Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Bílý tým se seznamuje!

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Bílý tým se seznamuje! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bílý tým se seznamuje!   Bílý tým se seznamuje! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 29 2015, 00:33

Malakai

Když mu začal vyhrožovat, tak nevydržel a uprskl smíchy, při čemž si otřel slzy smíchu pod očima. "To je rozkošné, jak se snažíš a přitom nemáš nejmenší ponětí. To, co se stane v Konoze za pár hodin, možná už minut, je neodkladné." Řekl a jen se podíval na sklo. "Tvůj otec je bohužel mezi prvními lidmi na seznamu, kteří dnes zemřou." Řekl pobaveně a čekal, že už na něj Hideyoshi vyletí, ale i kdyby chtěl, tak mu v tom zabránila Aiko, která prudce vpadla do místnosti, popadla Hideyoshiho a raději ho odvlekla ven. Zavřela za sebou dveře a podívala se na chlapce. "Neboj, tvůj otec rozhodně nezemře." Chtěla ho uklidnit a koukla na Karadina. "Chceš jít dovnitř nebo to mám převzít já?" Zeptala se a pochopila by, kdyby po tom, co vše viděl a slyšel, nechtěl jít dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Bílý tým se seznamuje! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bílý tým se seznamuje!   Bílý tým se seznamuje! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 29 2015, 07:34

Montaro Hyuuga

Sledoval jsem celý ten rozhovor mezi Hideyoshi a Malakaiem. Tvářil jsem se neutrálně a nedával jsem najevo nějakou zášť či zlobu. Trochu mě zarazilo to jak zmínil Aiko, ale nijak mě to nepřekvapilo toho co on napovídal a vyhrožoval. Mohla to být další hra. Přesně proto jsem chtěl jít první, abych jim ukázal jak on bude hrát a aby se nenechali vytočit. Neměli by tam vůbec chodit. Je to manipulátor a oni mají co ztratit a nezažili si takovou bídu, aby jim to bylo jedno. Nemám co ztratit a je mi fuk, že mi nějak bude vyhrožovat. Pomyslel jsem si. Pak jsem se pohlédl na Karadina a ten mohl zachytit můj vážný, ale nic neříkající pohled. "Jestli tam chceš. Tak bež, ale nenech se takhle vytočit. Pak on bude vyslýchat tebe a né naopak." Řekl jsem mu vážně a možná to mohlo urazit Hideyoshiho, ale byl jsem prostě upřímný a chtěl jsem se dozvědět více. Mohl jsem mu toho říct více, ale asi by mě stejně neposlouchal nebo alespoň to jsem si myslel.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Bílý tým se seznamuje! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bílý tým se seznamuje!   Bílý tým se seznamuje! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 29 2015, 16:21

Karadin Hyuuga

Stál som stále za oknom spolu s Montarom, keď sme vypočúvali rozhovor Hideyoshiho s Malakaiom. V tom rýchlo vbehla dnu Aiko, ktorá vyviedla nášho tímového člena. V tom sa ma spýtala či chcem ísť do vnútra alebo nie. Počas celej tej doby, čo som stál za oknom mi pocity dávali najavo, že sa čoskoro niečo stane. Netušil som však, čo to bude. Stále som čakal, kedy to príde. Mám ísť dnu? Neviem, čo môžem od takej osoby čakať. Som len neskúsený genin, ktorý poriadne neovláda techniky obrany a útoku, a čo keď na mňa vyletí a jedným hmatom odrovná? Stále mi behali v hlavne rôzne myšlienky a nechcel som, aby toto bol môj posledný deň. Situácia bola stále napínavejšia. Srdce mi začalo byť čím viac tým rýchlejšie. Zrýchlich sa mi dych. Sila prírody mi dávala náznak, že niečo v skutočnosti nie je v poriadku. Nemal som slov.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Bílý tým se seznamuje! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bílý tým se seznamuje!   Bílý tým se seznamuje! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 29 2015, 16:38

Aiko Hyuuga

Sledovala reakci Karadina a věděla, že se mu dovnitř moc nechce. Nechtěla ho nijak trápit, protože to, co se stalo u Hideyoshiho vylekalo trochu i jí. Věděla, že musí zjistit vše potřebné, co nejdříve, aby případně zamezila něčemu, co mělo možná přijít. Beze slov vkročila dovnitř. Zavřela za sebou dveře a podívala se směrem k Malakaiovi. "Aaah, konečně někdo starší. Tebe mám za odměnu nebo co?" Zeptal se Malakai a oblízl si spodní ret. Aiko se jen zasmála a podívala se, jak má Malakai položené obě ruce na stole a během vteřiny mu pravou ruku probodla kunaiem. "Já tu nejsem od toho, abys ztrácel můj čas, chlapečku." Řekl a a pousmála se. Kluci za sklem mohli vidět, že Aiko vypadá jako milá žena, ale vychovali ji v chudé větvi Hyuuga klanu, takže si nebere servítky. Malakai zasténal a naštvaně se podíval na Aiko. "Tak za tohle zaplatíš ty mr.." Nedořekl a dostal od ní facku. "Jak jsem řekla. Začni mluvit nebo to s tebou dopadne hůře. Polovina vězňů, co zde je, jsou tu díky mně, takže si nemysli, že jsi něco extra." Řekla důrazně a čekala co bude dál. "Co se chystá na Konohu?" Zeptala se a Malakai si odplivl. "Nové vedení!" Zařval naštvaně Malakai a snažil se vytáhnout si kunai z ruky, ale v ten moment měl další kunai i v té druhé ruce. To už mu vychrstly sliny na stůl, protože bolestí začal slintat a měl nutkání zařvat, ale místo toho jen vyprskl další sliny. "Jaké nové vedení?!" Zdůraznila Aiko a začala na dlani odpočítávat od pěti. "Pět, čtyři, tři.." Odpočítávala dál čas, který mu zbýval na to, aby ji něco řekl. Cukal sebou, ale nic neřekl. "Až dopočítám do nuly, tak ti začnu odřezávat prsty." Vysvětlila mu a on se ji podíval naštvaně do očí a jen čekal. "Nula!" Prudce vytáhl kunai z jeho pravé ruky a sekla po jeho prstech. "Počkej! Řeknu to!" Zařval a Aiko kunai zastavila těsně nad prsty. Chvíli vydechoval, ale pak se dal do řeči. "Všechno je už nějakou dobu součástí plánu. Můj bratr Káčko spolupracuje s Ichirem Hyuuga, který vede povstání proti vašemu hokagemu. Ty, Daisuke Ryugo, Jiro Kentiri, Yoshiro Inuzuka a Hokage jste hlavním cílem jeho povstaleckého týmu - půjdete k zemi jako první a to." Nedokončil větu, protože se ozval zvuk válečných rohů. Objevil se mu na tváři zlomyslný úsměv. "A to právě teď." Řekl a v ten okamžik Aiko vyběhla ze dveří a mávla na kluky, aby ji následovali.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bílý tým se seznamuje! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bílý tým se seznamuje!   Bílý tým se seznamuje! - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bílý tým se seznamuje!
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Mise-
Přejdi na: