Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Shisai Manudo

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Shisai Manudo Empty
PříspěvekPředmět: Shisai Manudo   Shisai Manudo Icon_minitimeSat Dec 01 2012, 00:16

Jméno:
Shisai Manudo
(Tiež prezývaný ako Kňaz)

Věk:
16

Pohlaví:
Muž
__________
Oblíbené:
Zabíjanie pomalým a krutým spôsobom, vychutnávanie si dobrého jedla

Neoblíbené:
Deti, plač, smutné osoby

Idea:
Jeho idea je v spasení ľudstva, len trošku iným spôsobom. Verí že spasenie nastáva po smrti. Preto zabíja dobrý ľudí pretože si zaslúžia nebo, za to tí zlý musia zhoreť v tomto svete.

Strach :
Z vidličiek a zubov

Povaha:
Verí len v Boha a jeho ochranu. Svoje činy pripisuje k božskému dielu. Veľakrát ho môžete vidieť ako klačí a modlí sa.

Cíl:
Vyhladiť všetko dobro na svete

Zajímavost:
Je známy vyrezaným krížom na chrbte. Na krku nosí kríž.
__________
Foto:
Shisai Manudo GFT__Gift_to_Red_Priest_Usada_by_BOMB4Y

Rodina:
Otec bol typický roľník ktorý však zahynul keď naňho spadol strom.
Matka umrela pri pôrode.

Klan:
Manudo

Historie:
Dopíšem ju zajtra, už chrápem na klávesnici..
__________
Podstata:
Fuuton

Hlavní atribut:
Ovládanie kekei genkai

Specializace:
Boj na diaľku aj blízko

Zbraň:
ZVN, Katana, 2x Fuuma Shuriken, Kríž na tyči.

Techniky:
Manudo : Yūchi (Technika magnetu pritiahnutie. Pritiahne kunaie, shurikeny a s veľkou námahou aj katany v okruhu 20 metrov. )
Manudo : Setsuzoku (Technika magnetu. Akonáhle sa dotkne nejaký môj zmagnetizovaný kunai/shuriken protivníka, zmagnetizuje ho to nachvíľku a tak všetky moje železne zbrane budú mieriť na onoho protivníka)
Manudo : Teishi (Technika magnetu Magnetické pole. Okolo uživateľa sa na jeden až tri metre spraví magnetické pole ktoré odrazí malé až stredne veľké železné predmety.)


Zkušenosti:
Bojoval už proti silnému ninjovi, no v súbojoch ešte nemá skúsenosti.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Shisai Manudo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shisai Manudo   Shisai Manudo Icon_minitimeSat Dec 01 2012, 00:37

Ramaru ti psal, že už je i Evil obsazený.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Shisai Manudo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shisai Manudo   Shisai Manudo Icon_minitimeSat Dec 01 2012, 10:34

Semtex mi povedal že Ramaru chcel ešte jedného hráča. Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Shisai Manudo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shisai Manudo   Shisai Manudo Icon_minitimeSat Dec 01 2012, 11:31

"Promin Sydoraine už je rezervovaný 2 lidi ke mě ještě půjdou a už maj v podstatě hotové postavy."

To ti psal v době kdy Semtex měl postavu a znamená to, že si dva lidi dělaj postavu = 3 lidi. btw...
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Shisai Manudo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shisai Manudo   Shisai Manudo Icon_minitimeSat Dec 01 2012, 19:04

mne povedal že Rami chce troch hráčov Smile aby bolo 3v3. Ja sa riadim len podla toho čo som počul takže na mna nebuď zlý T_T Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Shisai Manudo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shisai Manudo   Shisai Manudo Icon_minitimeSun Dec 02 2012, 17:53

Nechtěl jsem se k tomu vyjadřovat, ale musím když něco řeknu já tak to platí semtex se mě jenom nedávno ptal jeslti nemám nějaké hráče, abychom začli hrát a já mu řekl, že 2 si už dělají postavu, takže envím kdo si to z vás vycucal z prstu, ale když řeknu, že je to obsazené tak je to obsazené.

Prozatím LOCK.

edit: žádný 3v3 apd jsem nechtěl jenom mě poprosil ještě 3 člověk zda by si nemohl udělat u mě postavu takže to bylo neplánované a tak jsem ho vzal.. Ale je mi jedno i kdyby Aspi měl 8 hráčů tka já si budu mít třeba 2 takže na todle vůeb nekoukej.

//edit by Juto: možte hneď povedať že tretí hráč som ja Wink nech si má Sido na koho stežovat Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shisai Manudo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shisai Manudo   Shisai Manudo Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Shisai Manudo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kyo Manudo
» Talon Manudo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Back in time :: Informace :: Charaktery-
Přejdi na: