kde leží jeho kořeny, častým jevem je to, že jedna z rodin, která není ve stejné vesnici anebo v jejím okolí, bere zbytek klanu jako jiný klan, někteří dokonce mají za to, že klan již zcela vymizel, přesto minimálně v Kyokugakure no Sato přežívá poměrně početný klan jménem Sareshi, kteří Hyouton stále ovládají a jsou na to hrdí.


Techniky:
C jutsu - Hyōrō no Jutsu
C jutsu - Hyōrōbōheki no Jutsu
C jutsu - Hyōton: Tsubame Fubuki
B jutsu - Hyōton: Haryū Mōko
B jutsu - Hyōton: Ikkaku Hakugei
B jutsu - Hissatsu Hyōsō
A jutsu - Hyōton: Kokuryū Bōfūsetsu
A jutsu - Makyō Hyōshō
S jutsu - Hyōton: Sōryū Bōfūsetsu


Suikawa

Kekkei Genkai:
Mudokudoku (Doslovně: "Jed, který není jedovatý")

Schopnosti KG:
Mudokudoku je v podstatě KG, které způsobuje, že veškeré jedy nemají na uživatele vliv, protože v jeho těle a hlavně v krvi koluje již přirozený jed, což je jejich KG. Tento jed je natolik silný, že dostat se do styku s jejich krví v podstatě znamená, že se člověk může přiotrávit, otrava tímto způsobem však nemá velké účinky a vliv na tělo a vyvolává spíše nevolnost, horší možností je, když se krev člověka s tímto KG dostane do krevního řečiště člověka bez něho, v takovém případě může po několika hodinách nastat i smrt. Díky tomuto jedu požívají lidé s tímto KG také lepší regenerační schopnosti, za svou absolutní odolnost vůči jedům a zvýšeným regeneračním schopnostem však platí krutou daň, většina členů tohoto klanu se totiž nedožije svého dvacátého pátého roku života, ženy jsou na tom o něco lépe a dožívají se většinou svých čtyřicátých narozenin. Ti, kteří se však dožijí 30 let, často pociťují zpětnou reakci jejich těla, tedy urychlené stárnutí a během deseti let se v podstatě jejich fyzický vzhled změní, jako kdyby z 30 let zestárli až na 70 let.

Vybavení klanu:
Ninjové z tohoto klanu s sebou často nosí ampulky vlastní krve, to jak pro útočné účely, tak také v případě, že by krev potřebovali doplnit, začali-li by silně krvácet apod., nejsou totiž schopni ani přijímat a ani dávat krev ostatním právě kvůli jedu, který se v jejich těle nachází.

Zvláštnosti klanu:
Kvůli svému nízkému věku jsou jako dospělí bráni všichni, kteří mají hodnost chuunina anebo jsou starší 16ti let.

Historie:
Klan je mnohem starší, než-li samotná vesnice. Jejich sídlo bývalo umístěno na dnešních hranicí mezi Snow Country a Far North Province, během války bylo ale zničeno při útoku jednotek z jihu. Klan se nakonec přidal na stranu Kyokugakure no Sato a své nové sídlo vybudoval za hradbami vesnice. Jak jejich Kekkei Genkai vzniklo není moc známo, přesto se ale věří, že kdysi dávno byl klan klanem travičů a traviček, kteří natolik experomentovali s jedy, že potřebovali, aby jejich těla vydržela veškerý tento kontakt s jedovatými látkami, anebo se také tvrdí, že jejich tělo prostě vstřebávalo po generace veškeré ty jedy, se kterými pracovali, a tak se tyto jedy staly jejich součástí a nakonec z nich vznikl jejich vlastní, přirozeně vytvářený jed, i dnes mají poměrně dost rozsáhlé znalosti o vytváření jedů a protijedů, nejvíce ale využívají právě jed, který se ukrývá uvnitř nich samotných.


Techniky:
Žádné specifické, používají běžné techniky, to jim samozřejmě nebrání experimentovat s manipulováním s jedem uvnitř nich anebo jejich krví, je to ale poměrně nebezpečné a náročné.


Další klany budou doplněny, hádám ale, že většina lidí si zvolí cestu originality a tedy klany bude potřeba doplnit pouze pro informační účely
Návrat nahoru Goto down
 
Klany
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Far North Province :: Informace o vesnici-
Přejdi na: