Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Montaro Hyuuga

Goto down 
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Montaro Hyuuga   Sun Apr 12 2015, 21:27


Věk:
16

Pohlaví:
Muž
____

Oblíbené:
Ticho, Samota

Neoblíbené:
Prokrastinace, Vzpomínky na minulost, Ostatní lide kolem něho ve stejném věku, Najivita

Zlozvyk:
Je neustále zamyšlený a někdy kvůli tomu nedává pozor

Cíl:
Docílit Byakuganu a splnit slib, který dal

Zajímavosti:
Je otcem jednoho z největších kriminálníku, který se pomocí Byakuganu vrátil do minulosti

Povaha:
Preferuje samotu. Je sebevědomí, rozhodný, arogantní, nezapomíná na zlé

Náboženství:
-
____

Rodina:

Děda: Takewashi, Mrtvý
Rodiče: Mrtvý
Syn: Ichiro Hyuuga, Syn z jeho budoucnosti, který se vrátil v čase. Žije

Klan:
Hyuuga

Historie:

Poslední dny radosti

Montarův život nebyl snad nikdy jako v bavlnce, i když možná na chvíli ano. Když se narodil, jeho rodiče kašlali na to, že jsou součástí starého známého klanu jménem Hyuuga. To se nedalo říct o jeho dědovi, který po několik generací ve své paměti přenášel legendy a vzpomínky klanu Hyuuga z jeho nejlepších časů. Byl i poměrně váženým členem i malým majetkem a střechou nad hlavou. Když Montarovi bylo 6 let tak děda Takewashi sešel s věkem. Stačil, ale naočkovat Montarovi do hlavy jak velký a mocný klan Hyuuga jednou byl což nelibě nesli rodiče Montara.

Přežívání
Mělo se za to, že hned do roka přišla rodina o celý majetek dědy, protože samy toho moc neudělali a mezi Hyuugama neměli dobrou pověst. V tu dobu začla bída a Montaro byl tou hlavní zátěží. Moc se mi nevěnovali a tím, že byl i nedostatek jídla nebyl na tom moc dobře. Takhle to pokračovalo několik let stali se bezdomovci co žili v jeskyni na okraji Konohy. Nechtěnými ve společnosti a příjmení Hyuuga je spíše zatěžovalo. To, ale neplatilo pro Montara, který se snažil pomoct hlavně rodičům a snažil se sehnat nějaké jídlo za práci navíc. To bylo kolem jeho 10 let.

Osamostatnění
Další roky se Montaro snažil co nejvíce osamostatnit hledat jídlo, a trénovat svůj skrytý talent co našel. A s rodiči se chtěl vídat co nejméně. Pracoval u různých zaměstnavatelů pro přivýdělky jako roznášení pošty a nebo balíků. K jídlu se snažil jak jen mohl a nechával si ho hlavně pro sebe. Rodiče začali žit ve větší a větší bídě spíše se s rodiči potkával v konfliktu s ostatními bezdomovci o jídlo a nebo místo na přespání. Kvůli tomu byl i několikrát ztlouknut a dostával se do problému. Nenáviděl ostatní děti a nebo rodiny co viděl jak si žili obyčejným životem což byl pro něj luxus. Nesnášel svoje rodiče za to jak zahodili majetek arogancí a lenosti avšak on sám se stal zatrpklí a arogantní vůči okolí jak byl starší a starší. Snažil se najít útěchu ve spisech o klanu Hyuuga nebo v knihovnách o technikách co používali předkové či prosté báchorky co ho zklidnily.

Smrt rodičů
Vystupňovalo to pár dnů po jeho 14 narozeninách kdy chtěl navštívit rodiče. Zapletli se do boje o jídlo co někdo donesl a dva hrubiáni všechny odehnali jeho rodiče se nedali a tak je utloukli k smrti. Montaro stál jako kamen nechtěl si do toho zapojit a nechtěl pomoci svým rodičům. Už byl osamocen osvobozen z pout k nim. Chtěl je navštívit ze slušnosti. Brigádami si našetřil na byt pro sirotky a začal chodit na akademii, kterou chce dokončit.

Tréning
Dva roky poslušnosti a tréningů. Studování minulosti Hyuuga o které mu vyprávěl jeho děda. Snažil se žít lépe, ale uzavřel se ostatním stal se samotářem a na ostatních mu moc nezáleželo. Dokončil akademii a jeho hlavním cílem je dát vedět, že ninja jménem Montaro je čistokrevným Hyuugou co probudí Byakugan.

Začátek hry
Volba
V tuto chvíli Montaro kráčí v bludišti svých pocitů a myšlenek. Nedokáže se s nikým ztotožnit a rozhodnout. Při občanské válce zvolil stranu Ichira k nevoli ostatních. Toho nikdy nelituje, a prozatím ho následuje všude, kde může, protože to on by mohl být tím klíčem jak získat Byakugan. První zajímavá zastávka byla u Raikage, kde se Montaro rozhodoval, či by se obětoval, nebo ne pro Konohu. Jeho první odpověď byla, že ne a arogantně všechny odsoudil. Ichiro zabil Raikage.

Budoucí přítomnost

Při cestě zpátky se najednou Montaro objevil někde jinde, než očekával. Stál proti svému staršímu já. Toho naučilo, že se rozhodl špatně, že nemůže být tak zaslepený a být takový sobec. Zjistil, že Byakugan ovládne a ovládne ho takovým způsobem, aby se dokázal vrátit v čase a změnit rozhodnutí. Byla to pro Montara zkouška, který se podvolil svým pocitům a po návratu do reality. Mu byla dána otázka znova a tentokrát odpověděl kladně. Raikage, přežila a on taky.

Cesta z Kumogare
Při cestě z Kumogakure se ujal opět svého klobouku Hokage, Kokai Uzumaki, a na cestě do Konohy je napadli jednotky ANBU. Montaro se nikdy těchto věcí nebál, byl plný adrenalinu a pomohl Ichiro jednoho z nich zdržet byl to ANBU jménem Saio a byl mistrem v ovládaní Fuutonu. Montaro ho zdržel natolik, aby se Ichiro vrátil a zbavil se ho. Neví co se s nimi stalo, anebo kde jsou, ale je možné, že si jednou Saio přijde pro pomstu. Pak mu řekl pár instrukcí a obeznámil ho se situaci. Vypálil mu půl měsíc na předloktí,a že prý tím přivolá Ichira až bude potřebovat. Ichiro ho ještě stihl zmlátit, aby vypadal ?ontaro nevinně a utekl. Od té doby ho už neviděl, ale doufal, že s ním potká, protože cítil jak je mu blíže, a že si našel první osobu za kterou chce stát hlava nehlava, a že ta osoba to náležitě ocení.

Nabídka, která se neodmítá
Montaro musel být ve vesnici, kterou ani pořádně nechápal. Bez Ichira se najednou cítil ztracený a bez smyslu žít. Hledal nějaké stopy po pokojích a našel dopis se zvláštním kamenem. Vypadalo to jako dopis od Ichira, ale když sáhl na kámen. Přeneslo ho to na hřbitov Konohy. Setkal se tváří tvář s Malakaiem a ten mu učinil nabídku, který se neodmítá. Možná by bylo správné jí i přijmout, jenže Montaro se rozhodl jinak. Nezaprodal Ichira a vzdal se Byakuganu, i když to byl jeho cíl od mala. Malakai zmínil, že oba stejně umřeme a nechal ho žít.

Cesta z bludiště
Setkal se tváří v tvář dokonce s Hokagem, Kokaiem Uzumakim. Ten se ho snažil vyvést z onoho labyrintu myšlenek, které mu Ichiro vložil do hlavy. Možná se ten dne snažili oba pochopit zároveň, anebo se oba chápali naprosto dokonale. Hokage věřil Montarovi, i když on nevěděl proč, možná ani on sám. Chtěl, aby v Konoze zůstal a uvidí se co bude dál. Montaro si Hokageho oblíbil, a proklínal se za slova, která pronesl u Raikage. Byl na rozcestí a musel si zvolit.

Návrat marnotratného syna

Konal se pohřeb, ale pro Montara důležitý nebyl. Byl tam, aby zjistil jestli se dokáže ztotožnit s truchlícími a nebo mu to bude jedno. Bohužel to druhé vyhrálo a pak se stala znova podivná věc. Montaro se setkal opět se svým budoucím já, který se rozhodl, že nebude chodit kolem horké kaše. Vysvětlil mu jak se to má s ohýbáním času a problémy a pak mu řekl jednu šokující věc. Ichiro byl jeho syn z budoucna, který hledá odplatu zde v minulosti. To on sám ho všechno naučil a teď prosil sám sebe, aby ho zastavil. Bylo to velmi zvláštní a emotivní a mladý Montaro na to zareagoval. Musel svého syna zastavit a musel také slíbit, že až ho jednou bude mít, pokud se přítomnost dostatečně nezmění tak ho nikdy nenaučí používat oči, aby se mohl dostat do minulosti.

____

Podstata:
Fuuton

Hlavní atribut:
Rychlost a síla

Specializace:
Hlavní je pro něho Ninjutsu, ale kvůli svému stylu života se nevyhnul ani praktickému použití Taijutsu

Zbraň:
Nosí u sebe malý nůž, ale je spíše na praktické věci než k boji

Techniky:

Techniky z Akademie(Klon, Záměna za dřevo atd.)
Shunshin no Jutsu(D)
Shishi Rendan(C)
Zankuuha(C) - Vytváří malou tlakovou vlnu, která dokáže rozházet a trochu pohmoždit nepřítele
Fuuton: Shinkyuu Gyaku(C) - Větrné jehly

Zkušenosti:
Boje o jídlo a nebo o spaní když byl mladší. Jinak nic vážného

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.


Naposledy upravil Ramaru dne Sat Jun 20 2015, 03:17, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Montaro Hyuuga   Sun Apr 12 2015, 22:32

Montaro is back!

Jednoznačně povoleno, protože se těším na samotný vývoj této postavy. Smile

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Montaro Hyuuga   Mon May 18 2015, 16:15

Update ten song a trochu té historie Smile

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Montaro Hyuuga   Sat Jun 20 2015, 03:16

Edit cíle:
Vlastností(Oblíbené, Neoblíbené)
Zajímavosti


Přidána:
+Rodina
+4 odstavce(kapitoly) historie/života

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Montaro Hyuuga   

Návrat nahoru Goto down
 
Montaro Hyuuga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shijin Hyuuga
» Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki
» Ruby Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: