Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Hideyoshi Ryugo

Goto down 
AutorZpráva
chappi
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25
Bydliště : ZN

PříspěvekPředmět: Hideyoshi Ryugo   Wed Apr 15 2015, 20:58
"Kdo si hraje s ohněm. Spálí se. Kdo si hraje se mnou. Lituje, že si nehrál s ohněm."

Základní informace

______________________________________________
Jméno: Hideyoshi Ryugo

Věk: 15 let

Pohlaví: Muž

Místo narození: Konoha

Klan: Ryugo

Rodina:
Otec:Daisuke Ryugo (věk 39), velice uznávaný ninja ve vesnici. Proto je pro něj také velkým vzorem.
Velice uznávaný ninja, proto je pro něj také velkým vzorem.

Matka:Kumiko Ryugo (věk 37). Většina lidí se na ni dívá skrz prsty kvůli její klanové zvláštnosti.  Přesto však je to matka a manželka, která by pro svoji rodinu udělala první poslední. A za to jí patří velké uznání.

______________________________________________

Vedlejší informace

Oblíbené: Na prvním místě jednoznačně vítězí hra zvaná Janpu. Jde o hru, kterou vymyslelo pár dětí z ulic Konohy. Jaký je cíl této hry?  Prohodit míč obručí, která je vysoko nad hlavou. Tato hra ho uhranula hned na poprvé. Dokáže ho zcela pohltit na celé hodiny. Dokáže při ní zapomenout na všechny věci kolem sebe, soustředí se jen na svůj dech, na svoje vnitřní myšlenky..Jako kdyby neexistovalo moc na tomto světě. Jen on, míč a koš na který se musí zavěsit a dát koš. Rytmus míče, který opakovaně skáče je pro něj  utěšující melodií. Díky této hře se dokáže odreagovat, trochu ze sebe vyběhat svou divokou náladu. Dravost, divokost, v této hře ji nejvíce využívá. Dokáže být ale při této hře i klidný, soustředěný, když to začne brát vážně. Tolik to pro něj znamená.
Ostrá jídla, to je jeho. Různé pálivé papričky, které si pěstuje doma, které dává všude do každých jídel. Občas si vystřelí i ze svých přátel, když jim to nenápadně podstrčí do jídla. Také velice oblíbeným pokrmem jsou brambůrky, nejlépe s pálivou příchutí. Čas od času rád lenoší, vyhřívá se na sluníčku nebo se toulá po městě.

Neoblíbené: Nemusí moc sladké jídla. Nudné věci a činnosti také nemá moc v lásce. Ovšem co nejvíce nenávidí tak lidi, kteří se utápí ve smutku z neúspěchu, kteří jen brečí, naříkají a proklínají svého boha za to.

Zlozvyk: Většinou ho načapáte jak se šibalsky škrábe na hlavě. Z jakého důvodu to dělá není známo ale blechy rozhodně nemá.

Povaha: Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu a tady tomu je stejně. I on je velice divoký a dravý čehož naplno využívá ve své milované hře. Dokáže být sakra dost paličatý, když si za něčím stojí tak to jen tak nezmění. Rozhodně si nic nenechá líbit. I přes to vše dokáže věci brát vážně, být klidný a soustředěný na určitou věc.  Nikdy se nevzdává a vždy vše dotáhne až do konce. Je tak trochu i soutěživý,  pokud se najde nějaký schopný rival, který nastaví příčku hodně vysoko. Umí si z lidí střílet, dělat si z nich vtípky.  A jeho šibalský úsměv? Ten vždy je jasným znamením, že něco má za lubem.

Zajímavosti: I když jeho matka má růžové vlasy, otec černé tak má přesto tmavě modré. Na svůj věk vypadá starší a je také vyšší. V poslední době se u něj objevila další zajímavost a to, že v sobě má zapečetěného draka Aburu - bratra Ryuga.

Náboženství: Bůh ohně.,Věří ale i svým způsobem v Ryugo draka jako svého předka.

Cíl: Dělat čest svému klanu a svým rodičům a to dosáhnout tím, že chce vykonat hrdinský skutek, který by se zapsal do historie vesnice. Nechce totiž aby na něj nebylo nikdy zapomenuto. A dalším cílem mimo jiné je i být tím nejlepším hráčem Janpu.

______________________________________________

Bojové schopnosti a vybavení

Podstata: Katon/Keton

Hlavní atribut: Rychlost, síla vůle

Zbraně: Zatím žádné

Inventář: ZVN, pár nádobek s hořlavým olejem

Specializace: Ninjutsu

KG: Tsubasa (1. úroveň) posilněný ketonem. Tetování vzhledem připomíná kolečko, které má kolem sebe ostré hroty. Má jej umístěné na zádech.

Jutsu:
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Technika velké ohnivé koule -C)
Člověk, který chce provést toto jutsu, potřebuje velké množství chakry. Pokud uživatel tuto techniku použije, tak z jeho úst vystřelí velkou ohnivou kouli.

Katon: Housenka no Jutsu (Živel oheň: Technika bájného ohnivého fénixe -C)
Z úst vyletuje velký počet malých ohnivých koulí.


Katon: Kasai Sharin no Jutsu (C)
Uživatel vytvoří ohnivou kuličku, o velikosti ping pongového míčku, který dokáže hodit. Po zasažení zdi například, se tato koule rozpskne a ohěn začne požírat kolem sebe vše. Na člověka to má za účinek popálení kůže a v některých případech i zapálení oblečení, které má na sobě.

______________________________________________

Historie

Společně se svou sestrou přišel na svět snad v ten nejteplejší den v roce. Bylo to hrozné, skoro až na padnutí. Právě narozeným dětem to nijak zvláště nevadilo. Spíše naopak, byli spokojení. Ještě aby né, když měli v sobě krev Ryuga. Zvědavě pokukovali po místnosti a hned bylo jasné, že chováním budou dost podobní po svých nezbedných rodičích. Chlapec  byl takový menší, přesná kopie po svém otci. Tedy až na ty vlasy, ty měl tmavě modré. Byl to slavnostní den, narození zdravých dvojčátek je radostná událost a proto následujícího dne řádně tuto událost zapili se vší parádou.
Jak to tak bývá tak děti rychle rostou, mění se rychlostí blesku. Hideyoshi byla přesná kopie svých rodičů, když byli v jeho věku. Divoký, zvědavý, neposedný. Jen co začal chodit tak už poznával svět kolem sebe.  Byl to ale zatím menší svět, ta krutá realita teprve na něj čekala. Když byl ještě dítě tak byl strašně malý o proti svým vrstevníkům. Častokrát si s ním nikdo kvůli jeho výšce nechtěl hrát a posmívali se mu za to. to většinou vyústilo ve rvačku. Spousta šrámů, několik pohmožděných kostí to byla teprve ta pravá zkušenost, která mu otevřela plně oči aby mohl konečně svět spatřit takový jaký doopravdy je. Tyto zkušenosti ho však neodradily, ba právě naopak. Nějakým způsobem ho to posílilo.
Rozhodl se nikdy nevzdát, tvrdě na sobě makat a získat si tak respekt všech. A právě tehdy se objevila hra zvaná Janpu, která v jeho životě změnila vše. Získala si jej hned, kdy prohodil míč košem. Trénoval často po večerech  s míčem, jen aby si získal uznání od ostatních. Cesta to byla těžká a dlouhá ale o to sladší byla odměna za všechno to úsilí. Opravdu jednoho dne všem vytřel zrak se svým hraním, svým divokým a drtivým stylem. A to jej nakoplo si stanovit další cíle, vyšší cíle.
A jako roky plynuly tak se i Hideyoshi měnil. Snad za jeden rok dohnal výškově své vrstevníky, dokonce je později i přerostl, což  tak náhlý růst mu přinesl dosti zdravotních komplikací a to včetně jizev na ramenou a zádech od toho jak rychle rostl a kůže na některých místech prostě praskla. Bylo to těžké období, jelikož se nemohl v té době moc přetěžovat a to znamenalo jediné, odpočívat. Vzdát se na chvilku své milované hry. Na druhou stranu mu to dalo možnost trávit více času se svou sestrou, která si s ním moc ráda četla knihy. V té době si si k ní vytvořil ještě silnější pouto a byl takový její ochránce, bdělý anděl, který sleduje její kroky a chrání jí před špatnostmi tohoto světa.
Až na ty potyčky a všechny ty lumpárny , které prováděl měl celkem klidně dětství. Někdo by mohl říct, že i celkem nudné ale příběhu přece ještě není konec.
A opravdu, jednoho dne se ten nudný příběh změnil v přežití. Ve vesnici proběhla vzpoura, Hokage byl sesazen a jeho otec společně s dalšími významnými členy byli uvězněni. S několika geniny se Hideyoshi pustil do jejich záchrany. Musel zachránit svoji rodinu a proto se vydal podle pokynů do Inuzuka sídla, kde měla na něj čekat nějaká pomoc. Vydal se tedy na to místo společně s Taiem, kde po bedlivém hledání našli tajný úkryt. A opravdu v něm něco našli, jenže pár věcí se trochu zvrtlo a chlapec se ocitl Hikari Tenpuru , v chrámu světla kde potkává svého dědu Akiru. Leč je jeho dědou tak nejde o žádného staříka a proto prvně nemohl všemu tomu uvěřit. Postupně se však od něj dozvídá informace, které jej přesvědčí. Dozví se také též, že spolkl do sebe část Kyuubiho. Čekala jej volba, jestli si nechá zapečetit celou ocasou příšeru do sebe nebo se vzdá svých ninja schopností. Rozhodl se pro to první a proto spolkne zbývající kapsle s jeho liščím kamarádem. Situace se však komplikuje, protože Kyuubi v pilulkách vůbec nebyl. Bylo tam daleko něco horšího, prastarý drak Abura, bratr Ryuga.  Dozví se od tohoto draka spoustu nových věcí a poznatků, které doplní i jeho děd. Problémy se hromadí rychlosti blesku, další nově příchozí problémem je klan zasvěcený zlému draku, který nejspíše bude chtít zlanařit chlapce.
Času je zatím dost a proto se ti dva zaměřili na trénink nových sil, které čerpá z Abury. Dokáže tohoto zlého draka chlapec zkrotit a využít ve svůj prospěch? Nebo jej ovládne a zcela pohltí? To už je zcela na něm a na osudu, který jej čeká.

______________________________________________

Dodatečné foto, soundtrack


Foto č.1
Foto č.2

Naposledy upravil chappi dne Wed May 27 2015, 19:34, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Hideyoshi Ryugo   Thu Apr 16 2015, 13:08

Povoleno a budeš hráč v týmu Bílá, protože jsi napsal charakter dříve než Valar, proto máš přednost! Smile

____________________________
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25
Bydliště : ZN

PříspěvekPředmět: Re: Hideyoshi Ryugo   Wed May 20 2015, 15:51

Úprava životopisu a jeho dopsání. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Hideyoshi Ryugo   

Návrat nahoru Goto down
 
Hideyoshi Ryugo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: